خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 45
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها
      دوست من سلام .
      با توضیحی که دادید یعنی الان کتاب های گاج که برای سال 99 به بعد برای فروش گذاشته شده توسط خود آقای زارع تهییه و تنظیم شده ؟

از نظرت مچکرم ولی کسی عاشق جلد کتاب نیست و هر دانش آموزی یا پشت کنکوری که دستش به کتاب برسه حتما داخلش رو نگاه می کنه بی شک شرایط برای همه یکسان نیست قطعا اگر من هم به میدون انقلاب دسترسی داشتم یا کتاب فروشی جامع چنین بررسی های کرده بودم ... ولی سوال من واضح و مشخص بود که این کتاب های زیست میکرو گاج برای کنکور 99 و به بعد توسط دکتر زارع بوده یا گاج اومده فقط یه جلد روش کشیده و داده بیرون برای فروش !
      (دوستانه هم بهت چیزی بهت بگم: جمله های بهتری انتخاب کنی تعامل بهتری می تونیم داشته باشیم.)
      هر جا نوشته مولف دکتر زارع، یعنی خودشون کتاب رو تالیف کردن دیگه...‌اصلا کدوم انتشار رو دیدی اسم کسی دیگه ای رو بزاره روی جلد؟ والا یه سوال هایی پرسیده میشه آدم شاخ در میاره

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI11223 نمایش پست ها
      هر جا نوشته مولف دکتر زارع، یعنی خودشون کتاب رو تالیف کردن دیگه...‌اصلا کدوم انتشار رو دیدی اسم کسی دیگه ای رو بزاره روی جلد؟ والا یه سوال هایی پرسیده میشه آدم شاخ در میاره
      شما مباحث رو اگه درست دنبال کرده باشی می بینی که :
      کد:
      http://forum.konkur.in/thread64651-2.html#post1402315
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      سلام
      من هیچ نقشی در تالیف بانک تست میکرو طلایی نداشتم و درسنامه های میکرو طلایی هم همون درسنامه های کتاب های اصلی میکرو هستن که در یک‌جلد تجمیع شدت
      بانک تست میکرو دوازدهم توسط خود من در حال تالیف هست
      اگه میکرو دهم و یازدهم مخصوص کنکور ۹۸ رو ندارید، از کتاب میکرو پایه استفاده کنید
      کد:
      https://www.gajmarket.com/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%D8%B2%DB%8C%D8%B3%D8%AA-%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84-%D8%AC%D8%A7%D9%85%D8%B9-%DA%A9%D9%86%DA%A9%D9%88%D8%B1-%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%DB%8C-%D8%AC%D9%84%D8%AF-2-%D8%B3%D8%B1%DB%8C-%D9%85%DB%8C%DA%A9%D8%B1%D9%88-%D8%B7%D9%84%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D9%86%D8%B8%D8%A7%D9%85-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF
      حالا شاخ دربیار.
      سوالات من واضح بود : و شما به جای حاشیه سازی می تونسید در جواب یکی از سوالاتم که مربوط به عدم درج و معرفی کتاب خود نویسنده در ب سایت شخصی ایشون بود مثلا این طوری می گفتید : لزومی نداشت یا فرصت نشد یا هر دلیل دیگه ای که چرایی ماجرا رو شرح بده !
      یه چیزی می خونید فورا ً نصب به همون واکنش نشون می دید و همون یه مطلب رو دامن میزنید ! و کلا ماجرا رو منحرف میکنید ! یکی میگه کارگاه بازی و جلد کتاب یکی هم میگه میشه مگه داریم ؟
      دوستان طوری صحبت نکنند که علامه دهر هستند و سایرین نکته های غلط انداز رو نمی دونند !!! اگر سوال می تونید جواب بدید اگر نمی دونید مجبور نیستید اظهار نظر کنید.
      ویرایش توسط MYDR : 09 آذر 1397 در ساعت 00:19

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      متاسفانه این بد شانسی شما هست که سال اول نظام جدید هستین و ما هم نمی‌تونیم مثل بقیه ناشرا کیفیت رو فدای زودتر اومدن و فروش بیشتر کنیم. وقتی هم کتاب بیاد متوجه میشین که بی‌دلیل نبوده این همه طول کشیدن کار تألیف
      کتاب هم قبل از نیم‌سال دوم به دستتون می‌رسه
      آقای زارع سلام
      خسته نباشید واقعن
      دی ماه هم شروع شد نیم سال اول هم تموم شد
      شما موندین و وعده های پوچ که کتاب میکرو اینجوریه و اون جوریه
      تبریک میگم
      نمیدونم اینو میدونید یا نه ولی خیلی از بچه ها از جمله من رو آوردیم به سایر ناشر ها
      موفق باشید با تالیفات تون

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad0732 نمایش پست ها
      آقای زارع سلام
      خسته نباشید واقعن
      تبریک میگم
      نمیدونم اینو میدونید یا نه ولی خیلی از بچه ها از جمله من رو آوردیم به سایر ناشر ها
      مشکل آقای زارع نیست یه سر بزنی اینستاگرام می فهمی چه خبره حتی شیمی میکرو جلد دومش گفتن 18 آبان تالیفش تموم شده اما هنور چاپ نشده گفتن کتابا تالیف شده اما یه مشکلی درون انتشارات هست که خدا می دونه چیه

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      آقای زارع سلام
      خسته نباشید واقعن
      تبریک میگم
      سلام
      چند نکته:
      ۱- من کتابی رو صرفا به‌خاطر فروشش تألیف نمی‌کنم و اولین هدفم از تألیف کتاب این هست که خودم از کتاب راضی باشم. اینکه بچه‌ها این کتاب یا کتاب‌های دیگر رو انتخاب کنن، بستگی به خودشون داره و در میزان رضایت من از کارم تأثیر چندانی نداره.
      ۲- متاسفانه دانش‌آموزان فکر می‌کنن ما وظیفمون این هست که کتابی رو آماده کنیم و در اختیار اونا قرار بدیم. در حالی‌ که ما کتاب رو به‌عنوان یک محصول آماده می‌کنیم و بعد از اون دانش‌آموز می‌تونه انتخاب کنه که از اون کتاب استفاده کنه یا نه. علاوه‌بر این، مسلما من بابت اینکه زمان و انرژی زیادی صرف تألیف یه کتاب خوب و مناسب کردم، پشیمون و ناراحت نیستم؛ هرچند این کارم به‌معنای ضرر مالی بوده.
      ۳- برای اینکه کتاب تست میکرو زیست دوازدهم و جلد دوم شیمی دوازدهم چاپ بشه، مشکلاتی از طرف ناشر وجود داره که باید حل بشن تا کتاب بتونه منتشر بشه. حل شدن این مشکلات از عهده مؤلفین خارج هست و صرفاً مسئولیت اون با ناشر هست.
      موفق باشید.

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب آقای افشین احمدی توی اینستا که میگه ما با مولف ها مشکل داریم بعد مولف ها میگن ما با ناشر مشکل داریم
      این وسط فقط ما بختمون برگشته

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      خب آقای افشین احمدی توی اینستا که میگه ما با مولف ها مشکل داریم بعد مولف ها میگن ما با ناشر مشکل داریم
      این وسط فقط ما بختمون برگشته
      اشتباه خوندین
      کسی همچین چیزی نگفته
      آقای احمدی هم از گاج رفتن

8. Top | #38
      f.a
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها توصیتون از بین کتابای زیست دوازدهم که داشتید چیه ؟ من آزمون پلاس دارم انقد غلط علمی داره که واقعا کلافه شدم مهروماه جامع جلد دوازدهمشو کسی نداره ؟

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اشتباه خوندین
      کسی همچین چیزی نگفته
      capture.jpg

10. Top | #40
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      {۲- متاسفانه دانش‌آموزان فکر می‌کنن ما وظیفمون این هست که کتابی رو آماده کنیم و در اختیار اونا قرار بدیم. در حالی‌ که ما کتاب رو به‌عنوان یک محصول آماده می‌کنیم و بعد از اون دانش‌آموز می‌تونه انتخاب کنه که از اون کتاب استفاده کنه یا نه}

راستش من با این حرف موافقم ...

تا 2 ماه پیش اگر بهم میگفتن به جای درسنامه و کتاب تست ، کتاب درسی بخون ، دو واکنش بیشتر نداشتم 1- این حرفو به سخره میگرفتم و 2- عصبی میشدم....
      ولی الان که وارد سال کنکورم شدم نظرم تغییر کرده ...
      نمیگم کتاب تست لازم نیست ولی میگم جزو اساسی ترین چیز های مورد نیاز نیست ...

هر وقت که این تاپیکو میخونم یا نظراتو توی اینستاگرام میکرو ، متوجه میشم بچه ها به جای این که توی درس ها کنکاش و جستجو کنن ، پی این هستند که بفهمن خب فلان کتاب کی میاد؟ یا کدوم کتاب بهتره ... ( خودم هم مستثنی نبودم!)

من تا الان تمام منابع کنکوریم آماده و در دسترس هستن ، اما کمتر سراغشون میرم و همه تست ها رو نمیزنم .... (خیلی خیلی بیشتر کتاب درسی!)
      اگر کسی بهم بگه کدوم کتاب بهتره و چقدر تست بزنیم کافیه؟ هم خنده ام میگیره ... چون همه چیز تست نیست ... هیچوقت نباید موفقیت خودتون رو وابسته به یک کتاب بخصوص بدونید که دیر اومدن یا زود اومدنش بتونه خللی در روند مطالعه اتون داشته باشه ...
      همه چیز کتاب درسی هست و بس ...

مواردی که گفتم درباره آزمون ها هم صدق میکنه ....
      خلاصه این که از حواشی و حرص خوردن الکی به دور باشید و سعی کنید هر مطلب رو به بهترین شکل ممکن از کتاب استخراج کنید ...

احمق آن کسی ست که برای باور خود ، دنبال دلیل است ...
      و احمق تر کسی ست که عمر اش را صرف باور دیگران کند!

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اشتباه خوندین
      کسی همچین چیزی نگفته
      واقعا آقای احمدی رفتن ؟؟؟؟ کجا آخه ؟؟؟

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اشتباه خوندین
      کسی همچین چیزی نگفته
      سلام اقای زارع خسته نباشین ببخشید اقای زارع پس کی میرسه دستمون؟؟
      در ضمن اگه میشه فعالیتتون رو کانال مای زیست بیشتر کنید و از نحوه خوندن زیست و اینا تیپ های تست زیست رو بگین خیلی ممنون

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم میخام بدونم مهروماه خوبه یا نه؟

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان نظرتون راجع به زیست فار چیه؟یازدهم و دوازدهمش اومده ناجی زیست دهم چی از دکتر چلاجور؟

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اشتباه خوندین
      کسی همچین چیزی نگفته
      اقای زارع تکلیف ما چیه؟ کتاب زیست دوازدهم امسال منتشر میکنین؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)