خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

زیست خیلی سبز چرا اینطوریه؟ :))

سلام آقا من تا الان درس هارو کلااااااااا از کتاب درسی میخوندم بعد دیدم نه تستی درست حسابی دارم نه یه سری مباحثو میفهمم بعد گفتیم بریم کتاب بخریم اینجا چرخیدیم دیدیم همه از زیست خیلی سبز تعریف میکنن

بعد رفتیم کتاب فروشی ورق زدیم فقط تست بود توش بعد چند صفحه پاسخ تشریحی داشت
      اینقدر درسنامه درسنامه میکردین همون سه چار تا صفحه س؟

اصلا یه سوال چرا اول تست داره بعد درسنامه ؟

بعد یه کتاب ریاضیات جامع مهر و ماه رو گرفتم درسنامه ش رو چک کردم خوب بود (کتاب خوبی خریدم بنظرتون، واس کسی که درسش ضعیفه، مناسبه؟)

لطفا کتابایی که درسنامه ی خوبی دارن معرفی کنید تا من که درسم ضعیفه بتونم به ی جایی برسم باهاشون

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      سلام آقا من تا الان درس هارو کلااااااااا از کتاب درسی میخوندم بعد دیدم نه تستی درست حسابی دارم نه یه سری مباحثو میفهمم بعد گفتیم بریم کتاب بخریم اینجا چرخیدیم دیدیم همه از زیست خیلی سبز تعریف میکنن

بعد یه کتاب ریاضیات جامع مهر و ماه رو گرفتم درسنامه ش رو چک کردم خوب بود (کتاب خوبی خریدم بنظرتون، واس کسی که درسش ضعیفه، مناسبه؟)

لطفا کتابایی که درسنامه ی خوبی دارن معرفی کنید تا من که درسم ضعیفه بتونم به ی جایی برسم باهاشون
      زیست سطح پایین نمی‌دونم
      ولی ریاضی سطح پایین مهرماه خیلیییییی سنگینه
      آنانکه دستی را که نان‌ شان می‌ داد، گاز گرفتند

محکوم‌ اند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می‌ زند!

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اگه نظام قدیم هستید که زیست خیلی سبز اینطوریه تو بخش پاسخنامه تو یه سری کادر درسنامش هست مثل شیمی مبتکران
      و وقتی یه کتابی رو دیدید و به نظرتون خوب اومده و باهاش راحتید کار کنید درگیر این منبع و اون منبع نشید
      ریاضی مهروماه هم عالیه
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه نظام جدید هستی اینو بخون وگرنه من از نظام قدیم سر در نمیارم
      خیلی سبز واسه کتاب زیست دو مدل کتاب داره ، یکی کتاب های سال به سال مثلا زیست یازدهم که تیم تالیفش خیلی سبز هست یعنی برادران نصری و چند تا دیگه که از ماز به خیلی سبز ملحق شدن
      اما واسه کنکور یه زیست جامع سه جلدی داره که جلد یک واسه دهم و یازدهم هست اون تالیف گروه ماز هست نه گروه خیلی سبز و جلد دوم و سوم که منحصرا واسه دوازدهم هستن تالیف گروه ماز و گروه خیلی سبز هردو هست.
      کتاب هایی که توش گروه خیلی سبز دخالت داشته مث کتاب های سال به سال یا دوجلد دوازدهم درسنامه های بسیار قوی ، مفصل و بیش از 4 صفحه داره
      کتاب هایی که ماز تالیف کرده تست های قوی ( به عنوان کسی که تابستون 97 هم خیلی سبز پایه و هم میکروگاج پایه کار کرده دارم میگم ) داره ولی بعضی جاهاش زیاده روی کرده و اینکه درسنامه خیلی خلاصه و بیشتر جدولی داره
      دو جلد کتاب دوازدهم که تالیف هر دو گروه هست به نظر میاد درسنامه و تست خیلی خوبی داشته باشه و درسنامه ش واقعن خوبه اما درمورد تستاش مطمئن نیستم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ریاضی اگه دامغانی کوله پشتی شنیدم خوبه
      آنانکه دستی را که نان‌ شان می‌ داد، گاز گرفتند

محکوم‌ اند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می‌ زند!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تست واسه زیست الگو و iQ بهتره و اینکه زیاد دنبال درسنامه نباش
      کتابُ خوب بخون و فقط تست بزن
      نکته هایی که از تست یاد میگیری بهتر یادت میمونه تا اینکه اون نکته رو از درسنامه یاد بگیری
      در مورد ریاضی،مهر و ماه درسنامش خیلی سنگینه و از رشته ی ریاضیم چن تا فرمول و نکته نوشته که واقعا به درد نمیخوره و سردرگم میکنه
      درسنامه ی گاج بهتره (میکرو یا سیرتا پیاز)،تستشم بد نیس
      تعریفِ خیلی سبز هم شنیدم ک درسنامش خوبه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین دوست من توکنکور 97 تجربی ریاضی رو 74%زدم یعنی رو تمام مطالب ریاضی به جز دو فصل آخر هندسه تسلط دارم ولی با این وجود الانشم ریاضی مهر و ماه برام خیلی سنگینه حالا خدا به شما که مبتدی هستین رحم کنه

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینم بگم ک من تو ریاضی و ... ادعایی ندارم که همه چی رو بلدم و درصدم رو گفتم تا بدونی ک با وجود درصد خوب اما باز مهروماه سنگینه

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ودر مورد زیستتون هم باید بگم که درسنامه های خیلی سبز خیلی عالین امارتست هاش یه کم ساده است

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser.97 نمایش پست ها
      ببین دوست من توکنکور 97 تجربی ریاضی رو 74%زدم یعنی رو تمام مطالب ریاضی به جز دو فصل آخر هندسه تسلط دارم ولی با این وجود الانشم ریاضی مهر و ماه برام خیلی سنگینه حالا خدا به شما که مبتدی هستین رحم کنه
      ببخشید منبعتون چی بود ۷۴% زدید؟ کی مطالعه ریاضی رو تموم کردید؟ بعده عید یا قبل؟ توصیتون برای کسب چنین درصدی چیه؟
      ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قبل عید تمومش کرده بودم چون بعد عید عملا درس نخوندم.اگه پایه درسیتون واقعا ضعیفه حتما فیلم های آقای امینی راد رو ببینین بعدش هم از روی خط ویژه تست هاش رو بزنین

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط v_buqs نمایش پست ها

نظام قدیم

زیست خیلی سبز ( واسه درسنامه)

تست آی کیو

ریاضیات جامع خیلی سبز(درسنامه +تست)

واقعا نتیجه گرفتم

درسنامه های ِ روان و قابل ِ فهم

پ.ن

مهم اینِ شما باکدوم کتاب راحتترین

اگه با درسنامه ی ریاضیات مهروماه میتونین ارتباط برقرارکنین عالیه
      Başka bir dünyayam
      Ele dünyayam ki , orde ğem yox

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      اگه نظام قدیم هستید که زیست خیلی سبز اینطوریه تو بخش پاسخنامه تو یه سری کادر درسنامش هست مثل شیمی مبتکران
      و وقتی یه کتابی رو دیدید و به نظرتون خوب اومده و باهاش راحتید کار کنید درگیر این منبع و اون منبع نشید
      ریاضی مهروماه هم عالیه
      سلام بله نظام قدیم هستم.
      کل کتاب های خیلی سبز این مدلین؟ ینی فقط تست هست بعد یه چند صفحه ایی درس نامه داره تو پاسخنامه ش ؟ یا بقیه کتاباش درست درمون تره ؟
      بله ریاضی رو اول چند تاشو گرفتم تو کتابخونه بنظرم مهروماه بهتر بود سیر تا پیاز جامع ریاضی رو دیدم حجمش زیاد بود و هم خیلی زیاد گفته بود و مهر و ماه رو چک کردم یکم وضعیتش بهتر بود

14. Top | #14
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قبل عید تمومش کرده بودم چون بعد عید عملا درس نخوندم.اگه پایه درسیتون واقعا ضعیفه حتما فیلم های آقای امینی راد رو ببینین بعدش هم از روی خط ویژه تست هاش رو بزنین
      فیلم های آقای امینی راد توی کجا میشه پیدا کرد؟

15. Top | #15
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا تو کتاب فروشی جند تا کتاب ریاضی گرفتم هرکدومشونو یه مبحث شو خوندم (ریاضی مهر ماه . سیر تا پیاز جامع و ... ) بنظرم این مهروماه بهتر بود
      ایشالله که بتونم باهاش کنار بیام

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن