خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 58 از 58
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      اوووووووووووهههه حالا حالا ها وقته بخون میرسی من نظام قدیمی هستم سال کنکورمم هیچی نخوندم
      تازه از اولا مهر شروع کردم به خوندن خیالت راحت میرسی الکی نگران نباش و اینقدرم به این تبلیغات گول زننده تلویزیون و برنامه های کنکوری تلویزیون گوش نکن که میان داد میزنن (" آییییییییییی چیزی تا کنکور نمونده .... آیییییییییی دهنتون سرویسه .... آیییییییییییییی دیگه راهی واستون نمونده و .... ") با خیال راحت بخون کاملا ریلکس باش

من حساب کردم شیش ماه واسه کنکور فقط وقت لازمه واسه کسی که سطحش متوسطه

اینجوری هم واس خودت بشینی کنکور رو غول بی شاخ و دم تصور کنی واقعا ضربه میخوری چیزی نیست خیالت راحت

حالا حالا ها وقت داری
      ممنون ازروحیه دادنت.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      سلام بچه هاخوبین بنده یه یازدهمی هستم که ازدهم هیچچی بلدنیس (درحدمدرسهم)وتاحالا یازدهم براش اصن خوب پیش نرفته5500قلمچی الان موندم همراه باقلمچی پیش برم یادهم ویازدهوموخودم بخونم ؟لطفا کمکم کنین واقعادچارسردرگمی شدم برادرخواهرای عزیزم آیامیشه جبران کردچطوری ترازم بدجوری اومده پایین دیگه انگیزه ای ندارم ممنون.
      خوشبحالت عالیه ک
      ببین من ترازم 4200 عه پس کمکام اصولا بدرد کسی نمیخوره اصلا فکر میکنم
      ولی تاجایی ک میدونم شما به برنامه کانون اطمینان کن تابستون هم جبرانی داره باهاش پیش بری قطعا موفقی
      کرم ورزد آن سر که مغزی در اوست
      که دون همتانند بی مغز و پوست
      کسی نیک بیند به هر دو سرای
      که نیکی رساند به خلق خدا

3. Top | #48
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      مونده شما پیش خوانی کدوم درسو بگی ؟

4. Top | #49
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      دووست عزیز که تاپیک باز کردی ...
      ماهم مثل توییم و نمیتونیم برات نکات کلیدی بگیم . اینجاس که میگن کنکور سخته چرا ؟ چون قبل کنکور خودتو سرویس کردی با این استرس و اضطراب . حالا شما با خوندن تاپیک های ما نه دلت اروم میگره نه تراز قلمچیت و درست بهتر میشه . گول این افراد هم نخور که نوشتن زیست و فلان درصد میزنم ترازم اینجورییه .
      منم میتونم بگم درصد ریاضی ام 98% و زیستم 87% کیه دروغ منو باور نکنه ؟؟؟؟؟

همه خیلیییی خیلیییی گنده مخ باشن همین بتونن خودشون رو به جایی برسونن . شما هم ول کن این بده بستون تراز که مال تو چند شد مال فلانی چند شد . همینارو گذاشتن که بفهمی چقدر ضعیف بودی و در اخر چقدر پیشرفت میتونی بکنی . حتما شنیدی میگن که با زمین خوردن راه رفتن یاد میگیریم .
      اونوقت باید نگران و مظرب شی که اخرای ساله و نموادار پیشرفت تو عین پیشرفت سایپا و فقط بایین بره

5. Top | #50
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ایناهمش دروغه تاروحیتوتضعیف کنه تومشغول کارخودت باش محمدرضا1380درست گفتم؟
      من که کاری به این حرفا ندارم ولی این آقایی که میگم کل تخصصی های یازدهم رو تو تابستون خوند و الان بیشتر نقش مرور براش داره

ahmadreza1380
      موفق باشی

ببینیم خدا برامون چی می خواد

6. Top | #51
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام بچه هاخوبین بنده یه یازدهمی هستم که ازدهم هیچچی بلدنیس (درحدمدرسهم)وتاحالا یازدهم براش اصن خوب پیش نرفته5500قلمچی الان موندم همراه باقلمچی پیش برم یادهم ویازدهوموخودم بخونم ؟لطفا کمکم کنین واقعادچارسردرگمی شدم برادرخواهرای عزیزم آیامیشه جبران کردچطوری ترازم بدجوری اومده پایین دیگه انگیزه ای ندارم ممنون.
      واقعا شما رو میبینم به حالتون غبطه می خورم چرا پیشواز میرید برای استرس داشتن ؟! از الان که نباید استرس داشته باشید ! به نظر من بچسب به برنامه ی مدرستون و با آرامش پیش برو و درس های یازدهم رو دقیق و مفهومی بخون و درگیر تراز و رتبه و این مسائل الان اصلا نباش چون الان مهم نیست ( سال دوازدهم وقت برای درگیر شدن با تراز و رتبه دارید ولی الان وقت مفهومی خوندن و پیدا کردن روش های مطالعتون هست ) اگر مباحث مرتبطی هم بود از سال دهم اون رو هم دقیق بخون ...
      اگر وقت اضافه داشتی دیگه تکمیل کن دهم رو
      موفق باشید

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خیلیییییی خستممممممممممم
      آنانکه دستی را که نان‌ شان می‌ داد، گاز گرفتند

محکوم‌ اند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می‌ زند!

8. Top | #53
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام . به طور قطع پیشنهادم اینه که فعلا فقط روی یازدهم تمرکز کنید و طی تابستون بیشتر دهم بخونید و یازدهم رو مرور کنید.

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

9. Top | #54
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​کی خستس؟

10. Top | #55
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نه فقط استارتر این تاپیک ، بلکه همه کنکوریهایی که این پست رو میخونن باید یه چیز مهم رو بدونن:
      اگر خوب و اصولی هفت ماه بیاقیمانده رو درس بخونید ،مطمین باشیدیا به هدفتون میرسید ویا حتی اگر خدایی نکرده به هدفتون نرسیدید ،کمترین نتیچه ای که برای تلاشاتون میگیرید عدم عذاب وجدانه که این خیلی مهمه .
      بعدشم کی گفته هر کس از اول تیر شروع کنه موفق میشه و هرکس از وسط آذر شروع کنه موفق نمیشه؟
      به قول افشار و با احترام به همه مشاغل ،یه کارگر معدن مثلا روزی 10-8 ساعت کار میکنه و آخر ماه حقوقی معادل 1.50-2.5 میلیون میگیره
      اما یه دندانپزشک مجرب با روزی 8-10 ساعت کار میتونه به درآمد بالای 200-300 میلیون برسه .
      8-10ساعت کار کردن اون کارگر زحمت کش کجا و 8-10ساعت کار کردن اون دندانپزشک کجا؟
      اگه قرار باشه طبق قانون نانوشته و ثبت شده تو ذهن اکثر ما حقوق بگیرن ، 8-10 ساعت کاری که هر دو انجام دادند باید منتهی به حقوق برابر بشه
      اما نشد.
      پس الزاما اگر یه فرد از دهم شروع کرده باشه و یه فرد از دوازدهم ، نمیتونیم باقاطعیت بگیم کدوم موفق میشن
      درسته نفر اول بیشتر تلاش کرده و احتمال موفقیتش بیشتره اما احتمال برد نفر دوم که صفر نیست و اگر واقعا با همه ی وجود تلاش کنه
      میتونه به نفر اول برسه یا حتی ازش جلو هم بزنه .
      در آخر بگم : دنیا فقط به پزشک و مهندس و وکیل نیاز نداره ، بخاطر چشم و هم چشمی با بقیه آینده خودتون رو تباه نکنید
      و وارد رشته ای بشید که با تمام وجود عاشقش هستید .

11. Top | #56
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Farzaneh_ نمایش پست ها
      نه فقط استارتر این تاپیک ، بلکه همه کنکوریهایی که این پست رو میخونن باید یه چیز مهم رو بدونن:
      اگر خوب و اصولی هفت ماه بیاقیمانده رو درس بخونید ،مطمین باشیدیا به هدفتون میرسید ویا حتی اگر خدایی نکرده به هدفتون نرسیدید ،کمترین نتیچه ای که برای تلاشاتون میگیرید عدم عذاب وجدانه که این خیلی مهمه .
      بعدشم کی گفته هر کس از اول تیر شروع کنه موفق میشه و هرکس از وسط آذر شروع کنه موفق نمیشه؟
      به قول افشار و با احترام به همه مشاغل ،یه کارگر معدن مثلا روزی 10-8 ساعت کار میکنه و آخر ماه حقوقی معادل 1.50-2.5 میلیون میگیره
      اما یه دندانپزشک مجرب با روزی 8-10 ساعت کار میتونه به درآمد بالای 200-300 میلیون برسه .
      8-10ساعت کار کردن اون کارگر زحمت کش کجا و 8-10ساعت کار کردن اون دندانپزشک کجا؟
      اگه قرار باشه طبق قانون نانوشته و ثبت شده تو ذهن اکثر ما حقوق بگیرن ، 8-10 ساعت کاری که هر دو انجام دادند باید منتهی به حقوق برابر بشه
      اما نشد.
      پس الزاما اگر یه فرد از دهم شروع کرده باشه و یه فرد از دوازدهم ، نمیتونیم باقاطعیت بگیم کدوم موفق میشن
      درسته نفر اول بیشتر تلاش کرده و احتمال موفقیتش بیشتره اما احتمال برد نفر دوم که صفر نیست و اگر واقعا با همه ی وجود تلاش کنه
      میتونه به نفر اول برسه یا حتی ازش جلو هم بزنه .
      در آخر بگم : دنیا فقط به پزشک و مهندس و وکیل نیاز نداره ، بخاطر چشم و هم چشمی با بقیه آینده خودتون رو تباه نکنید
      و وارد رشته ای بشید که با تمام وجود عاشقش هستید .
      یکی از بچه های همین فروم حرف خوبی زد واقعا گفت این موسسات برگزار کننده ازمون بودن که هی میگفتن از تابستان شروع کنید و از تیر ازمون گذاشتن و اون رو به عرف تبدیل کردن اگه دقت کنین حتی تعاونی سنجش قبلا ازموناش از اول سال تحصیلی شروع میشدن
      مسعله دیگه هم اینه این زمان اتفاقا بهترین زمان برای کولاک کردنه چون تو این مدتی که گذشته شناخت خوبی از خودشون از منابعشون دارن 4چوب درس خوندن برا کنکور دستشون اومده و میتونن با یه برنامه ریزی پیوسته نتیجه خوبی رو بگیرن

12. Top | #57
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چند توصیه برای ادامه مسیر
      1-به دروس عمومی خیلی توجه کنین و روی کنکور های سال های اخیر تمرکز کنین
      2-اگر در درسهای ریاضی و فیزیک مشکل دارید و از اینکه اونا رو بخونید میترسید اولویت مطالعتون باشن قدم به قدم روی این درس ها کار کنید در مرحله ی اول بیاید یک دور سولات داخل و خارج کشور رو کامل بخونید بعد از این مرحله به سراغ تست تالیفی یا تست های ازمونای سنجش و ...برید
      3-توی زیست وشیمی کتاب درسی خیلی مهمه از کتاب درسی غافل نشید
      4-سعی کنید اگر توی درسی مشکل دارید از همین الان برید سراغش و موکول نکنین به بعدا و گفتن حالا درست میشه و.... از این حرفا
      5-اولویت بندی داشته باشین -به بودجه بندی های کنکور نگاه کنین
      6-صفر و100نباشید
      7-استرس نداشته باشسد چون درس خوندن با ترس مثل اتش روشن کردن تو گرد باده
      8-اگه ازمون میرید از برنامه ازمون جدا نشید و اون رو برا خودتون شخصی سازی کنید
      9-اهمال کاری نکنید منتظر غول چراغ جادو نباشین
      10-سعی بهترین روش یادگیری اینه که درس رو بفهمید به تسلطی متل دبیرا برسید که بتونید درس رو برای افراد دیگه توضیح بدید
      11-
      مباحثی مثل کلوز و درک مطلب+قرابت معنایی +درک مطلب عربی اینا رو هر روز تو برنامتون بزارید
      ویرایش توسط maryam13 : 15 آذر 1397 در ساعت 10:41

13. Top | #58
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehp1381 نمایش پست ها
      سلام
      من یه نظرشخصی دارم اون هم اینه که خیلی وقت ها ، آزمون های آزمایشی ، مانع پیشرفته نه باعث پیشرفت ! به عقیده من وقت شخصی هیچی از یه کتاب نمیدونه و باور داره که نمیتونه اون رو بفهمه و از همون کتاب آزمون میده و نتیجه آزمونش خراب میشه ، فقط باعث دلسردیش میشه ، باعث نمیشه نقاط ضعفش رو بفهمه چون خودش از قبل میدونسته ضعفش چی هست ... آزمون آزمایشی مرحله ای و یا جامع به نظر شخصی من وقتی مفید هست که شخص بتونه خودش رو به برنامه راهبردی قلم چی یا گزینه 2 یا هرموسسه ای برسونه ، حالا اگر میبینه که نمیتونه خودش رو برسونه و حس میکنه واقعا ضعیف هست و نیاز به زمان بیشتری برای تسلط داره دو راه براش باقی میمونه
      1- برای آزمون هایی که پیش رو داره ، دروسی که حس قدرت داخلش داره و میدونه میتونه درصدبیشتری بزنه ، همون اول برنامه اش بخوانه ، وقتی دروس مورد علاقه اش تمام شد ، بقیه ی وقتش رو بذاره روی همون دروس یا درسی که ضعف داره . از اونجایی که دروس مورد علاقه زود تموم میشه چون هم تسلط بیشتری روشون داری هم زودتر میتونی بخونیشون ، زمان زیادی برای دروس یا درس ضعیف میمونه! اگر قلم چی بازه زمانی آزمونش 2 هفته باشه ، شما میتونی داخل 4 روز دروس آسون و 8 روز دروس ضعیف و 1-2 روز رو برای مرور تمام دروس قبلی اختصاص بدید
      2- کلا آزمون آزمایشی شرکت نکنید و پولتون رو بذارید توی بانک ، به جاش طبق یک برنامه ی شخصی که خودت برای خودت مینویسی ، سعی کنی خودت رو بکشونی بالا و در نهایت که تونستی به اعتماد به نفس آزمون برسی ، داخل یکی از موسسه ها قلم چی یا گزینه 2 ، توی آزمون جامع اون یا حتی مرحله ای شرکت کنید.
      موفق باشید
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن