خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات

چه عاملی باعث ایجاد انگیزه توتون میشه:))

سلامشما با چه چیزایی انگیزه میگیرید و چی باعث میشه حس درس خوندن بیاد توتون و بکوب بخونید.اون عامل انگیزشی چیه؟کسی هست که واقعا فایل کلیپ یا جمله ی انگیزشی یا حرفی سخنی عکسی روش تأثیرگذاشته باشه اگه هست بیاد اینجا و اونو بزاره .و اینکه چیکار کنیم همیشه با انگیزه باشیم و در راستای اون عامل انگیزشی تلاش کنیم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      توتون؟

به هدفت فكر كن...
      ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم...

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام
      نمیدونم چون بعضی روزا با کوچکترین جمله انگیزشی ، مملو از انگیزه میشم
      ولی بعضی از روزا هر کارے کنم ، دریغ از ذره ای انگیزه.
      ولی معمولا وقتی زحمتای مامان و بابام رو تو این اوضاع سخت و طاقت فرسا میبینم ، وقتی چشمام رو میبندم و به آینده ی روشن فکر میکنم و یا یه داستانک و فیلم کوتاه انگیزشی میبینم ، انگیزه ام بیشتر میشه .
      توصیه میکنم این فیلما رو ببینید
      " فیلمهای انگیزشی "

انگیزشی
      ویرایش توسط Special-Girl : 24 آبان 1397 در ساعت 00:36

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بنظرم همین که به این شرایطی که فعلا توی کشور هست ( فقر - گرونی - بدبختی - بی پولی - بیماری ها ) نگاه کنی این خودش یه انگیزس
      به قول رستگار رحمانی تنها که میگفت " تنها راه تغییر راه زندگیم کنکور بود " دیگه خودتون میدونید که ایشون توی روستا با کمترین امکانات بود
      همین کنکوره که اگه از سهمیه ها چشم پوشی کنیم میبینیم که دیگه تنها راه عدالت برای رسیدن به خوشبختیه

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      کلیپ جالبیه حتما ببینیدش
      کریستیانو رونالدو

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      انگیزه که زوری نیست.تا وقتی هدف درست وجود نداشته باشه هرکاریم کنی انگیزه ای وجود نخواهد داشت ! فیلم و متنای انگیزشی هم موقتین و فقط به درد جوگیر کردن میخورن ! مگر اینکه بهت انتخاب درست هدف رو یاد بدن !
      البته یه سری انگیزه ها هم هست تو موقعیتای سخت میاد سراغت ! به درد راه فرار پیدا کردن میخوره که فکر کنم اکثر کنکوری ها از این مدل انگیزه ها دارن !
      Fear Lies Beneath Your Facade
      In Panic Scream For Your God
      In The Moment of Visceral Haze
      The Last Thing You See Are My Crazed , Eyes
      ^_^

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ما تومون
      با نظم
      انگیزه
      خودش فوران میکنه

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چون پسری برای یه روزم که شده برو پیش یه کارگر بنایی کن فرضم بکن با این وضعیت گرونی باید نه تنها قید خوشبختیو بزنی بلکه خرج زندگیم باید بدی اونوقت معنی واقعی زندگیو میفهمی بعدش دیگه امکان نداره توو درس خوندن سست بشی به نظرت چرا بعضی از این بچه های روستایی انقدر موفقن چون بیشتر از منو تو سختی کشیدن و میدونن تنها راهش همین خودنه این خودش میشه یه انگیزه عالی! در کل اگه از آینده ترس داشته باشی خود به خود مشتاق میشی بیشتر درس بخونی... اگه هم ژن خوب داری که از من میشوی همین الان بیخیال درس شو با خونواده ات هم اینو در میون بزار. این کلیپ میلیپ های انگیزشی رو هم بریز دور اثرش کوتاه مدته!

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_senator نمایش پست ها
      چون پسری برای یه روزم که شده برو پیش یه کارگر بنایی کن فرضم بکن با این وضعیت گرونی باید نه تنها قید خوشبختیو بزنی بلکه خرج زندگیم باید بدی اونوقت معنی واقعی زندگیو میفهمی بعدش دیگه امکان نداره توو درس خوندن سست بشی به نظرت چرا بعضی از این بچه های روستایی انقدر موفقن چون بیشتر از منو تو سختی کشیدن و میدونن تنها راهش همین خودنه این خودش میشه یه انگیزه عالی! در کل اگه از آینده ترس داشته باشی خود به خود مشتاق میشی بیشتر درس بخونی... اگه هم ژن خوب داری که از من میشوی همین الان بیخیال درس شو با خونواده ات هم اینو در میون بزار. این کلیپ میلیپ های انگیزشی رو هم بریز دور اثرش کوتاه مدته!
      نه جدن حرفت حقه
      شاید باور نکنی ولی حرفت بدجوری ذهنمو درگیر کرد

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_senator نمایش پست ها
      شدیدا با بخش اول حرفتون موافقم
      رستگار رحمانی اگه واقعا تو روستا زندگی نمیکرد و شرایط سختی رو متحمل نمیشد ، ممکن بود هیچ وقت برای رسیدن به چنین جایگاهی تلاش نکنه
      14717371_387201941669205_6803530017100791808_n.jpg

ولی با بخش دوم زیاد موافق نیستم ، گاهی دیدن حتی یه عکس انگیزشی میتونه دنیای یه نفر رو تغییر بده .

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      برای من یادآوری حسی که وقتی فکر می کردم قبولیم تو پزشکی ازاد اردبیل قطعی شده،فوق العاده اون حس رهایی و رسیدن به هدف خالص و زیبا بود،که الان واسه دوباره تجربه کردنش ولی این دفعه برای سراسری تمام وجودمو میذارم.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      این شخص واقعا به من انگیزه میده!
      29402433_425271541260164_7345539732916404224_n.jpg

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن