خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question رتبه لازم برای قبولی رشته حقوق دانشگاه آزاد کرمانشاه چقدر هست؟

سلام دوستان عزیز
      من پیش دانشگاهی تجربی دارم و تصمیم دارم رشته حقوق دانشگاه آزاد ادامه تحصیل بدم.
      میخواستم ببینم در منطقه ۳ کنکور انسانی باید چه رتبه ای بیارم که بتونم دانشگاه آزاد کرمانشاه رشته حقوق بخونم؟
      این دانشگاه رشته حقوق رو صرفا با کنکور پذیرش میکنه و هرچقدر میگردم نمیتونم رتبه لازم برای قبولیش رو پیدا کنم.
      اگه کمکی میکنه باید بگم که پسرم و متولد و مقیم یکی از شهرهای استان کرمانشاه هستم و در همینجا هم تا پیش دانشگاهی درس خوندم.
      خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mbpourya نمایش پست ها
      سلام دوستان عزیز
      من پیش دانشگاهی تجربی دارم و تصمیم دارم رشته حقوق دانشگاه آزاد ادامه تحصیل بدم.
      میخواستم ببینم در منطقه ۳ کنکور انسانی باید چه رتبه ای بیارم که بتونم دانشگاه آزاد کرمانشاه رشته حقوق بخونم؟
      این دانشگاه رشته حقوق رو صرفا با کنکور پذیرش میکنه و هرچقدر میگردم نمیتونم رتبه لازم برای قبولیش رو پیدا کنم.
      اگه کمکی میکنه باید بگم که پسرم و متولد و مقیم یکی از شهرهای استان کرمانشاه هستم و در همینجا هم تا پیش دانشگاهی درس خوندم.
      خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
      فکر کنم همین که مجاز بشی تو کنکور میتونی قبول بشی این رشته رو تو این دانشگاه
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها

فکر کنم همین که مجاز بشی تو کنکور میتونی قبول بشی این رشته رو تو این دانشگاه
      راستش خودمم همین فکر رو میکنم اما میخوام یک فرد مطلع کاملا مطمئنم کنه و خیالم راحت بشه.
      ممنون از جوابتون

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سایت قلم چی دولتیش رو زده 2600 و درصدایه طرفو هم گذاشته

تو یه لکه نور نشونم بده

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سایت قلم چی دولتیش رو زده 2600 و درصدایه طرفو هم گذاشته
      بله اون رو چک کردم قبلا. آزاد مد نظرم هست

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mbpourya نمایش پست ها
      بله اون رو چک کردم قبلا. آزاد مد نظرم هست
      تو صفحه یک بخشی هست ازاد هم داره ازاد حقوق کرمانشاه رو 120054کشوری گفته چارک پایین ترین رتبه کشوری همونجا که اون بخش هست یه بخشی هم هست باسه انتخاب رشته که ازاد هم داره

تو یه لکه نور نشونم بده

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

تو صفحه یک بخشی هست ازاد هم داره ازاد حقوق کرمانشاه رو 120054کشوری گفته چارک پایین ترین رتبه کشوری همونجا که اون بخش هست یه بخشی هم هست باسه انتخاب رشته که ازاد هم داره
      فقط از روی زیرکار دررفتنو تنبلی نری حقوق درادامه یه ازمون وکالت داره ازپزشکی قبول شدن سخت ترهکه اگه قبول نشی عملا مدرکت بدرد نمیخوره از طرفی تو کتابخونه ای که من هستم حداقل ده نفر هستن که باسه ساله پنجم شیشم دارن ازمون وکالت میدنو واقعا هم میخونن مثل کنکوری دوتاشون هستن هشت ساله دارن باسه ازمون وکالت میخونن

تو یه لکه نور نشونم بده

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فقط از روی زیرکار دررفتنو تنبلی نری حقوق درادامه یه ازمون وکالت داره ازپزشکی قبول شدن سخت ترهکه اگه قبول نشی عملا مدرکت بدرد نمیخوره از طرفی تو کتابخونه ای که من هستم حداقل ده نفر هستن که باسه ساله پنجم شیشم دارن ازمون وکالت میدنو واقعا هم میخونن مثل کنکوری دوتاشون هستن هشت ساله دارن باسه ازمون وکالت میخونن
      ممنون از راهنماییتون دوست من. بله تقریبا در جریان تمام موارد و ادامه تحصیل حقوق مطلعم و از سر تنبلی قرار نیست برم. کاملا از روی علاقه ست.
      اون رتبه ای هم که گفتید رو دیدم قبلا. زده ۱۰۰ هزار کشوری. وقتی رفتم توی بخش تخمین رتبه و همه درصدها رو صفر زدم، تخمین رتبه بین ۶۰ تا ۶۵ هزار منطقه۳ و حدود ۱۳۰ هزار کشوری زد که یکم عجیب بود. یعنی بری بشینی سر جلسه و هر درسی رو حدود ۱۰ درصد بزنی بیایی بیرون میشه آزاد کرمانشاه حقوق خوند؟!

ویرایش توسط mbpourya : 17 آبان 1397 در ساعت 22:27

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان عزیز کس دیگه ای جواب سوال من رو نمیدونه؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن