خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 66
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ferrari نمایش پست ها
      سلام و عرض ادب
      دوست عزیزم... هیچ کدوم از ما مراجع دینی نیستیم که بتونیم به درستی پاسخ شما رو بدیم.
      اما به نظر حقیر... شما استفاده کنید و نگران هم نباشید. زکات علم نشر دادنشه. درسته که حقوق این آثار متعلق به ناشر اون ها هست و هرگونه که مایل باشن میتونن در موردش تصمیم بگیرن... اما شما دارید از این بسته ها بهره ی علمی می برید و نیت شما سوء استفاده
      اقتصادی (مثلاً تکثیر و خرید و فروش) نیست.
      پس می شه مثلا گاو ملتو دزدیدو روش آزمایش علمی انجام داد، چون استفاده ی علمیه اشکالی نداره!

آقا حرام اندر حرامه، پرسیدن نداره که، ولی باور کن کتابا خیلی بهتر از دی وی دیان، دی وی دی چیزی نداره که فقط وقت تلف کنیه، برو بچسب به کتابات...

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط It is POSSIBLE نمایش پست ها
      پس می شه مثلا گاو ملتو دزدیدو روش آزمایش علمی انجام داد، چون استفاده ی علمیه اشکالی نداره!

آقا حرام اندر حرامه، پرسیدن نداره که، ولی باور کن کتابا خیلی بهتر از دی وی دیان، دی وی دی چیزی نداره که فقط وقت تلف کنیه، برو بچسب به کتابات...
      دوست عزیز مثال شما هیچ ارتباطی به این موضوع نداره و عملاً دارید مغالطه میکنید
      . گاو مردم رو دزدیدن معادل با رسیدن خسارت به اون شخصه... اما اینجا ناشر چه خسارتی داره میبینه؟ یه سری دی وی دی داشته قبلاً فروخته رفته پولشو هم گرفته از اون خریدار. اینکه دی وی دی های استفاده شده یه گوشه ای بدون استفاده بمونن بهتره یا یه بنده خدایی ازش استفاده کنه؟
      درستش اینه که کسی که قصد خرید داره، بره از خود اون ناشر خرید کنه... اما کسی که قصد خرید نداره اما دوست داره استفاده کنه رو چی می فرمایید؟ لباس نیست که بشه پرو کرد اولش. چه بسا یکی بخره و بعداً راضی نباشه... توی دلش هم کلی نفرین کنه. حداقل ایشون دارن میگن استفاده می کنم اگه راضی بودم بعداً پولش رو می دم.
      در ضمن... ممکنه یه نفر تمکن مالی نداشته باشه و نتونه هزینه ی گزاف این مجموعه ها رو تقبل کنه.
      به علاوه... بنده در ابتدا عرض کردم هیچ کدوم از ما صلاحیت دینی لازم رو برای اظهار نظر در این باره نداریم. اگه خیلی براشون مهمه، میتونند با دفتر مرجع تقلیدشون تماس بگیرن.

پایـــدار

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ferrari نمایش پست ها

دوست عزیز مثال شما هیچ ارتباطی به این موضوع نداره و عملاً دارید مغالطه میکنید
      . گاو مردم رو دزدیدن معادل با رسیدن خسارت به اون شخصه... اما اینجا ناشر چه خسارتی داره میبینه؟ یه سری دی وی دی داشته قبلاً فروخته رفته پولشو هم گرفته از اون خریدار. اینکه دی وی دی های استفاده شده یه گوشه ای بدون استفاده بمونن بهتره یا یه بنده خدایی ازش استفاده کنه؟
      درستش اینه که کسی که قصد خرید داره، بره از خود اون ناشر خرید کنه... اما کسی که قصد خرید نداره اما دوست داره استفاده کنه رو چی می فرمایید؟ لباس نیست که بشه پرو کرد اولش. چه بسا یکی بخره و بعداً راضی نباشه... توی دلش هم کلی نفرین کنه. حداقل ایشون دارن میگن استفاده می کنم اگه راضی بودم بعداً پولش رو می دم.
      در ضمن... ممکنه یه نفر تمکن مالی نداشته باشه و نتونه هزینه ی گزاف این مجموعه ها رو تقبل کنه.
      به علاوه... بنده در ابتدا عرض کردم هیچ کدوم از ما صلاحیت دینی لازم رو برای اظهار نظر در این باره نداریم. اگه خیلی براشون مهمه، میتونند با دفتر مرجع تقلیدشون تماس بگیرن.

پایـــدار
      من دانلود غیرقانونی رو عرض کردم برادر نه فروش دست دومشونو

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خوب من فکر کردم ایشون منظورشون دی وی دی هست. در هر صورت بنده دیگه نظری نمیدم که سوء تفاهمی هم پیش نیاد

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دانلود غیر قانونی چیه دیگه ؟
      مگه هرویین و مواد مخدره که غیر قانونی میگی؟
      والا منم توی یه کانالی بود دانلود کردم وگرنه نرفتم از خونه مردم بالا که

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehranab نمایش پست ها
      دانلود غیر قانونی چیه دیگه ؟
      مگه هرویین و مواد مخدره که غیر قانونی میگی؟
      والا منم توی یه کانالی بود دانلود کردم وگرنه نرفتم از خونه مردم بالا که
      : ))
      مگه دزدی فقط بالا رفتن از خونه ی مردمه؟ دانلود غیرقانونی (ینی بدون اجازه ی صاحب اثر) قطعا دزدیه، شما شعر یه شاعرو برداری بدون اجازش بخونی و ترک بدی بیرون دزدیه، کتاب یه نویسنده رو بدون اجازش پی دی اف کنی بذاری برا دانلود دزدیه، 99 درصد اون آهنگا و فیلما و اپلیکیشنایی که بدون پرداخت هزینه ش دانلود کردیمو ریختیم تو گوشیمامون دزدین، اون ویندوزی که 2 تومن دادیمو برامون زدن رو دی وی دیو آوردیم نصب کردیم دزدیه، ویندوز اورجینالش می دونی چند صد دلار قیمت داره؟ آفیس می دونی چنده؟ طرف بزرگ ترین سرمایه عمرشو ینی وقتشو می ذاری پای یه محصولی تا باهاش نون شبشو دربیاره، بعد منو شما بیام راحت دانلودشون کنیم بگیم هیچ ایرادی هم نداره؟ تو این مملکت 99 درصدمون از دم دزدیم، حداقل دزدیمونو توجیه نکنیم : ))

ویرایش توسط It is POSSIBLE : 17 آبان 1397 در ساعت 19:54

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مگه دزدی فقط بالا رفتن از خونه ی مردمه؟ دانلود غیرقانونی (ینی بدون اجازه ی صاحب اثر) قطعا دزدیه، شما شعر یه شاعرو برداری بدون اجازش بخونی و ترک بدی بیرون دزدیه، کتاب یه نویسنده رو بدون اجازش پی دی اف کنی بذاری برا دانلود دزدیه، 99 درصد اون آهنگا و فیلما و اپلیکیشنایی که بدون پرداخت هزینه ش دانلود کردیمو ریختیم تو گوشیمامون دزدین، اون ویندوزی که 2 تومن دادیمو برامون زدن رو دی وی دیو آوردیم نصب کردیم دزدیه، ویندوز اورجینالش می دونی چند صد دلار قیمت داره؟ آفیس می دونی چنده؟ طرف بزرگ ترین سرمایه عمرشو ینی وقتشو می ذاری پای یه محصولی تا باهاش نون شبشو دربیاره، بعد منو شما بیام راحت دانلودشون کنیم بگیم هیچ ایرادی هم نداره؟ تو این مملکت 99 درصدمون از دم دزدیم، حداقل دزدیمونو توجیه نکنیم : ))
      خو تو از اونایی هستی که حتمن رفتی تمام محصولات یه موسسه رو خریدی حالا یکی مفتی گیرش اوردی داری میسوزی

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      چرا روزه شک دار بگیریم ؟

9. Top | #39
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      من میخواستم پکهای دی وی دی رو تهیه کنم اما واقعا حالا تمکن مالیش رو ندارم و نمیتونم تهیه کنم.کلاسم هم نتونستم برم خیلی گرونه..عربی و ریاضی رو دارم از الا استفاده میکنم اما فیزیک اقای کامیار خوبه.از کانالی دانلود کردم اما ته وجدانم زیاد راضی نیستم یک جلسشو ذیدم که احتمال زیاد ادامش ندم اگه بتونم یه جزوه خوب پیدا کنم یا کتاب سیر تا پیاز فیزیک.
      کلا ته دا ادم زیاد راضی نیست.

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پتروس نمایش پست ها
      من میخواستم پکهای دی وی دی رو تهیه کنم اما واقعا حالا تمکن مالیش رو ندارم و نمیتونم تهیه کنم.کلاسم هم نتونستم برم خیلی گرونه..عربی و ریاضی رو دارم از الا استفاده میکنم اما فیزیک اقای کامیار خوبه.از کانالی دانلود کردم اما ته وجدانم زیاد راضی نیستم یک جلسشو ذیدم که احتمال زیاد ادامش ندم اگه بتونم یه جزوه خوب پیدا کنم یا کتاب سیر تا پیاز فیزیک.
      کلا ته دا ادم زیاد راضی نیست.
      تجربی هستی ؟

واسه ریاضی تجربی نباخته میبینی یا راد ؟؟

کدومشون بهترن؟

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

دوستان من چند تا پک های حرف اخرو از یه کانالی دانلود کردم

توی dvd های منتظری و کامیار اینقد میگن اگه اینارو ببینی بدبخت میشی و فلان و بسار که ادم اصن پشیمون میشه با زبون بی زبونی میگن اگه ببینی امروز میمیری

حالا سوالم اینجاست اگه بعد از کنکور قبول بشم بیام پوله این dvd هارو بهشون برگردونم بازم حرامه ؟
      کلا استفاده از دی وی دی حرومه چه بخری چه مفت گیرت بیاد ... از نظر شرعی هم الان بدون اجازه ناشرش داری استفاده میکنی باز حرومه ... کلا حرومه
      بخوای تو کنکور به فکر حلال حروم باشی باس بیخیال درس خوندن بشی ...
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      99 درصد ؟ اینجا همه دزدن اگه بخوای اینطوری حساب کنی
      مملکت ایران یعنی همین ... برای همینه تو کشوری مثل ایران یه برنامه نویس هیچ وقت موفق نمیشه به خاطر نبودن قانون کپی رایت ...
      با اینحال برای زندگی لازمه دزدی اگه ندزدی اینجا ازت میدزدن باس حواست جمع باشه
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Misto نمایش پست ها
      کلا استفاده از دی وی دی حرومه چه بخری چه مفت گیرت بیاد ... از نظر شرعی هم الان بدون اجازه ناشرش داری استفاده میکنی باز حرومه ... کلا حرومه
      بخوای تو کنکور به فکر حلال حروم باشی باس بیخیال درس خوندن بشی ...
      یا علی بخرم هم حرومه؟

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یا علی بخرم هم حرومه؟
      آره حاجی استفاده از جنس حروم هم حرومه کلا ... وقتت هم الکی تلف میشه اینم حرومه
      کسی میتونه رو جنسش حلال حروم بزاره که خودش رعایت کرده باشه ... ناشری که میاد از بقیه منابع کپی میکنه و حقوق اونارو نقض میکنه و خیلی راحت تو بازار میفروشه جنسش حرومه ...
      البته من به این چیزا توجه نمیکنم حسشم نیست برا همین میگم باس بیخیال درس خوندن شی اگه به فکر اینا باشی

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Misto نمایش پست ها
      آره حاجی استفاده از جنس حروم هم حرومه کلا ... وقتت هم الکی تلف میشه اینم حرومه
      کسی میتونه رو جنسش حلال حروم بزاره که خودش رعایت کرده باشه ... ناشری که میاد از بقیه منابع کپی میکنه و حقوق اونارو نقض میکنه و خیلی راحت تو بازار میفروشه جنسش حرومه ...
      البته من به این چیزا توجه نمیکنم حسشم نیست برا همین میگم باس بیخیال درس خوندن شی اگه به فکر اینا باشی
      پس ناواچارا ( ج.ناچارا ) الا در خدمتمه

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن