خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 86
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

Post رمز موفقیت در درس فیزیک

mehd-loading...-.gif
      fizik-mehd-konkur.-.jpg
      ویرایش توسط MehD : 17 شهریور 1392 در ساعت 02:25

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      شما قبول دارین که برای رشته تجربی در حد سوالات کنکور کار کردن میشه به درصد بالای 35 یا 40 رسید؟میشه نظرتونو بگید.
      باید انداختش دور...همین.

قلب آهنی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AّmIr.:.ــــــ نمایش پست ها
      شما قبول دارین که برای رشته تجربی در حد سوالات کنکور کار کردن میشه به درصد بالای 35 یا 40 رسید؟میشه نظرتونو بگید.
      نه همیشه گفتم بازم میگم در حد 100 بخونی 50 میزنی در حد 40 بخونی 10 هم نمیزنی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در ضمن من نمیدونم چرا همه با فیزیک مشکل دارن درس دوست‌داشتنیه باید باهاش حال کنی اون موقع میشه آسون

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بله موافقم؛ حل و بررسی سوالات کنکورهای سالهای گذشته هم خیلی میتونه کمک بکنه، چون هرساله کلی سوال مشابه و حتی تکراری میاد؛ البته اینکار باید بصورتی انجام بشه که کاملا مفهوم سوال و حل اون درک بشه و واقعا یاد بگیرید نه اینکه حفظ بشه؛ البته اینم بگم که بهتره الان فعلا سراغ سوالات کنکور نرید و فقط تالیفی بزنیدو اونارو نسوزونید تا بتونید در دوران جمع بندی ازش استفاده کنید

البته قلمچی خودش کلی از سوالاتو میسوزونه!

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا از اول سولای کنکورو نخونیم؟اخه خود فیزیک پایه30سال کلی سوال داره.یعنی نمیشه فقط باهمون کار کردو درصد خوبی بدست اورد؟

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samin7 نمایش پست ها
      چرا از اول سولای کنکورو نخونیم؟اخه خود فیزیک پایه30سال کلی سوال داره.یعنی نمیشه فقط باهمون کار کردو درصد خوبی بدست اورد؟
      اگر قراره که فقط سوالای کنکور رو کار کنید که آره باید الانم همونارو بخونید، ولی اگر میخواین تست تالیفی هم بزنید و به تسلط کافی و سرعت بالا برسید نباید سوالات کنکورای سال های گذشته رو بسوزونید چون شما توی خرداد یه دوران جمع بندی دارید که باید دقیقا مثل کنکور و در همون شرایط کنکورای قبلی رو از خودتون آزمون بگیرید و رفع اشکال پایانی رو هم بکنید و کارو تموم کنید؛ اگه از الان سوالات کنکور رو حل کنید دیگه اون آزمونای جمع بندی هیچ ارزشی نداره چون شما قبلا سوالاتش رو دیدید و واستون تکراریه، و تمامی درصدهاتون در آون آزمونا کاذبه!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام
      من عاشق فيزيكم...كتابو حفظم ..تمام مسائلو خودم به راحتي حل ميكنم...
      من براي كتاب كمك اموزشي كتاب اصليم گاج بود اكثرشو راحت حل ميكردم ...بعدشم اونو تموم كردم رفتم قلم چي زدم اونم تموم كردم انرژي اتمي زدم هم پيش هم پايه ....ولي همون موقع هم تو ازمونا خوب نميتونستم سوالارو حل كنم..استرسم نداشتم ولي نميدونم چرا نميشد...
      اخرشم تو كنكور امسال 40 درصد فيزيك زدم..
      من بايد چيكار كنم واقعا؟؟
      "یـاد کــَردن"زیبــاتـــَرین هـــِدیه ایست

کِـه نیـاز بـــِه کــادو کــَردن نــَداره"بــِه یــادتونـــَم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من میخام تو کنکور فیزیک رو بالای 60 بزنم چجوری و چقدر بخونم که بتونم راحت از پس 60 70 % سولای کنکور بر بیام

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 222sara نمایش پست ها
      سلام
      من عاشق فيزيكم...كتابو حفظم ..تمام مسائلو خودم به راحتي حل ميكنم...
      من براي كتاب كمك اموزشي كتاب اصليم گاج بود اكثرشو راحت حل ميكردم ...بعدشم اونو تموم كردم رفتم قلم چي زدم اونم تموم كردم انرژي اتمي زدم هم پيش هم پايه ....ولي همون موقع هم تو ازمونا خوب نميتونستم سوالارو حل كنم..استرسم نداشتم ولي نميدونم چرا نميشد...
      اخرشم تو كنكور امسال 40 درصد فيزيك زدم..
      من بايد چيكار كنم واقعا؟؟
      یعنی شما مثلا تستای یه مبحثو به راحتی تو خونه میزدید بعدش که میرفتید سر جلسه ی آزمون آزمایشی همونارو نمیتونستید خوب حلشون کنید؟! آخه میگید استرسم که نداشتید؛ عجیبه!

چندتا سوال:

-شما از همون اول تستای کتابو خودتون حل میکردید یا اینکه حل یه نمونه سوالو می دیدید بعد تستای مشابهش رو میزدید؟

-وقتی جزوه و درسنامه ی یه بخش رو میخوندید بالافاصله تستاشو میزدید یا فرداش و بعد چند روز اینکارو میکردید؟

-تستای کتابارو تو وقت استاندارد و قانونی میزدید؟

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      یکی با گاج میتونه درصد بالایی بزنه یکی بامبتکران یکی...
      باید ببینی خودت باکدوم راحتتری...
      باید نقطه ی قوت وضعفتوبشناسی...و ببینی خودت برای خوندن فیزیک به چندساعت نیازداری...چون ممکنه اونیکه توروراهنمایی میکنه که چندساعت بخونی فیزیکش ازتوقوی ترباشه
      تویه کتابو دقیق بخون وتمرین کن درصد بالایی میاری
      بقول دوستمون سوالات کنکوروبرای دوران جمع بندی بزار وزمان ودرصد بگیر که ببینی چقد تلاش کردی
      ایناهم اکثرش متله فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است
      ویرایش توسط MehD : 17 شهریور 1392 در ساعت 18:57

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehD نمایش پست ها
      یعنی شما مثلا تستای یه مبحثو به راحتی تو خونه میزدید بعدش که میرفتید سر جلسه ی آزمون آزمایشی همونارو نمیتونستید خوب حلشون کنید؟! آخه میگید استرسم که نداشتید؛ عجیبه!

چندتا سوال:

-شما از همون اول تستای کتابو خودتون حل میکردید یا اینکه حل یه نمونه سوالو می دیدید بعد تستای مشابهش رو میزدید؟

-وقتی جزوه و درسنامه ی یه بخش رو میخوندید بالافاصله تستاشو میزدید یا فرداش و بعد چند روز اینکارو میکردید؟

-تستای کتابارو تو وقت استاندارد و قانونی میزدید؟

من روزاي زوج فيزيك داشتم وقتي ميومدم خونه استادم يه نمونه سوال ميداد از درس جلسه قبل تستاي قاطي من اونو حل ميكردم..
      من سر كلاس خيلي خوب گوش ميدادم وقتي ميومدم خونه ديگه زياد فيزيكو نميخوندم فقط كتابو مرور ميكردم و حفظياتشو يه نگاه ميكردم..
      بعد مثلا روزاي فرد از هر مدل تست درس جلسه قبل حل ميكردم بعد كلي تست ميموند من 5شنبه يا جمعه مي شستم همشو حل ميكردم البته خوب بعضياشم نميتونستم..
      اول تو وقت نميزدم...ولي ديگه 2 يا 3 ماه اخر تايم ميگرفتم..

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب توی هر درسی برای رسیدن به هدف، منابع و روش مطالعه خیلی مهمه، فقط ساعت مطالعه و مقدار خوندن و تست زدنه که توش شخص با شخص فرق میکنه

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehD نمایش پست ها
      خب توی هر درسی برای رسیدن به هدف، منابع و روش مطالعه خیلی مهمه، فقط ساعت مطالعه و مقدار خوندن و تست زدنه که توش شخص با شخص فرق میکنه
      اقامهدی حرفتون متین.من منظوره بدی نداشتم
      اما این بنده خدا مثل من چندماه وقتشوفقط صرف منابع میکنه که چی انتخاب کنه
      فقط روش مطالعه وساعتش مهمه
      ناسلامتی رتبه سه تجربی امسال همشهریه من بوده
      درهرصورت روش خوندنه هرکس بایکی دیگه فرق میکنهاینوقبول کن
      من و خدا ...تو و همه

حاصل عشق مترسک به کلاغ....مرگ یک مزرعه است

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من امسال واسه فيزيك چيكار كنم ...ميرم كتابو بخونم ميبينم همشو بلدم..
      جزوه همشو حفظم..
      گاجو ...قلم چيو...نشرالگو رو هم زدم ...برا تست چيكار كنم؟؟

صفحه 1 از 6 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن