خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 56
    1. Top | #31
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با تمرکز و هدف میتوانیم خرخون شویم

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      با سلام
      خرخون.. گدای علم و یا عبارت های اینچنینی در ذهن همه ی افراد دنیا در روبرو شدن با افرادی که رتبه ی علمی بالایی دارن بوجود میاد و ربطی به کشور خاصی نداره چون شما اگه درس نخونی بهت میگن : ای آدم بی فایده و انگل اجتماع که فقط با وجودت نمودار جمعیت رو بردی بالا و هیچ فایده ای نداری. و همچنین اگه آدمی با رتبه علمی بالا و مدارج علمی بالا باشی هم باز بهت میگن: ای آدم علاف بیکار مگه تو زندگی نداری یکسره پای درسی ... تهش که چی بشه مثلا؟؟ تو هم میری قاطی بیکاراااا

اما واقع راه حل برای مشکل درس خوندن چیه ؟؟ چیجوری زیاد درس بخونیم؟؟؟
      اول میخوام بپرسم که تعبیر شما از کسی که زیاد درس میخونه چیه؟؟ کسی که نمرات و تراز و درصد های بالایی داره؟؟ یا کسی که ساعت مطالعه بالایی داره مگر با درصد های کم و نمرات پایین؟؟
      صد درصد شما دنبال اولی هستین نه دومی که باید بگم فقط با ساعت مطالعه بالا بوجود نمیاد.
      به عقیده ی من برای رسیدن به موفقیت در کنکور یا هر چیز دیگه ما به یک ذهن باز و خلع مانند نیاز داریم که این یعنی تمرکز
      و اشراف به توانایی ها خودمون که این یعنی خود آگاهی
      بقیه مسائل مثل برنامه ریزی و مشاور و آزمون و اینا چیزای خیلی مهمی نیست که بخوایم براشون نگران باشیم
      هر وقت شما به اون دوچیز برسین میتونین جتی با کمترین ساعت مطالعه در حد 4 ساعت هم موفق بشین.

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatima_nm نمایش پست ها
      لطفا بگید!شاید بگی چون انگیزه نداری و هدفت واست مهم نیست!اما هدفم واسم مهمه!نمیدونم چرا نمیخونم
      اینکه میگید هدفم فلاناست و براش کارینمیکنید برا اینه که از هدف فقط یه چیزی شنیدید!

هدف باید نفس ادم باشه...بی نفس میشه زندگی کرد؟؟؟

یه عدد پشت کنکوری سابقم،دانشجو طبابت امروز

.................
      رفقای گل انجمن
      میتونید سوالای مشاوره ای تونو تو پ.خ ازم بپرسید
      تا جایی که وقت اجازه بده همه رو جواب میدم

...................

مشاوره و برنامه ریزی کنکور
      از صفر مطلق تا رتبه برتر
      ...........
      این شما نیستید که رویاتونو‌ انتخاب میکنید!
      این رویای شماست،که انتخابتون‌ کرده...

4. Top | #34
      mmr
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ابتدا رمز جون بی نهایت را میزنیم و بعد بلافاصله خر خون (به معنای خون بی نهایت )میشویم (بازی جی تی ای سان اندرس - رمز خون بی نهایت )

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با ادمای خر خون بگردی خر خون میشی
      اینم ی راه حلی عه واسع خودش

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      لابد خیلیا شنیدین یا حتی خودتون گفتید که مثلا فلانی ترازش بالا ۷ هزار شد همش خرخونی کرده "منم انقد بخونم" همینقد میشم!
      حالا کاری نداریم که واقعا سطح و توانشون یکیه یا نه ولی همین"منم انقد بخونم" یه استعداده!با اینطور حرفا ارزش کارشون رو نیارید پایین!
      اینکه از همه چیت بزنی برای یه هدف یک ساله دیگه و هر روز این همه بخونی الکی نیست
      بهترین ویژگی ک توی این بچه های دانشگامون دیدم این بود که وقتی میشینن پشت کتاب،با بمب هم تکون نمیخورن!
      موثرترین مقوله برای خرخونی!!! محیطه مناسبه.گوشی و اینترنت که کنارت فعال باشه که نمیشه درس خوند!
      اخر هر شب بیاید بنویسید اون روز چیا باعث شد شما درس نخونید یادداشت کنید و سعی در برطرف کردنش کنید.همینه راه خاص دیگه ای هم نداره در رابطه با تمرکز هم وویس گذاشتم اینجا
      اگه ارادشو داری و هدفت مهمه و نمیخوای بعد نتایج بیای اینجا مدرک برای تقلب پیدا کنی! همین الاااان پاشو لیستت رو اماده کن وگرنه هنوزم کنار اون ۹۹ درصدِ متاسفانه ناموفق در کنکوری
      یاعلی
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سعی کن روز اول خوندنت رو بترکونی....اول دستاورد بزرگت ساعات مطالعاتیت باشه حتما نباید دو رقمی باشه هر عددی باشه که توو این چن وقتی که شُل زدی بهتر یا بهترین باشه
      همین جرقه کوچیک انگیزه خوبی بهت میده و فرداش هم میخونی
      یه تجربه ای که خودم دارم اگه تا ظهر مثلا تا دوازده 4ساعت درس خونده باشم مطمینم تا اخر شب به بالای ده ساعت میخونم ولی اگه ضعیف زدم دیگه کل روزم داغون میره نه که نمیخونما ولی کمتر میشع
      پس حتما سعی کن اول روز خوب بخونی )
      نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش ما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همین که احساس کنی داری به...میری انگیزس من شما رو نمیدونم ولی من خودم مجبورم قبول بشم به هرقیمتی واسه بعضیا هم تخریب انگیزه تو من خودم یکی تخریبم کنه یا متلک بندازه یا کلا تو این زمینه ها انگیزم بیشتر میشه حالشو جا بیارم
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه سوال از افرادیکه ۱۲ ساعت درس میخونن چطوری میشه واقعا من هر کار میکنم از ۱۰ ساعت بالا تر نمیره

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام ، خب خر ماده با خر نر فرق داره میزان خون و گلبول های سفید و قرمزشون ، اما معمولا برای خر خون شدن ، ینی خون بدنت خیلی زیاد بشه ، باید میوه ها و سبزیجات خون ساز رو بخورین ، مثل گیلاس مثل انوع سبزی های خوردنی ، البته مایعات و آمبیموه هم تاثیر زیادی در خر خون شدن داره
      موفق باشی
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

11. Top | #41
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واژه خرخون دوجا بکار میره یکی طرف اونقدر میخونه همینطوری تراکتوری نه مروری نه برنامه ای نه ازمونی دست اخرم خراب میکنه کاربرد دیگش اینه طرف منظم و پیوسته درس میخونه با روش درست ونتیجه میگیره ان شا...همه ی شما جزع دسته دوم افراد خر خون باشید

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      لابد خیلیا شنیدین یا حتی خودتون گفتید که مثلا فلانی ترازش بالا ۷ هزار شد همش خرخونی کرده "منم انقد بخونم" همینقد میشم!
      حالا کاری نداریم که واقعا سطح و توانشون یکیه یا نه ولی همین"منم انقد بخونم" یه استعداده!با اینطور حرفا ارزش کارشون رو نیارید پایین!
      اینکه از همه چیت بزنی برای یه هدف یک ساله دیگه و هر روز این همه بخونی الکی نیست
      بهترین ویژگی ک توی این بچه های دانشگامون دیدم این بود که وقتی میشینن پشت کتاب،با بمب هم تکون نمیخورن!
      موثرترین مقوله برای خرخونی!!! محیطه مناسبه.گوشی و اینترنت که کنارت فعال باشه که نمیشه درس خوند!
      اخر هر شب بیاید بنویسید اون روز چیا باعث شد شما درس نخونید یادداشت کنید و سعی در برطرف کردنش کنید.همینه راه خاص دیگه ای هم نداره در رابطه با تمرکز هم وویس گذاشتم اینجا
      اگه ارادشو داری و هدفت مهمه و نمیخوای بعد نتایج بیای اینجا مدرک برای تقلب پیدا کنی! همین الاااان پاشو لیستت رو اماده کن وگرنه هنوزم کنار اون ۹۹ درصدِ متاسفانه ناموفق در کنکوری
      یاعلی
      از ویژگی بچه های دانشگاه تهران باز بگید

13. Top | #43
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      لطفا بگید!شاید بگی چون انگیزه نداری و هدفت واست مهم نیست!اما هدفم واسم مهمه!نمیدونم چرا نمیخونم
      خیلی وقت هست از استارت تاپیک گذشته ولی من نظر خودم رو‌می گم شاید هنوز به جواب نرسیدین .

خب سوالی که مطرح شد حالت فان داشت: ))
      ولی همین سوال رو به صورت های مختلفی می شنویم از جمله اینکه چگونه یک خواننده حرفه ای بشویم ؟

مسائل انگیزشی خیلی مهم هست
      اینکه به آینده فکر کنید و روز کنکور رو به خاطر بیارید
      یا اینکه از سرگذشت بچه های دانشگاه های تاپ اگاه بشید
      یا ...
      ولی خب از نظر من این ها کاربردی نیستند
      من اعتقاد دارم خواننده ی حرفه ای شدن یه پروسه هست که باید در این پروسه مطالعه زیاد به عادت تبدیل بشه !

مثل بلند کردن یه وزنه ۳۰۰ کیلویی ! ما حتی اگر انگیزه داشته باشیم باز هم نمی تونیم اون رو بلند کنیم ...
      نیاز به یه پروسه چند ساله هست که ما بتونیم به اون آمادگی جسمانی و ذهنی برسیم .
      مطالعه با ساعت های بالا هم نیاز به یک برنامه ریزی بلند مدت داره !

با مقایسه کردن خودمون با ادمهای دیگه و ترسیدن از اینده و داشتن انتظارات بی خود از خودمون
      فقط داریم خود ازاری می کنیم !
      ویرایش توسط EMO ROBOT : 26 آذر 1397 در ساعت 15:45

14. Top | #44
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ببینید خرخون بودن به یه سری چیزاس ؛ اونا رو در خودتون بوجود بیارید میشید خرخون
      مثلا میگم : آدم خرخون اولویتش تو هر کاری درسه و درس
      دلش گرف میخونه
      ناراحت بود میخونه
      مریض بود میخونه
      تو هر شرایط خوب و بحرانی که هس میخونه
      و بعد نحوه خوندنشه
      جوری میخونه که رب کتابو درمیاره
      قرار نیس شما یه روزه این جوری شید
      خرخون شدن زمان میبره
      شما اول باید اون کتاب نازنینتونو دستتون بگیرید !
      تا دست و ذهنتون خودش رو مکلف به درس خوندن بدونه
      بعد رفته رفته این ویژگی ها خودش بوجود میاد

ما معمولا واژه ی " خر " رو به اول بعضی کلمات اضافه میکنیم که معنی افزون بودن رو میده
      مثلا میگیم فلانی خرپوله ینی پول و ثروت زیادی داره
      شما هم میگید خرخون ینی کسی که از لحاظ علمی تو سطح بالایی قرار داره
      برا رسیدن به این سطح باید همت کنید همین
      موفق باشیــــــــــــد

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fate.meh_ نمایش پست ها

از ویژگی بچه های دانشگاه تهران باز بگید
      همین یه ویژگیشون ک گفتم بدرد میخوره از بقیش باید دوری کرد
      سوالی داشتید یا منشن کنید یا خصوصی بفرستید
      وگرنه امکان دیدنش نیست دیگه

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن