گروه آموزشی ماز مولف
بانک کتاب پایتخت گروه آموزشی ماز
مولف تبلیغات در انجمن کنکور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
  1. Top | #1
    کاربر انجمن

رشته تحصیلی
    تجربی
    مقطع تحصیلی
    فارغ از تحصیل
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال
    نمایش مشخصات

معرفی کتب مطالعه آزاد

..

2.  

آموزش شیمی آموزش تایپ ده انگشتی
  3. Top | #2
    کاربر انجمن

Romantic
    تشکر شده 84 بار در 24 ارسال
    نمایش مشخصات
    در رابطه با کتاب های خارج درسی بنظر من هر کسی میتونه بسته به موضوعی که علاقه داره کتاب بخونه تا انگیزه براش ایجاد بشه اما باتوجه به اینکه بلاخره باید از یه جایی شروع کرد و کتاب های مختلفی خوند تا علاقه مندی ها رو پیدا کنی بنظرم کتابای عمومی که بیشتر آدما میخونن رو بخونید توصیم به کسایی که کتاب نمیخونن و نمیدونن از کجا شروع کنن این چند کتاب ساده و روان هست که معرفی میکنم و بهتره به ترتیب بخونید چون کتاب ها از آسون به سخت نوشته شده ۱)ماهی سیاه کوچولو ( البته شاید بنظر برسه واسه کودکانه اما نثر روانی داره که خوندنش توصیه میشه) ۲) شازده کوچولو از اگزوپری ۳) قلعه حیوانات ۴)کیمیاگر ۵) چشم هایش ۶) شب های روشن ۷) آبشوران ۸)نامه به کودکی که هرگز زاده نشد ۹)پیرمرد و دریا ۱۰) انتری که لوطی اش مرد ۱۱) موش ها و آدم ها۱۲) دشمنان ۱۳)گتسبی بزرگ ۱۴)جای خالی سلوچ کتاب هایی که معرفی کردم صرفا برای کسانی هست که کتاب نمیخونن و تاکید میکنم ترتیب رو حفظ کنن از خوندن کتاب هایی مثل صدسال تنهایی و صنفونی مردگان و کتاب هایی به این صورت در ابتدا به دلیل نثر پیچیده ای که دارند باید تا یه مدتی پرهیز کنید و وقتی بیشتر کتاب خوندید و آشنا شدید میتونید بخونیدشون ...راجب کتاب خون ها هم که عرضی ندارم چون نیاز به معرفی ندارن و خودشون از هر راهی که شده کتاب ها رو پیدا میکنن ....یاحسین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)