خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 45
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI11223 نمایش پست ها
      دوستان نظام جدید دلیل اینکه سمت نشر الگو نمیرید چیه؟ من خودم میکرو(یازدهم) دارم نمیدونم نشر الگو بخرم یا نه
      سال به ساله دهم میکروش خوب بود یازدهم نشرالگو عالی بود امسال هم مطئنا بهترین منبع بازار فعلا نشرالگو ببینیم میکرو چی از اب درمیاد

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      متاسفانه این بد شانسی شما هست که سال اول نظام جدید هستین و ما هم نمی‌تونیم مثل بقیه ناشرا کیفیت رو فدای زودتر اومدن و فروش بیشتر کنیم. وقتی هم کتاب بیاد متوجه میشین که بی‌دلیل نبوده این همه طول کشیدن کار تألیف
      کتاب هم قبل از نیم‌سال دوم به دستتون می‌رسه
      ببخشید اقای زارع مطئنا همه می خوایم میکرو زیست با همون کیفیت قبلی چاپ شه اما بحث اینه چه اصراری بود جلد اموزش و جلد تست رو جدا بزنین دو جلدی میکردین مثل همه انتشارات فصل یک تا چهار یک جلد فصل پنج تا هشت یک جلد هم شما راحت وقت داشتین کتاب بنویسین هم ما به خواستمون میرسیدیم

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام استاد
      وقتتون بخیر

بنده به عنوان نماینده جمعی از بچه های تراز بالای خوزستان چند تا سوال از محضرتون داشتیم
      میشه لطفا درباره زیست آیکیو جامع نظام جدید توضیحاتی بدید ؟ الان شما مولفش هستین ؟ گروه ماز تالیفش کردن یعنی چی ؟
      آیا واقعا مثل اون آی کیو نظام قدیم هست یا ضعیف تر شده؟ کی منتشر میشه ؟ استاد ما یازدهم هستیم(کنکور99) این کتاب برای ما خوبه؟
      یه سوال دیگه نظرتون درباره آزمون های زیست ماز و لیموترش چیه ؟ کدوم بهتره ؟ آیا آزمون های زیست ماز مثل همون دوران گذشته اس ؟ ما الان درصد زیستمون تو قلمچی بالای 70 هست به نظرتون لازمه؟
      واقعا ممنون که پاسخگو هستین

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sanjari نمایش پست ها
      سلام استاد
      وقتتون بخیر

بنده به عنوان نماینده جمعی از بچه های تراز بالای خوزستان چند تا سوال از محضرتون داشتیم
      میشه لطفا درباره زیست آیکیو جامع نظام جدید توضیحاتی بدید ؟ الان شما مولفش هستین ؟ گروه ماز تالیفش کردن یعنی چی ؟
      آیا واقعا مثل اون آی کیو نظام قدیم هست یا ضعیف تر شده؟ کی منتشر میشه ؟ استاد ما یازدهم هستیم(کنکور99) این کتاب برای ما خوبه؟
      یه سوال دیگه نظرتون درباره آزمون های زیست ماز و لیموترش چیه ؟ کدوم بهتره ؟ آیا آزمون های زیست ماز مثل همون دوران گذشته اس ؟ ما الان درصد زیستمون تو قلمچی بالای 70 هست به نظرتون لازمه؟
      واقعا ممنون که پاسخگو هستین
      سلام
      یه نکته‌ای که متأسفانه وجود داره این هست که بچه‌ها فقط دنبال اسم کتاب هستن نه محتوای اون! مثلاً الان بچه‌ها حتی نمی‌دونن فرمت کتاب آی‌کیو زیست به چه صورت هست و فقط بر اساس اسم اون دنبالش هستن.
      چیزی که شما باید بدونین این هست که مؤلفین کتاب‌های آی‌کیو نظام قدیم، کتاب‌های میکرو نظام جدید رو نوشتن و کتاب‌های میکرو نظام جدید به‌مراتب سطح و کیفیت بالاتری نسبت به کتاب‌های آی‌کیو نظام قدیم دارند. اما کتاب آی‌کیو نظام جدید هم در آینده میاد و اون هم کتاب خاصی هست که در مورد ویژگی‌هاش به‌موقعش توضیح خواهیم داد. اما در حال حاضر، کتاب میکرو کتابی هست که می‌تونین استفاده کنین.
      در مورد آزمون‌ آنلاین هم بهتره از بقیه سؤال بپرسین. من از مؤسسه‌ای که نام بردین مدت‌هاست جدا شدم و دیگه مسئول اون آزمون‌ها نیستم و در حال حاضر مدیر آزمون‌های مای‌زیست هستم.
      موفق باشید

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام استاد شبتوو بخیر
      واقعا و واقعا ممنون ، می دونم شما راضی به تبلیغ از خودتون اینجا نیستین ولی الان به نظر شما واقعا می تونیم با "آزمون مای زیست" به ۱۰۰ برسیم ؟ آیا "آزمون مای زیست" می تونه به آزمون های ماز نظام قدیم اون موقع که شما هم بودید برسه ؟ زمانی که واقعا عالی بود
      واقعا خوشحالم که همیشه پاسخگو ما هستین و سپاس گزار که
      وقت گران بها تون رو برای جوابگویی به سوالات ما گذاشتین
      به امید همیشه بودنتون سپاس گزاریم

6. Top | #21
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Isaac نمایش پست ها
      ۳ مرحله ای که برگزار کردین، عالی بود، کیفیت نکاتی که تو آزمونای مایزیست دیدم بسیار فراتر از ماز و دیگر موسسات بود. قابل توجه بچه ها که مدیر دپارتمان فعلی ماز ویراستار بودن که آقای زارع از ماز جدا شدن و اون ویراستار شد، مدیر دپارتمان ماز!!
      یک و دو رو من ندیدم
      اما آزمون 3 خیلی قوی بود
      واقعا نکته دار و آموزشی بود!

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      فرق میکرو طلایی با میکرو عادی چیه؟
      دوست عزیز کتاب تست میکرو دوازدهم هیچ ارتباطی با میکرو طلایی نداره. هنوز تألیف بانک تست تموم نشده و به‌محض اینکه تموم بشه منتشر بشه.
      پ.ن: لطفاً سؤالی درباره‌ی زمان پایان تألیف میکرو نپرسید.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      یه نکته‌ای که متأسفانه وجود داره این هست که بچه‌ها فقط دنبال اسم کتاب هستن نه محتوای اون! مثلاً الان بچه‌ها حتی نمی‌دونن فرمت کتاب آی‌کیو زیست به چه صورت هست و فقط بر اساس اسم اون دنبالش هستن.
      چیزی که شما باید بدونین این هست که مؤلفین کتاب‌های آی‌کیو نظام قدیم، کتاب‌های میکرو نظام جدید رو نوشتن و کتاب‌های میکرو نظام جدید به‌مراتب سطح و کیفیت بالاتری نسبت به کتاب‌های آی‌کیو نظام قدیم دارند. اما کتاب آی‌کیو نظام جدید هم در آینده میاد و اون هم کتاب خاصی هست که در مورد ویژگی‌هاش به‌موقعش توضیح خواهیم داد. اما در حال حاضر، کتاب میکرو کتابی هست که می‌تونین استفاده کنین.
      در مورد آزمون‌ آنلاین هم بهتره از بقیه سؤال بپرسین. من از مؤسسه‌ای که نام بردین مدت‌هاست جدا شدم و دیگه مسئول اون آزمون‌ها نیستم و در حال حاضر مدیر آزمون‌های مای‌زیست هستم.
      موفق باشید
      ببخشید آقای زارع به نظر شما
      سطح میکرو بالاتره یا آزمون های مای زیست یعنی کدوم یکی چالشی تر و به سوالات سخت کنکور نزدیک تره؟

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با سلام و احترام استاد زارع :
      هرچند که شما به عنوان یک نویسنده شاید در سیاست آقایون گاچ تاثیر خیلی زیادی نداشته باشید اما شاید بی خبر هم نباشید و به وسیله اطلاع خودتون از روش و منش عملکر مشخص بشه ما دانش آموزان هم چه اقدامی رو باید انجام بدیم :
      در سایت گاج :
      کتاب زیست کامل جامع کنکور جلد 1 - سری میکرو طلایی - نظام جدید
      کتاب زیست کامل جامع کنکور جلد 2 - سری میکرو طلایی - نظام جدید
      برای دهم یازدهم دوازهمی ها منتشر شده که نویسنده کتاب جلد اول یگ سری از اساتید و جلد دوم شما هستید :
      - نویسنده ها چه طور در عرض سه الی چهار ماه زیست سوم رو تحلیل تست صفحه آرایی منتشر کرده اند ؟ و حل سوالات اونها رو شما انجام داده اید ! جای تردید دارد.
      * از طرفی :
      کتاب های میکرو زیست دهم + میکرو زیست یازدهم هم توسط شما چاپ شده . هنوز دازدهم چاپ نشده منتظر باشیم توسط خود شما آیا چاپ خواهد شد؟

از طرف دیگه همین کتاب های دهم و یازدهم میکرو زیست گاچ که شما نویسنده اش هستید در سایت گاج نوشته اند که ( ویژه‌ی کنکور 99 به بعد )! اونهای که برای 98 میخوان کنکور بدن باید برن سراغ چاپ های سال 95 !!!
      حالا شما بفرمایید ما دانش آموزان پایه دهم و یازدهم چه باید بکنیم؟ بریم سراغ میکرو یا میکرو طلایی ؟ شخصا سال بعد کنکور دارم لطفا راهنمایی بفرمایید.

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها
      با سلام و احترام استاد زارع :
      هرچند که شما به عنوان یک نویسنده شاید در سیاست آقایون گاچ تاثیر خیلی زیادی نداشته باشید اما شاید بی خبر هم نباشید و به وسیله اطلاع خودتون از روش و منش عملکر مشخص بشه ما دانش آموزان هم چه اقدامی رو باید انجام بدیم :
      در سایت گاج :
      کتاب زیست کامل جامع کنکور جلد 1 - سری میکرو طلایی - نظام جدید
      کتاب زیست کامل جامع کنکور جلد 2 - سری میکرو طلایی - نظام جدید
      برای دهم یازدهم دوازهمی ها منتشر شده که نویسنده کتاب جلد اول یگ سری از اساتید و جلد دوم شما هستید :
      - نویسنده ها چه طور در عرض سه الی چهار ماه زیست سوم رو تحلیل تست صفحه آرایی منتشر کرده اند ؟ و حل سوالات اونها رو شما انجام داده اید ! جای تردید دارد.
      * از طرفی :
      کتاب های میکرو زیست دهم + میکرو زیست یازدهم هم توسط شما چاپ شده . هنوز دازدهم چاپ نشده منتظر باشیم توسط خود شما آیا چاپ خواهد شد؟

از طرف دیگه همین کتاب های دهم و یازدهم میکرو زیست گاچ که شما نویسنده اش هستید در سایت گاج نوشته اند که ( ویژه‌ی کنکور 99 به بعد )! اونهای که برای 98 میخوان کنکور بدن باید برن سراغ چاپ های سال 95 !!!
      حالا شما بفرمایید ما دانش آموزان پایه دهم و یازدهم چه باید بکنیم؟ بریم سراغ میکرو یا میکرو طلایی ؟ شخصا سال بعد کنکور دارم لطفا راهنمایی بفرمایید.
      سلام
      من هیچ نقشی در تالیف بانک تست میکرو طلایی نداشتم و درسنامه های میکرو طلایی هم همون درسنامه های کتاب های اصلی میکرو هستن که در یک‌جلد تجمیع شدت
      بانک تست میکرو دوازدهم توسط خود من در حال تالیف هست
      اگه میکرو دهم و یازدهم مخصوص کنکور ۹۸ رو ندارید، از کتاب میکرو پایه استفاده کنید

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      من هیچ نقشی در تالیف بانک تست میکرو طلایی نداشتم و درسنامه های میکرو طلایی هم همون درسنامه های کتاب های اصلی میکرو هستن که در یک‌جلد تجمیع شدت
      اگه میکرو دهم و یازدهم مخصوص کنکور ۹۸ رو ندارید، از کتاب میکرو پایه استفاده کنید
      واقعن خسته نباشید با این تالیف میکرو دوازدهم بانک تست !

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      باسلام و احترام.
      ضمن تشکر از پاسخ گویی صادقانه جنابعالی. و جای تعجب دارد که گاج چه طور بانک تست میکرو طلایی زیست رو به اسم شما منتشر کرده. ! و همین باعث مشکل دیگه ای در رویه گاج شده :
      سوالی برام مطرح شده: از اونجایی که بنده قصد دارم برای کنکور 99 اقدام کنم : کتاب های میکرو گاج به اسم شما منتشر شده که در اون قید شده برای سال 99 و به بعد !
      وب سایت گاج :

در صورتی که در وب سایت شخصی شما این کتاب ها مندرج نشده: برای سال دهم از وب سایت نویسنده اصلی کتاب :

برای دهم آقای گاج جلد کتابی را که قید کرده برای سال 99 است کمی تغییر داده .
      ---
      اما برای سال یازدهم : وب سایت گاج (درس‌نامه‌های کامل + تست‌های فراوان + پاسخ‌های روان (ویژه‌ی کنکور 99 به بعد)

برای سال یازدهم از وب سایت نویسنده اصلی کتاب :

مشکل اساسی جلد کتاب شاید نباشه، مشکل اونجای هست که گاج داره کتاب های رو به اسم آقای زارع به فروش می رسونه که هنوز به طور رسمی در وب سایت خود نویسنده اصلی کتاب که به روز هم هست درج و معرفی نشده !
      مخاطب فکر می کنه این کار فقط از سوی گاج صورت گرفته و همان کتاب های قدیمی میکرو گاج رو که این استاد ارجمند زحمت کشیده اند منتشر کرده اند را با تغییر در جلد و نوشته روی جلد به عنوان جدید برای سال 99 و 1400 به فروش می رساند.
      حالا لطفا جناب آقای دکتر زارع مشخص بفرمایید که این دو کتابی که گاج تحت عنوان " ویژه " برای کنکور 99 به بعد با اسم جنابعالی منتشر کرده، مورد تایید شما هم که زحمت تالیف و هماهنگی کتاب مذکور رو با آخرین تغییرات کتاب درسی انجام داده اید می باشد و کتاب های جدیدی هستند و همان کتاب قدیمی میکر شما نیستند .
      با تشکر ویژه از توجه و پیگیری استاد ارجمند.

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوست عزیز آقای زارع این کتابارو بر اساس کتابای چاپ 97 ویرایش و گاج همه کتابای جدیدشو با ی طرح جلد جدید میده بیرون. مثلا تو ویرایش 99 بعضی نکات اضافه شده و بعضی مطالب حذف شده. شما پرا مانور اضافی میدی

14. Top | #29
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MYDR نمایش پست ها
      باسلام و احترام.
      ضمن تشکر از پاسخ گویی صادقانه جنابعالی. و جای تعجب دارد که گاج چه طور بانک تست میکرو طلایی زیست رو به اسم شما منتشر کرده. ! و همین باعث مشکل دیگه ای در رویه گاج شده :
      سوالی برام مطرح شده: از اونجایی که بنده قصد دارم برای کنکور 99 اقدام کنم : کتاب های میکرو گاج به اسم شما منتشر شده که در اون قید شده برای سال 99 و به بعد !
      وب سایت گاج :

در صورتی که در وب سایت شخصی شما این کتاب ها مندرج نشده: برای سال دهم از وب سایت نویسنده اصلی کتاب :

برای دهم آقای گاج جلد کتابی را که قید کرده برای سال 99 است کمی تغییر داده .
      ---
      اما برای سال یازدهم : وب سایت گاج (درس‌نامه‌های کامل + تست‌های فراوان + پاسخ‌های روان (ویژه‌ی کنکور 99 به بعد)

برای سال یازدهم از وب سایت نویسنده اصلی کتاب :

مشکل اساسی جلد کتاب شاید نباشه، مشکل اونجای هست که گاج داره کتاب های رو به اسم آقای زارع به فروش می رسونه که هنوز به طور رسمی در وب سایت خود نویسنده اصلی کتاب که به روز هم هست درج و معرفی نشده !
      مخاطب فکر می کنه این کار فقط از سوی گاج صورت گرفته و همان کتاب های قدیمی میکرو گاج رو که این استاد ارجمند زحمت کشیده اند منتشر کرده اند را با تغییر در جلد و نوشته روی جلد به عنوان جدید برای سال 99 و 1400 به فروش می رساند.
      حالا لطفا جناب آقای دکتر زارع مشخص بفرمایید که این دو کتابی که گاج تحت عنوان " ویژه " برای کنکور 99 به بعد با اسم جنابعالی منتشر کرده، مورد تایید شما هم که زحمت تالیف و هماهنگی کتاب مذکور رو با آخرین تغییرات کتاب درسی انجام داده اید می باشد و کتاب های جدیدی هستند و همان کتاب قدیمی میکر شما نیستند .
      با تشکر ویژه از توجه و پیگیری استاد ارجمند.
      بابا اینقدر رو جلد کتابا کارگاه بازی در نیارین! همون طور که بار ها دیده ایم هر سال گاج جلد کتاباشو به روز میکنه تا بچه ها رو وسوسه کنه کتاب جدید بخرن!! بعدشم باید کتابای جدید میکروی دهم و یازدهم مال کنکور ۹۹ و به بعد باشه! چونکه الان دانش آموز دهم امسال کتابش با کتاب پارسال دهم فرق داره و کتاب تستشم باید به روز بشه، برای شمایی که این حرفا رو میزنی ورژن قبلی کتاب میکرو دهم و یازدهم تو میکروی پایه گاج (جلد آموزش و جلد تست) موجود هستش. کاشکی اونقدری که جلد کتابا رو نگاه می کردین به مطالب داخل کتاب هم نگاه وسواسی داشتین

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DrAminiRad نمایش پست ها
      دوست عزیز آقای زارع این کتابارو بر اساس کتابای چاپ 97 ویرایش و گاج همه کتابای جدیدشو با ی طرح جلد جدید میده بیرون. مثلا تو ویرایش 99 بعضی نکات اضافه شده و بعضی مطالب حذف شده. شما پرا مانور اضافی میدی
      دوست من سلام .
      با توضیحی که دادید یعنی الان کتاب های گاج که برای سال 99 به بعد برای فروش گذاشته شده توسط خود آقای زارع تهییه و تنظیم شده ؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Isaac نمایش پست ها
      بابا اینقدر رو جلد کتابا کارگاه بازی در نیارین! همون طور که بار ها دیده ایم هر سال گاج جلد کتاباشو به روز میکنه تا بچه ها رو وسوسه کنه کتاب جدید بخرن!! بعدشم باید کتابای جدید میکروی دهم و یازدهم مال کنکور ۹۹ و به بعد باشه! چونکه الان دانش آموز دهم امسال کتابش با کتاب پارسال دهم فرق داره و کتاب تستشم باید به روز بشه، برای شمایی که این حرفا رو میزنی ورژن قبلی کتاب میکرو دهم و یازدهم تو میکروی پایه گاج (جلد آموزش و جلد تست) موجود هستش. کاشکی اونقدری که جلد کتابا رو نگاه می کردین به مطالب داخل کتاب هم نگاه وسواسی داشتین
      از نظرت مچکرم ولی کسی عاشق جلد کتاب نیست و هر دانش آموزی یا پشت کنکوری که دستش به کتاب برسه حتما داخلش رو نگاه می کنه بی شک شرایط برای همه یکسان نیست قطعا اگر من هم به میدون انقلاب دسترسی داشتم یا کتاب فروشی جامع چنین بررسی های کرده بودم ... ولی سوال من واضح و مشخص بود که این کتاب های زیست میکرو گاج برای کنکور 99 و به بعد توسط دکتر زارع بوده یا گاج اومده فقط یه جلد روش کشیده و داده بیرون برای فروش !
      (دوستانه هم بهت چیزی بهت بگم: جمله های بهتری انتخاب کنی تعامل بهتری می تونیم داشته باشیم.)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)