خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 76
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      کتاب خیلی ب صرفس انصافا...اکثر رتبه برترها ب جرعت میتونم بگم یک ثانیه از وقتشونو سره این فیلم های پولکی اشغال دور تلف نکردن..چن نفرم ک میبینید اوردن برا تبلیغ هم با پول خریدن کاملا واضحه..پس بیاید ب خودمون رحم کنیم و ب حاشیه ها توجه نکنیم...وقت داره داره میگذره
      تا اونجا که ما دیدیم کسی شیمی کنکور را بالای ۶۰ نزده و این یعنی رتبه برترها تقریبا ۱۰ درصد مسایل را حل کردند نه بیشتر.
      یک درصد شک نداشته باشید با هزاران فرمول کتابهای آموزشی شما هم هم میتوانید حداکثر ده درصد از مسایل شیمی را حل کنید.
      مسایل شیروانی یه خوبی که داره اگر خوب یادش بگیری، دیگر نباید زیاد نگران نوع سوال کنکور باشی چون تمام راه حل ها تو چنگ شماست.
      فقط باید تست فراوان کار کنید
      واقعا دم شیروانی گرم

2. Top | #17
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      متاسفانه کتابی نیست که پاسخنامش مثل روش شیروانی باشه یعنی اگه نتونستی حلش کنی باید ببوسیش بزاریش کنار و بری سراغ سوال بعدی
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkor-82 نمایش پست ها
      تا اونجا که ما دیدیم کسی شیمی کنکور را بالای ۶۰ نزده و این یعنی رتبه برترها تقریبا ۱۰ درصد مسایل را حل کردند نه بیشتر.
      یک درصد شک نداشته باشید با هزاران فرمول کتابهای آموزشی شما هم هم میتوانید حداکثر ده درصد از مسایل شیمی را حل کنید.
      مسایل شیروانی یه خوبی که داره اگر خوب یادش بگیری، دیگر نباید زیاد نگران نوع سوال کنکور باشی چون تمام راه حل ها تو چنگ شماست.
      واقعا دم شیروانی گرم

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب خیلی ب صرفس انصافا...اکثر رتبه برترها ب جرعت میتونم بگم یک ثانیه از وقتشونو سره این فیلم های پولکی اشغال دور تلف نکردن..چن نفرم ک میبینید اوردن برا تبلیغ هم با پول خریدن کاملا واضحه..پس بیاید ب خودمون رحم کنیم و ب حاشیه ها توجه نکنیم...وقت داره داره میگذره
      من کاری به رتبه های برتر کنکور ندارم شرایط خودمو در نظر میگیرم .اصلا کی گفته هر کاری رتبه های برتر کردن ماهم باید بکنیم؟؟
      چرا فکر می کنید دیدن dvd آموزشی وقت تلف کرده
      عزیز من دیدین دی وی دی هم روش داره ... تا آخر سال که قرار نیست بشینی و دی وی دی ببینی
      اول اینکه یکبار میبینی و نت برداری می کنی
      دوم اینکه در حین حل تست ها توسط مدرس شما stop میکنی و قبلش تست رو حل میکنی و بعد با راه حل مدرس مطابقت میکنی اینجوری هم درس برات مرور میشه هم چندتایی تست استاندارد کنکور کار کردی و هم توی ذهنت بهتر تثبیت میشه .اصلا هم وقتتو هدر ندادی هنگام دیدن دی وی دی آموزشی چندتا حواس داره باهم کار میکنه و ذهن مطلب رو بهتر میگیره و در حافظه تثبیتش میکنه هم میبینی هم میشنوی و هم داری نت برداری میکنی

پس خواهشن انقدر نیاید بگین دیدن دی وی دی آموزشی وقت هدر دادنه و از این حرفا بگین روش دیدنشو بلد نیستم...
      هیچ چیزی برای یاد گرفتن کوچک و هیچ چیزی برای انجام دادن بزرگ نیست

4. Top | #19
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkor-82 نمایش پست ها
      واقعا دم شیروانی گرم
      چ اغراقی تو حرفتونه...یعنی کسی ک شیمی شیروانی نداشته باشه محکومه فقط ده درصد مسایل شیمیو بزنه؟...فرمول هایی هم ک شیمی داره زیاد نیس فقط مثل هر درس دیگه ای نیاز ب تمرین و تکرار داره...الان همه نکات و مفاهیم برای درصد مناسب تو کتاب های کمک درسی هست...کلا نوع نوشتارتون ی تبلیغ خاصی داره شما درمورد این ی توضیح بده بی زحمت

5. Top | #20
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul60 نمایش پست ها
      من کاری به رتبه های برتر کنکور ندارم شرایط خودمو در نظر میگیرم .اصلا کی گفته هر کاری رتبه های برتر کردن ماهم باید بکنیم؟؟
      چرا فکر می کنید دیدن dvd آموزشی وقت تلف کرده
      عزیز من دیدین دی وی دی هم روش داره ... تا آخر سال که قرار نیست بشینی و دی وی دی ببینی
      اول اینکه یکبار میبینی و نت برداری می کنی
      دوم اینکه در حین حل تست ها توسط مدرس شما stop میکنی و قبلش تست رو حل میکنی و بعد با راه حل مدرس مطابقت میکنی اینجوری هم درس برات مرور میشه هم چندتایی تست استاندارد کنکور کار کردی و هم توی ذهنت بهتر تثبیت میشه .اصلا هم وقتتو هدر ندادی هنگام دیدن دی وی دی آموزشی چندتا حواس داره باهم کار میکنه و ذهن مطلب رو بهتر میگیره و در حافظه تثبیتش میکنه هم میبینی هم میشنوی و هم داری نت برداری میکنی

پس خواهشن انقدر نیاید بگین دیدن دی وی دی آموزشی وقت هدر دادنه و از این حرفا بگین روش دیدنشو بلد نیستم...
      سلام...من اصلا نگفتم این فیلم ها بده...فقط با توجه ب وقتمون بهتره اول رو خوندن متمرکز باشیم...اگ واقعا مشکل پایه ای باشه دانش اموز بیاد سمت فیلم اونم بهترین نوع ممکنش..چون الان وقت طلاس و اصلن نمیشه ریسک کرد...خود من عربیم افتضاح ضعیف بود اول با اقای ماهینی بعد با اقای ناصح زاده خودمو کشیدم بالا...شارش انرژیم دو جلسه اقای پازوکیو دیدم

6. Top | #21
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      شیروانی تایمش هم کمه.همینش خوبه...نیایی بگی تبلیغ نکن چون هنوز ندیدمش که بخوام تبلیغ کنم.......تا حالا ندیدم یک بار تو انجمن همه بگن این خوبه...نصف میکوبونن نصف به عرش میبرن
      سلام...من اصلا نگفتم این فیلم ها بده...فقط با توجه ب وقتمون بهتره اول رو خوندن متمرکز باشیم...اگ واقعا مشکل پایه ای باشه دانش اموز بیاد سمت فیلم اونم بهترین نوع ممکنش..چون الان وقت طلاس و اصلن نمیشه ریسک کرد...خود من عربیم افتضاح ضعیف بود اول با اقای ماهینی بعد با اقای ناصح زاده خودمو کشیدم بالا...شارش انرژیم دو جلسه اقای پازوکیو دیدم

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من هم مفاهیمشو دارم هم مسائل برای منی که شیمی شده بود یه معضل بزرگ باعث شد عاشق شیمی بشم به خصوص مسائلش که تو کنکورم فقط مسائل رو حل کردم به جز اسید و بازش.اگه یه سطح متوسط داری میتونه خوب باشه و سرعت عملتو میبره بالا چیز خاصی نمیگه همون چیزایی هستن که تو کتابا نوشتن ولی با یه بیان متفاوت میگه که به نظر من خیلی خوبه ولی مهم تر از همه اینا تست زدنه وگرنه تنهایی به هیچ دردی نمیخوره این دقیقا همون اتفاقی بود که تو مفاهیم برای من افتاد.خیلیا میگن دی وی دی دیدن وقت تلف کردنه ولی من میگم نه اگه واقعا تو یه مبحث مشکل داری بهتره به هر طریقی شده یاد بگیریش چون این وقت گذاشتن ارزششو داره ممکنه از کتابای زیادی بخونی ولی آخرشم خوب یاد نگیری اون وقت از اون مبحث و درس زده میشی.هر جلسه هم نهایتا2ساعته فک نکنم خیلی وقت گیر باشه باز بستگی به خودت داره که ببینی با تدریسش مشکلی داری یا نه

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      صلاح مملکت خویش خسروان دانند
      اقا ببینید هر وقت اومدید با dvd دیدن توی ازمون های ازمایشی حداقل 60 زدید بعدش بیاید تبلیغ کنید
      بازم میگم بخدا صندلی کنکور خیلی فرق داره با صندلی خونه
      اخه شما تا خیابون های اصلی یه شهر رو بلد نیستی چجوری میخوای بری میانبر بزنی
      کنکورم از این قاعده مستثنی نیست اخه مگه چند تا روش تستی اونم مخصوصا شیمی هست؟
      شما مطمئن باش طراح کنکور هزار برابر شیروانی بلده و دیگه این روشا رو نمیزاره تو سوالا
      بخدا کنکور همش زجر و بدبختیه اصن من موسسات رو درک نمیکنم هی پکیجای 6040 1090 8020 میدن

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چ اغراقی تو حرفتونه...یعنی کسی ک شیمی شیروانی نداشته باشه محکومه فقط ده درصد مسایل شیمیو بزنه؟...فرمول هایی هم ک شیمی داره زیاد نیس فقط مثل هر درس دیگه ای نیاز ب تمرین و تکرار داره...الان همه نکات و مفاهیم برای درصد مناسب تو کتاب های کمک درسی هست...کلا نوع نوشتارتون ی تبلیغ خاصی داره شما درمورد این ی توضیح بده بی زحمت
      دکتر شیروانی شوهر عمه من نیست که تبلیغش کنم.......
      فرمولهای شیروانی یه چیز من دراوردی نیست بلکه تجمیع همه فرمولها میباشد
      هر جور راحتید انجام بدید

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما که دیودیشو دیدین ازمایشی چند میزنین؟واس من شیمی شده ۱کوه.چون من مدتیه از درسا دور بودم.کتابم مبتکران دارم پیش ۱و ۲خیلی سبز دارم و ای کیو.اقاحانی گفتن برم ببینم ولی واس هر فصل ۳۰جلسه راحت فیلم داره هر کدوم ۱ساعت این اصلا به صرفه نیس خیلیا گفتن مدرسا ای تدریس کرده .منم واقا بخوام با برنامه کانون برم باید صب تا شب فقط اقاحانی ببینم ولی بازم تموم نمیشه.والا الان من واس حرکت و اینه ها دی وی دی یحیوی رو دیدم برام خیلی مفید بود با اینکه کلی کتاب اموزشی دارم ولی وقتی طرف تدریس میکنه وقتی تو اون مبحثه صفری خ کمک میکنه اونایی که جزوه معلم دارن شاید زیاد به کارشون نیاد ولی الان منی که معلم ندارم .موندم چی بگیرم واس شیمی . یا واس دینامیک فیزیک ..

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      و اینکه این مسایلش کلا چن تا دی وی دی هس کلش چن ساعت میشه مثلا

12. Top | #27
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کلا مسایل24ساعته برا نظام جدید.برا قدیم هم همین حدوده
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazii12 نمایش پست ها
      و اینکه این مسایلش کلا چن تا دی وی دی هس کلش چن ساعت میشه مثلا

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مجددا در تاپيك مربوط به پكيج و dvd تگ شدم...

كماكان نظر من روشن و واضحه كه شيرواني (كه هيچ شناختي ندارم) و امثال ايشون برچه مبنايي اومدن و كسرهاي از پيش
      ساخته رو طرفين وسطين كردن؟!
      اگر واقعا فكر مي كنيد اين روش مسخره جواب ميده سخت در اشتباهيد چرا كه تحريف مفاهيم صورت گرفته.

من كسي نديدم با dvd رتبه اي بهتر از 2000/3000 بياره.
      حالا اين بهترين حالت ممكن بوده!
      فقط دو سال پيش يكي رو تو شهرستان مي شناختم با آب و تاب مي گفت شيرواني...
      درصد شيمي كنكورش زير 27/28% شد...

شما به جاي اينكه دنبال راه و روش من در آوردي باشيد، يك كتاب حل مسائل شيمي فار بگيريد قيمتش زير 30 تومنه تا مغز استخون به تسلط برسيد در حل مسائل شيمي اونم به قلم مهندس علمداري كه از كاركشتگان شيمي كنكور ايرانه، نه ي مشت اراجيف توسط تازه به دوران رسيده ها...

ضمنا مادامي كه كتاب iq و موج آزمون براي تمرين بيشتر با پاسخ نامه بي نقص هم وجود دارند، ديگه جاي بهوونه اي هم نداريد!

7 ماه تمام فرصت داريد، كوتاهي نكنيد و دست به كار بشيد.
      Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry

14. Top | #29
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان خواهشا فریب این تبلیغات رو نخورین که زمان از دستتون میره بعدش میفهمین چه کلاهی سرتون رفته
      اینا هیچ روش خاصی ندارن همشون تو کتابای خوب هستن متاسفانه بعضی ها دنبال لقمه جویده شده هستن و مطمعن باشن چنین چیزی وجود نداره شما طراح کنکور رو چی فرض کردین یه مشت سوال چرت به شما بده و با تکنیک حل بشن خیالتون راحت سوالات از لابه لای متن کتاب های درسی و فعالیت ها و خود ازمایی ها و ...طرح میشن برای نمونه حاضرم قسم بخورم تو درسی مثل فیزیک هیچ دی وی دی وجود نداره همشون اومدن یه سری سوال دانشگاه ازاد با تعداد معدودی تست سراسری دهه بوق که دو روش حل دارن کار میکنن
      همین شیمی شیروانی چیز خاصی نمیگه همش تو کتابا هست ومطمعن باشین اگه به اینا اکتفا کنین باختین از کتابای خوب استفاده کنین و دیگر هیچ

15. Top | #30
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من چن روزه همه تاپیکای منابع و ...همین فروم رو بررسی کردم طرف سال 92و93عضو شده هرسال تاپیک زده چه دی وی دی خوبه بعدش از این کارش عبرت نمیگیره بازم داره راه غلطو میره و بچه ها رو هم گمراه میکنه و امسالم همون اشو همون کاسه کسی برنده میشه که به خط به خط کتاب های درسی مسلط باشه وتست کار کنه سوال های کنکور از فضا نمیان

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن