خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      از سایت آلا

2. Top | #17
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      سلام بله نظام قدیم هستم.
      کل کتاب های خیلی سبز این مدلین؟ ینی فقط تست هست بعد یه چند صفحه ایی درس نامه داره تو پاسخنامه ش ؟ یا بقیه کتاباش درست درمون تره ؟
      بله ریاضی رو اول چند تاشو گرفتم تو کتابخونه بنظرم مهروماه بهتر بود سیر تا پیاز جامع ریاضی رو دیدم حجمش زیاد بود و هم خیلی زیاد گفته بود و مهر و ماه رو چک کردم یکم وضعیتش بهتر بود
      اکثر کتاب های خیلی سبز اینطورین 85-90 درصد کتابهای کنکور درسنامه توی پاسخ ها هستش به جز بعضی کتابهای الگو
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      سلام آقا من تا الان درس هارو کلااااااااا از کتاب درسی میخوندم بعد دیدم نه تستی درست حسابی دارم نه یه سری مباحثو میفهمم بعد گفتیم بریم کتاب بخریم اینجا چرخیدیم دیدیم همه از زیست خیلی سبز تعریف میکنن

بعد رفتیم کتاب فروشی ورق زدیم فقط تست بود توش بعد چند صفحه پاسخ تشریحی داشت
      اینقدر درسنامه درسنامه میکردین همون سه چار تا صفحه س؟

اصلا یه سوال چرا اول تست داره بعد درسنامه ؟

بعد یه کتاب ریاضیات جامع مهر و ماه رو گرفتم درسنامه ش رو چک کردم خوب بود (کتاب خوبی خریدم بنظرتون، واس کسی که درسش ضعیفه، مناسبه؟)

لطفا کتابایی که درسنامه ی خوبی دارن معرفی کنید تا من که درسم ضعیفه بتونم به ی جایی برسم باهاشون
      مهروماه درسنامش خوبه ولی اگه تسلط نداشته باشی خیلی اذیتت میکنه من مهروماه رو میخونم تستایه سی درصدوپنجاه درصدشو میزنم با کل تستایه خیلی سبز
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یه پسره رو میشناسم رتبش هفتصد شده سر ریاضی تخته سیاه حاضره قسم بخوره میتونم بهش معرفیت کنم ولی من چون قبل از اشنایی با ایشون مهروماه و خیلی سبز رو گرفتم دیگه نه پولشو دارم که تخته سیاه بگیرم نه وقتشو دارم سه تاکتاب بزنم نه صلاح میدونم کار درستی باشه ولی انقدر از ایشون تعریف این کتاب شنیدم اگه برمیگشتم تابستون قطعا تخته سیاه میگرفتم فکر کنم واسه شما نظام جدیدا همون کوله پشتی باشه
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن