خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دیفرانسیل و حسابان استاد منتظری یا استاد مهربان

من رشته ریاضی نظام جدید هستم.برای درس حسابان و دیفرانسیل دی وی دی های استاد منتظری بهتر است یا استاد مهربان؟ سطح درسی من برای مدرسه خوب است.اما تست بیشتر از 20 درصد نمیزنم.
      ویرایش توسط SSalehi : 17 آبان 1397 در ساعت 16:10

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای حسابان و دیفرانسیل رشته ریاضی ؛ کامل ترین مجموعه رو اقای مهربان دارند . ولی همه اش رو یکجا نخرید ، ترتیب دیدن شون هم تو خوده سایت اقای مهبان هستش

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yousef78 نمایش پست ها
      برای حسابان و دیفرانسیل رشته ریاضی ؛ کامل ترین مجموعه رو اقای مهربان دارند . ولی همه اش رو یکجا نخرید ، ترتیب دیدن شون هم تو خوده سایت اقای مهبان هستش
      اما من سطح درسی که دارم برای تست کافی نیست. فقط برای مدرسه می توانم خوب پاخ دهم. شیوه و سطح تدریس ایشان مشکلی ایجاد نمی کند؟

منظورتان از شیوه خرید را متوجه نشدم.

تا چند درصد کمک می کند؟

در شهری که من هستم.اساتید ریاضی معروف و معتبری نیست و همه یا بومی شهر هستند و یا اگر هم از شهر دیگر آمده باشند معروف نیستند.آیا استفاده از دی وی دی پیشنهاد می شود یا رفتن به کلاس؟

مشکل استاد منتظری برای رشته ریاضی در چیست؟
      ویرایش توسط SSalehi : 17 آبان 1397 در ساعت 16:25

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SSalehi نمایش پست ها
      من رشته ریاضی نظام جدید هستم.برای درس حسابان و دیفرانسیل دی وی دی های استاد منتظری بهتر است یا استاد مهربان؟ سطح درسی من برای مدرسه خوب است.اما تست بیشتر از 20 درصد نمیزنم.
      سلام..اقای مهربان بهتره

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همینکه اشنایی با دروس دارید کافیه ، تو مجموعه اقای مهربان هم آموزش وجود داره هم تست حل میشه ، اما تمرکز بیشتر روی حل تسته و تعداد زیادی تست با تیپ های مختلف رو حل میکنند که جزوه هم داره و همه تست ها داخل جزوه هستند .
      منظور از نخریدن یک جا هم برای همین بود که ابتدا اولین مجوعه اشون رو تهیه کنید و اگه براتون مناسب بود و ارتباط خوبی گرفتید بقیه رو هم تهیه کنید .
      مهربان کتاب های معروف و قوی هم در انتشارات تخته سیاه تالیف کرده و در کل معلم شناخته شده ای هستش و تو اصفهان کلاس داره

میدونی به نظر من کلا برای ریاضی کلاس مفیدتر باشه ، من خودم نظام قدیم ام و تهران هستیم و امسال تصمیم گرفتم کلاس شرکت کنم . کلاس یک مزیتی داره اینه که میتونی رفع اشکال داشته باشی . اما دیگه تصمیم اش با خودته که کلاس یک معلم عادی رو شرکت کنی یا اینکه بخوای با دی وی دی جلو ببری .

استاد منتظری برای رشته تجربی خیلی بیشتر محبوبیت پیدا کرده ، مجموعه استاد منتظری رو هم اگه انتخاب کنی مشکلی نداره مهم تلاش خودته ، اما کلا مهربان سطح درسی بالاتری نسبت به منتظری ارائه میده .

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      همینکه اشنایی با دروس دارید کافیه ، تو مجموعه اقای مهربان هم آموزش وجود داره هم تست حل میشه ، اما تمرکز بیشتر روی حل تسته و تعداد زیادی تست با تیپ های مختلف رو حل میکنند که جزوه هم داره و همه تست ها داخل جزوه هستند .
      منظور از نخریدن یک جا هم برای همین بود که ابتدا اولین مجوعه اشون رو تهیه کنید و اگه براتون مناسب بود و ارتباط خوبی گرفتید بقیه رو هم تهیه کنید .
      مهربان کتاب های معروف و قوی هم در انتشارات تخته سیاه تالیف کرده و در کل معلم شناخته شده ای هستش و تو اصفهان کلاس داره

میدونی به نظر من کلا برای ریاضی کلاس مفیدتر باشه ، من خودم نظام قدیم ام و تهران هستیم و امسال تصمیم گرفتم کلاس شرکت کنم . کلاس یک مزیتی داره اینه که میتونی رفع اشکال داشته باشی . اما دیگه تصمیم اش با خودته که کلاس یک معلم عادی رو شرکت کنی یا اینکه بخوای با دی وی دی جلو ببری .

استاد منتظری برای رشته تجربی خیلی بیشتر محبوبیت پیدا کرده ، مجموعه استاد منتظری رو هم اگه انتخاب کنی مشکلی نداره مهم تلاش خودته ، اما کلا مهربان سطح درسی بالاتری نسبت به منتظری ارائه میده .
      شنیدم استاد منتظری یکسری الگو یا تکنیک آموزش داده در دی وی دی ها.منظورم مثل مسعودی نیست.استاد مهربان هم همچین الگو هایی رو آموزش داده وسبک تدریس ایشان بیشتر به چه شکل است؟

استاد مهربان را برای بسته ها باید از ونوس تهیه کنم؟

حس می کنم زبان گفتن منتظری را بهتر درک می کنم حالا نمی دانم برای تبلیغ اینطور تدریس می کند یا نه؟

مقداری سطح گفتار و تدریس استاد مهربان بالاست و نمی دانم در آینده به این شیوه عادت می کنم یا نه؟ از چند تا کلیپ سایت دیدم فقط آموزش می داد و تست حل نمی کرد.

درضمن استاد مهربان یک بسته ادونس و جنرال دارد چه تفاوتی دارند؟ ادونس درک سخت تر است و اول جنرال را ببینم بهتر است؟

در دروس دیگه مثل آمار واحتمال یا هندسه مهندس منتظری خوب تدریس می کنند؟

برای رشته ریاضی استاد منتظری تا چند درصد افزایش می دهد؟
      ویرایش توسط SSalehi : 17 آبان 1397 در ساعت 21:08

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      برای فیزیک کدام استاد را پیشنهاد می کنید؟ در شهر ما استاد نادری نژاد تدریس می کنند.دی وی دی استاد یحیوی تهیه کنم بهتر است یا استاد نادری نژاد کلاس ثبت نام کنم؟
      یک کتاب تکنیک های برتر فیزیک مهر و ماه را دیدم که یکسری تکنیک سرعتی گفته بود.آیا مفید است؟
      کازرانیان چطور است؟
      ویرایش توسط SSalehi : 17 آبان 1397 در ساعت 18:08

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مهربانو یکی از دوستام که رتبشهم 143 شد استفاده میکرد راضی هم بوداما نه که همشو ببینه میکفت هرجا مشکل دارم میبنیم حتی خیلی از درساشو ندیدم
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      از استاد صادق ثابتی استفاده کنید

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شنیدم استاد منتظری یکسری الگو یا تکنیک آموزش داده در دی وی دی ها.منظورم مثل مسعودی نیست.استاد مهربان هم همچین الگو هایی رو آموزش داده وسبک تدریس ایشان بیشتر به چه شکل است؟

استاد مهربان را برای بسته ها باید از ونوس تهیه کنم؟

حس می کنم زبان گفتن منتظری را بهتر درک می کنم حالا نمی دانم برای تبلیغ اینطور تدریس می کند یا نه؟

مقداری سطح گفتار و تدریس استاد مهربان بالاست و نمی دانم در آینده به این شیوه عادت می کنم یا نه؟ از چند تا کلیپ سایت دیدم فقط آموزش می داد و تست حل نمی کرد.

درضمن استاد مهربان یک بسته ادونس و جنرال دارد چه تفاوتی دارند؟ ادونس درک سخت تر است و اول جنرال را ببینم بهتر است؟

در دروس دیگه مثل آمار واحتمال یا هندسه مهندس منتظری خوب تدریس می کنند؟

برای رشته ریاضی استاد منتظری تا چند درصد افزایش می دهد؟
      آره اقای منتظری کلا با تکنیک و الگو تدریس میکنند و مشکلی که خیلی ها بهش اشاره میکنند اینه که درس ریاضی رو از روی مانتیور توضیح میدند و چندان دست به قلم نمیشند . اما برای دانش آموزان با سطح پاینن تر مجموعه اقای منتظری براشون قابل درک تره .
      هر کس یک سلیقه ای داره اما به نظر من مجموعه اقای مهربان برای ریاضیات رشته ریاضی قابل اعتماد تر از اقای منتظری هستش .
      اون بسته های مبحث مبحث اموزش و تست زنی هستش که کامل دیفرانسیل رو تدریس کردند و بعدش تست زنی ، یک کنکور اکتیو هم هستش که حالت جمع بندی داره و نکات مهم رو میگه و درس کمتره و تست زنی میکنه
      یک بسته دیگه به اسم جمع بندی هم دارند که اون یک جمع بندی فشرده تره . برای شروع منظور اون مبحثی هاش بود که با بسته مثلثات شروع میشه .
      اینم لینک ترتیب ها امیدوارم به کارتون بیاد : لینک

امار که به نظرم نیازی به دی وی دی نداری و خودت میتونی خوب بخونی اش ، اما برای احتمال و هندسه 1 آره استاد منتظری خوب کار کردند .

اما یک چیزی رو بگم ، اینکه اگه شما نظام جدید هستی این رو باید در نظر بگیری که تمام دی ودی دی ها برای نظام قدیم هستند و نظام جدید ضبط نشدند هنوز و مثلا دیفرانسیل چه اقای مهربان چه اقای منتظری ، مباحث ای رو که توی نظام جدید دارید و مشترک هستند رو ببینید ، مثلا انتگرال کلا از نظام جدید حذف شده و نیازی نیست که دی وی دی هاش رو تهیه کنید. با تمام این ها به کلاس حضوری هم فکر کنید ...

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای فیزیک کدام استاد را پیشنهاد می کنید؟ در شهر ما استاد نادری نژاد تدریس می کنند.دی وی دی استاد یحیوی تهیه کنم بهتر است یا استاد نادری نژاد کلاس ثبت نام کنم؟
      یک کتاب تکنیک های برتر فیزیک مهر و ماه را دیدم که یکسری تکنیک سرعتی گفته بود.آیا مفید است؟
      کازرانیان چطور است؟
      حتما کلاس استاد نادری نژاد رو از دست ندید ، نتیجه خیلی بهتری نسبت به دی وی دی های اقای یحیوی براتون خواهد داشت ، ایشون جز دبیرهای برتر کشور هستند ، مولف کتاب میکروی گاج هم ایشون اند ، سرعت تدریس شون شاید یک خورده پایین باشه ولی کامل مطالب براتون جا میوفته و مهم اینه که با برنامه شون پیش برید

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آره اقای منتظری کلا با تکنیک و الگو تدریس میکنند و مشکلی که خیلی ها بهش اشاره میکنند اینه که درس ریاضی رو از روی مانتیور توضیح میدند و چندان دست به قلم نمیشند . اما برای دانش آموزان با سطح پاینن تر مجموعه اقای منتظری براشون قابل درک تره .
      هر کس یک سلیقه ای داره اما به نظر من مجموعه اقای مهربان برای ریاضیات رشته ریاضی قابل اعتماد تر از اقای منتظری هستش .
      اون بسته های مبحث مبحث اموزش و تست زنی هستش که کامل دیفرانسیل رو تدریس کردند و بعدش تست زنی ، یک کنکور اکتیو هم هستش که حالت جمع بندی داره و نکات مهم رو میگه و درس کمتره و تست زنی میکنه
      یک بسته دیگه به اسم جمع بندی هم دارند که اون یک جمع بندی فشرده تره . برای شروع منظور اون مبحثی هاش بود که با بسته مثلثات شروع میشه .
      اینم لینک ترتیب ها امیدوارم به کارتون بیاد : لینک

امار که به نظرم نیازی به دی وی دی نداری و خودت میتونی خوب بخونی اش ، اما برای احتمال و هندسه 1 آره استاد منتظری خوب کار کردند .

اما یک چیزی رو بگم ، اینکه اگه شما نظام جدید هستی این رو باید در نظر بگیری که تمام دی ودی دی ها برای نظام قدیم هستند و نظام جدید ضبط نشدند هنوز و مثلا دیفرانسیل چه اقای مهربان چه اقای منتظری ، مباحث ای رو که توی نظام جدید دارید و مشترک هستند رو ببینید ، مثلا انتگرال کلا از نظام جدید حذف شده و نیازی نیست که دی وی دی هاش رو تهیه کنید. با تمام این ها به کلاس حضوری هم فکر کنید ...
      استاد منتظری یک کتاب ریاضی پایه و دیفرانسیل داره که 30000تومان است. که گفته الگوه ها در آن تدریس شده. تاثیر گذار است؟

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      استاد منتظری یک کتاب ریاضی پایه و دیفرانسیل داره که 30000تومان است. که گفته الگوه ها در آن تدریس شده. تاثیر گذار است؟
      اره این کتاب شون کتاب خوبه و با زبون ساده اموزش داده ، یک کتاب اموزش محوره ولی چون کتاب قدیمی ایه تقریبا تست هاش تست های ازاد دهه 70 و 80 داخل کتاب هست . از لحاظ تست و سوال کتاب مناسبی نیست اما از لحاظ اموزش خوبه . یک مشکل دیگه هم اینکه فقط ریاضی پایه رو شامل میشه و مباحث دیفرانسیل رو نداره (خد و پیوستگی ، مشتق ، کاربردمشتق ، انتگرال )

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره این کتاب شون کتاب خوبه و با زبون ساده اموزش داده ، یک کتاب اموزش محوره ولی چون کتاب قدیمی ایه تقریبا تست هاش تست های ازاد دهه 70 و 80 داخل کتاب هست . از لحاظ تست و سوال کتاب مناسبی نیست اما از لحاظ اموزش خوبه . یک مشکل دیگه هم اینکه فقط ریاضی پایه رو شامل میشه و مباحث دیفرانسیل رو نداره (خد و پیوستگی ، مشتق ، کاربردمشتق ، انتگرال )
      من برایم آموزش مهمتر است.از همان الگو ها استفاده کرده و برای سرعت مناسب است؟

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      مردک شیاد... منتظری در حد ی تسلط نسبی هم نیست، استاد کجا بود؟!!!!
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن