خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کسی الماس زیست رو خونده؟

اگرکسی این کتاب رو کار کرده میشه لطفا بگین چطوره؟ به نظرتون علاوه بر این کتابهای که بیشتر برای زیست استفاده میشن مثل گاج و الگو خیلی سبز و ای کیو و ... نیازه ک این کتاب هم خونده بشه؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سامی 80 نمایش پست ها
      اگرکسی این کتاب رو کار کرده میشه لطفا بگین چطوره؟ به نظرتون علاوه بر این کتابهای که بیشتر برای زیست استفاده میشن مثل گاج و الگو خیلی سبز و ای کیو و ... نیازه ک این کتاب هم خونده بشه؟
      کتابای انتشارات خوشخوان بیشتر توی حوزه المپیاد اونم المپیاد ریاضی و شیمی قوی هستن
      به نظر من خوب نیست و وقتت رو میگیره
      از این نظر نمیگم خوب نیست که آشغال باشه ها
      اما نیازی نیست اصلا و با سایر منابع ی درصد عالی رو میتونی کسب کنی
      به نظر من حتی فقط گاج رو هم بخونی میتونی بالای 80 بزنی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط therealfarshid نمایش پست ها
      کتابای انتشارات خوشخوان بیشتر توی حوزه المپیاد اونم المپیاد ریاضی و شیمی قوی هستن
      به نظر من خوب نیست و وقتت رو میگیره
      از این نظر نمیگم خوب نیست که آشغال باشه ها
      اما نیازی نیست اصلا و با سایر منابع ی درصد عالی رو میتونی کسب کنی
      به نظر من حتی فقط گاج رو هم بخونی میتونی بالای 80 بزنی
      والله ویس یه مشاور روگوش میدادم میگفت این انتشارات خیلی خوب کار کرده ولی من نمیرسم بخونم چون میخام کتابای فاگو رو بخونم (چون ریاضی بودم علیرغم حجم زیادی ک فاگو داره ولی خیلی برام خوب بوده) حالا گفتم بپرسم اگر کسی خونده بجای مجموعه آزمون که میخام برای بعد عید کار کنم الماس رو بگیرم...ولی خب هنوز مطمئن نیسستم. راستی اگه شیمی رو خوب کار کرده به نظرت بگیرم؟ تا حالا در مورد شیمیش نشنیدم ولی ریاضی و زیست رو تعریفشونو شنیده بودم
      ویرایش توسط MeGa-Mind : 18 آبان 1397 در ساعت 17:33

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      والله ویس یه مشاور روگوش میدادم میگفت این انتشارات خیلی خوب کار کرده ولی من نمیرسم بخونم چون میخام کتابای فاگو رو بخونم (چون ریاضی بودم علیرغم حجم زیادی ک فاگو داره ولی خیلی برام خوب بوده) حالا گفتم بپرسم اگر کسی خونده بجای مجموعه آزمون که میخام برای بعد عید کار کنم الماس رو بگیرم...ولی خب هنوز مطمئن نیسستم. راستی اگه شیمی رو خوب کار کرده به نظرت بگیرم؟ تا حالا در مورد شیمیش نشنیدم ولی ریاضی و زیست رو تعریفشونو شنیده بودم
      میخوای فاگو زیست بخونی ؟
      افتضاح ترین منبع کنکور برای زیسته ! اکثر رتبه برتر ها هم میگن
      پر از غلط و مطالب خارج از کتاب
      اصلا چنین کاری نکن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      زیست میکرو + فاگو ( اینو که میخونید خیلی هم عالیه کتاباش) انتخاب بهتری میتونه باشه . تا جایی که میدونم الماس زیست پاسخنامه تشریحیش کامل نیس فقط بعضی سوالاتش پاسخ داره.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      میخوای فاگو زیست بخونی ؟
      افتضاح ترین منبع کنکور برای زیسته ! اکثر رتبه برتر ها هم میگن
      پر از غلط و مطالب خارج از کتاب
      اصلا چنین کاری نکن
      اتفاقا خیلی از کامنتهارو در مورد فاگو خوندم بعضیا میگن خوبه بعضیام میگن نیست ولی بیشتر بابت حجمش شاکی بودن...من این چندتا فصلی رو که تموم کردم با درسنامه ی کتاب تستا چک میکنم نمیبینم چیزی برخلاف مطالب اونها گفته باشه..شایدم فصلای بعدیش مشکل داشته باشن! ولی خب فعلا ک خوشم اومده

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      زیست میکرو + فاگو ( اینو که میخونید خیلی هم عالیه کتاباش) انتخاب بهتری میتونه باشه . تا جایی که میدونم الماس زیست پاسخنامه تشریحیش کامل نیس فقط بعضی سوالاتش پاسخ داره.
      خوبه والله منم دنبال بهونم ک سراغش نرم ولی خب چون یکم وسواس دارم گفتم بپرسم مطمئن شم

8. Top | #8
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      من گفتم این انتشارات بده؟
      کفتم توی حوزه المپیاد بیشتر فعال هست تا کنکور
      در ضمن نگفتم کتاب بدیه! گفتم شما با بقیه کتابا هم میتونی برسی بالای 80
      بله من سال قبل رفتم کتابفروشی و وقتی تستا رو بررسی میکردم میدیدم که کتابی هست که کمک میکنه واقعا درس واست جا بیافته!
      من نمیدونستم شما از ریاضی اومدی
      به نظر من کتاب رو بخون + فاگو + گاج البته فاگو به نظرم خیلی جالب نیست به خاظر مطالب خارج کتابش
      اگر واقعا این همه وقت داری برو الماس رو هم بخون
      من نخوندم کامل اما 30 دقیقه تو کتابفروشی کتاب رو بررسی کردم و کتاب آموزشی هست

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن