خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 76
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نتایج استفاده از مسائل شیمی شیروانی

سلام .
      تا یکی دو هفته دیگه میخوام مسائل شیمی رو بصورت یه مبحث کلی شروع به خوندن کنم .
      مسائل شیمی شیروانی تحقیقی در موردش کردم و ه قسمتای هم ازش دیدم.زمان کاملا مناسب و کلیت تدریس خوب.حداقل چیزی که تا الان نشون داده .
      بخاطری اینکه بصورت یه بسته میخوام مسائل رو شروع کنم و تا تموم کردن مبحث یه زمان قابل توجه لازمه خواستم با دوتا سوال ه نتیجه نهایی در موردش بگیرم تا زمان از دست نره
      کسانی که پارسال یا سال ها قبل استفاده کردن تو کنکور خاص سوال های مسائل رو چند درصد زدن؟فقط صرف استفاده کامل ازش جواب بدین نه دیدن سریالی.یعنی دیدن روش های تدرس شده و زدن یه تعداد تست معقول طوریکه به روش تدریس شده مسلط شده و بعد با استفاده از اون روش به یه نتیجه خاصی رسیده.
      اخرین حل تستی که من دارم برای تست های93-94 هست.با تغییر هایی که تو تیپ تست های کنکور حالا هر چقدر هم که بوجود اومده روش کلی باز هم روی تیپ تست های جدید جواب میده یا نه؟!
      @saeed211

@Old seyed
      .

you can't kill spirit even if you try too​
      ویرایش توسط YasharUR : 24 آبان 1397 در ساعت 16:05

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مرسي كه اينجانب رو منشن كرديد اما من به هيچ عنوان محصولات صوتي و تصويري در حيطه كنكور رو تأييد نمي كنم.
      كما اينكه بهترين اساتيد ممكن رو هم به كار گرفته باشن، كيفيت كار نهايتا پايين هستش و اين در حالي هستش كه اتلاف زماني رو در نظر نگيريم!

پي نوشت: آقاي شيرواني شناختي ندارم و تبعا با اطمينان ميگم كه با يك معلم درجه 3 در حيطه كنكور مواجه هستيد.
      Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MyDestiny نمایش پست ها
      مرسي كه اينجانب رو منشن كرديد اما من به هيچ عنوان محصولات صوتي و تصويري در حيطه كنكور رو تأييد نمي كنم.
      كما اينكه بهترين اساتيد ممكن رو هم به كار گرفته باشن، كيفيت كار نهايتا پايين هستش و اين در حالي هستش كه اتلاف زماني رو در نظر نگيريم!

پي نوشت: آقاي شيرواني شناختي ندارم و تبعا با اطمينان ميگم كه با يك معلم درجه 3 در حيطه كنكور مواجه هستيد.
      خواهش مکنم .شما تو ادد لیستم هستی و همه دوستان رو تگ کردم که اگه از بینشون کسی تجربه استفاده داره و باهاش یه بار سر جلسه کنکور حاضر شده رو نتیجه ای که کسب کرده رو بگه تا فارغ از بحث تبلیغاتی و جوی که موقع تدریس تو دی وی دی هست بهتر بشه در موردش تصمیم گرفت
      نظرت محترمه .خودمم این قسمت رو کامل قبول دارم که بدون تکرار مرور و تمرین و تست و به صرف اینکه یکی هزینه زمان و پول کرده و فیلم رو دیده و ازش یاداشت برداشته غیر ممکنه که موفق بشه .
      ولی تو مواردی انکه زمان لازمه برای دیدنش و شاید تو برخی مباحث زمان رو طولانی تر کنه ولی در کل باعث فهم عمیق تر شده و میزان ماندگاری رو هم بیشتر کرده .البته اگه اون طرف کیفیت لازم رو داشته باشه
      .

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه نظر منو میخوای شما درس به درس پیش برو ( چرا ؟ ) خب اولا اینکه شیروانی میاد مسائل رو ترکیبی درس میده دوما همین ترکیبی درس دادن بنظرم جالب نیست چون شما بعدش باید بری تست کار کنی سوما همین ترکیبی درس دادن باعث میشه شما ندونی بری تستای کدوم مبحث رو بزنی چهارما جدیدا سوالات مسائل با مفاهیم ترکیبی میدن پنجما منم یکم دیدم شیروانی رو ولی انچنان چنگی به دل نمیزنه مخصوصا اون فرمولش ( فش ) که به نقل از کاربران توی اکثر کتابا هستش

بنظرم اقاجانی خیلی بهتره چرا اونو نگاه نمیکنی؟
      بعدشم ایشون همه جزوشون در قالب تسته ( شیروانی ) اصلا درسنامه ای نداره که بخوای به اون تکیه کنی
      اگرم بخوای نوت برداری کنی که تا کنکور 1400 طول میکشه
      ویرایش توسط MehranWilson : 24 آبان 1397 در ساعت 16:07

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      اگه نظر منو میخوای شما درس به درس پیش برو ( چرا ؟ ) خب اولا اینکه شیروانی میاد مسائل رو ترکیبی درس میده دوما همین ترکیبی درس دادن بنظرم جالب نیست چون شما بعدش باید بری تست کار کنی سوما همین ترکیبی درس دادن باعث میشه شما ندونی بری تستای کدوم مبحث رو بزنی چهارما جدیدا سوالات مسائل با مفاهیم ترکیبی میدن پنجما منم یکم دیدم شیروانی رو ولی انچنان چنگی به دل نمیزنه مخصوصا اون فرمولش ( فش ) که به نقل از کاربران توی اکثر کتابا هستش

بنظرم اقاجانی خیلی بهتره چرا اونو نگاه نمیکنی؟
      بعدشم ایشون همه جزوشون در قالب تسته ( شیروانی ) اصلا درسنامه ای نداره که بخوای به اون تکیه کنی
      اگرم بخوای نوت برداری کنی که تا کنکور 1400 طول میکشه
      ممنون بابت شرکت ولی اینا صرفا یه نظر ناقضه .دلیل اصلی زدن تاپیک هم دور شدن از این جوی که تو اکثر تاپیک ها هست.نظر و انتقاد هست ولی نتیجه نیست.
      علت اصلی زدن تاپیک بررسی شخصی نیست .صرفا رسیدن به یه عدده ریاضی که تمام واقعیت رو تو خودش داره
      مشکلم با اقاجانی نوع تدریس و زمان بسیار بیشتر که باید بزاری .که البته تو مباحثی که ضعف کلی داری خیلی خوبه ولی برا اینکه توی هر فصلی کار بشه من نظرم نیست.
      در ثانی اونیکه به عنوان مشکل میگی من به عنوان ه نقطه نیاز میبینم اینکه مسائل رو کنار هم ترکیبی و بصورت یه بسته در نظر بگیری که تو اقاجانی دیده نمیشه
      اینیم که هست تدریسش تو کتاب ها که به نظرم بار منطقی کار رو بیشتر میکنه و احتمال نتیجه بخش بودنش رو بیشتر میکنه.
      جزوه(درسنامه) رو هم اگه بخوام نت برداری کنم نهایتا 15-16 صفحه میتونم ببندم .
      .

6. Top | #6
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم مسایل شیروانی دارم ولی دودلم ببینم یا نه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام یاشار جان
      والا قبلا در این مورد فک کنم با هم بحث کردیم
      من شیمی مسایل رو ب طور کامل از شیروانی دیدم و منبع دیگه ای نداشتم
      و فقط از کتابای دیگه ب عنوان تست استفاده میکردم
      ب خاطر اینکه شیمی مسایل شیروانی شبیه یک ساختمونه
      باید اول مطلب خوب واست جا بیوفته تا بتونی مسیله حل کنی
      ینی یک روشو میگه و همه مساسل از تعادل تا اسید و باز و سینتیک همشون بر پایه اون حل میشن با کمی تغییرات تو روند حل
      من ب شخصه راضی بودم چون ب نظرم هیچ جای دیگه نمیتونست من رو ک صفر بودم ب این حد برسونه
      در کل اگه به دیدن دی وی دی ها اکتفا نکنی و خوب تست بزنی برا هر مبحث خیلی راحت میتونی ب درصد مورد نیازت برسی
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

8. Top | #8
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از صفر به چند رسیدی؟منم دارم ولی اسید باز و الکتروشیمی نمیونم از رو اون ببینم چون امتحان نهایی دارم با a-xصفرم بهم نمیده
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed211 نمایش پست ها
      سلام یاشار جان
      والا قبلا در این مورد فک کنم با هم بحث کردیم
      من شیمی مسایل رو ب طور کامل از شیروانی دیدم و منبع دیگه ای نداشتم
      و فقط از کتابای دیگه ب عنوان تست استفاده میکردم
      ب خاطر اینکه شیمی مسایل شیروانی شبیه یک ساختمونه
      باید اول مطلب خوب واست جا بیوفته تا بتونی مسیله حل کنی
      ینی یک روشو میگه و همه مساسل از تعادل تا اسید و باز و سینتیک همشون بر پایه اون حل میشن با کمی تغییرات تو روند حل
      من ب شخصه راضی بودم چون ب نظرم هیچ جای دیگه نمیتونست من رو ک صفر بودم ب این حد برسونه
      در کل اگه به دیدن دی وی دی ها اکتفا نکنی و خوب تست بزنی برا هر مبحث خیلی راحت میتونی ب درصد مورد نیازت برسی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      خود کتاب و حل تست بهتره

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام ببین
      اگه تو مسائل صفر هستی و اینکه میخوای بهترین روش رو داشته باشی من میگم ببین
      چون سریع تر یه جواب میرسونه روش هاش خصوصا فرمول معروفش که اول درسنامه بهت میگه بعد کم کم کاملش میکنه
      خودم نتونستم خوب و کامل ببینمش اما به نظرم اگه کسی بعد از تدریسش خیلی خوب تست بزنه مطمئنا جواب میگیره
      در ضمن در آخر پک هم چن dvd تکمیلی هست که واسه دوران جمع بندی میاد همه چی خلاصه میگه و تست های کنکور ۹۵ رو حل میکنه ( نمیدونم ۹۶ هم بود یا نه )

شیروانی رو واسه مسائلش قبول دارم
      ولی واسه مفاهیم نه !

واسه نکته برداری کردن و جزوه باید بگم که چیز خاصی نیست من خودم میتونم بگم ۳،۴ جلسه اولش فقط تو یه فرمول خلاصه میشه و چیز زیادی نداره ....
      حیف من خودم نتونستم کامل ببینمش و تو کنکور ازش استفاده کنم ، هر چند که یادم میاد به خاطر استرس زیست خیلی حالم بد شد
      و شیمی رو خراب کردم ....
      ویرایش توسط Levi_Ackerman : 24 آبان 1397 در ساعت 17:18

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من نظر خودمو میگم و به نظر بقیه هم احترام میزارم
      شیمی شیروانی خیلی خوبه
      من رو که از سردرگرمی بیرون آورد
      مخصوصا روشهای حل میایل غلظت ها و ترمودینامیک با نقشه راهی که ارائه میده واقعا خوبه (با استفاده از تعاریف و مفاهیم)
      آقا جانی هم خوبه اما خیلی حرف میزنه و لفتش میده اکثرا هم فورمولیه
      هیچ چیزی برای یاد گرفتن کوچک و هیچ چیزی برای انجام دادن بزرگ نیست
      ویرایش توسط rasoul60 : 24 آبان 1397 در ساعت 17:14

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      حالا اگه ما میومدیم تاپیک میزدیم dvd ببینم همه از دم میگفتن به عذابی علیم دچار میشی اگه ببینی

فی الواقع کسی میتونه بهترین نظر رو بده که نتیچه ای از این dvd های مستر شیروانی در کنکور ( حتی در ازمون های ازمایشی هم نه ) گرفته باشه

13. Top | #13
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو امسال ببین اگه کنکورو خوب زدی به ما هم معرفیش کن
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      حالا اگه ما میومدیم تاپیک میزدیم dvd ببینم همه از دم میگفتن به عذابی علیم دچار میشی اگه ببینی

فی الواقع کسی میتونه بهترین نظر رو بده که نتیچه ای از این dvd های مستر شیروانی در کنکور ( حتی در ازمون های ازمایشی هم نه ) گرفته باشه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      تو امسال ببین اگه کنکورو خوب زدی به ما هم معرفیش کن
      نظام قدیمم اگه قبول نشم سال دیگه باید ...

15. Top | #15
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کتاب خیلی ب صرفس انصافا...اکثر رتبه برترها ب جرعت میتونم بگم یک ثانیه از وقتشونو سره این فیلم های پولکی اشغال دور تلف نکردن..چن نفرم ک میبینید اوردن برا تبلیغ هم با پول خریدن کاملا واضحه..پس بیاید ب خودمون رحم کنیم و ب حاشیه ها توجه نکنیم...وقت داره داره میگذره

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن