خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 76
    1. Top | #46
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      معلم شیمیم که گفت کلا مسایل ببوس بزار کنار
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      نه لقمه خوب نیست

2. Top | #47
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      معلم شیمیم که گفت کلا مسایل ببوس بزار کنار
      خخخخخخخ بهترین کارو گفته راحت و بی درد سر جالب اینجاس اینایی که میرن شیمی 60میزنن تو کنکور اون 40درصد مال چیه نمیزنن مال همون مساله هاس دیگه

3. Top | #48
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تو امتحانای مدرسه هر صفحه ای که نخونم نصف سوالا از همون میاد
      میترسم مسایل نخونم99/9سوالا از مسایل بیاد
      نظام جدیدیم یه بلایی حتما باید سرمون بیارن
      خخخخخخخ بهترین کارو گفته راحت و بی درد سر جالب اینجاس اینایی که میرن شیمی 60میزنن تو کنکور اون 40درصد مال چیه نمیزنن مال همون مساله هاس دیگه

4. Top | #49
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو امتحانای مدرسه هر صفحه ای که نخونم نصف سوالا از همون میاد
      میترسم مسایل نخونم99/9سوالا از مسایل بیاد
      نظام جدیدیم یه بلایی حتما باید سرمون بیارن
      اونم حرفیه

5. Top | #50
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شما واقعن دارین چیکار میکنین ؟؟ دور هم جمع شدین یا ی چیزی رو بالا میبرین یا اونو میکوبین بعد واسه هم نوشابه هم باز میکین و تایید میکنین و مسخره میکین و ...
      واقعن از نظرات و لحن بعضیا کاملن مشخصه دارن با قصد و غرض حرف میزنن و نظر میدن
      نکنین این کارو واقعن همه رقیبای شما اینجا نیستن

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yashar.b نمایش پست ها
      شما واقعن دارین چیکار میکنین ؟؟ دور هم جمع شدین یا ی چیزی رو بالا میبرین یا اونو میکوبین بعد واسه هم نوشابه هم باز میکین و تایید میکنین و مسخره میکین و ...
      واقعن از نظرات و لحن بعضیا کاملن مشخصه دارن با قصد و غرض حرف میزنن و نظر میدن
      نکنین این کارو واقعن همه رقیبای شما اینجا نیستن
      درست میگی همین نوب که اومده شده کاربر انجمن که اموزش ابتدایی میده

7. Top | #52
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      درست میگی همین نوب که اومده شده کاربر انجمن که اموزش ابتدایی میده
      تو از افتخاراتت بگو خوشحال شیم دوساله فقط تاپیک زدی کدوم منبع خوبه

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تو از افتخاراتت بگو خوشحال شیم دوساله فقط تاپیک زدی کدوم منبع خوبه
      من تا 10 سال دیگه هم بخوام اینجا پست میزنم کدوم منبع بهتره نه مثل شما که یه حرف رو توی 20 تا پست میزنه و قصد داره رقیبای خودشو حذف کنه خانم به اصطلاح دانشجوی اموزش ابتدایی دانشگاه بوق آباد
      والا کمترم توی پروفایلای بقیه سرک بکشی بهتره

9. Top | #54
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      من تا 10 سال دیگه هم بخوام اینجا پست میزنم کدوم منبع بهتره نه مثل شما که یه حرف رو توی 20 تا پست میزنه و قصد داره رقیبای خودشو حذف کنه خانم به اصطلاح دانشجوی اموزش ابتدایی دانشگاه بوق آباد
      والا کمترم توی پروفایلای بقیه سرک بکشی بهتره
      تو پروفایل کسی سرک نکشیدم هر تاپیکی باز میکنم ماشالا یا استارترش شمایی یا یه چن نظری دادی کاری به کار کسی ندارم تو هم سرت تو لاک خودت باشه اینجا نظر ازاده دوس دارم میگم کدوم کتاب و دی وی دی خوب نیست تا بقیه کمتر ضرر کنن

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقای موسوی هم احتمال 90درصد پیشنهاد1سکه تمام براشون ارسال شد همون که اقای رضایی دربارش گفت
      ایشون هم 1سکه گرفتن الوعده وفا
      خب ب درک نخر والا
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      والا بابا ما هم همینو میگیم مامورین fbi و cia هم اینجور دنبال مدرک نیستن که این دنبال پستای ماست
      اصن کار نداره همش تو انجمنه که ببینه کی dvd میبینه بهش اتلاف وقت کن
      ناموسا یه بار دو بار سه بار 10 بار ... این فک کنم n بار تا حالا گفته

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هرکسی بیادد بگه فلان محصول آموزشی واسه کنکور 100 درصد مخربه معلومه چیزی حالیش نیس
      دی وی دی واسه خیلیا میتونه مفید باشه شاید علت گارد گرفتن دوستان جلوی استفاده از دی وی دی قیمت زیاد اون باشه که الان میتونین هر دی وی دی که بخواین تو این کانالا پیدا کنین استفاده کنین و اگه واقعا مورد استفادتون قرار گرفت تو کنکور بعدا پولشو بپردازین به اون موسسه
      راجع به شیروانی هم بگم که خیلی چیز خاصی نگفته(همون کسرای پیش ساخته رو با هم قاطی کرده یه کسر گنده ساخته میگه واسه منه این کسرهکلا حرف اخر فکر میکنه همه فرمولها رو خودشون گفتن) و روش جامع a-x که خیلی روش مانور میده هم که تو فصل دو پیش کتاب درسی توضیح داده و من نمیدونم چرا شیروانی میگه این روش توسط خودم کشف شده و ثبت اختراع شده

13. Top | #58
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      هرکسی بیادد بگه فلان محصول آموزشی واسه کنکور 100 درصد مخربه معلومه چیزی حالیش نیس
      دی وی دی واسه خیلیا میتونه مفید باشه شاید علت گارد گرفتن دوستان جلوی استفاده از دی وی دی قیمت زیاد اون باشه که الان میتونین هر دی وی دی که بخواین تو این کانالا پیدا کنین استفاده کنین و اگه واقعا مورد استفادتون قرار گرفت تو کنکور بعدا پولشو بپردازین به اون موسسه
      راجع به شیروانی هم بگم که خیلی چیز خاصی نگفته(همون کسرای پیش ساخته رو با هم قاطی کرده یه کسر گنده ساخته میگه واسه منه این کسرهکلا حرف اخر فکر میکنه همه فرمولها رو خودشون گفتن) و روش جامع a-x که خیلی روش مانور میده هم که تو فصل دو پیش کتاب درسی توضیح داده و من نمیدونم چرا شیروانی میگه این روش توسط خودم کشف شده و ثبت اختراع شده
      دوست عزیز دیگه کل داوطلبا میدونن همه دی وی دی ها تو کانالا رایگان هستن یه سرچ ساده بکنی معلومه و اتفاقا همین باعث شد که بقیه بفهمن دی وی دی چیز خاصی نداره و با کتاب بهتر میشه نتیجه گرفت چون قبلا رایگان نبودن الان به لطف تلگرام دیگه همه پکیج ها رو میتونی ببینی که چرت و پرتن

14. Top | #59
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز دیگه کل داوطلبا میدونن همه دی وی دی ها تو کانالا رایگان هستن یه سرچ ساده بکنی معلومه و اتفاقا همین باعث شد که بقیه بفهمن دی وی دی چیز خاصی نداره و با کتاب بهتر میشه نتیجه گرفت چون قبلا رایگان نبودن الان به لطف تلگرام دیگه همه پکیج ها رو میتونی ببینی که چرت و پرتن
      اخه من نمیدونم تو از کجا داری نظر میدی اخه با چ دلیل علمی داری میگی همشون چرتن نه اتفاقا واسه کسی که پایه درسیش ضعیفه دی وی دی دیدن واسه مبحثی که مشکل داره(نه همه مباحث) خیلی بهتر از تست حل کردن و نفهمیدن جوابای تشریحی کتاباس
      مثلا من خودم زبان فارسی مشکل داشتم پکیج زبان فارسی عبدالمحمدی رو دیدم الان خیلی اوضام بهتر شده (کنکور 97 ادبیات رو 62 زده بودم و زبان فارسی رو هیچ کدومو نزدم)

15. Top | #60
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شیروانی یه چیزیش بده که روش شخمیش فقط به درد عمش میخوره
      اگه رفتی تو تست و نتونستی تستو حل کنی باید ببوسیش بری تست بعدی چون پاسخنامه با روش کتاب حل کرده همینش خیلی بده مسایل هم باید تست زیاد بزنی نمیشه به سوالای خودش اکتفا کرد
      نقل قول نوشته اصلی توسط METTIX نمایش پست ها
      اخه من نمیدونم تو از کجا داری نظر میدی اخه با چ دلیل علمی داری میگی همشون چرتن نه اتفاقا واسه کسی که پایه درسیش ضعیفه دی وی دی دیدن واسه مبحثی که مشکل داره(نه همه مباحث) خیلی بهتر از تست حل کردن و نفهمیدن جوابای تشریحی کتاباس
      مثلا من خودم زبان فارسی مشکل داشتم پکیج زبان فارسی عبدالمحمدی رو دیدم الان خیلی اوضام بهتر شده (کنکور 97 ادبیات رو 62 زده بودم و زبان فارسی رو هیچ کدومو نزدم)

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن