خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 45
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

Exclamation تست زیست خیلی سبز رو بخرم یا وایسم میکرو بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

گاج که فعلن جلد تست میکرو زیست 12ام رو نداده (اصلنم معلوم نیست که میخواد تمام تست زیست میکرو طلایی ها رو بفروشه بعدش اینو بیاره)
      رفقایی که میرید قلمچی و زیست خیلی سبزو دارین
      خوب نتیجه داده واستون؟؟؟؟
      مرسی

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad4990 نمایش پست ها
      گاج که فعلن جلد تست میکرو زیست 12ام رو نداده (اصلنم معلوم نیست که میخواد تمام تست زیست میکرو طلایی ها رو بفروشه بعدش اینو بیاره)
      رفقایی که میرید قلمچی و زیست خیلی سبزو دارین
      خوب نتیجه داده واستون؟؟؟؟
      مرسی
      دوست عزیز کتاب تست میکرو دوازدهم هیچ ارتباطی با میکرو طلایی نداره. هنوز تألیف بانک تست تموم نشده و به‌محض اینکه تموم بشه منتشر بشه.
      پ.ن: لطفاً سؤالی درباره‌ی زمان پایان تألیف میکرو نپرسید.

3. Top | #3
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      من امسال کنکور دادم
      بعد از کنکور هم خیلی سبز هم گاج هم بقیه کتابا رو چک کردم
      به نظر من گاج از همشون داره بهتر کار میکنه
      میدونم میخواین جا نمونین اما اینو هم در نظر بگیرین که شاید(میگم شاید) خیلی سبز با این سریع کار کردنش اشکالاتی داشته باشه
      ان شالله که تصمیم درست رو بگیرین

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من خودم طرفدار میکرو هستم اما نمیشه دیگه من این همه صبر کنم تا میکرو بیاد
      بنظرم برو خیلی سبز بگیر وقتی میکرو اومد اونم بگیر من خودم همین کارو کردم...ولی اصلا سمت نشر نرو بنظرم

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دقیقا من با پست شماره چهار موافقم برو خیلی سبز بگیر
      مبتکران اومد اونم بگیر

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      دوست عزیز کتاب تست میکرو دوازدهم هیچ ارتباطی با میکرو طلایی نداره. هنوز تألیف بانک تست تموم نشده و به‌محض اینکه تموم بشه منتشر بشه.
      پ.ن: لطفاً سؤالی درباره‌ی زمان پایان تألیف میکرو نپرسید.
      خب آقای زارع این چ تالیفی هست که هنوز تموم نشده ؟؟ ما چ گناهی کردیم
      درسته کیفیت مهمه ولی نه اینکه دیگه نیمسال دوم به دستمون برسه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب مهروماه نظام جدید تالیف علی پناهی شایق هم کتاب خوبیه. یه نگاهی بهش ندازین.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میکروطلایی عالی بود فقط یکم اشکال داره
      اگه تسلط نسبی داری رو متن کتاب و میتونی این غلط هارو تشخیص بدی اتنخاب خوبیه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad0732 نمایش پست ها
      خب آقای زارع این چ تالیفی هست که هنوز تموم نشده ؟؟ ما چ گناهی کردیم
      درسته کیفیت مهمه ولی نه اینکه دیگه نیمسال دوم به دستمون برسه
      متاسفانه این بد شانسی شما هست که سال اول نظام جدید هستین و ما هم نمی‌تونیم مثل بقیه ناشرا کیفیت رو فدای زودتر اومدن و فروش بیشتر کنیم. وقتی هم کتاب بیاد متوجه میشین که بی‌دلیل نبوده این همه طول کشیدن کار تألیف
      کتاب هم قبل از نیم‌سال دوم به دستتون می‌رسه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      متاسفانه این بد شانسی شما هست که سال اول نظام جدید هستین و ما هم نمی‌تونیم مثل بقیه ناشرا کیفیت رو فدای زودتر اومدن و فروش بیشتر کنیم. وقتی هم کتاب بیاد متوجه میشین که بی‌دلیل نبوده این همه طول کشیدن کار تألیف
      کتاب هم قبل از نیم‌سال دوم به دستتون می‌رسه
      ما کلا بدبختیم، اینم روش
      اما زودتر بدید لطفا.
      تست های خیلی سبز خیلی عمقی نیست، یعنی تست ها واقعا کمه و به تسلط نمیرسونه

11. Top | #11
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام . با این که رو حالت آفلاین انجمن رو بررسی میکنم این پست وادارم کرد که یک نظر بنویسم ...

یک ماه پیش هم من دقیقا همین مشکل رو داشتم ... هی میگفتم کتاب تست خیلی مهمه نمیشه بدون کتاب تست سر کرد ... بعدش کیه که این همه فصلو بخونه و تست بزنه؟!
      از اونجایی که کلا خیلی سبزو قبول ندارم و الگو هم گویا ایراداتی داشته و .... فاگو رو انتخاب کردم ...

نمیگم کتاب بدیه ولی واقعا نتیجه عجله رو بهم فهموند
      اصلا در سطح کتابایی که قبلا کار میکردم نیست ... خیلی کم پیش میاد که ذهنت رو درگیر کنه ... با توجه به این که من قبلا خیلی روی فن تجزیه و تحلیل صورت سوال کار کردم ، الان به راحتی درک میکنم که یک جاهایی صورت سوالش با پاسخنامه هم خوانی نداره ... موضوع همونه ولی اصل نوشته متفاوت!
      این ها غیر از مشکلاتی هست که میشه ایراد علمی در نظر گرفت!که نمونه اش رو چند دقیقه پیش حین تست زنی دیدم و حسابی اعصابم رو بهم ریخت

لپ کلام: شما همون درسنامه میکرو رو به همراه تکرار چندباره متن کتاب بخونید ... قطعا بالای 80 درصد میزنید ... تست بیشتر هم میخواید من یک کانال زیست میدم که آزمون های همه موسسات رو داره + پاسخ تشریحی

ولی خداییش اینقدر غر دیر اومدن میکرو رو نزنید
      حداقل یه منبع درست و حسابی داشته باشیم

توی پرانتز : البته درسنامه های فاگو هم خوب هستن :/ فقط تستاش خیلی داغونن

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان نظام جدید دلیل اینکه سمت نشر الگو نمیرید چیه؟ من خودم میکرو(یازدهم) دارم نمیدونم نشر الگو بخرم یا نه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI11223 نمایش پست ها
      دوستان نظام جدید دلیل اینکه سمت نشر الگو نمیرید چیه؟ من خودم میکرو(یازدهم) دارم نمیدونم نشر الگو بخرم یا نه
      ایده های جدید اصلن نداره و دید شما رو نسبت کتاب تغییر نمیده
      من سال یازدهم تو طول سال تحصیلی با الگو پیش میرفتم وتستاش رو کامل می زدم بدون یک دونه جا انداختن ولی واقعا درصدم بالای 50 نمیرفت تابستون که اومدم پایه خیلی سبز و میکرو رو خریدم درصد من رسید به 90 !!!!
      من توی تابستون بعد از سال یازدهم تازه فهمیدم باید چجوری بخونم چجوری به قید ها دقت کنم چجوری شکل ها رو تحلیل کنم
      گرچه میکرو و خیلی سبز در جاهایی دیگه زیاده روی میکنن ولی واقعن بهت یاد میدن چجوری کتاب رو بخونی و چقدر طراح های سوالات میتونن بی رحم باشن
      بین میکرو و خیلی سبز هم به نظرم میکرو بهتره چون کادر های جمع بندی بهتری داره و خیلی زیاده روی نکرده ولی خیلی سبز مشکلات علمی داره ( گرچه میکرو هم داره ! با احترام به دکتر زارع ! )
      اگه من رتبه خوب شدم و انجمن باهام مصاحبه کرد تو بخشی که ازم میپرسه اگه به گذشته برگردی کدوم منبع رو کنار میزاری ، با اعتماد به نفس کامل میگم تمام کتاب های نشرالگو زیست چون دهم و یازدهم منو خراب کرد !

14. Top | #14
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad0732 نمایش پست ها
      ایده های جدید اصلن نداره و دید شما رو نسبت کتاب تغییر نمیده
      من سال یازدهم تو طول سال تحصیلی با الگو پیش میرفتم وتستاش رو کامل می زدم بدون یک دونه جا انداختن ولی واقعا درصدم بالای 50 نمیرفت تابستون که اومدم پایه خیلی سبز و میکرو رو خریدم درصد من رسید به 90 !!!!
      من توی تابستون بعد از سال یازدهم تازه فهمیدم باید چجوری بخونم چجوری به قید ها دقت کنم چجوری شکل ها رو تحلیل کنم
      گرچه میکرو و خیلی سبز در جاهایی دیگه زیاده روی میکنن ولی واقعن بهت یاد میدن چجوری کتاب رو بخونی و چقدر طراح های سوالات میتونن بی رحم باشن
      بین میکرو و خیلی سبز هم به نظرم میکرو بهتره چون کادر های جمع بندی بهتری داره و خیلی زیاده روی نکرده ولی خیلی سبز مشکلات علمی داره ( گرچه میکرو هم داره ! با احترام به دکتر زارع ! )
      اگه من رتبه خوب شدم و انجمن باهام مصاحبه کرد تو بخشی که ازم میپرسه اگه به گذشته برگردی کدوم منبع رو کنار میزاری ، با اعتماد به نفس کامل میگم تمام کتاب های نشرالگو زیست چون دهم و یازدهم منو خراب کرد !

منم دوست دارم فاگو رو بندازم توی سطل زباله ... منو روانی کرده هیچ وقت فکرشو هم نمیکردم که همچین کتاب داغونی ببینم ...

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم فاگو دارم ولی صرفا از درسنامه اش اونم واسه وقتایی که هیچی نمیفهمم از مطلب . تستاش ک دیگه هیچ

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)