خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

برنامه ریزی به سبـــک ؟

درود

دوستان همون طور که در جریان هستید حدود 32 هفته تا کنکور هست که صرف نظر از اون 2 هفته میگیم 30 هفته

خب حالا من واقعا یه مشکلی دارم : این چند ازمون قلمچی رو رک و راست نرسیدم که بخونم

ازمون 16 آذر ماشالا خودش یه جمع بندی زیست دوم و پیش رو داره اصن گیج شدم نمیدونم برنامه ازمون رو ول کنم یا طبق اون پیش برم

ولی خودم یه پیشنهادی دارم ببینید تا کنکور 30 هفته مونده

در کل ریاضی ( 13 ) - شیمی ( 12 ) - زیست ( 30 ) - فیزیک ( 19 ) فصل هر کدوم دارن اگه بخوام تا کنکور حتی هفته ای 1 فصل مثلا زیست بخونم ( ژنتیک رو نمیخونم میشه 28 فصل ) تقریبا 4 هفته قبل از کنکور تمومه

اگه بخوام هفته ای 1 فصل بخونم ( یعنی هر هفته معادل 1 فصل که میبینید از تقریبا نصف 30 هفته میشن هر کدوم )

یکی بیاد بگه چیکار کنم اصن خودم گیج شدم

والا اینجوری که خودم بهتر پیش میرم یعنی مثلا یه دور کتابا تموم میشن حداقل 2 دور میشه کتابارو مرور زد ولی نمیدونم این قلمچی چرا اومده 4 فصل زیست شناسی رو توی 2 هفته گذاشته با اینکه وقت هست

رتبه های برتر که تاپیک زدن واسشون مثل سامان و متین اینا ناموسا بیان یه بار کمک کنن باوا
      ویرایش توسط MehranWilson : 29 آبان 1397 در ساعت 17:27

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      درود

دوستان همون طور که در جریان هستید حدود 32 هفته تا کنکور هست که صرف نظر از اون 2 هفته میگیم 30 هفته

خب حالا من واقعا یه مشکلی دارم : این چند ازمون قلمچی رو رک و راست نرسیدم که بخونم

ازمون 16 آذر ماشالا خودش یه جمع بندی زیست دوم و پیش رو داره اصن گیج شدم نمیدونم برنامه ازمون رو ول کنم یا طبق اون پیش برم

در کل ریاضی ( 13 ) - شیمی ( 12 ) - زیست ( 30 ) - فیزیک ( 19 ) فصل هر کدوم دارن اگه بخوام تا کنکور حتی هفته ای 1 فصل مثلا زیست بخونم ( ژنتیک رو نمیخونم میشه 28 فصل ) تقریبا 4 هفته قبل از کنکور تمومه

اگه بخوام هفته ای 1 فصل بخونم ( یعنی هر هفته معادل 1 فصل که میبینید از تقریبا نصف 30 هفته میشن هر کدوم )

والا اینجوری که خودم بهتر پیش میرم یعنی مثلا یه دور کتابا تموم میشن حداقل 2 دور میشه کتابارو مرور زد ولی نمیدونم این قلمچی چرا اومده 4 فصل زیست شناسی رو توی 2 هفته گذاشته با اینکه وقت هست
      هفته ای 1فصل خیلی کمه برا زیست اگر دقت کرده باشی همون ازمون قلم چی تقریبا هفته ای دو فصل رو گذاشت برا ازمون اول و دومش زیست درس اصلیه باید بیشتر بهش توجه کنی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      هفته ای 1فصل خیلی کمه برا زیست اگر دقت کرده باشی همون ازمون قلم چی تقریبا هفته ای دو فصل رو گذاشت برا ازمون اول و دومش زیست درس اصلیه باید بیشتر بهش توجه کنی
      مثال میگم ازمون 20 مهر اومده فصل 1 تا 3 زیست دوم + فصل 1 زیست چهارم رو اورده که

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من مصاحبه اقای سینا ملکی رو که خوندم گفته بود برای کتابایی که حجم زیادی دارن میتونید کل تعداد تستاشون رو تقسیم کنی مثلا فیزیک گاج 6154تا تست داره تو 17هفته با روزی 51تست میشه کامل بخونیش یا ریاضی خیلی سبز کلا 3333تست داره میتونی با روزی 28تست تو 17هفته ....این برنامه ریزی رو خودم امتحان کردم خوبه و میرسم دیگه استرس هم ندارم و یه نکته دیگه که تقریبا ت همه مصاحبه ها مشترک بود تنوع درس تو روز بود مثلا امیر حسین رضای تقریبا همه درسا رو تو روز کارکرده

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مثال میگم ازمون 20 مهر اومده فصل 1 تا 3 زیست دوم + فصل 1 زیست چهارم رو اورده که
      اره خب خب ازمون قلم چی دو هفته ای هست دیگه تقسیم کنی میشه هر هفته 2فصل

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درود

رتبه های برتر که تاپیک زدن واسشون مثل سامان و متین اینا ناموسا بیان یه بار کمک کنن باوا
      سلام
      رک بگم،از قلم چی جدا شی ،داغون میشی 
      قلم چی جامع گذاشته اون زیستن برا اونایی که خوندن باهاشون،تو که نخوندی،تا جاییکه میتونی بخون،آنقدر قلم چی این مطلبو‌ بدات مرور میکنه تو برانامش‌ ک برسی

یه عدد پشت کنکوری سابقم،دانشجو طبابت امروز

.................
      رفقای گل انجمن
      میتونید سوالای مشاوره ای تونو تو پ.خ ازم بپرسید
      تا جایی که وقت اجازه بده همه رو جواب میدم

...................

مشاوره و برنامه ریزی کنکور
      از صفر مطلق تا رتبه برتر
      ...........
      این شما نیستید که رویاتونو‌ انتخاب میکنید!
      این رویای شماست،که انتخابتون‌ کرده...

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mbt.danial نمایش پست ها
      سلام
      قلم چی جامع گذاشته اون زیستن برا اونایی که خوندن باهاشون،تو که نخوندی،تا جاییکه میتونی بخون،آنقدر قلم چی این مطلبو‌ بدات مرور میکنه تو برانامش‌ ک برسی
      خب چاره چیه الان ؟
      یعنی مثال میگم سامان تارمی که با کانون نخونده بدبخت دو عالم شده؟

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      ببخشید یه سوال برام پیش اومده تو هر کدام از مصاحبه های انجمن پرسیدم همشون از زیرش در رفتن یا با لحن تندی گفتن به تو چه -شما تو کنکور مثلا درس زسیت تونستی سوالای ژنتیک رو حل کنی یا مثلا شیمی کلا چن تا مسعله حل کردی تو بقیه درسا مثل فیزیک حرکت شناسی -الکتریسته ساکن و جاری -دینامیک -ادبیات سوالای زبان فارسی -عربی درک مطلب یا ریاضی مانتگرال و هندسه؟ اگه میشه به این سوال جواب بدید تا بچه ها بدونن رو چه مباحثی بیشتر کار کنن

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      تا الان اصن با قلمچی نبودم که بخوام جدا شم
      یعنی از 20 مهر تا الان هیچ

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تا الان اصن با قلمچی نبودم که بخوام جدا شم
      یعنی از 20 مهر تا الان هیچ
      چرا اخه پس برا چی ثبت نام کردی........با ازمون پیش بری فک کنم بهتر باشه چون با ازمون پیش نمیری میری قلم چی رو هم خراب میکنی بعدش چون ترازت خوب نیست برنامه خودتم اجرا نمیکنی و انگیزه نداری -اگه ازمون نبودی میتونی برنامه خودت رو بری

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چرا اخه پس برا چی ثبت نام کردی........با ازمون پیش بری فک کنم بهتر باشه چون با ازمون پیش نمیری میری قلم چی رو هم خراب میکنی بعدش چون ترازت خوب نیست برنامه خودتم اجرا نمیکنی و انگیزه نداری -اگه ازمون نبودی میتونی برنامه خودت رو بری
      اگه من نخوام شما نظر بدی باید برم کی رو ببینم ؟
      همش سوال میپرسی خب . خو من فقط باید بیام سوالای شما رو جواب بدم
      یکی میخوام نظر خوبی بگه
      نه شما که همش میای سوال میپرسی

13. Top | #13
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگه من نخوام شما نظر بدی باید برم کی رو ببینم ؟
      همش سوال میپرسی خب . خو من فقط باید بیام سوالای شما رو جواب بدم
      یکی میخوام نظر خوبی بگه
      نه شما که همش میای سوال میپرسی
      منم الان بچه های دیگه رو تگ کردم که به سوالای شما ج بدن چرا عصبانی میشی دیگه البته دلیل عصبانیت هم مشخصه دیگه کلا یه عده فقط جو درس خوندن دارن و برنامه از مریخ هم براشون بیاری درس نمیخونن و ایراد میگیرن
      ویرایش توسط maryam13 : 29 آبان 1397 در ساعت 18:05

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببخشید یه سوال برام پیش اومده تو هر کدام از مصاحبه های انجمن پرسیدم همشون از زیرش در رفتن یا با لحن تندی گفتن به تو چه -شما تو کنکور مثلا درس زسیت تونستی سوالای ژنتیک رو حل کنی یا مثلا شیمی کلا چن تا مسعله حل کردی تو بقیه درسا مثل فیزیک حرکت شناسی -الکتریسته ساکن و جاری -دینامیک -ادبیات سوالای زبان فارسی -عربی درک مطلب یا ریاضی مانتگرال و هندسه؟ اگه میشه به این سوال جواب بدید تا بچه ها بدونن رو چه مباحثی بیشتر کار کنن
      من ۹۴ کنکور دادم و دقیق یادم نمیاد
      فقط میدونم تو خودندن‌ مباخث،تنها چیزی ک نخوندم هندسه بود فقط همین
      چون ممکنه از سخت ترین مطلب،یه تست آسون بیاد و از آسون ترین مطلب تست سخت
      ینی مطلب حذفی نداشتم تو خوندن اما خب ی جایی بیشتر تست زدم ی جایی کمتر
      اما اینکه سر جلسه چنتا‌ چی زدم یادم نمیاد .اما این مباحثی رو که گفتی من همشو‌ کار میکردم

یه عدد پشت کنکوری سابقم،دانشجو طبابت امروز

.................
      رفقای گل انجمن
      میتونید سوالای مشاوره ای تونو تو پ.خ ازم بپرسید
      تا جایی که وقت اجازه بده همه رو جواب میدم

...................

مشاوره و برنامه ریزی کنکور
      از صفر مطلق تا رتبه برتر
      ...........
      این شما نیستید که رویاتونو‌ انتخاب میکنید!
      این رویای شماست،که انتخابتون‌ کرده...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن