خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

چگونه یادگیری زبان انگلیسی را شروع کنیم؟؟؟

سلام دوستان.طبق عنوان تاپیک دوست داشتم نظر کسانی که زبان انگلیسی رو تقریبا بلد هستن بدونم که چه جوری شروع کردن یا چه روشی رو پیشنهاد میکنن برای یادگیری زبان انگلیسی.
      خودم فعلا برنامم اینه اول تمام لغاتی که توی مدرسه به ما یاد دادن رو مسلط بشم و بعد برم سراغ 504 و بعدش سراغ 1100.این بین سخنرانی های ted رو هم گوش بدم.نظرتون رو در مورد روش خودم هم بگین لطفا.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniel19 نمایش پست ها
      سلام دوستان.طبق عنوان تاپیک دوست داشتم نظر کسانی که زبان انگلیسی رو تقریبا بلد هستن بدونم که چه جوری شروع کردن یا چه روشی رو پیشنهاد میکنن برای یادگیری زبان انگلیسی.
      خودم فعلا برنامم اینه اول تمام لغاتی که توی مدرسه به ما یاد دادن رو مسلط بشم و بعد برم سراغ 504 و بعدش سراغ 1100.این بین سخنرانی های ted رو هم گوش بدم.نظرتون رو در مورد روش خودم هم بگین لطفا.
      دوست عزیزم سلام،راستش به نظرم ازدیکشنری های تصویری هم استفاده کنی بد نیست چون باعث میشه قسمتphotographic memoryمغزت فعال بشه ومطالب بااستفاده ازتصویر بهتر تو حافظه بلند مدت میمونه اینم لینک چند تا دیکشنری تصویری معتبر:
      PICTURE DICTIONARY

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      4 تا مهارت اصلی داره: اسپیکینگ لیسنینگ ریدینگ و رایتینگ.....برای تقویت اسپیکینگ باید تا میتونی گوش کنی و به عبارتی اول لیسنینگت رو تقویت کنی (بااستفاده از تکنیکهای مربوطه) تا حدود دو سه ماهی روزی چند ساعت فایل بذار گوش کن تا ذهنت زبان بیگانه رو جذب کنه بعد این مدت تاثیرشو شروع میکنی میبینی...البته تکنیکهای لیسنینگ رو حتما اجرا کنی....در کنارش هم متنهای مختلف رو بر اساس سطحی ک داری انتخاب میکنی و ب طور روزانه میخونی و بازهم تکنیکهای ریدینگ و چمیدونم یه سری استفاده های دیگه مثل یادگیری لغات جدید در متن و ... این استفاده هارو از متن میبری...بعبارتی شما در ابتدا تا چند ماه خیلی بیشتر باید تمرکزت باید روی ورودی زبانی باشه ک به ذهنت میدی زیاد درگیر صحبت کردن و نوشتن تو ابتدای مسیرت نباش ورودی رو تقویت کن ... تکینکهای مفید مربوط به هر مهارت ک علمی هم هستن تو نت هست سرچ کن بخون ک بدونی چکار باید کنی وگرنه یه مدت که اشفته پیش رفتی و نتیجه نگرفتی ولش میکنی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای تقویت اسپیکینگ باید لیسنینگ رو تقویت کنی
      برای یادگرفتن رایتینگ باید ریدینگ رو تقویت کنی

این مهارتها اینطوری به هم مربوطن
      شما ماههای اول که ریدینگ و لیسنینگ رو خوب کار کنی کم کم میبینی ک اسپیکینگ و رایتینگت هم داره راه میافته چون ذهنت ناخودآگاهت با ساختار صحبت کردن و نوشتن به زبان دوم اشنا شده

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در مورد کتاب هم من بهت توصیه میکنم که 3 تا سری کتابهای Tactics for listening رو بگیر و از اونها شروع کن به کار کردن از سطح ابتدایی تا پیشرفته داره...نمیدونم دقیقا سطح زبانیتون چقدره ولی بعد اینکه این سه تارو کار کردی برو سراغ فایلهای تد و بقیه ی کتابهای لیسنینگ

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در مورد کتاب برای ریدینگ هم ک خوب کتابهای اینساید ریدینگ رو بهتون پیشنها میکنم و در کنارش اگه وقت دارید از این کتابهای سطح بندی شده ی رمان ها رو بخونید ک با جنبه های فرهنگی هم علاوه بر اطلاعات زبانی اشنا بشید (یعنی بیشتر اشنا بشید چون تو هر متنی این چیزارو هست)

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببین دستت درد نکنه چ تاپیک خوبی زدی من دنبال این بودم ک تعداد پیام هام رو ب 100 تا برسونم ولی هیچ حرفی تو تاپیکها برای گفتن نداشتم...اینجا حسابی نهایت استفاده رو بردم الان پشیمونم چرا پیام اولی رو تو دو تا پیام ارسال نکردم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خلاصه اگه سوال دیگه ای داشتی بپرس تا جایی ک اطلاع داشته باشم خوشحال میشم کمک کنم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بعنوان اخرین نکته اینکه استمرار و تکرار در یادگیری زبان حرف اول رو میزنه چون یه خورده ابهامات درش زیاده خیلیا بیخیالش میشن و ادامه نمیدن .ولی شرط موفقیت داشتم استمراره نه که یه ماه بخونی 3 ماه نری سراغ کتابا دوباره برگردی از اول و ....

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خوب دیگه دوست عزیزززم من برم فکر کنم علاوه بر انجام وظیفه به هدف ثانویه ی خودم هم رسیدم..
      حالا شوخی گذشته سوالی چیزی داشتی بپرس
      یه گروه هم هست بنام ایلتس پک تو تل که خیلی عالیه اگه تونستی لینکش رو پیدا کن و عضو شو
      موفق باشی

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سامی 80 نمایش پست ها
      ببین دستت درد نکنه چ تاپیک خوبی زدی من دنبال این بودم ک تعداد پیام هام رو ب 100 تا برسونم ولی هیچ حرفی تو تاپیکها برای گفتن نداشتم...اینجا حسابی نهایت استفاده رو بردم الان پشیمونم چرا پیام اولی رو تو دو تا پیام ارسال نکردم
      منم میخام ب صد برسونم ک اسم کاربریمو عوض کنم ولی نمیدونم چی بگم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)