خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 17 از 17
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      من خیلی سبز میونم کجاش خارج کتابه؟
      دوستان واسه قواعد نظام جدیید چیکار کنیم ؟؟؟
      من بعضی از قواعد رو خیلی داغون هستم
      نه ناصح زاده هست نه به زبان ساده فیلی فقط نشرالگو ایاد فیلی کتاب داده که درسنامه خوبی نداره
      فقط جامع خیلی سبز هست که اگه بخوام بخونم خیلی از مطالب خارج رو باید یاد بگیرم و اینکه دیگه تالیف خود خانم موسوی هم نیست سه نفر دیگه اضاف شدن و انقدر مطلب خارج کتاب گفتن که واقعن نمی فهمیم کدوم رو بخونیم کدوم رو نخونیم
      [/quote]

شما صفجات اول که کتاب که سخن مولفان رو بخون بعد با تست های خیلی سبز بررسی کن و مطالب درسنامه هم نگاه بکن ببین چقدر از مطالب کتاب گفته ما اصلن از اول نگفتیم و نباید بیاد بعد خیلی سبز فارغ از هر چارچوبی ، هرچی نکته بلد بودن گفته در صورتی که نیازی نیس

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      عربی فلاح رو ببینی نظرت در مورد همشون عوض میشه
      كلاسشون تو راه انديشه (گيشا) رفتم.
      براي من كه سطح عربي خوبي داشتم، چيز جديدي نداشت و از جلسه سوم نرفتم.

البته شايد چون از سطح صفر تدريس مي كنند، خوب باشه براي ضعف پايه اي.
      هنوزهم كتاب خانم موسوي عربي جامع خيلي سبز، بهترين منبع آموزشي اين درس محسوب ميشه.
      تو صحبتي كه با وحيد بالازاده مرشت داشتم، روي اين كتاب قسم مي خورد.
      Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن