خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

فیزیک ، شهریاری یا گاج

سلام
      دوستان من دوازدهم تجربی هستم
      من دوجلدی دوازدهم میکرو گاج واسه فیزیک دارم اما دوتا مشکل اساسی باهاش دارم ، 1- درسنامه هاش اصلن برام کافی نیس یعنی با خوندن کامل درسنامه و حل مثال هایش به طور کامل نمیتونم تمرین کتاب هم حل کنم
      2- حجم بسیار زیاد تستاش مثلا واسه فصل حرکت که فصل 1 هست بالغ بر 500 تا تست داره و حتی نمیرسم ستاره داراش هم حل کنم

و این شد که به محض اینکه شگفت انگیز خیلی سبز تالیف استاد شهریاری اومد اون رو خریدم ، بعد از خوندن کامل درسنامه هاش واقعن به وضعیت خوبی رسیدم تونستم یه چارچوب خوبی از فصل 1 تو ذهنم ایجاد کنم و حداقل تمرین های کتاب های درسی رو حل کنم
      کتاب شهریاری ، تستهاش جمع و جور تره و به من بیشتر میخوره مثلا واسه فصل 1 ، کلا 210 تست داره که عدد معقولیه ، حالا سوال من اینجاست من میتونم با تکیه بر همین شهریاری برم جلو ؟؟؟؟
      اصلن با طبقه بندی گاج حال نمیکنم ، ترتیب کتاب درسی رو بهم ریخته و تستاش هم دیگه واویلا !

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      والا موضوع مهمی که مطرحه اینه که همین فصل حرکت رو قلمچی تو ٣ تا آزمون جمع کرد! پس فرصت اونقدر کم نبوده که نتونی بزنی تست هارو(من خودمم یکی در میون میزنم معمولا ولی خب هستن کسایی که دو بار هم میزنن!)
      از طرفی به نظر خودت فصلی مثل حرکت با ٢٠٠ تست جمع میشه؟ من که فکر نمیکنم!چون اگه قرار بود بشه گاج و نشر الگو و خیلی سبز هم همینقدر تست میاوردن که اینطور نیست! من خودم خیلی سبز دارم(رشته ریاضی) و حدود ٣٠٠ تست داره که من احساس میکنم کمه!همه رو هم نرسیدم کار کنما ولی خب این یه چیز بدیهی عه و بنظر تست بیشتری لازمه.منم به عنوان یک راه حل سعی کردم از تستای ازمون هم به عنوان منبع استفاده کنم

3. Top | #3
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تستای میکرو کنارش بزن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله ، میتونید و بهترین کار هم همین هستش . واقعا کتاب های اقای شهریاری خیلی خوب مفهوم رو اموزش میدهند . فقط توجه کنید که حتما باید تک منبع ای بشید ، یعنی کتاب های دیگه رو بزارید کنار و کامل به همین کتاب مسلط بشید و ، یعنی جوری که مثلا کامل به 210 تست حرکت تسلط داشته باشید و اگه راندمان بهتون دادند بتونید قشنگ و با جزئیات حل اش کنید و برای خودتون توضیح بدید. این موضوع به این خاطر هستش که تست تکراری در کتاب ها چندان وجود نداره و هر تستی هدف اموزشی خاص رو دنبال میکنه . از لحاظ کامل بودن تست ها خیال تون راحت باشه
      هرموقع کامل به تسلط رسیدید میتونید تست های دیگه هم کار کنید ، ولی فعلا تا بعد از عید تک منبعی جلو بیارید.
      ویرایش توسط yousef78 : 18 آبان 1397 در ساعت 06:00

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      کتابهای اقای شهریاری خیلی عالیه وکسی که صفر باشه با کتاباش میتونه خودشو به درصدای عالی برسونه.برای فیزیک میتونید شما از فیلم های اقای کازرانیان الا هم استفاده کنید من نظام قدیم هستم از فیلم های ایشون بعلاوه کتاب فیزیک شهریاری استفاده میکنم ترکیب این دو عالیه.واسه نظام جدید هم فیلم های اقای کازرانیان هست برو تو سایت الا حتما ببین خیلی بهت کمک میکنه.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن