خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

مشکل در شیمی

سلام دوستان خسته نباشید.
      من تو شیمی به مشکل خوردم،سال قبل برای پایه مبتکران و موج ازمون رو زدم و برای پیش خیلی سبز و موج،کنکور رو هم متاسفانه شیمیش رو 51 زدم،الان مرور تستای هایلایت کتابام احساس بیهوده بودن رو بهم القا می کنه و چیزی به اطلاعاتم اضافه نمی شه،به نظر شما از چه منبعی استفاده کنم که هم حجمش زیاد نباشه و هم بتونه بهم کمک کنه؟یا به نظرتون به مرور همین کتابا ادامه بدم؟پیشاپیش ممنونم از پاسختون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینکه برات فایده داره یا نه باید از ازمونی که میدی بفهمی.اگه با همین حس تو ازمون خوب نتیجه میگری که حستو بذار در کوزه !بجای اسن وسواس وقت بذار رو بقیه درسا

یه عدد پشت کنکوری سابقم،دانشجو طبابت امروز

.................
      رفقای گل انجمن
      میتونید سوالای مشاوره ای تونو تو پ.خ ازم بپرسید
      تا جایی که وقت اجازه بده همه رو جواب میدم

...................

مشاوره و برنامه ریزی کنکور
      از صفر مطلق تا رتبه برتر
      ...........
      این شما نیستید که رویاتونو‌ انتخاب میکنید!
      این رویای شماست،که انتخابتون‌ کرده...

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasinsh نمایش پست ها
      سلام دوستان خسته نباشید.
      من تو شیمی به مشکل خوردم،سال قبل برای پایه مبتکران و موج ازمون رو زدم و برای پیش خیلی سبز و موج،کنکور رو هم متاسفانه شیمیش رو 51 زدم،الان مرور تستای هایلایت کتابام احساس بیهوده بودن رو بهم القا می کنه و چیزی به اطلاعاتم اضافه نمی شه،به نظر شما از چه منبعی استفاده کنم که هم حجمش زیاد نباشه و هم بتونه بهم کمک کنه؟یا به نظرتون به مرور همین کتابا ادامه بدم؟پیشاپیش ممنونم از پاسختون
      سلام اگ تستای مبتکران و موج رو بلدی برو کتاب ای کیو بگیر برا مکمل..چون خودمم دقیقا مشگل تورو داشتم الان ای کیو گرفتم خیلی خوبه

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چون هنوز خیلی از کنکور نگذشته مطالبو به یاد داری و تستارو شاید یه جوری حفظ شدی ولی شاید یه خرده وقت دیگه بگذره یادت بره و نیاز باشه شاید دوباره تستارو بزنی بعیده کامله کامله تستای کتاب رو زیرور کرده باشی ولی باز iq خوبه اگه مطمینی بگیر

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      iq

6. Top | #6
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      زدن کامل تستای مبتکران و خیلی سبز+موج آزمون در کنکور آدم رو به درصدی بالاتر از 70(حداقل)میرسونه
      شما احتمالا تستا رو با دقت کامل نزدی و روشون با دقت و مفهوم کامل کار نکردی
      به نظر من اگه برگردی دوباره همون هارو کامل بخونی و تمام نکاتشون رو دربیاری به راحتی میتونی حداقل 20-30 درصد به درصد کنکورت اضافه کنی
      “مسولیت زندگیتان را به عهده بگیرید

این را بدانید … فقط شما هستید که میتوانید خودتان را به جایی که میخواهید برسانید، نه هیچکس دیگری”

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب حل مسائل شیمی دریافت حتما ببین .

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      شاید به این خاطر اونا رو دوست ندارین بخونید که هایلایت شده.
      کتاب ای کیو هم خوبه بخونید ولی بهتر اینه اول همین کتاب خودتون رو بخونید که مطمئن بشید روی تست ها مسلط هستیین بعدش ای کیو رو بخونید

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

والا توی شیمی 50 کم نیستا !
      با 50 هم میشه هم رفت پزشکیا البت اگه درصد زیست و عمومیات بالا باشن

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      زدن کامل تستای مبتکران و خیلی سبز+موج آزمون در کنکور آدم رو به درصدی بالاتر از 70(حداقل)میرسونه
      به نظر من اگه برگردی دوباره همون هارو کامل بخونی و تمام نکاتشون رو دربیاری به راحتی میتونی حداقل 20-30 درصد به درصد کنکورت اضافه کنی
      بهترین جواب.
      از این شاخه به اون شاخه نپر. همون تست ها رو به صورت زماندار تمرین کردی؟

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Green نمایش پست ها
      حرفتون کاملا درسته،البته من بعد از تصحیح شیمی،غلطام واقعا بی دقتی بود و فقط تو سوال اسید باز که واثعا سخت بود،کمبود دانش داشتم،یعنی اگه بی دقتی های معمول کنکور رو نداشتم راحت بالای شصت می شدم ولی خب بس دقتیم عضو کنکوره،خیلی ممنون از پاسختون

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      بهترین جواب.
      از این شاخه به اون شاخه نپر. همون تست ها رو به صورت زماندار تمرین کردی؟
      بارها و بارها.... تو قلمچیم همیشه بالای هفتاد و حتی گاهی نود می زدم شیمی رو ولی کنکور.....

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها

والا توی شیمی 50 کم نیستا !
      با 50 هم میشه هم رفت پزشکیا البت اگه درصد زیست و عمومیات بالا باشن
      متاسفانه زیست رو 59/فیزیک رو 43/ ریاضی رو 50 زدم و قبول نمیشه ادم با این درصدا دیگه،عمومیامم دینی 65/عربی 86/انگلیسی 71/ادبیات 50

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khate نمایش پست ها
      سلام اگ تستای مبتکران و موج رو بلدی برو کتاب ای کیو بگیر برا مکمل..چون خودمم دقیقا مشگل تورو داشتم الان ای کیو گرفتم خیلی خوبه
      حجمش خیلی زیاده؟فصلی حدودا چه قدر تست داره؟

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasinsh نمایش پست ها
      حجمش خیلی زیاده؟فصلی حدودا چه قدر تست داره؟
      کتاب خوبیه فصلی حدود 200تست البته فصلای سنگین میتونی از بانک تست منتا هم استفاده کنی( قلم چی سه سال اخیر+گزینه2+سنجش+سراسری ها) رو هم داره
      ویرایش توسط maryam13 : 01 آذر 1397 در ساعت 12:55

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن