خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

راهنمایی در مطالعه دینی و عربی و زیست

سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان. من تکلیفم تقریبا تو همه دروس معلومه بجز این دینی و عربی لامصب (نظام قدیمم). بنظر شما سروران بهتره که برای دینی دی وی دی یوسفیانو ببینم (جزوه کاملشو دارم پس نیازی به جزوه نویسی ندارم ) و در خلال دیدن از رو خط ویژه تست بزنم و بعد اون یه دور مطالبو از ر کتاب درسی بخونم و بعد تست کنکور بزنم ؟ یا اینکه گاج میکرو رو و درس درس بخونم و تست بزنم ؟ اینم بگم وقتی از گاج میخونم خیلی طول میکشه .
      حالا برا عربی با توجه به اینکه با درسنامه گاج کامل خیلی ارتباط خوبی نمیتونم برقرار کنم بنظرتون اگه دی وی دیای میثم فلاح (جزوه اینم دارم و به جزوه نویسی تقریبا نیازی نیس) و در خلالش تست بزنم یا بهتره فقط کتاب بخونم؟ درضمن نظرتون راجع به لغت خوندن از روی لقمه مهر ماه برای عربی چیه؟
      حالا که تا اینجا اومدیم یه سوال دیگه هم میپرسم
      برای زیست روشم اینه که کتاب درسی رو همزمان با ویس های رضا امیر میخونم و نکاتی ک اون بزرگوار میگه رو تو کتاب مینویسم بعد د سه بار مرور شروع میکنم از رو ای کیو تست میزنم و دوره ای ازمونای ماز رو میزنم . نظرتون چیه ؟ نیاز به اصلاحات داره یا نه؟
      شرمنده که زیاد شد حرفام خیلی ممنون میشم اگه کمکم کنین✋
      @WickedSick
      @ZAPATA
      ویرایش توسط mehrab_r78 : 15 آبان 1397 در ساعت 22:36

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      1. دینی دی وی دی نمیخواد اگه خط ویژه دارید همونو بخونیدوگرنه با صبر و حوصله میکرو بخونید .
      2.واسه عربی هم درسنامش زیاد طولانی نیس که ولی اگه با فیلم پیشرفتتون بهتره فیلم ببینید. لغات کتاب درسی هم فراموش نشه( از اخر کتاب درسی یا هم لقمه سطر به سطر مهروماه)
      3.در باره زیست اگه با این روش نتیجه میگیرید پس همین رو ادامه بدید.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      (این تاپیک)http://forum.konkur.in/thread63961.htmlسلام وقتتون بخیرمرسی ازدوست عزیزی که افتخاردادندوتگ کردندممنونم ازشما
      دقت فرماییدبرای مطالعه زست بایدبامرورهامتعددبه کتا درسی مسلط بشیدتوضحات بیشتراگه بخواهیدتواین اپیک مفصل تضیح دادم
      ولی درموردمنابع زیست بنظرم اگه متوسط وضعیف هستیدبی های کانون+نقره ایگاج +خیلی سبزمیتونه مفیداشه اگه قوی هستیدالگویاآی کیویااگه خیلی وواس داریدهردوتاوجمع بندی هم آزمون زیست خیلی سبز+تک رقمی کلک آزمون(40آمون و20آزمون وغول آمون میتونه مفیدباشه+20آزمون تخته سیاه
      واسه عربی3بخشه که شامل تره وتعریب ومفهوم که تست هست وقوعد8تست ه4تاش دوم دبیرستان و4تاش منصوبات ازسوم هستش+درک مطلب که4تامتنه2تاشکل وتاجزیه وکیب بنظرم عربی بایه درسنمه کوچیک ولی مفصل+تس زادثل استداص زاده یالادتیآلاب جاهای عالی برسیدبای دینی هم که بهتن راهخوندنه ومخصوصاپیام آیات کهبنظرم لقمهمهروماه م حجم ومناسبه
      پ.ن:انگارلینک تاپیک بازنمیشهمنظورم تاپیک راهنمایی برای درصدبالای زیست اسارترمحترم جناب زاپاتاست
      نگران منی به توقرصه دلم
      ویرایش توسط n3gin2000 : 20 آبان 1397 در ساعت 11:30

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای دینی واقعا دی وی دی لازم نیست بیشتر وقت میگیره
      برای خوندن انقدر وسواسی نباشید ، این مدل درس خوندن فکر کنم وقت زیادی از شما بگیره
      مثلا دینی رو میتونی دو باکس مطالعه براش بذاری بخونی
      بار اول متن کتاب + تست خط ویژه
      و بار دوم‌ تست های کنکور میکرو و حاشیه نویسی نکته های ایات
      عربی درسنامه گاج مختصرو مفیده بیشتر تست بزن گزینه هارو تحلیل کن
      فقط قسمت هایی که مشکل داری دی وی دی ببین برای عربی فیلم های الا حرف نداره

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      برای دینی گاج نقره ای+تست های تالیفی سفیرخردروکامل رنده کن قول میدم زیر90نمیزنی
      برای عربی ازعربی جامع خیلی سبزغزال موسوی وجمعبندیشون استفاده کن دودوربخونیش زیر80نمیزنی
      برای زیست هم اول زیست نقره ای وبعدزیست ایکیوودراخرموج آزمون نشرالگوروبزن زیر70نمیزنی ولی توایکیوهرتست زیستی که میبینی یه ده دقیقه بشین تحلیلش کن تاسطح زیست شناسیت بره بالا وبرای روپوش سفیداماده تربشی!
      برای روش مطالعه زیست هم ازروش خانم سارا همتی استفاده کن!
      موفق باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)