خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات

Question فروشگاه یک مهر

با عرض سلام ،
      دوستان عزیزی که تاکنون از فروشگاه یک مهر خرید انجام دادن
      اگر شکایت ، انتقاد و نقد به حقی در مورد این فروشگاه دارید با ادله و حجت نظرتان را با مدارکی که دارند اعلام بفرمایند .
      نارضایتی هایتان را بیان کنید.
      ra4_4727.jpg
      با تشکر و سپاس

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از فروشگاه کانون انتقاد خیلی هست درصورتی که کتاب با تخفیف بخرین احویل حضوری از نمایندگی فعال هست فقط و باید برین نمایندگی کانون شهرتون بخرید اما نمایندگی ها بعضا کتاب نمیدن و ارجاع میدن که از همون جا که خریدی باید برات بفرستن

یکی از بی نظم ترین کتابفروشی ها مال کانون قلمچی هست
      مشاور

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من به یکی از دوستانمون تو انجمن توصیه کردم برا داداشش از این فروشگاه خرید کنه، دور و بر 200 تومن کتاب سفارش دادن، با یکی دو روز تاخیر ارسال شد و زنگ زدن گفتن که فقط یه کتابی که خریدن رو موجود ندارن و به جاش می تونن یه کتاب دیگه انتخاب کنن یا مبلغش عودت داده بشه ولی دوستمون از خریدش راضی بود به دو دلیل: 1- کتابا با پایین ترین قیمت نسبت به بقیه ی فروشگاها عرضه می شه و 2- بسته بندی شون مناسب بوده و کتابا کاملا سالم و تمیز بودن.

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      من به یکی از دوستانمون تو انجمن توصیه کردم برا داداشش از این فروشگاه خرید کنه، دور و بر 200 تومن کتاب سفارش دادن، با یکی دو روز تاخیر ارسال شد و زنگ زدن گفتن که فقط یه کتابی که خریدن رو موجود ندارن و به جاش می تونن یه کتاب دیگه انتخاب کنن یا مبلغش عودت داده بشه ولی دوستمون از خریدش راضی بود به دو دلیل: 1- کتابا با پایین ترین قیمت نسبت به بقیه ی فروشگاها عرضه می شه و 2- بسته بندی شون مناسب بوده و کتابا کاملا سالم و تمیز بودن.
      کاملا بر عکس کتابچی
      یعنی جونمو به لبم رسوندن تا کتابا رو بیارن
      آخر سر هم یکیشون موجود نبود ، یکیشونم چاپ قدیم بود .

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rashinmobasheri نمایش پست ها
      با عرض سلام ،
      دوستان عزیزی که تاکنون از فروشگاه یک مهر خرید انجام دادن
      اگر شکایت ، انتقاد و نقد به حقی در مورد این فروشگاه دارید با ادله و حجت نظرتان را با مدارکی که دارند اعلام بفرمایند .
      نارضایتی هایتان را بیان کنید.
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: ra4_4727.jpg
مشاهده: 144
حجم: 7.1 کیلو بایت
      با تشکر و سپاس
      نمیدونم چرا بعضیا این قد بد میگن از این فروشگاه
      ولی به شخصه 4 بار خرید داشتم حدود 15 تا کتاب و همشون هم نو و سالم و سریع رسیده برام.چاپش هم با اطلاعات رو سایت کاملا مطابق بوده.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام دوسنان ، من از این سایت یه کتاب سفارش دادم و پراختو ثبت سفارشم کامل کردم
      اما الان ۲ روزه نع کد رهگیری مرسوله و نع مثل بقیه سایتا پیامکی به شمارم فرستاده که شما خرید کردید و یه اطلاعاتی بدع
      فقط تو اکانتم نوشته سفارش تکمیل شد!
      چ نوع خاکی الان به سر کنم
      کسی سفارش داده بدونه روند کاره این سایت یک مهر چجوریه؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HoSeiN.MD نمایش پست ها
      اما الان ۲ روزه نع کد رهگیری مرسوله و نع مثل بقیه سایتا پیامکی به شمارم فرستاده که شما خرید کردید و یه اطلاعاتی بدع
      چند وقت پیش سفارش داده بودم روند کاریشون همینطور هست می فرستن برات نگران نباش.

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HoSeiN.MD نمایش پست ها
      تهراني ؟ اگه تهران نيستي كه شايد بعد يه هفته اينا برسه
      من دو بار ازشون خريد كردم و تقريبا بعد شش روز اينا برام فرستادن .كد رهگيري و پيامك هم نيومد
      نگران نباش سايتش معتبره
      اگه هم موجودي كتاب تموم شده باشه يا به هر دليلي نتونن برات بفرستن بهت زنگ ميزنن و پولتو برميگردونن

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام برادر برو تلگرام بهشون پیام بده شماره سفارشتو بده کدپیگیری رو برات میفرستن البته 2 الی 3 روز بعد سفارش کد به دستشون میرسه .

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من چهار بار خرید کردم از این سایت. کمی دیر میفرستن گاهی. اگر کتابی رو نداشته باشن، تماس میگیرن و پول رو فورا برمیگردونن. اتفاقا سایت بسیار خوبی هست و من تا حالا مشکلی نداشتم برای خرید ازشون.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن