خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

کنکور مجدد دانشجوی روزانه

سلام بچه ها : ))
      یه سوال داشتم

تا جایی که میدونم تو آیین نامه اومده که دانشجو های دانشگاه روزانه ،برای اینکه بتونن کنکور شرکت کنن باید ( تا فکر کنم اخر بهمن ماه) از دانشگاه انصراف بدن
      خب اگه دانشجوی مورد نظرمون ،، سالِ آخر باشه هم این قانون براش صادقه؟
      برای مثال کسی که خرداد ۹۸ قراره فارغ التحصیل بشه از دانشگاه روزانه ،،، نمیتونه تیر ۹۸ تو کنکور شرکت کنه و حتما باید تا بهمن ۹۷ یعنی دقیقا وسط ترمِ اخر دانشگاهش انصراف بده؟؟

ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره جوابمو بده : )

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahraa.a.p نمایش پست ها
      یه سوال داشتم

تا جایی که میدونم تو آیین نامه اومده که دانشجو های دانشگاه روزانه ،برای اینکه بتونن کنکور شرکت کنن باید ( تا فکر کنم اخر بهمن ماه) از دانشگاه انصراف بدن
      برای مثال کسی که خرداد ۹۸ قراره فارغ التحصیل بشه از دانشگاه روزانه ،،، نمیتونه تیر ۹۸ تو کنکور شرکت کنه و حتما باید تا بهمن ۹۷ یعنی دقیقا وسط ترمِ اخر دانشگاهش انصراف بده؟؟

]عاره عزیزم حتما باید تا اخر اسفند انصراف بذی فرقی نداره ترم چند باشی

3. Top | #3
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tamanaviki نمایش پست ها
      ]عاره عزیزم حتما باید تا اخر اسفند انصراف بذی فرقی نداره ترم چند باشی
      نامردیه که
      مرسی

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      یه سوال داشتم

بهتره از خود سنجش بپرسید خیلی بهتر راهنمایی میکنن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نامردیه که
      مرسی
      سلام..نامردی هست ولی هست دیگه...شما از سنجش هم بپرسی همین هست...وقتی شما برای کنکور سراسری ثبت نام میکنی نباید دانشجوی روزانه باشی، یعنی کاملا فارغ از تحصیل، ویا انصراف بدی.... دانشجوی روزانه نباشی دوره های دیگه مهم نیس و محدودیتی ایجاد نمیکنه...ولی درمورد آزاد اطلاعی ندارم که چطور هست( باتوجه به اینکه کنکور یکسان دارند)...

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ممنون دوستان
      فک کنم برا همین هم رتبه یک کنکور ۹۵ انصراف داد :/
      وگرنه کی بدش میاد لیسانس مهندسی دانشگاه شریفو داشته باشه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه دانشجوی روزانه باشی نمیتونی واسه پردیس یا آزاد هم انتخاب رشته کنی؟

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بستگی داره بخوای چه رشته ای قبول شی اگه بخوای دوباره کارشناسی قبول شی چون یه مدرک کارشناسی روزانه داری دیگه نمیتونی روزانه بخونی ولی اگه پزشکی دندون دارو قبول بشی اگه مدرک کارشناسی هم داشته باشی میتونی این سه رشته رو روزانه بخونی
      البته برا پسرا شرایطش متفاوته باید حتما انصراف بدی اگه انصراف ندی و مدرکت رو بگیری بخوای دوباره پزشکی و یه کارشناسی دیگه بخونی اول بری سربازی بعدش بری دانشگاه
      امیدوارم منظورم را رسونده باشم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یه سوال داشتم

من خودم دانشجوی روزانه بودم و انصراف دادم ترم 6 از دانشگاه و کنکور مجدد دادم
      تا اواسط بهمن بود انصراف
      اوایل ترم های یک یا دو میخواستم انصراف بدم ولی او وقت ها 91 گفتن ک باید ترم سه اینا باشی تا بتونی انصراف بدی .
      وقتی انصراف میدی باید بری اموزش کل و برات انصراف رو رد کنن و یه برگه میدن صاف میری پیش مدیر گروه و تایید میکنه تو سیستم انصرافت رو
      و تسویه میکنی با سلف سرویس ، با کتاب خانه ، با استخر و سالن های ورزشی ، با خوابگاه ، با امور کارت دانشجویی ، و میری مدیر آموزشی امضا و تایید میکنه و برمیگردی اموزش کل و تایید نهایی رو میزنه و انصراف میدی و یه برگه بهت میدن ک تعداد ترم و واحد هات رو نوشته توش .
      و اگر مدارکت رو بخوای باید هزینه ش رو بدی و مدارکت رو تحویل بگیری که برای هر ترم یک میلیون میخاستن اون زمان از ما .
      ولی اگر بخوای کنکور بدی میگی بهشون و مدارکت تو دانشگاه می مونه ( مثل کاری که ما انجام دادیم )
      و اگر رشته ی روزانه قبول شدی تک تک واحد هات رو اگر تطبیق بخوره به همراه مدارک لازم برای تثب نام رو میفرستن دانشگاه جدیدت بدون یک ریال هزینه
      ولی اگر ازاد قبول بشی باید برای واحد هایی ک میبری پول بدی / ولی برای مدارکت پولی نمیگیرن ازت و میفرستن مجانی به دانشگاه جدیدت
      برای دختر ها ک سربازی معنی نداره
      ولی برای پسر ها یک مرحله اضافی داره و میری واحد نظام وظیفه و برات برگه ای میدن و میبری پلیس +10 و ارسال میکنی و یکسال از اون تاریخ فرصت داری تا کنکور بدی و قبول بشی اگر نشی میری خدمت

+ اینکه در نظر بگیرین که مجددا نمیتونین تو رشته ی سابقتون تو دانشگاه دیگه حتی تحصیل کنین ینی تو انتخاب رشته ی جدید نباید رشته ی قبلیت رو بزنی حالا هر دانشگاهی که باشه .

چـیـزِ قـآبـلِ گـفـتـنـی نـیـسـتـ...
      ویرایش توسط Vahid Bm : 21 آبان 1397 در ساعت 23:28

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid Bm نمایش پست ها
      تا اواسط بهمن بود انصراف
      اوایل ترم های یک یا دو میخواستم انصراف بدم ولی او وقت ها 91 گفتن ک باید ترم سه اینا باشی تا بتونی انصراف بدی .
      وقتی انصراف میدی باید بری اموزش کل و برات انصراف رو رد کنن و یه برگه میدن صاف میری پیش مدیر گروه و تایید میکنه تو سیستم انصرافت رو
      و تسویه میکنی با سلف سرویس ، با کتاب خانه ، با استخر و سالن های ورزشی ، با خوابگاه ، با امور کارت دانشجویی ، و میری مدیر آموزشی امضا و تایید میکنه و برمیگردی اموزش کل و تایید نهایی رو میزنه و انصراف میدی و یه برگه بهت میدن ک تعداد ترم و واحد هات رو نوشته توش .
      و اگر مدارکت رو بخوای باید هزینه ش رو بدی و مدارکت رو تحویل بگیری که برای هر ترم یک میلیون میخاستن اون زمان از ما .

+ اینکه در نظر بگیرین که مجددا نمیتونین تو رشته ی سابقتون تو دانشگاه دیگه حتی تحصیل کنین ینی تو انتخاب رشته ی جدید نباید رشته ی قبلیت رو بزنی حالا هر دانشگاهی که باشه .

ممنون از توضیحات کاملتون
      ویرایش توسط Zahraa.a.p : 22 آبان 1397 در ساعت 00:45

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .Mehrdad. نمایش پست ها
      بستگی داره بخوای چه رشته ای قبول شی اگه بخوای دوباره کارشناسی قبول شی چون یه مدرک کارشناسی روزانه داری دیگه نمیتونی روزانه بخونی ولی اگه پزشکی دندون دارو قبول بشی اگه مدرک کارشناسی هم داشته باشی میتونی این سه رشته رو روزانه بخونی
      البته برا پسرا شرایطش متفاوته باید حتما انصراف بدی اگه انصراف ندی و مدرکت رو بگیری بخوای دوباره پزشکی و یه کارشناسی دیگه بخونی اول بری سربازی بعدش بری دانشگاه
      امیدوارم منظورم را رسونده باشم
      بله متوجه شدم ، ممنون

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی داداش من کارت معافیت دارم
      شرایطش چطور میشه واسه من؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Danesh5571 نمایش پست ها
      مرسی داداش من کارت معافیت دارم
      شرایطش چطور میشه واسه من؟
      تو ک از هر دو جهان ازادی دیگه چی میخوای
      چـیـزِ قـآبـلِ گـفـتـنـی نـیـسـتـ...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میشه بفرمایین شما کنکور چه سالی دادین ، و دقیقا چه ماهی از رشته قبلیتون انصراف دادین ؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Vahid Bm نمایش پست ها
      تا اواسط بهمن بود انصراف
      ولی اگر بخوای کنکور بدی میگی بهشون و مدارکت تو دانشگاه می مونه ( مثل کاری که ما انجام دادیم )
      و اگر رشته ی روزانه قبول شدی تک تک واحد هات رو اگر تطبیق بخوره به همراه مدارک لازم برای تثب نام رو میفرستن دانشگاه جدیدت بدون یک ریال هزینه
      ولی اگر ازاد قبول بشی باید برای واحد هایی ک میبری پول بدی / ولی برای مدارکت پولی نمیگیرن ازت و میفرستن مجانی به دانشگاه جدیدت
      برای دختر ها ک سربازی معنی نداره
      ولی برای پسر ها یک مرحله اضافی داره و میری واحد نظام وظیفه و برات برگه ای میدن و میبری پلیس +10 و ارسال میکنی و یکسال از اون تاریخ فرصت داری تا کنکور بدی و قبول بشی اگر نشی میری خدمت

میشه بفرمایین شما کنکور چه سالی دادین ، و دقیقا چه ماهی از رشته قبلیتون انصراف دادین ؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن