خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: تعادل

1. Top | #1
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

تعادل

چطوری توی سال کنکورمون بین درسای مدرسه ودرسای کنکور تعادل برقرار کنیم؟!گیج و خسته شدم دیگه توی یه جمعه چیکار باید کرد آخه؟! #کنکور_98

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مگه تا پنج شنبه مدرسه داری؟!
      والا امسال یکی از معضلات همین مدرسه س ولی خب بنظرم چاره‌ش بی تفاوتی نسبت به دروس مدرسه؛حالا چجوری؟
      فرضا دبیر ریاضی تابع رو درس میده ،اوکی . قشنگ گوش میکنی سر کلاس؛ولی اگه تطبیق نداره با آزمون قلمچی دیگه وقتی رفتی خونه برنامه ی خودتو پیش برو حتی نگران امتحانای معلم هم نباش
      مثال اش خود من: دبیر حسابان ما الان مثلثات رو هم تموم کرده اونم چه تموم کردنی! من سر کلاس به مثال های گهربارش که سرشار از نکته هست(کنایه بودا! منطقه ٣ و این حرفا؟)گوش میدم ولی نه تمرینی حل میکنم و نه واسه امتحان چیزی میخونم(همین شنبه قراره مثلثات امتحان بگیره و من میخوام غیبت کنم!)
      راستش به خاطر سبک رفتارم کلا هم با اکثر بچه های مدرسه هم با دبیرا ارتباط خوبی دارم و این باعث میشه به خاطر تصمیمم یکم وجدان درد بگیرم! ولی خب چیزی که بدیهی عه اینه که با اینا پیش برم بیچاره تر از چیزی که باید، خواهم شد!واسه همین همون قلم چی رو مبنا قرار دادم
      واقعا باید حساسیت رو مدرسه رو کم کرد اللنم که تاثیر مثبته
      امیدوارم تونسته باشم کمکی کنم

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق موسوی نمایش پست ها
      چطوری توی سال کنکورمون بین درسای مدرسه ودرسای کنکور تعادل برقرار کنیم؟!گیج و خسته شدم دیگه توی یه جمعه چیکار باید کرد آخه؟! #کنکور_98
      با برنامه درست و دقیق. یادت باشه که معدلتو احتیاج داری و به اندازه کنکورت مهمه یا حتی بیشتر! چون کنکور رو میتونی یه سال پشت بمونی ولی معدل... البته این منطقی نیست ها که کنکور رو فدای معدل کنی. باید جفتشو با هم ببری جلو. اونم فقط با برنامه ریزی میشه این کارو کرد. میدونم سخته و شرایط سختی دارین امسال

4. Top | #4
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      با برنامه درست و دقیق. یادت باشه که معدلتو احتیاج داری و به اندازه کنکورت مهمه یا حتی بیشتر! چون کنکور رو میتونی یه سال پشت بمونی ولی معدل... البته این منطقی نیست ها که کنکور رو فدای معدل کنی. باید جفتشو با هم ببری جلو. اونم فقط با برنامه ریزی میشه این کارو کرد. میدونم سخته و شرایط سختی دارین امسال
      نظر خودمم همینه و براش تلاش میکنم ولی واقعا سخت و طاقت فرساست بخصوص که معلما همکاری نمیکنن...

یک سوال ...
      به نظرتون دروس رو تا آخر سال جمع کنیم و بعدش فقط مرور ، مطلوبه؟ من همه اش استرس اینو دارم که کی باید چی رو تموم کنم!

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق موسوی نمایش پست ها

نظر خودمم همینه و براش تلاش میکنم ولی واقعا سخت و طاقت فرساست بخصوص که معلما همکاری نمیکنن...

یک سوال ...
      به نظرتون دروس رو تا آخر سال جمع کنیم و بعدش فقط مرور ، مطلوبه؟ من همه اش استرس اینو دارم که کی باید چی رو تموم کنم!
      بله ایده ال ترین حالت اینه که تا اخر فروردین تمام دروس رو تموم کرده باشی بعد شروع کنی به تست زماندار زدن. دیگه باید زماندار باشه. از چرک نویس استفاده نکن بعد عید همون تو فضای کم اطراف سوال سعی کن حل کنی. از کتابای دور دنیا کمک بگیر و به سبک کنکور و زماندار بزن. ینی سعی کن هی شرایط کنکپر رو ایجاد کنی برای خودت. مرور سریع هم داشته باش تا از بعضی نکات غافل نشی. بعد زدن تست ها دوباره جواب های تشریحیشونو بخون تا یاداوری شن. لازمم نیس کتاب جدید بخری همون کتاب تستایی که داریو دوباره بزن. مطمئن باش به خیلی از سوالاش نمیتونی جپاب بدی. بیشتر روی سرعت و دقت و زمان بندی کار کن بعد عید.
      موفق باشی

6. Top | #6
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      بله ایده ال ترین حالت اینه که تا اخر فروردین تمام دروس رو تموم کرده باشی بعد شروع کنی به تست زماندار زدن. دیگه باید زماندار باشه. از چرک نویس استفاده نکن بعد عید همون تو فضای کم اطراف سوال سعی کن حل کنی. از کتابای دور دنیا کمک بگیر و به سبک کنکور و زماندار بزن. ینی سعی کن هی شرایط کنکپر رو ایجاد کنی برای خودت. مرور سریع هم داشته باش تا از بعضی نکات غافل نشی. بعد زدن تست ها دوباره جواب های تشریحیشونو بخون تا یاداوری شن. لازمم نیس کتاب جدید بخری همون کتاب تستایی که داریو دوباره بزن. مطمئن باش به خیلی از سوالاش نمیتونی جپاب بدی. بیشتر روی سرعت و دقت و زمان بندی کار کن بعد عید.
      موفق باشی
      خیلی ممنون .
      من یک تفکر اشتباهی داشتم که باید درسا رو تا نیم سال اول تمام کنم و برنامه حجیم مینوشتم و چون دروس مدرسه ام هم سنگینه خیلی زود خسته میشدم و رهاش میکردم.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مگه شما قرار نبود انجمن رو بذاری کنار تا آزمون جامع دی ماه ؟
      به همین زودی اراده ت رو از دست دادی ؟

8. Top | #8
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      مگه شما قرار نبود انجمن رو بذاری کنار تا آزمون جامع دی ماه ؟
      به همین زودی اراده ت رو از دست دادی ؟

آفرین به حافظه اتون

اگر منظورتون از دست دادن اراده توی درسخوندنمه که نه ... هیچ وقت از دستش نخواهم داد . از زمان اون تاپیک تا الان هم درسامو میخونم کمتر به انجمن هم سر میزنم .
      منتها برنامه ریخته بودم که تا 21 دی تمام دروس نیم سال اول دوازدهم و کل پایه رو تمام کنم که متوجه شدم تفکر اشتباهیه و بهتره که از کسی کمک بگیرم و این تاپیکو زدم ...

اما اگر منظورتون اراده نیومدن به انجمن که لازم بود بیام ... ولی چندان توی بحث های الکی که کمکی بهم نکنه شرکت نکردم.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن