خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات

رشته اموزش زبان انگلیسی

سلام
      همون جور که دوستان میدونن من امسال کنکورم رو خراب کردم (علی رغم اینکه واقعا دانش آموز درسخونی بودم ولی روزگار چرخش طوری چرخید که سال آخر من از درس دلزده بشم و با یه رتبه افتضاح پشت کنکور بمونم )
      حالا بین یه دوراهی موندم :
      بین اینکه رشته تجربی بمونم ( من فقط به فیزیوتراپی و دبیری زیست و شیمی علاقه داشتم ولی چند باری که رفتم کلینیک فیزیوتراپی ، دیدم اینکار با روحیات من سازگار نیست) یا از طریق کنکور منحصرا زبان بـــرم دانشگاه و معلم زبان بشم .
      زبانم با وجود اینکه فقط یکسال کلاس رفته بودم ، نسبتا خوبه و خودمم علاقه خیلی زیادی بهش دارم و مطمئنم اگه وقت بزارم روش میتونم یه رتبه عالی بیارم ولی کنکور تجربی یه چیز غیر قابل پیش بینیه و ممکنه بخاطر مشکلاتی که امسال هم دارم ، باز به هدفم نرسم .
      بنظر شما چکار کنم ؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگر علاقه دارید !!!!!! این کارو بکنید!!
      ولی حرف دیگران رو بیس خودت هیچوقت قرار نده لطفاً
      و اگر تصمیمی هم میگیری زود براش تلاش کن
      من خودم همیشه برا هدفم تو سر ام علامت سوال داشتم حتی میخواستم تغییر رشته بدم
      این که شما تحقیق کردین کار خوبیه ولی سعی کن مثل من نشی که دوماه براش هدر دادم
      موفق باشی دخترمهربون انجمن
      آنانکه دستی را که نان‌ شان می‌ داد، گاز گرفتند

محکوم‌ اند به بوسیدن پاهایی که لگدشان می‌ زند!

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام خدمت شما.
      بنظرم یه رشته ی علمی رو برای تحصیل انتخاب کنید(با توجه به اینکه زبان بنظر من یه هنره تا علم) و در کنارش زبانتون رو تقویت کنید.

ضمنا شما دختر هستید ئو مشکل خدمت ندارید.

همچنین میتونید با توجه به اینکه تو تاپیک گفتید مشکلاتی هست تو درس خوندتون ، اونها رو با آرامش رفع کنید و به درس خوندن ادامه بدید.کسایی بودن که همون سال تول به هدفشون رسیدن بعضیا هم 2 یا 3 سال زمان برده تا به هدف برسن.

زبان رو خیلیا دوست دارند. از علاقه به زبانتون در مسیر پیشبرد اهدافتون تو یه رشته علمی استفاده بکنید؛ چون کسی که زبانش خوبه تو یه رشته علمی بسیار موفق تره تا کسی که زبانش خوب نیست بنا به دلایلی که گفتنش طولانی میشه.

از الان رشته رو انتخاب نکنید.فعلا به فکر آوردن یه رتبه خوب باشید تا فکر کردن به رشته.

خودتون رو دست کم نگیرید.ممکنه یه رتبه خوبی رو بیارید که حتی فکرش رو هم نمیکردید.از الان به فیزیو یا هر رشته دیگه فکر نکنید.با این زمانی که تا کنکور مونده حتی میشه به راحتی به پزشکی و دارو و دندون و بقیه رشته ها هم فکر کرد پس با تصمیم اشتباه آینده خودتون رو خراب نکنید.

زبان رشته خوبیه اما برای کسی که میخواد توش تا دکترا پیش بره.درسهایی که رشته زبان داره تخصصی هستن و با اونچه که تو زبانکده ها درس میدن تفاوتهای زیادی داره.(نمیگم رشته بدیه اما برای شما که تجربی هستید بنظر من گزینه مناسبی نیست و میشه کنار یه رشته دیگه زبان رو تقویت کرد)

باز هم تاکید میکنم مشکلات موجود در مسیر درس خوندتون رو با آرامش برطرف کنید و با توجه به زمانی که تا کنکور مونده براحتی میشه رتبه بسیار عالی کسب کرد.

موفق و سلامت باشید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن