خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 76
    1. Top | #61
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      شیروانی یه چیزیش بده که روش شخمیش فقط به درد عمش میخوره
      اگه رفتی تو تست و نتونستی تستو حل کنی باید ببوسیش بری تست بعدی چون پاسخنامه با روش کتاب حل کرده همینش خیلی بده مسایل هم باید تست زیاد بزنی نمیشه به سوالای خودش اکتفا کرد
      عزیز اصلا روش مال شیروانی نیست تو کتاب درسی فصل دو پیش a-x رو گفته که مربوط به تعادل هست شیروانی اومده a-x رو در سسوالای استوکیومتری هم استفاده کرده فقط همین روش کتاب جامع ترین روشه و این a-x بعضی مواقع باعث میشه با دید بهتری سوالو حل کنی

2. Top | #62
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من نظام جدیدم همچین روشی نداشتیم
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      عزیز اصلا روش مال شیروانی نیست تو کتاب درسی فصل دو پیش a-x رو گفته که مربوط به تعادل هست شیروانی اومده a-x رو در سسوالای استوکیومتری هم استفاده کرده فقط همین روش کتاب جامع ترین روشه و این a-x بعضی مواقع باعث میشه با دید بهتری سوالو حل کنی

3. Top | #63
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اخه من نمیدونم تو از کجا داری نظر میدی اخه با چ دلیل علمی داری میگی همشون چرتن نه اتفاقا واسه کسی که پایه درسیش ضعیفه دی وی دی دیدن واسه مبحثی که مشکل داره(نه همه مباحث) خیلی بهتر از تست حل کردن و نفهمیدن جوابای تشریحی کتاباس
      مثلا من خودم زبان فارسی مشکل داشتم پکیج زبان فارسی عبدالمحمدی رو دیدم الان خیلی اوضام بهتر شده (کنکور 97 ادبیات رو 62 زده بودم و زبان فارسی رو هیچ کدومو نزدم)
      اینطور نیست که بگم کلا معلما بدن چون اگه اونا نبودن حتی خوندن و نوشتن رو یاد نمیگرفتیم ولی بعضی ها فقط شومن هستن تو اشفته بازار کنکور و دنبال جیب داوطلبا هستن چرا کسی نیومده تا حالا از اقاجانی بد بگه از ناصح زاده بد بگه و..ولی موسسه ونوس -حرف اخر -کنکور اسان است و....وقت تلفی هست کسی مثل عبدالمحمدی خودش مولف کتابای نشر الگو هست خب معلومه تدریسش خوبه دیگه یا شهاب اناری مولف مبتکران

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      اینطور نیست که بگم کلا معلما بدن چون اگه اونا نبودن حتی خوندن و نوشتن رو یاد نمیگرفتیم ولی بعضی ها فقط شومن هستن تو اشفته بازار کنکور و دنبال جیب داوطلبا هستن چرا کسی نیومده تا حالا از اقاجانی بد بگه از ناصح زاده بد بگه و..ولی موسسه ونوس -حرف اخر -کنکور اسان است و....وقت تلفی هست کسی مثل عبدالمحمدی خودش مولف کتابای نشر الگو هست خب معلومه تدریسش خوبه دیگه
      خب دختر خوب (احساس میکنم بیشتر از این که به فکر خودت و کنکورت باشی عاشق حواشی کنکوری ماشالله 24 ساعتم اینجا انلاینی خوشبینانه ترین حالت اگه با این وضع ادامه بدی 50 هزار کشوری بتونی بیاری) تو داری میگی کلا دی وی دی دیدن مضره بعد میگی دی وی دی عبدالمحمدی خوبه چون مولف هست خب تو بقیه موسسه ها هم مولف کتاب هست

5. Top | #65
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب دختر خوب (احساس میکنم بیشتر از این که به فکر خودت و کنکورت باشی عاشق حواشی کنکوری ماشالله 24 ساعتم اینجا انلاینی خوشبینانه ترین حالت اگه با این وضع ادامه بدی 50 هزار کشوری بتونی بیاری) تو داری میگی کلا دی وی دی دیدن مضره بعد میگی دی وی دی عبدالمحمدی خوبه چون مولف هست خب تو بقیه موسسه ها هم مولف کتاب هست
      من کنکوری نیستم خدا به داد تو برسه و کنکوری هستی میای اینجا از وقت با ارزش خودت میزنی با من کل کل میکنی
      اخه ادبیات چی داره بری دی وی دی براش ببینی منم کلی گفتم حالا نیومدم بگم عبدالمحمدی خوبه یا بده
      ویرایش توسط maryam13 : 15 آذر 1397 در ساعت 23:30

6. Top | #66
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      من کنکوری نیستم
      اخه ادبیات چی داره بری دی وی دی براش ببینی منم کلی گفتم حالا نیومدم بگم عبدالمحمدی خوبه یا بده
      با این وضعت سال کنکورت هم فک نکنم گلی به سرت بتونی بزنی
      خب همین جمله ات مشخص میکنه که هیچی از کنکورنمیدونی فک میکنی کنکورم مثل امتحلن مدرسه از ادبیات سوال میاد
      ادبیات سخت ترین درس عمومی هس و برای من حتی از فیزیکم سخت تره چون چارچوب خاصی نداره

7. Top | #67
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب همین جمله ات مشخص میکنه که هیچی از کنکورنمیدونی فک میکنی کنکورم مثل امتحلن مدرسه از ادبیات سوال میاد
      ادبیات سخت ترین درس عمومی هس و برای من حتی از فیزیکم سخت تره چون چارچوب خاصی نداره
      تکمیل ظرفیت قبول شدیم رفت

8. Top | #68
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ادبیاتت اگه ضعیفه از کتابای تخته سیاه(شاهین زاد استفاده کن متحول میشی عبدالمحمدی رو بی خیال خیلی شلوغش میکنه)

9. Top | #69
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها مسایل شیروانی چطوره واقعا اونجور که میگن همه سوالا با الگوهاش حل میشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید در ضمن من نظام قدیمشو میگم

10. Top | #70
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeed211 نمایش پست ها
      سلام یاشار جان
      والا قبلا در این مورد فک کنم با هم بحث کردیم
      من شیمی مسایل رو ب طور کامل از شیروانی دیدم و منبع دیگه ای نداشتم
      و فقط از کتابای دیگه ب عنوان تست استفاده میکردم
      ب خاطر اینکه شیمی مسایل شیروانی شبیه یک ساختمونه
      باید اول مطلب خوب واست جا بیوفته تا بتونی مسیله حل کنی
      ینی یک روشو میگه و همه مساسل از تعادل تا اسید و باز و سینتیک همشون بر پایه اون حل میشن با کمی تغییرات تو روند حل
      من ب شخصه راضی بودم چون ب نظرم هیچ جای دیگه نمیتونست من رو ک صفر بودم ب این حد برسونه
      در کل اگه به دیدن دی وی دی ها اکتفا نکنی و خوب تست بزنی برا هر مبحث خیلی راحت میتونی ب درصد مورد نیازت برسی
      شیروانی هر چی برای مسائل لازم هست رو خودش میگه ؟؟منظورم اینکه نیاز نیست برم از جای دیگه مفاهیم و اینا رو بخونم همش رو میگه؟!
      برای مسائل شیروانی کجاها رو باید از مفاهیم بخونم اینم فکر کن بگو
      به نظرت اگه خود تست هایی که از کنکور 90 تا 96 رو حل میکنه رو حل کنم و مثل تو از جای دیگه تست تالیفی نزنم چقدر از مسائل رو میتونم بزنم؟

11. Top | #71
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ssamank نمایش پست ها
      شیروانی هر چی برای مسائل لازم هست رو خودش میگه ؟؟منظورم اینکه نیاز نیست برم از جای دیگه مفاهیم و اینا رو بخونم همش رو میگه؟!
      برای مسائل شیروانی کجاها رو باید از مفاهیم بخونم اینم فکر کن بگو
      به نظرت اگه خود تست هایی که از کنکور 90 تا 96 رو حل میکنه رو حل کنم و مثل تو از جای دیگه تست تالیفی نزنم چقدر از مسائل رو میتونم بزنم؟
      برای کسی که واکنش نویسی بلدنیست و جدول تناوبی رو حفظ نیست و اصلا از ظرفیت یونی اطلاع نداره که چطور ه و کلا نمیتونه فرمول بنویسه ورود به مسائل شیمی ممنوعه
      رفیق تو این مدت کم به هیچ عنوان نمیتونی وارد مسئله بشی چون نمیفهمی چی به چیه
      برو دوم رو خوب کار کن که هر 11 12 تاشو بزنی
      باور کن 30 درصد برای این مدت باقیمونده یعنی کمتر از 4 هفته واقعا یه جهش بزرگیه اونم تو شیمی

12. Top | #72
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر123 نمایش پست ها
      برای کسی که واکنش نویسی بلدنیست و جدول تناوبی رو حفظ نیست و اصلا از ظرفیت یونی اطلاع نداره که چطور ه و کلا نمیتونه فرمول بنویسه ورود به مسائل شیمی ممنوعه
      رفیق تو این مدت کم به هیچ عنوان نمیتونی وارد مسئله بشی چون نمیفهمی چی به چیه
      برو دوم رو خوب کار کن که هر 11 12 تاشو بزنی
      باور کن 30 درصد برای این مدت باقیمونده یعنی کمتر از 4 هفته واقعا یه جهش بزرگیه اونم تو شیمی
      پس پیشنیاز هاش فقط 1-3 سوم و واکنش های حفظیه؟

13. Top | #73
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ssamank نمایش پست ها
      پس پیشنیاز هاش فقط 1-3 سوم و واکنش های حفظیه؟
      یجورایی کل دوم
      چون بعضا از مطالب کوالانسی و مخصوصا شیمی الی هم استفاده میکنن

14. Top | #74
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هرکسی بیادد بگه فلان محصول آموزشی واسه کنکور 100 درصد مخربه معلومه چیزی حالیش نیس
      دی وی دی واسه خیلیا میتونه مفید باشه شاید علت گارد گرفتن دوستان جلوی استفاده از دی وی دی قیمت زیاد اون باشه که الان میتونین هر دی وی دی که بخواین تو این کانالا پیدا کنین استفاده کنین و اگه واقعا مورد استفادتون قرار گرفت تو کنکور بعدا پولشو بپردازین به اون موسسه
      راجع به شیروانی هم بگم که خیلی چیز خاصی نگفته(همون کسرای پیش ساخته رو با هم قاطی کرده یه کسر گنده ساخته میگه واسه منه این کسرهکلا حرف اخر فکر میکنه همه فرمولها رو خودشون گفتن) و روش جامع a-x که خیلی روش مانور میده هم که تو فصل دو پیش کتاب درسی توضیح داده و من نمیدونم چرا شیروانی میگه این روش توسط خودم کشف شده و ثبت اختراع شده
      گلی به جمالت که گل گفتی .

اعصابم خورده از دست این شیروانی
      مشکل اینجاس که مسایلم در حد صفر نبود در حد متوسط بود و فکر می کردم با شیروانی می تونستم به حد بالا برسم ولی الان که جلسات اول رو دیدم فقط اعصابم خورد شده . خیلی مسخره ست و روش هاش که اینقدر چرتن و اینقدر تعریف شون می کنم . در حال حاضر که منو گیج کردن فقط .تازه وقتی تست زماندار از خودم می گیرم همون کسر تبدیل هایی که توی میکرو و مبتکران کار کرده بودم یادم میان فقط . چون دو ساله فقظ همونا رو کار کردم . اعصابم خورده با دیدن این ویدو هاش فقط دارم وقتم رو هدررررررررر میدممممممم.....

ببنید من مفاهیم و حفظیات شیمی رو خوب خوبم ولی مسائلم متوسطن. قشنگ میدونم مشکلم توی اینه 1) محاسباتم (ضرب و تقسیم و...) لاکپشتیه 2) کم تست زدم و احساس می کنم توی استوکیومتری قوی نیستم .

حالا باید چکار کنم تا سطح شیمی متوسطم تبدیل بشه به سطح بالا؟؟؟؟

15. Top | #75
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ژوپیتر نمایش پست ها
      گلی به جمالت که گل گفتی .

اعصابم خورده از دست این شیروانی
      مشکل اینجاس که مسایلم در حد صفر نبود در حد متوسط بود و فکر می کردم با شیروانی می تونستم به حد بالا برسم ولی الان که جلسات اول رو دیدم فقط اعصابم خورد شده . خیلی مسخره ست و روش هاش که اینقدر چرتن و اینقدر تعریف شون می کنم . در حال حاضر که منو گیج کردن فقط .تازه وقتی تست زماندار از خودم می گیرم همون کسر تبدیل هایی که توی میکرو و مبتکران کار کرده بودم یادم میان فقط . چون دو ساله فقظ همونا رو کار کردم . اعصابم خورده با دیدن این ویدو هاش فقط دارم وقتم رو هدررررررررر میدممممممم.....

ببنید من مفاهیم و حفظیات شیمی رو خوب خوبم ولی مسائلم متوسطن. قشنگ میدونم مشکلم توی اینه 1) محاسباتم (ضرب و تقسیم و...) لاکپشتیه 2) کم تست زدم و احساس می کنم توی استوکیومتری قوی نیستم .

حالا باید چکار کنم تا سطح شیمی متوسطم تبدیل بشه به سطح بالا؟؟؟؟
      آقاجانی دوای درد شماست

صفحه 5 از 6 نخستنخست ... 456 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن