خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

جواب محبوبیت

سلام بچه ها
      اگر رهبر عزیز کشورمون
      حرفی به غیر از میل تون بزنه آیا شما حاضرید به حرف ایشون عمل کنید
      حالا منظور از این حرف چی هست منظورم که ایشون گفتن همانقدر که به رشته تجربی نیاز داریم بیشتر از اون به رشته ریاضی و انسانی نیازداریم عمل کنید
      خواهش فحش ندید مجبور که نیستید که حتما جواب بدید فقط می خوام بدانم چقدر ایشون قبول دارید باتشکر

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farhad19 نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      اگر رهبر عزیز کشورمون
      حالا منظور از این حرف چی هست منظورم که ایشون گفتن همانقدر که به رشته تجربی نیاز داریم بیشتر از اون به رشته ریاضی و انسانی نیازداریم عمل کنید
      خواهش فحش ندید مجبور که نیستید که حتما جواب بدید فقط می خوام بدانم چقدر ایشون قبول دارید باتشکر
      چی میزنی داداچ؟
      ساقیت کیه؟

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      وقتی میگیم ملت رد دادن از چی حرف میزنیم؟!
      Fear Lies Beneath Your Facade
      In Panic Scream For Your God
      In The Moment of Visceral Haze
      The Last Thing You See Are My Crazed , Eyes
      ^_^

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تلاش های بدبختانه برای حذف رقیب.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      جوانان ماااااا باعث سرافکندگی این کشورن

پیروی از دستورات ولایت فقیه یک عمل واجب ! و عدم عمل ب آن یک گناه کبیره میباشد

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

خدا نکشتت

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      اگر رهبر عزیز کشورمون

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

ی جوری ریختین سرش بدبخت گرخیده در رفته
      داداش بیا کاریت ندارن فوقش چند تا فوش میدن بهت آروم میشن

پ.ن: ولی جدن هر چی دق و دلی دارین سر این خالی نکنین ایشون فقط ی خای*مال سادس
      ویرایش توسط yashar.b : 30 آبان 1397 در ساعت 20:47

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      بنظرم الانه تمام انجمن دغدلی شون رو از ..... سر این ** ** در میارن /
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      kill me with your words....kill me
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ما خانواده ای هستیم ک تمام جوانب و شرایط کشور رو در نظر گرفتیم و هر کدوممون یکی از رشته های ریاضی انسانی و تجربی رو خوندیم خلاصه اماده بودیم هرجایی که کشور بهمون نیاز داشت ایثار و فداکاری کنیم ولی نمیدونم چرا این کشور هیچ جوره به هیچکدوممون نیاز نداشت و نداره الان اون دوتا رفتن کارهای ازاد...و اون مدتی ک مث چی نشستن درس خوندن فقط و فقط بهترین دوران عمرشون تلف شد و همسناشون خیلی ازشون جلوترن...هر چی فکر میکنم نمیدونم ایراد از کجاست ما که آماده ی خدمت بودیم!

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیز من که به شما فحش ندادم که علیه من تاختید بعدش منکر مشکلات زیاد و فراوان کشورم نیستم شما که خودتون کسی انتخاب کردید که هیچ برنامه اقتصادی و برنامه اشتغال نداشت چشم به کدخدا داشت چرا به رهبر فحش می دید؟
      بعدش من نه ساندیس خور و نه بسیجی و نه مزدور دولت
      من یک سرباز وظیفه که دوران سربازی می گذرانم و کارم ندارم و پدرم کارگر ساختمانی و مشکل مالی
      دارم
      ولی این دلیل نمیشه به هرکسی بی خود فحش بدم
      و حضرت علی زمانی خلیفه بود مردم لعنتش می کردن و حضرت علی پیشگوی کرد کسی بعد از من بیاد زنده شیعیان را لای دیوار بزارد که همین گونه شد حجاج بن یوسف
      و مردم کشورم بزودی زود با روی برگرداندن از ولی شون گرفتار می شوند که صدبرابر بدتراز حجاج یوسف سرشون می آورند آن موقع که هیچ کاری دستتون برنمی آید به خدا قصد ناراحت کردنتون ندارم
      و از مدیر بخش می خواهم که این تاپیک که ایجاد کردم رو حذف کنم و حرف آخرم اینکه
      پیامبر اکرم ص : هرکس بمیرد و امام زمان خود را نشناسد به مرگ جاهلیت مرده است
      و همانطور ۲۷۰۰ شهید مدافع حرم رهبر عزیزم به اندازه امام زمان دوست داشتن من ایشان دوست دارم

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیز من که به شما فحش ندادم که علیه من تاختید بعدش منکر مشکلات زیاد و فراوان کشورم نیستم شما که خودتون کسی انتخاب کردید که هیچ برنامه اقتصادی و برنامه اشتغال نداشت چشم به کدخدا داشت چرا به رهبر فحش می دید؟
      من یک سرباز وظیفه که دوران سربازی می گذرانم و کارم ندارم و پدرم کارگر ساختمانی و مشکل مالی
      دارم
      و حضرت علی زمانی خلیفه بود مردم لعنتش می کردن و حضرت علی پیشگوی کرد کسی بعد از من بیاد زنده شیعیان را لای دیوار بزارد که همین گونه شد حجاج بن یوسف
      و مردم کشورم بزودی زود با روی برگرداندن از ولی شون گرفتار می شوند که صدبرابر بدتراز حجاج یوسف سرشون می آورند آن موقع که هیچ کاری دستتون برنمی آید به خدا قصد ناراحت کردنتون ندارم
      و همانطور ۲۷۰۰ شهید مدافع حرم رهبر عزیزم به اندازه امام زمان دوست داشتن من ایشان دوست دارم
      نظر من : شما یه ترولِ تازه "پوست انداخته" هستین !
      چون واقعا ارائه ی این حجم از bullشِت از یه شخص عادی برنمیاد !!
      اگه مطمئن میشدم که جدی هستی و از نظر عقلی هم کاملا بی مشکلی میشِستم واست توضیح میدادم که اشتباه میکنی اما حس میکنم میخوای اعصاب ملت رو تیلیت کنی !
      Fear Lies Beneath Your Facade
      In Panic Scream For Your God
      In The Moment of Visceral Haze
      The Last Thing You See Are My Crazed , Eyes
      ^_^

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دارم
      فکر کنم رهبر چندین وقت پیش در یکی از سخنرانی ها گفته بودن که میزان شرکت در رشته های ریاضی و انسانی کاهش پیدا کرده ، منظور شما این حرف بود ؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن