خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

آزمون های سریع برای فارغ التحصیلان رشته تجربی که خسته اند

سلام دوستان خدا قوت.حرف من با فارغ التحصیلان رشته تجربی هست.دوستان همون طور که خودتون میبینین و میدونین تو انجمن صفحه هات زیادی هست که داوطلبان فارغ التحصیل از خسته بودن خودشون نوشته اند و گفته اند که دیگه حوصله ی درس خوندن رو ندارند.نه اینکه دوست نداشته باشن که درس بخونن و به آیندشون فکر نکنند نه اصلا اینطور نیست بلکه خیلی هم دوس دارن که بخونن و به خاطر نگران بودن درباره ی آیندشون این صفحات رو زدن و از دوستان طلب کمک کردن حال بعضی از دوستان زیر این پستها نوشته اند که:حتما برنامه ات ایراد داره و بعضی دیگر هم نوشته اند که:هر وقت خسته شدی به آینده و هدفت فک کن اینطوری خستگی از تنت میپره حال این دوست خسته ما هم میره و برنامه اش رو تغییر میده و به هدفش فک میکنه و شروع به خوندن میکنه دو سه روزی میخونه اما باز خستگی میاد سراغش و باز به همون خونه ی اول برمیگرده.خستگی این دوستان میتونه ناشی از چند عامل باشه که چندتاشو میگم ــــ»1:بسیاری از مطالبی که این دوستان میخوان بخونن واسشون تکراریه یعنی قبلا این مطالب رو چند بار خوندن و دیگه دوس ندارن که مطالب تکراری رو بخونن[ذات آدمیزاد اینطوره که فقط میخواد چیزهای جدیدی یاد بگیره و دوس نداره که مطالب تکراری رو بخونه] 2:چندین و چند بار نتونستن به برنامه آزمون ها برسن ودرسها روی هم انباشته شده اندو این به کل اونا رو نابود کرده 3:یا اینکه به برنامه آزمون ها رسیدن اما همش تو آزمون ها شکست خوردن و چندین عامل دیگه میتونه دخیل باشه.اینا رو گفتم که منم یه فارالتحصیلم که چنین مشکلاتی رو دارم و واقعا از این موضوع ناراحتم و دنبال راه چاره ام و در همین راستا میخوام به دوستان یه پیشنهادی بدم[بازم میگم این فقط یه پیشنهاده و کسی مجبور نسیت که انجامش بده] و پیشنهادم اینه که بیاین آزمون های سریع مثلا هر هفته یکبار از هم بگیریم.هر کی اوکی بود کامنت بذاره

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      بنظرم 3روز یبار بهتر باشه...
      هفته ای یبار هم که خیلی خوبه ....
      من پایه ام .

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برا منم فرقی نمیکنه که آزمون ها چند روزه باشه.یه هفته گفتنم واسه این بود که یه عددی گفته باشم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      موضوع جالب اینه که چون بیشتر مباحثو خوندیم میتونیم ازمون های جامع رو الان کار کنیم فکرشو بکن از الان روش سه روز یک بارو تا کنکور اجرا کنی احتمالا راحت تک رقمی میشی!
      میشه چندتا ازمونو تا کنکور زد یعنی!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم آزمون های جامع کنکوری رو از عید شروع کنیم الان بهتره که درس به درس یا مبحثی بریم جلو.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اینم فکر خوبیه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پس شما هم هستین تو برنامه؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasser.97 نمایش پست ها
      پس شما هم هستین تو برنامه؟
      بااجازه تون ولی من زیاد دیگه نمیام نت!

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینطوری خوبه چون قرار نیست ما همیشه تو نت باشیم چون فقط هنگام آزمون 3ـ4ساعت میاییم نت

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یعنی چی آزمون؟؟
      آنانکه دستی را که نان‌ شان می‌ داد، گاز گرفتند

محکوم‌ اند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می‌ زند!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مثلا یه هفته دگ 2فصل زیست،1فصل شیمی،3فصل دینی و... رو از هم امتحان میگیریم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      لطفا هر کسی خواست تو برنامه باشه به طور قطعی اعلام کنه چون میخوام ببینم تعداد به چند نفر میرسه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دادا ترازت چنده؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امسال نرفتم کانون ولی پارسال5500بود رتبه ام تو کنکور 15000 شد

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من حاضرم با همسطح های خودم کوییز از هم بگیریم یعنی نکات بدرد بخور و مهم که یاد گرفتیم اینجوری باهم اشتراک بگذاریم تا با هم پیشرفت کنیم

فرستاده شده از BND-L21ِ من با Tapatalk

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن