خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 82 از 82
    1. Top | #76
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ebrahim999 نمایش پست ها
      اگه پرستاري قبول شدي چرا نوشتي dr ali
      بخاطر اینکه علم و دانشم از یه دانشجو پزشکی خیلی بیشترهیه عده دانشجو پزشکی ترم 6 و اینا اون سری اومده بودن تزریقات تازه یه سوزن زدن یاد بگیرن

2. Top | #77
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      بخاطر اینکه علم و دانشم از یه دانشجو پزشکی خیلی بیشترهیه عده دانشجو پزشکی ترم 6 و اینا اون سری اومده بودن تزریقات تازه یه سوزن زدن یاد بگیرن
      توضيح باحالي بود

3. Top | #78
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من پرستاری قبول شدم ماه دیگه هم آزمون استخدامی پرستاری دارم شرکت میکنم و الان هم در کنارش دارم میخونم واسه کنکور واسه پزشکی!پس هر کس جای من بود باید بیخیال رؤیاهاش میشد و تو همین پرستاری میموند نهایتش اینه که تلاش خودمو واسه هدفی که دارم انجام میدم
      من عرضه داشتنو تو درس خوندن نمیدونم ولی هزار جور بهانه ی الکی هم واسه خودم درست نمیکنم با شرایطم کنار میام حالا ممکنه n نفر از من وضعیتشون بهتر باشه ممکنه n نفر هم بدتر باشه وضعیتشون از من تلاش نکردن خودتو گردن زمین و زمان ننداز وقتی خودت کاری که میدونی درسته همین درس خوندنو درست انجام نمیدی و‌ خودت نمیخای بخونی ربطی به اب و هوا و روستا و....نداره!
      من سال اول کنکورم تمام رشته های پیراپزشکی ( پرستاری و .... ) قبول میشدم ولی انتخاب رشته حتی نکردم وگرنه الان لیسانسم گرفته بودم ! هیچ وقتم نگفتم چون تو روستام یا هوا سرد یا گرم نمیتونم بخونم !

من نمیدونم اصن بعضیا از شرایط سخت چی میدونن !

طرف فقط ی اسمی از شرایط سخت شنیده و واس خودش میاد نظر میده !

الان قصد من پزشکی و دندان و ... نیس !

پیراپزشکی هم علاقه ای ندارم !

تمام رشته های دیگ هم جز اینا الانشم بدون کنکور میشه برم ازاد بخونم

من دو سه برابر سنم بیشتر کار نکرده باشم کم تر کار نکردم ! پس دستمم تو جیبم میره ک بخوام برم ازاد هر رشته ای ک بخوام بخونم !

ولی چون هیشکی از من و خواستم چیزی نمیدونه و همیطوری از روی حدس و گمان نظر میدن ناراحتم میکنه !

حالا شما هم راه خودتو برو و هر وقت ب خواستت رسیدی بیا از عرضه برای دیگران صحبت کن

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

ویرایش توسط Dayi javad : 28 آبان 1397 در ساعت 04:35

4. Top | #79
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها

من سال اول کنکورم تمام رشته های پیراپزشکی ( پرستاری و .... ) قبول میشدم ولی انتخاب رشته حتی نکردم وگرنه الان لیسانسم گرفته بودم ! هیچ وقتم نگفتم چون تو روستام یا هوا سرد یا گرم نمیتونم بخونم !

من دو سه برابر سنم بیشتر کار نکرده باشم کم تر کار نکردم ! پس دستمم تو جیبم میره ک بخوام برم ازاد هر رشته ای ک بخوام بخونم !

ولی چون هیشکی از من و خواستم چیزی نمیدونه و همیطوری از روی حدس و گمان نظر میدن ناراحتم میکنه !

حالا شما هم راه خودتو برو و هر وقت ب خواستت رسیدی بیا از عرضه برای دیگران صحبت کن
      جواد خودتو ناراحت نکن اینقدر تو گذشته باشی بیشتر خودتو اذیت میکنی پیشنهاد من اینه که دیگه تا بعد کنکور فروم نیای چون تو رو یاد گذشتت میندازه امسال با تلاش و توکل بر خدا خودتو خلاص کن قبول شو

5. Top | #80
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط JAVAD AGHA نمایش پست ها

وقتی در حد یه چیزی نباشی حتی نزدیکش هم بشی ولی بازم بهش نمیرسی!
      فکر نکن فقط خودت شرایط سخت داری!هر کس به هر جایی که رسیده اتفاقی نبوده و پشتش مسلما تلاش اون شخص بوده که اونو به جایی رسونده!حالا خیلیا حتی تو شرایط سخت این سختیا رو به جون خریدن و آیندشونو عوض کردن خیلیا هم تو گذشتشون موندن و گند زدن به آیندشون!
      من راهم مشخصه و میدونم دنبال چی هستم و مسیر درست رو دارم طی میکنم ولی شما بین زمین و آسمون موندی و اصلا نمیدونی هدفت از زندگی کردن و آیندت چیه!

6. Top | #81
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      فکر نکن فقط خودت شرایط سخت داری!هر کس به هر جایی که رسیده اتفاقی نبوده و پشتش مسلما تلاش اون شخص بوده که اونو به جایی رسونده!حالا خیلیا حتی تو شرایط سخت این سختیا رو به جون خریدن و آیندشونو عوض کردن خیلیا هم تو گذشتشون موندن و گند زدن به آیندشون!
      من راهم مشخصه و میدونم دنبال چی هستم و مسیر درست رو دارم طی میکنم ولی شما بین زمین و آسمون موندی و اصلا نمیدونی هدفت از زندگی کردن و آیندت چیه!
      با بخشی که مشخصش کردم کاملا موافقم
      اما اینو خوب بدونید که قضاوت کردن کار خیلی اشتباهیه و کل کل هم مال بچه هاست ! نه دو تا آقای بالغ و فهمیده .
      مسلما ایشون خودش هدفش رو میدونه و لازم نیست برای ما اثباتش کنه و امیدوارم بهش برسن و شما هم راهی رو که میگید مشخص کردید با موفقیت پشت سر بزارید .
      لطفا بحث رو ادامه ندید

7. Top | #82
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      باش تو خوب !

موفقیت ی پروسه ی 10-20 ساله نیس !
      اینکه پزشکی قبول شی هم موفقیت نیس !
      هر وقت تونستی تا آخر عمرت خوب و خوش باشی پس ینی موفق شدی !

ان شالله ک تو موفق بشی ی فرد نمونه باشی برای افراد ناامید !
      موفق باشی

نقل هم نگیری ک دیگ میری رو اعصابم !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن