خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کتابخونه یا خونه

رأی دهندگان
    21. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خونه

11 52.38%
    • کتابخونه

10 47.62%
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

مکان مطالعه: خونه یا کتابخونه

سلام دوستان
      همینطور ک از عنوان معلومه
      ببینین من توخونه شرایط خوندن دارم اما نمیتونم زیاد بخونم یا بهتره بگم اصلا تو خونه حس درس خوندن ندارم
      چن نفر از عزیزان پیشنهاد دادن برم کتابخونه اونجوری شاید حس درس خوندن بیاد -نظر شما چیه؟-...(خوب از اینجا فقط جزییاته اگر حوصله ندارین نخونین ، اینم برای دوستان خسته )
      ببینین من وقتی یکم تو خونه میخونم چون سندروم پای بی قرار شدید دارم 1:15 که میخونم باید بیام راه برم یکمی از اتاق بیام بیرون و هوایی عوض کنم بعد همین یکم یکم ک میشه کلی از روزم میره حتی اگر یک ربع حساب کنیم تازه تو خونه بعضی وقتا حواسم پرت میشه به حرفای خانواده یا کسی میاد تو اتاق
      کتابخونه هم حقیقتا یه بار تو کل زندگیم رفتماونم تو مدارس بود ولی اونجا 4 ساعت پشت سر هم خوندم احساس خستگی اصلا نداشتم ولی یه مشکل هست نزدیکترین کتابخونه 1 ساعت با من فاصله داره و ینی روزی 2 ساعت تو مسیر از دس میدم + خستگی راه
      ک از الان حدودا میشه 400 ساعت حدودا وقتم میره تو راه و این ینی در نهایت حداقل حداقلش 8000 تست
      کدوم با این شرایط هم کمیت و هم کیفیت مطالعه رو بالا میبره؟
      حالا خواهشا یه کمکی ب من بکنین شما جای من بودین چه میکردین ؟ ممنون ازتون وقت میزارین میخنونین و پاسخ میدین
      کرم ورزد آن سر که مغزی در اوست
      که دون همتانند بی مغز و پوست
      کسی نیک بیند به هر دو سرای
      که نیکی رساند به خلق خدا

ویرایش توسط Seyed Chester : 22 آبان 1397 در ساعت 01:45

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام
      فکر کنم اینا کمکتون کنن چون خودم تجربه مطالعه در کتابخونه رو نداشتم نمیتونم راهنماییتون کنم .
      ۱.کجا؟خانه یا کتابخانه ؟
      ۲.[مشورت]خانه یا کتابخانه
      ۳.پشت کنکور و کتابخانه !!!!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Farzaneh_ نمایش پست ها
      سلام
      فکر کنم اینا کمکتون کنن چون خودم تجربه مطالعه در کتابخونه رو نداشتم نمیتونم راهنماییتون کنم .
      ۱.کجا؟خانه یا کتابخانه ؟
      ۲.[مشورت]خانه یا کتابخانه
      ۳.پشت کنکور و کتابخانه !!!!
      خیلی ممنونم ولی اولی که هیچی خیلی کلیه....دومی و سومی هم مشکلشون با من فرق داره اینان تو خونشون سرو صدا و مهمون بوده ولی من خداروشکر این مشکلو ندارم ولی کلا کیفیت و تایمم تو خونه نسبتا پایینه و با وجود اینکه شرایط محیط مطالعم تو خونه عالیه ولی بازم مشکل دارم
      که نیکی رساند به خلق خدا

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      همون خونه بهتره
      ...............
      اون شرایط حواس پرتی تو خونه رم یه فرصت واسه تمرین و تجربه بدان
      که بتونی تمرکزتو داشته باشی
      شبیه سربازی که وسط بلبوشو تیر و توپ و ترکش جنگ میخاد واسه عشقش نامه بنویسه

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط seyed chester نمایش پست ها
      خیلی ممنونم ولی اولی که هیچی خیلی کلیه....دومی و سومی هم مشکلشون با من فرق داره اینان تو خونشون سرو صدا و مهمون بوده ولی من خداروشکر این مشکلو ندارم ولی کلا کیفیت و تایمم تو خونه نسبتا پایینه و با وجود اینکه شرایط محیط مطالعم تو خونه عالیه ولی بازم مشکل دارم
      خواهش میکنم
      ولی بنظر من سعی کنید تو همون خونه بمونید چون میگید مشکل شلوغی خونه رو هم ندارید
      ولی سعی کن مشکل اصلیت رو که همون پای بیقرار هست رو بر طرف کنی.
      حتما یه چکاپ بده و پیش یک دکتر مرتبط برو ، به احتمال زیاد با دارو مشکلت برطرف میشه.
      ضمنا zapata عزیز کاملا درست میگن ، وقتی تو خونه درس بخونی ، روز کنکور دیگه شرایط دستت اومده و هیچ چیز نمیتونه تمرکزت رو از بین ببره

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      پس مشکل اصلیت اینه که باید پاشی راه بری !
      ببین سال کنکور موقع آزمون خطا نیست ! اگه چیزی ازارت میده ( مثل پا ) یا باید قطع کنی بندازی بره ( ) یا باید واسش برنامه ریزی کنی و باهاش بسازی !
      مثلا بگو این 15 دقیقه که مجبورم پاشم راه برم بهتره مثلا زیست بخونم ! ( یا هر درسی که با راه رفتن و خوندنش مشکل نداری )
      کتابخونه هم که ولش ! نت هم بنداز بره که فکرت پیشش نمونه !
      راستی حواس پرتیت هم اشکال نداره . سر کنکور هم هست (حداقل تو حوزه ی ما بود) . عادت کن !
      Fear Lies Beneath Your Facade
      In Panic Scream For Your God
      In The Moment of Visceral Haze
      The Last Thing You See Are My Crazed , Eyes
      ^_^

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Seyed Chester نمایش پست ها
      سلام دوستان
      ببینین من توخونه شرایط خوندن دارم اما نمیتونم زیاد بخونم یا بهتره بگم اصلا تو خونه حس درس خوندن ندارم
      چن نفر از عزیزان پیشنهاد دادن برم کتابخونه اونجوری شاید حس درس خوندن بیاد -نظر شما چیه؟-...(خوب از اینجا فقط جزییاته اگر حوصله ندارین نخونین ، اینم برای دوستان خسته )
      ببینین من وقتی یکم تو خونه میخونم چون سندروم پای بی قرار شدید دارم 1:15 که میخونم باید بیام راه برم یکمی از اتاق بیام بیرون و هوایی عوض کنم بعد همین یکم یکم ک میشه کلی از روزم میره حتی اگر یک ربع حساب کنیم تازه تو خونه بعضی وقتا حواسم پرت میشه به حرفای خانواده یا کسی میاد تو اتاق
      کتابخونه هم حقیقتا یه بار تو کل زندگیم رفتماونم تو مدارس بود ولی اونجا 4 ساعت پشت سر هم خوندم احساس خستگی اصلا نداشتم ولی یه مشکل هست نزدیکترین کتابخونه 1 ساعت با من فاصله داره و ینی روزی 2 ساعت تو مسیر از دس میدم + خستگی راه
      ک از الان حدودا میشه 400 ساعت حدودا وقتم میره تو راه و این ینی در نهایت حداقل حداقلش 8000 تست
      حالا خواهشا یه کمکی ب من بکنین شما جای من بودین چه میکردین ؟ ممنون ازتون وقت میزارین میخنونین و پاسخ میدین
      سندروم پای بی قرار چیه ؟؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      جواب سوال ات خیلی ساده است دوست خوبم ، انقدر قضیه رو برای خودت پیچیده نکن ، سه روز برو کتابخونه و مطالعه تو اون سه روز رو تجربه کن ، بعدش مقایسه کن که مطالعه توی خونه برات مفید تر بوده یا کتابخونه . و هر کدوم بهتر بود اون رو انتخاب کن .

فکر کن شب امتحانه و فردا میخوای امتحان بدی ، اگه اینطوری فکر کنی دیگه ذهنت رو درگیر خیلی حاشیه ها نمیکنی و تمرکز ات رو میزاری برای درس خوندن

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه مثل من توی ماشین از کتاب خوندن سرگیجه نمیگیری میتونی اون یکساعتم مباحثی مثل تاریخ ادبیات و لغت زبان و آیات دینی بخونی تا تللف نشن
      من بشخصه کتابخونه راحتترم و پیاده 15مین راهه هرروز میرم میام

10. Top | #10
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان

سلام
      من میرم کتابخونه زمان مطالعه تو کتابخونه 90 درصدش مفیده و در ضمن خیلی خیلی تاثیر داره ببینی چهار نفر دیگه دارن درس میخونن
      من اون حس و جو کتابخونه خیلی روم تاثیر داره

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کتابخونه بازده خیلی بالائه
      خیلی
      No Hay Banda, Il N'est Pas D'orchestra, It Is All An Illusion

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      منم میرم کتاب خانه 15 دقیقه راه است توی راه هم واکنش و... عین تایم شب کار می کنم /تو دلم همیشه میگم الان مردم می گن پسر فلانی پشت کنکور مونده دیوانه شده با خودش حرف می زنه / اولا تو کتاب خونه سوال درسی و مشاوره ای بچه ها رو جواب می دادم دیدم هم دار چرت می پرسن هم وقتم رو می گیرند دیگه الانه به هیچ کس حتی سلام نمی کنم کتاب خونه از دست فضای مجازی راحتم و 90 درصد مفید کار می کنم / از من نصیحت گوشی و.. نبرید کتاب خونه سرتون رو بکنید تو لاک خودتون و فقط درس بخونید http://forum.konkur.in/images/smilies/ya/y%20(503).gif
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      من که یه هفته کتابخونه رفتم کلی دوست پسر ودوست دختر اونجا پیدا کردمو بیشتر از درس خوندن از زندگی نامه دوستان مطلع شدم کلا جو خوب ورفاقتی بوداما بدرد کنکور نمیخورد منم دیگه نرفتم اگه میری سعی کن اونجا دوست نشی وقتت میگیره
      درس خوندنم قبول دارم مفیدتره اما واقعا سخته یعنی ده ساعت خوندن تو خونه خیلی راحت تر از کتابخونست اون تایم رفت وامد ومشکل غذا واین جور چیزاهم باید درنطربگیری

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed744 نمایش پست ها
      من که یه هفته کتابخونه رفتم کلی دوست پسر ودوست دختر اونجا پیدا کردمو بیشتر از درس خوندن از زندگی نامه دوستان مطلع شدم کلا جو خوب ورفاقتی بوداما بدرد کنکور نمیخورد منم دیگه نرفتم اگه میری سعی کن اونجا دوست نشی وقتت میگیره
      درس خوندنم قبول دارم مفیدتره اما واقعا سخته یعنی ده ساعت خوندن تو خونه خیلی راحت تر از کتابخونست اون تایم رفت وامد ومشکل غذا واین جور چیزاهم باید درنطربگیری
      دوست دختر حالا اشکال نداره ولی گفتی دوست پسر ک گفتی یکم نگرانم کردیخارج از شوخی حرف شما متین ولی اگر از همون ورودی برم سرم پایین باشه با کسی دوست نشم چطره؟
      در ضمن ممنونم از همه دوستان بازم نظراتونو بگین بشدت برام مهمه و همه رو میخونم مرسی
      که نیکی رساند به خلق خدا

ویرایش توسط Seyed Chester : 23 آبان 1397 در ساعت 23:41

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها
      منم میرم کتاب خانه 15 دقیقه راه است توی راه هم واکنش و... عین تایم شب کار می کنم /تو دلم همیشه میگم الان مردم می گن پسر فلانی پشت کنکور مونده دیوانه شده با خودش حرف می زنه / اولا تو کتاب خونه سوال درسی و مشاوره ای بچه ها رو جواب می دادم دیدم هم دار چرت می پرسن هم وقتم رو می گیرند دیگه الانه به هیچ کس حتی سلام نمی کنم کتاب خونه از دست فضای مجازی راحتم و 90 درصد مفید کار می کنم / از من نصیحت گوشی و.. نبرید کتاب خونه سرتون رو بکنید تو لاک خودتون و فقط درس بخونید http://forum.konkur.in/images/smilies/ya/y%20(503).gif
      سلام داداش کدوم کتابخونه میری ؟

ر.ا : کتابخونه بهترین / بدترین مکان ممکنه ! این دیگه بستگی به خود شما داره چطوری استفاده کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن