خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: آیا موافق برگزاری کنکور به صورت دو کنکور برای نظام قدیم

رأی دهندگان
    63. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • بله موافقم

43 68.25%
    • خیر موافق نیستم

20 31.75%
    صفحه 7 از 11 نخستنخست ... 678 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 91 به 105 از 162
    1. Top | #91
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      شما تعداد صفحات رو مقایسه کردی یا من ؟ حتی یادت نیست من چرا نقل گرفتمت
      اندازه صفحات فرق داره کتاب رو ندیدی میای میگی کتاب دوازدهما 120 صفحست کتاب پیش 250/260 صفحه
      ضمنا جناب رگرسیون (10 بار از این کلمه استفاده کردی ) شما که اینقدر به مباحث علمی و ریاضی احاطه داری و نمیتونی اطلاعاتت رو در سطح من بیان کنی چرا سال اول برق تهران نیوردی با این سطح از کمالات ؟

کی تورو نقل گرفت ؟

حالا خداییش جدا از شوخی همه فارغا لتحصیلان طوری حرف میزنن که انگار از دماغ فیل افتادن ؟
      بعضیا که قبول نشدن بیشتر از اونی که الان داره تهران میخونه غرور دارن
      من از پشت همین تریبون به همه ی دوستانی از این قبیل میگم " بخواب ... "

2. Top | #92
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اشتباه برداشت کردید فکر میکنم نمرات دو‌گروه تراز میشه بعد تراز ها رقابتی هست

3. Top | #93
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amureza نمایش پست ها
      منم همينو گفتم يه بار همه پريدن بهم كه نه سنجش كه اينجوري نگفته از كجا معلوم
      خب سنجش اينم نگفته كه با هم تراز ميدن اصلا هيچ توضيحي نداده

4. Top | #94
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_ نمایش پست ها
      منم همينو گفتم يه بار همه پريدن بهم كه نه سنجش كه اينجوري نگفته از كجا معلوم
      خب سنجش اينم نگفته كه با هم تراز ميدن اصلا هيچ توضيحي نداده
      معنی تراز شدن دو سری سوال متفاوت همینه ...

5. Top | #95
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAINT نمایش پست ها
      خیلی ببخشیدا خیلی ببخشیدا بازم میگم و قصد توهین ندارم

ولی واقعا کی این نظام قدیما میخوان دست از سر ما نظام جدیدا بردارن؟
      خیلی بیشتر ببخشیدا-.-
      اولا ما نظام قدیمیا پشت کنکوری حساب میشیم و هر سال تعداد زیادی پشت کنکوری آزمون میدادن حالا امسال شدن نظام قدیم
      دوما شما نظام جدیدا قیمه های نظام قدیمو ریختین تو ماستا
      و بازهم ببخشید چون بدم میاد نظام جدیدا اینجوری میگن
      ♡Be your Own HERO

6. Top | #96
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آخه چ کاری بود نظام رو جدید کردید و یه ملتی رو بدبخت کردید..
      فقط امیدوارم اونایی که اینطوری دارن ما رو قضاوت میکنن بدون هیچ درکی،خودشون تو همچین وضعیتی گیر کنن که هم بهتر درکمون کنن و هم قضاوت بهتری داشته باشند.(فقط ناراحت نشید منظور بدی ندارم از حرفم)
      من خودم سال قبل کنکور اولم بود و بخاطر اینکه کنکور رو از دست دادم افسردگی شدید داشتم...امسال هم تا الان نتونستم روش درست خوندن و.. رو یاد بگیرم و باتوجه ب هدفی ک دارم و شناختی که از توانایی خودم دارم میدونم باید 99 رو هم بخونم...
      باور کنید کنکور کشک نیست،اصولیه...اگ بگید کنکور فقط تلاشه،ب نظرم شما یا تو عمرتون کنکور نداشتید واقعا(ینی هیچ نتیجه ای از کنکور نگرفتید و صرفا ازش عبور کردید) یا هم دبیرستان رو متناسب درس خوندید و تونستید تو سال کنکور از هر نظر خودتونو جمع و جور کنید...
      نکته دیگه اینکه بخوایم کنکور نظام جدید بدیم کلی هزینه میذاره رو دستمون حالا چ کتابا آسون شده باشه چ نباشه...در ضمن درسته کتابا آسونتر شده ولی ب هرحال تغییر کرده این خودش کافیه که ما رو سردرگم و گیج کنه..
      الانم ما انتظار عدالت نداریم چون هیچ وقت نبوده...ولی از حقمون هم نمیگذریم...
      نظام جدیدا هم انقد ب شرایطتون ننازید،یادتون نره ما هم یه زمانی نظام جدید بودیم ولی سیستم آموزشی ب هیشکی رحم نمیکنه..امروز ما شاید یه روزی هم شما

7. Top | #97
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amureza نمایش پست ها
      تراز که باید بشه ... از قسمت های مشابه دو نظام ، سوالات مشابه و از قسمت های متفرقه ، سوالات متفاوت میاد ، از اونجای ک نظام جدید حذفیات زیادی داشته و نظام قدیم سخت تر و با حجم بیشتری هست ، بدون ترازبندی سوالات ، نمیشه رتبه ها رو مشخص کرد ، چون شخصی که به سوالات ژنتیک زیست پاسخ میده با شخصی که در نظام جدید ژنتیک نداره ، یکسان نباید باشه.
      فقط در صورتی میتونن تراز جداگانه نذارن که تعداد سوالات مشابه بیش از 90% باشه ، که فکر نمیکنم همچین چیزی هم باشه ...
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

8. Top | #98
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rashinmobasheri نمایش پست ها
      گیریم که حرف کاربر MyDestiny درست باشه شما نمیخواد حرص نظام قدیم ها رو برای حذفیات کنکور بخورید
      تمام چیزها برابر هست و دفترچه مجزا توزیع میشه
      نباشه هم ما حاضریم ضرر کنیم دو تا نظام برگزار بشه چون عدالت اینه به هزار دلیل .
      شما یک اصطلاح فرآیند آماری یاد گرفتی
      فکر کردید فیلسوف هستید .
      این مشاورهایی هم که نام بردید یک تومنی نمی ارزن تا برسه که ازشون سوال بپرسی !
      بذار جیب اونایی که پول مفت دارن رو بزنن سوال ما پیش کش .
      مشاور چیکارس ، قراره اون جای ما حرف بزنه
      گیریم منفعت اونا در نظام جدید باشه و اون رو تائید کنه به هیچ کدوم نباید اعتماد کرد .
      شما راه خودتون رو برید ما هم راه خودمون رو ،
      یا علی .. خیر پیش به سلامت !

اگه به سبطی دل بستین که کاری کنه سخت در اشتباهین چون دو موسسه داره و بدش نمیاد که بیشتر از دویست هزار پشت کنکوری احتمالی 99مجبور به خریدن دوباره کتاب شن یعنی همه مافیای کنکور استقبال میکنن ...برای کنکور 99 طبق حرف غلامی ایین نامش در حال تهیه هست و شنیده میشه تا یه ماه بعد میخوان تصویب کنن پس اینکه میگن 99 یک کنکوره اشتباهه چون اطلاعیه قبلی کلا بی ارزش شده

9. Top | #99
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط فرزینا نمایش پست ها
      کیست مرا یاری کند
      من کاملا پایه ام..خواستید کمپینی یا گروه تلگرامی بزنید منم خبر کنید..باهم میگردونیمش که ب هیشکی فشار نیاد و وقت هیشکی گرفته نشه..
      ولی درست نیست کل فکر و ذکرمونو صرف این کمپین کنیم..بهتره تدریجی جلو ببریمش..چون ب نظرم اگه امسال رو درست و حسابی نخونیم سال دیگه باز همینجایی هستیم که الانیم،من دیگه نمیخوام اشتباه پارسالمو بکنم..
      دوستان کمتر ما رو قضاوت کنید ممنون..

10. Top | #100
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط L3Ili.m نمایش پست ها
      من کاملا پایه ام..خواستید کمپینی یا گروه تلگرامی بزنید منم خبر کنید..باهم میگردونیمش که ب هیشکی فشار نیاد و وقت هیشکی گرفته نشه..
      ولی درست نیست کل فکر و ذکرمونو صرف این کمپین کنیم..بهتره تدریجی جلو ببریمش..چون ب نظرم اگه امسال رو درست و حسابی نخونیم سال دیگه باز همینجایی هستیم که الانیم،من دیگه نمیخوام اشتباه پارسالمو بکنم..
      دوستان کمتر ما رو قضاوت کنید ممنون..
      سال هاي 81 تا 84 هر دو نظام آموزشي جديد و قديم در مدارس و يا كلاس هايي خاص داير بوده و دانش آموز حق انتخاب داشته كه صرفا دوره متوسطه رو
      در كدام نظام آموزشي بگذرونه و اين موضوع 3 سال متوالي تا تطبيق كامل وجود داشته و علت اصلي و تنها علت برگزاري 3 سال پياپي دو سري كنكور اين
      موضوع بوده. اصلا ارتباطي به جمعيت و تعداد افراد شركت كننده و منافع شخص يا گروهي خاصي نداشته و سازوكار حاكم اينگونه ايجاب مي كرده.

پي نوشت: كماكان تأكيد مي كنم كه اين موضوع رو از آموزش و پرورش منطقه تون جويا بشيد و با ديد و آگاهي كافي خودتون رو در ورطه احساسي غرق نكنيد.
      افراد زيادي موضع گيري منفي نسبت به حرف هاي من داشتند و خوب حق هم دارند...
      اما طوري رفتار مي كنند عده اي كه انگار معاون پژوهشي وزارت آموزش و پرورش من هستم!

Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry

11. Top | #101
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      اگه به سبطی دل بستین که کاری کنه سخت در اشتباهین چون دو موسسه داره و بدش نمیاد که بیشتر از دویست هزار پشت کنکوری احتمالی 99مجبور به خریدن دوباره کتاب شن یعنی همه مافیای کنکور استقبال میکنن ...برای کنکور 99 طبق حرف غلامی ایین نامش در حال تهیه هست و شنیده میشه تا یه ماه بعد میخوان تصویب کنن پس اینکه میگن 99 یک کنکوره اشتباهه چون اطلاعیه قبلی کلا بی ارزش شده
      به نظر شما، در حيطه كنكور، تشكيلات زيرزميني مخفيانه تحت رهبري افرادي ناشناخته وجود دارند كه شما هم مانند بطحايي، بي كفايتي وزارت آموزش و پرورش رو به يك واژه مبهم با عنوان "مافيا" نسبت مي ديد؟!
      دكتر سبطي طي پروسه تأثير قطعي معدل كم زحمت نكشيدن و خون دل نخوردن. جواب اينهمه دلسوزي، ياوه گويي امثال شما نيست...
      زماني كه دو دهه پيش ايشون در انديشه سازان بارها برگزيده كشوري شد كتاباشون و امثال خانم سميرا فاروق با كتاب هاشون زندگي كردن، شما كجا بوديد؟!؟!؟!؟!
      اي كاش بوديد و مي ديد كه دو هفته گذشته يكي از دوستان من در گيتامهر رو چقدر دلسوزانه راهنمايي كردند...
      Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry

12. Top | #102
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rashinmobasheri نمایش پست ها
      گیریم که حرف کاربر MyDestiny درست باشه شما نمیخواد حرص نظام قدیم ها رو برای حذفیات کنکور بخورید
      تمام چیزها برابر هست و دفترچه مجزا توزیع میشه
      نباشه هم ما حاضریم ضرر کنیم دو تا نظام برگزار بشه چون عدالت اینه به هزار دلیل .
      شما یک اصطلاح فرآیند آماری یاد گرفتی
      فکر کردید فیلسوف هستید .
      این مشاورهایی هم که نام بردید یک تومنی نمی ارزن تا برسه که ازشون سوال بپرسی !
      بذار جیب اونایی که پول مفت دارن رو بزنن سوال ما پیش کش .
      مشاور چیکارس ، قراره اون جای ما حرف بزنه
      گیریم منفعت اونا در نظام جدید باشه و اون رو تائید کنه به هیچ کدوم نباید اعتماد کرد .
      شما راه خودتون رو برید ما هم راه خودمون رو ،
      یا علی .. خیر پیش به سلامت !

الآن خوبه من هم بيام بهتون توهين كنم؟!
      بيام و مانند شما تمام سرخوردگي ها و ناكامي هام رو
      با فونت فول سايز و رنگ تند بلد كنم؟!

خوب چه چيزي ثابت ميشه؟!
      اصلا من يك اپراتور از سمت مافياي خيالي و رگرسيون كه مبناي طراحي سؤالات سازمان سنجشه اونم نزديك به نيم قرن، يك اصطلاح عارفانه و فيلسوفانه!!!

فرهپور تو شهيد اژه اي(سمپاد) اصفهان و نگرش هيچي...
      پوردستمالچي علامه حلي يك و سه هيچي...
      و...
      كلا همه شون عده اي شومن و متحجر!

سال هاي 81 تا 84 هر دو نظام آموزشي جديد و قديم در مدارس و يا كلاس هايي خاص داير بوده و دانش آموز حق انتخاب داشته كه صرفا دوره متوسطه رو
      در كدام نظام آموزشي بگذرونه و اين موضوع 3 سال متوالي تا تطبيق كامل وجود داشته و علت اصلي و تنها علت برگزاري 3 سال پياپي دو سري كنكور اين
      موضوع بوده. اصلا ارتباطي به جمعيت و تعداد افراد شركت كننده و منافع شخص يا گروهي خاصي نداشته و سازوكار حاكم اينگونه ايجاب مي كرده.

مي تونيد اين موضوع رو از آموزش و پرورش شهر و ناحيه تون از معاونت آموزشي متوسطه پيگيري كنيد.

13. Top | #103
      در انتظار تایید ایمیل

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MyDestiny نمایش پست ها

پي نوشت: كماكان تأكيد مي كنم كه اين موضوع رو از آموزش و پرورش منطقه تون جويا بشيد و با ديد و آگاهي كافي خودتون رو در ورطه احساسي غرق نكنيد.
      افراد زيادي موضع گيري منفي نسبت به حرف هاي من داشتند و خوب حق هم دارند...
      اما طوري رفتار مي كنند عده اي كه انگار معاون پژوهشي وزارت آموزش و پرورش من هستم!

ورطه احساسییییییی؟؟؟؟؟
      من نمیفهمم حرف شما دقیقا چیه الان..دقیقا کدوم طرفید؟نکنه میخواید تغییر رشته بدید ب تجربی بعدش کنکور نظام جدید بدید..
      ببخشید منظور بدی ندارم فقط حرفای شما رو نمی فهمم...ینی درکتون نمیکنم ب هیچ وجه

14. Top | #104
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      هیچ وقت هیچ کدوم ازحرفای شمادرست نبوده ونخواهدبود!!!نمونش همون جریان تاثیرمعدل!!!

15. Top | #105
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      جالبه بعد مصوبه26شهریور سبطی و افرادش ویه سری از افراد این انجمن که حالا خودشون دارن میکشن که 99دو تا کنکور نباشه هیچ اشاره ای به سود اصلی مافیا از بند دوم مصوبه که تاکید کرده بود فقط یک بار دونوع سوال برگزار میشه نداشتن وگفتن سود مافیا تو تاثیر قطعیه وترمیم معدل برا چن تا سوال کشکی امتحان نهایی که هیچ سوالی خارج کتاب نمیاد هست و برا همین پشت اون مافیاست!!درصورتیکه سود اصلیشون از بند دومه و همین سبطی در جواب گفت که مطالب نظام جدید اسونتره !!مسخره ترین نوع توجیه برای دفاع از مصوبه مسخره و ضد مناطق محروم!! اونم برا جامعه اماری بیشتر از دویست هزار نفری تجربی که اگه خواستن 99کنکور بدن نیاز دارن دو سه میلیون خرج کنن و کسی که منطقه محرومه بیچاره میشه اونم تا سال بعد که کتابا دو برابر میشن درضمن من اصلا قصد شرکت تو کنکور 99ندارم پس دلواپسا همیشه در صحنه جبهه نگیرن !

صفحه 7 از 11 نخستنخست ... 678 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن