خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SSalehi نمایش پست ها
      من برایم آموزش مهمتر است.از همان الگو ها استفاده کرده و برای سرعت مناسب است؟
      الگو های دی وی دی هاشون فکر میکنم متفاوت باشه ...
      ببینید یک چیز رو قبلا هم گفتم ، برای دیفرانسیل و ریاضیات اگه مجموعه اقای مهربان رو خوب کار کنید مشکلات اموزشی و تست زنی تون برای دیفرانسیل برطرف میشه ، یا اگه با مهربان کار نکردید بهترین کار اینه که یک کتاب تست معتبر و اموزشی بازار رو تهیه کنید و از روی اون کار کنید تا بهترین نتیجه رو بگیرید ، برای کنکور باید زحمت بکشیم ... دیگه تصمیم با خودتون

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کتاب منتظری فقط با dvd های چند ملیونیش قابل استفادست
      تدریس ۲ نفره دارن خواستی ببینی حتما چند قرص سردرد کنار دستت بزار

اما مهربان واقعا یه دبیر بسیار عالیه، هم کتاب داره(آموزش کامل + تست) هم dvd (+جزوه) که اونم خیلی شیوا تدریس کرده و بسیار قابل فهمه تست هم به مقدار کافی حل کرده

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yousef78 نمایش پست ها
      الگو های دی وی دی هاشون فکر میکنم متفاوت باشه ...
      ببینید یک چیز رو قبلا هم گفتم ، برای دیفرانسیل و ریاضیات اگه مجموعه اقای مهربان رو خوب کار کنید مشکلات اموزشی و تست زنی تون برای دیفرانسیل برطرف میشه ، یا اگه با مهربان کار نکردید بهترین کار اینه که یک کتاب تست معتبر و اموزشی بازار رو تهیه کنید و از روی اون کار کنید تا بهترین نتیجه رو بگیرید ، برای کنکور باید زحمت بکشیم ... دیگه تصمیم با خودتون
      برای شیمی کتاب های نوشته بهمن بازرگان مناسب است؟

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SSalehi نمایش پست ها
      برای شیمی کتاب های نوشته بهمن بازرگان مناسب است؟
      اره برای اموزش و اماده شدن برای کنکور خیلی خوبه و خیلی ها ازش نتیجه گرفتند ... سعی کنید کامل به روی مطالب اش مسلط بشید ... موج ازمون نشر الگو هم پیشنهاد میشه که ولی برای کسانی هستش که به مبتکران مسلط هستند و در مرحله بعدی از موج ازمون استفاده کنند . ولی تا قبل اش حتما مبتکران رو کامل کار کنید و اگه رسیدید و وقت شد سراغ منابع دیگه برید

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منتظری هنگام تدریش یه حرکتایی از خودش در میاره داد میزنه عرق از سر و روش پایین میاد اگه دیدی یه بسته قرص سردرد کنارت باشه

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا هيچكدام...

محمد مهربان كيفيت تدريس نظام جديدش طي بازخوردي كه دريافت شده چندان مطلوب نيست...
      حسابان خيلي سبز و مهروماه براي پركاري تستي تا تسلط...
      Mathematics, rightly viewed, possesses not only truth, but supreme beauty—a beauty cold and austere, like that of sculpture, without appeal to any part of our weaker nature, without the gorgeous trappings of painting or music, yet sublimely pure, and capable of a stern perfection such as only the greatest art can show. The true spirit of delight, the exaltation, the sense of being more than Man, which is the touchstone of the highest excellence, is to be found in mathematics as surely as poetry

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن