خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Question آزمون های آزمایشی گزینه دو

سلام خسته نباشید...من یه پشت کنکوری هستم پارسال گزینه دو ثبت نام کردم ولی نتونستم درست از آزمون ها استفاده کنم و درست و حسابی درس نخوندم...اما امسال که دارم خوب درس میخونم نمی تونم برم آزمون آزمایشی ثبت نام کنم چرا؟ چون که خانواده ام دیگه راضی نمیشن اون مبلغ رو دوباره هزینه کنن(میگن که هزینه های مهم تری هم وجود داره و تو پارسال شرکت کردی و ناموفق بودی و هزینه ی الکیه) .از طرفی همه میگن که باید توی آزمون آزمایشی شرکت کنی و...الان من یه جورایی بلا تکلیف هستم میترستم هر چی درس بخونم بخاطر اینکه توی آزمون آزمایشی شرکت نمی کنم بی ثمر باشه از طرفی با این وضعیت اقتصادی نمی تونم زیاد به خانواده ام فشار بیارم ...شما چه راهکاری دارید؟

2. Top | #2
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MAHDI.MALEKI نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید...من یه پشت کنکوری هستم پارسال گزینه دو ثبت نام کردم ولی نتونستم درست از آزمون ها استفاده کنم و درست و حسابی درس نخوندم...اما امسال که دارم خوب درس میخونم نمی تونم برم آزمون آزمایشی ثبت نام کنم چرا؟ چون که خانواده ام دیگه راضی نمیشن اون مبلغ رو دوباره هزینه کنن(میگن که هزینه های مهم تری هم وجود داره و تو پارسال شرکت کردی و ناموفق بودی و هزینه ی الکیه) .از طرفی همه میگن که باید توی آزمون آزمایشی شرکت کنی و...الان من یه جورایی بلا تکلیف هستم میترستم هر چی درس بخونم بخاطر اینکه توی آزمون آزمایشی شرکت نمی کنم بی ثمر باشه از طرفی با این وضعیت اقتصادی نمی تونم زیاد به خانواده ام فشار بیارم ...شما چه راهکاری دارید؟

سلام منم وضعیتم تقریبا مثه شماس

تصمیم گرفتم آزمون آزمایشی هارو دانلود کنم
      خودم از خودم امتحان بگیرم درست مثله زمان اون و ...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      دوستان کسی سوالات گزینه دو 19 مهر نظام قدیمـــــو رو نداره؟
      فقط اونایی که ثبت نام کردند میتونند سوالارو دانلود کنند
      اگه دارید ممنون میشـــــــم پ.خ بفرستید
      وَأَنْ لَيْسَ لِلْإِنْسَانِ إِلَّا مَا سَعَىٰ / نجم 39

و اینکه برای انسان بهره‌ای جز " سعی و کوشش " او نیست.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن