خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 76
    1. Top | #31
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دی وی دی =اتلاف وقت +پشت کنکور ماندن +سردرد مخصوصا بعضی دبیراش خیلی داد میزنن مثل همین موسسه حرف اخر یکی نیست بگه چه خبره گلو خودتو پاره کردی
      البته از ما گفتن بود شما مسعول عمل خودتونید ایشالا که 98 شیروانی و دیگر دی وی دی فروشا رو رو سفید کنید

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam13 نمایش پست ها
      من چن روزه همه تاپیکای منابع و ...همین فروم رو بررسی کردم طرف سال 92و93عضو شده هرسال تاپیک زده چه دی وی دی خوبه بعدش از این کارش عبرت نمیگیره بازم داره راه غلطو میره و بچه ها رو هم گمراه میکنه و امسالم همون اشو همون کاسه کسی برنده میشه که به خط به خط کتاب های درسی مسلط باشه وتست کار کنه سوال های کنکور از فضا نمیان
      باوا اصن به تو چه هروز نزدیک 20 تا پست میزاره واسه این dvd ها .... خدایا چه گناهی به درگاهت کردیم که این کاربر انجمن شد
      اصن شاید بچه ها بخان بیوفتن تو چاه ... به اندازه ی کافی هم تاپیک و پست علیه این dvd ها هست تو نمیخواد سنگ بقیه رو به سینه بزنی
      پ.ن:شیروانی فامیلم نیست که بخام تبلیغشو بکنم

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      دی وی دی =اتلاف وقت +پشت کنکور ماندن +سردرد مخصوصا بعضی دبیراش خیلی داد میزنن مثل همین موسسه حرف اخر یکی نیست بگه چه خبره گلو خودتو پاره کردی
      البته از ما گفتن بود شما مسعول عمل خودتونید ایشالا که 98 شیروانی و دیگر دی وی دی فروشا رو رو سفید کنید
      در مورد dvd درست میگید من خودم ریاضی چند جلسه نگاه کردم دیدم 1/5 بازده خوندن خودم از روی درس نامه نداره خیلی از نکاتی که می گن جامعیت هم نداره خیلی سبز و تخته سیاه همه نکات تستی عالی رو گفتن
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

4. Top | #34
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      باوا اصن به تو چه هروز نزدیک 20 تا پست میزاره واسه این dvd ها .... خدایا چه گناهی به درگاهت کردیم که این کاربر انجمن شد
      اصن شاید بچه ها بخان بیوفتن تو چاه ... به اندازه ی کافی هم تاپیک و پست علیه این dvd ها هست تو نمیخواد سنگ بقیه رو به سینه بزنی
      پ.ن:شیروانی فامیلم نیست که بخام تبلیغشو بکنم
      به تو مربوط نیست تو کار کسی هم دخالت نکن خودت چرا روزی دوتا تاپیک میزنی کامران خوبه یا زیپ-کامران خوبه یا گاج و.....یکی مثل تو میاد از 4تا منبع چرت تعریف بیخود میکنه بقیه رو هم گمراه میکنه

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به تو مربوط نیست تو کار کسی هم دخالت نکن خودت چرا روزی دوتا تاپیک میزنی کامران خوبه یا زیپ-کامران خوبه یا گاج و.....یکی مثل تو میاد از 4تا منبع چرت تعریف بیخود میکنه بقیه رو هم گمراه میکنه
      شرمنده نمیدونستم انجمن واسه توعه نمیشه سوال پرسید از این به بعد اجازه میگیرم

6. Top | #36
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      شرمنده نمیدونستم انجمن واسه توعه نمیشه سوال پرسید از این به بعد اجازه میگیرم
      منم شرمنده نمیدونستم انجم مال توعه از این به بعد با اجازه شما نظر میدم

7. Top | #37
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به نظرم فار و موج ازمون و ای کیو بهترینن و درسنامه مبتکران به اضافه مبتکران تکمیلی

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بعضیا اینجا ازبس بهشون توجه نمیشه بی شوهی بهشون فشار اورده همش میخوان تو چشم باشن عین این بازیگرایی ک پول میدن مجلات زرد بکوبنشون که اسمشون بیاد بالا...بیخیال بابا هرکس هرچی دوسداره ببینه من خودم قبلا موافق لوح اموزشی بودم الان هم هستم اما نه همجا برید مصاحبه اقای موسوی بخونید ایشون زیست شیمی حرف اخر داشتن 80زدن و 65 پس نگید نمیشه البته خودم خوشم نمیاد ازشیمی حرف اخر اما دیدم خیلیا خوب زدن
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #39
      در انتظار تایید ایمیل

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگه همه دی وی دی های تو بازار رو ببینین ولی تمرین و حل تست نداشته باشین و با تستا کلنجار نرید فایده ای نداره
      دی وی دی و این چیزا رو بذارید مرحله آخر
      اگه دیدین با کلی تلاش واقعا متوجه درسنامه نمیشین بعد برید دنبال این چیزا
      وگرنه وقتتون فقط تلف میشه

10. Top | #40
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شانس ما پارسال هرکی سی دی نمیگرفت هیچی نمیشد همین که ما گرفتیم شدن اشغال
      البته واقعا اشغال هستن...
      1ساعت ریاضی و شیمی حرف اخر دیدم فهمیدم جایی نمیرسم
      ولی شانس ما نظام جدیدا کتاب مختص مسایل نیست مبتکران خیلی سبز هم پراکنده گفتن اصن هیچی نمیفهمم
      منتظر لقمه مهروماه هستم دی ماه بیاد
      حالارفیقام فلش میدن فیلمارو براشون بریزم
      سی دی رو کلا دادم گفتم ببرید nتا کپی کنید بعد کنکور به حرفم میرسید
      دوستان خواهشا فریب این تبلیغات رو نخورین که زمان از دستتون میره بعدش میفهمین چه کلاهی سرتون رفته
      اینا هیچ روش خاصی ندارن همشون تو کتابای خوب هستن متاسفانه بعضی ها دنبال لقمه جویده شده هستن و مطمعن باشن چنین چیزی وجود نداره شما طراح کنکور رو چی فرض کردین یه مشت سوال چرت به شما بده و با تکنیک حل بشن خیالتون راحت سوالات از لابه لای متن کتاب های درسی و فعالیت ها و خود ازمایی ها و ...طرح میشن برای نمونه حاضرم قسم بخورم تو درسی مثل فیزیک هیچ دی وی دی وجود نداره همشون اومدن یه سری سوال دانشگاه ازاد با تعداد معدودی تست سراسری دهه بوق که دو روش حل دارن کار میکنن
      همین شیمی شیروانی چیز خاصی نمیگه همش تو کتابا هست ومطمعن باشین اگه به اینا اکتفا کنین باختین از کتابای خوب استفاده کنین و دیگر هیچ

11. Top | #41
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      شانس ما پارسال هرکی سی دی نمیگرفت هیچی نمیشد همین که ما گرفتیم شدن اشغال
      البته واقعا اشغال هستن...
      1ساعت ریاضی و شیمی حرف اخر دیدم فهمیدم جایی نمیرسم
      ولی شانس ما نظام جدیدا کتاب مختص مسایل نیست مبتکران خیلی سبز هم پراکنده گفتن اصن هیچی نمیفهمم
      منتظر لقمه مهروماه هستم دی ماه بیاد
      حالارفیقام فلش میدن فیلمارو براشون بریزم
      سی دی رو کلا دادم گفتم ببرید nتا کپی کنید بعد کنکور به حرفم میرسید
      دقیقا همینطوره-کتاب فار برا نظام جدید نیست؟

12. Top | #42
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اقای موسوی هم احتمال 90درصد پیشنهاد1سکه تمام براشون ارسال شد همون که اقای رضایی دربارش گفت
      ایشون هم 1سکه گرفتن الوعده وفا
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      بعضیا اینجا ازبس بهشون توجه نمیشه بی شوهی بهشون فشار اورده همش میخوان تو چشم باشن عین این بازیگرایی ک پول میدن مجلات زرد بکوبنشون که اسمشون بیاد بالا...بیخیال بابا هرکس هرچی دوسداره ببینه من خودم قبلا موافق لوح اموزشی بودم الان هم هستم اما نه همجا برید مصاحبه اقای موسوی بخونید ایشون زیست شیمی حرف اخر داشتن 80زدن و 65 پس نگید نمیشه البته خودم خوشم نمیاد ازشیمی حرف اخر اما دیدم خیلیا خوب زدن

13. Top | #43
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      فار ازمون هست
      من کتاب مختص مسایل میخوام اون که مال نظام قدیمه فار
      لقمه مسایل خوبه؟
      دقیقا همینطوره-کتاب فار برا نظام جدید نیست؟

14. Top | #44
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقای موسوی هم احتمال 90درصد پیشنهاد1سکه تمام براشون ارسال شد همون که اقای رضایی دربارش گفت
      ایشون هم 1سکه گرفتن الوعده وفا
      خخخخ اگه حرف اخر خوب بود که پیشنهاد سکه نمیدادن

15. Top | #45
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فار ازمون هست
      من کتاب مختص مسایل میخوام اون که مال نظام قدیمه فار
      لقمه مسایل خوبه؟
      نه لقمه خوب نیست

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن