خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تجربیا کمکککک فوری

سلام ببخشید من دیپلم ریاضی ام و قصد کنکور تجربی دارم ،تا الان زیست دوم رو خوندم و پیش رو هم فصل یک و دو و سه و پنج ،اما به نظرم پیش تا الان همش حفظی و خیلی اسون بوده شما که خودتون رشتتون بوده بهم بگین بهتر نیست اول سوم رو بخونم ؟؟حفظیا اخر تر خونده شن ؟؟؟اگه الان یکی بخواد برا بار اول زیست بخونه به چه ترتیبی پیش بره ؟کدوم فصلا کلا سخت ترن ؟

با عرض پوزش دلیلش به خودم مربوطه لطفا نصیحت نکنین که چرا رشته خودتو امتحان نمیدی .ممنون

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zaaaahra نمایش پست ها
      سلام ببخشید من دیپلم ریاضی ام و قصد کنکور تجربی دارم ،تا الان زیست دوم رو خوندم و پیش رو هم فصل یک و دو و سه و پنج ،اما به نظرم پیش تا الان همش حفظی و خیلی اسون بوده شما که خودتون رشتتون بوده بهم بگین بهتر نیست اول سوم رو بخونم ؟؟حفظیا اخر تر خونده شن ؟؟؟اگه الان یکی بخواد برا بار اول زیست بخونه به چه ترتیبی پیش بره ؟کدوم فصلا کلا سخت ترن ؟

با عرض پوزش دلیلش به خودم مربوطه لطفا نصیحت نکنین که چرا رشته خودتو امتحان نمیدی .ممنون
      زیست درسی نیست که فصل فصل یا کتاب به کتاب خونده بشه
      باید ترکیبی خونده بشه و گرنه بازده چندانی نداره
      اول مباحث سلولی و مولکولی که شامل فصل 1و2وابتدای فصل 3به جز گیاهی دوم و فصل 5 زیست سوم و فصل 1و2 زیست پیش رو مطالعه کنید
      بعد مباحث جانوری و انسانی
      بعد ژنتیک و بعد هم گیاهی رو مطالعه کنید

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون خب اون سلولی مولکولی رو که گفتین من خوندم الان برم جانوری ؟یا ژنتیک ؟کدوم نکته های ریز تری داره ؟مثلا از نظر من قلب سال دو خیلی نکته داره که باید هی خونده شه کدوم فصلل بیشتر شبیه سال دومن ؟تا اونا رو اول شروع کنم به خوندن ؟یا نکته های ریز تری داره که نیاز به تست بیشتری باشه ؟نمیدونم منظورمو متوجه شدین یا نه من بین دو و پیش میگم پیش خیلی خیلی اسونه و جا کار چندانی نداره سوم از این لحاظ بیشتر شبیه دومه یا پیش ؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم ریاضی بودم. دارم به ترتیب میخونم کتابارو. چرا به ترتیب پیش نرفتی؟ البته منم چون نمیدونستم چ مباحثی رو باید باهم بخوند اینطور خوندم. ولی یه دور ک زدی برا دورای بعدی مبحثی و ترکیبی بخون

ویرایش توسط MeGa-Mind : 23 آبان 1397 در ساعت 11:23

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام تاپیک های قدیم این انجمن نکات خوب و آموزنده ایی توش هست الان این مطالب جدید همش خاله زنک بازی شده

روی لینک زیر کلیک کن

http://forum.konkur.in/thread18427.html

نکات خوب و آموزنده ایی داره و صد در صد کمک میکنه نوشته چطور بخونی از کجا بخونی چقدر بخونی چقدر تست بزنی

کلا هرچی که مورد نیازته رو توش نوشته

باتشکر.
      ویرایش توسط V_buqs : 23 آبان 1397 در ساعت 12:50

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هر چی ندونم اینو میدونم که 3 فصل اول زیست دوم الفبای زیست محسوب میشه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام مبحثی خوندن وقتی کمکتون میکنه که روی کل فصول مسلط باشید .
      اول بیاید به ترتیب فصل ها بخونید همراه با تست ایقدر بخونید تا کامل مسلط بشید اون ماه های اخر بیاید ترکیبی کار کنید ( زدن تست ترکیبی و کلا خوندن فصل های بهم مرتبط . زدن ازمون جامع )
      شما وقتی به ترتیب میخونید و همه رو مسلط شدید خود به خود مشکل واسه ترکیبی خوندن ندارین

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کامل با حرف شما موافقم ممنونم ازتون

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      خب اول شما بگید هدفتون چیه و چه درصدی مد نظرتونه؟
      اینو واسه این میگم چون دیدم بعضا ژنتیک یا گیاهی رو حذف میکنن تا روی ۸۰ درصد کامل مسلط بشن
      ولی پیشنهاد من اینه اول شما با برنامه قلمچی پیش برو
      ولی چون زیست سوم غولیه واسه خودش همون بهتره فصول مرتبط بهم رو بخونید اینجوری لااقل وقتی به یه تست برخورد میکنید که ترکیبیه راحت به جواب میرسید
      و اینکه حتما حتما حتما اول با سوالای خط به خط شروع کنید
      روش خوندن زیستم دوستان گفتن
      بازم سوالی بود در خدمتم
      ♡Be your Own HERO

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      هرجوری حساب میکنم فصل 1و2و5 زیست پیش مفهومی ترین فصلان ( در کنار فصل 8 ) ! شما چجوری خوندی که میگی حفظین ؟
      تست بزن درباره ی نحوه ی مطالعت تجدید نظر میکنی
      Fear Lies Beneath Your Facade
      In Panic Scream For Your God
      In The Moment of Visceral Haze
      The Last Thing You See Are My Crazed , Eyes
      ^_^

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zaaaahra نمایش پست ها

یه زیست جامع گاج رو بگیر
      به ترتیب چرخش 3 دور که داره .... از تمام فصلاش تست بزن
      اول غیرترکیبی هاش از هر فصل بعد برو فصل بعد
      بعدش ترکیبی اول از هر فصل بعد برو فصل بعد
      بعدش ترکیبی دوم از هر فصل بعد برو فصل بعد
      .............
      یعنی با این رویه 4 مرور انجام دادی (مرور اول کتاب درسی هستشا)
      ....................
      البته باز بعدش میشه 3 مرور دیگه هم داشت :
      یه بار دیگه کتاب درسی رو از هر فصل بخان
      بعدش دور اول بررسی غلطایی که داشتی
      بعدش دور دوم بررسی غلطایی که داشتی
      ........................
      تا این جا میشه 7 مرور
      ........
      تموم شد باز بیا تاپیک بزن واسه ادامش چ کنم
      !؟!
      ویرایش توسط ZAPATA : 23 آبان 1397 در ساعت 22:59

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همه رو تست زدم اونم از نشر الگو خب واقعا پیش نسبت به دوم خیلی خیلی اسون تره فقط مسائل ژنتیکشو کنار گذاشتم تا با سوم بخونم ینی ب نظرتون پیش از دوم سخت تره؟البته بگم که من فصل سه و ۹ پیشم خوندم اما چون ازشون تست نزدم نیاوردمشون جزو خونده ها برا همین دیدم زیست پیش نسبت به پایه مسخره هستش

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درصد بالا دیگه ولی خب ب نظرم نمیشه که زیستو حذف کرد ازش خودمم دوست ندارم اینجوری پیش برم راستش ب نظرم از درسی مثل فیزیکم خیلی شیرین تر و قابل فهم تره

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چه خوب یه هم درد پیدا شد من مشاور گرفتم برام شلوغ پلوغش کرد و ترتیب نداشت این شد ک گیج شدم و ب نظرم مشاور ب درد نخورد برام

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تا کجا الان رسیدی ؟و چطور بوده ؟مخصوصا سوم ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن