خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

Unhappy شما چطور مطالعه میکنید...؟؟؟

شما چطوری توی طول هفته درس میخونید ک تا آخر هفته ثابت هستید و مداوم مطالعه دارید
      من شنبه رو ک شروع کردم خیلی خوب مطالعه داشتم و ساعت مطالعه ام حدود ده ساعتی بود، یک شنبه دوشنبه هم ب همین روال ب خوبی پیش رفتم
      ولی امروز واقعا افتضاح بودم فقط ۴ ساعت مطالعه کردم بعد اون هم هرچی میخونم نمیره تو سرم
      دقیقا هفته گذشته و هفته های قبل هم با این مشکل رو به رو بودم واقعا نمیدونم باید چکار کنم
      ممنون میشم نظرتون و چطور مطالعه کردنتون رو بگید
      با تشکر
      مرا به سخت جانی اینچنین گمان نبود....
      ویرایش توسط Sara_Bano : 15 آبان 1397 در ساعت 20:28

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      کسی نبود ک جواب بده
      ممنون

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام سعی کنید از 6 الی 7 ساعت شروع کنید و سپس به تدریج افزایش ساعت مطالعه داشته باشید تنها راهش همینه
      موفق باشید

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhassan5303 نمایش پست ها
      سلام سعی کنید از 6 الی 7 ساعت شروع کنید و سپس به تدریج افزایش ساعت مطالعه داشته باشید تنها راهش همینه
      موفق باشید
      سلام
      من دقیقا ب همین صورت شروع کردم از هفته اول مهر ک شروع کردم ۳ ساعت میخوندم کم کم زیاد کردم
      ولی الان تا وسط هفته ک میرسم دیگه اصلا نمیفهمم چی میخونم هیچی تو سرم نمیره

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      این یه جور حس منفی و تلقینه بهتون اطمینان میدم وقتی این حس رو دارید از بقیه ی وقت ها کیفیت مطالعتون بالاتره وقتی این حس اومد سراغتون به خودتون بگید هیچ تاثیری در مطالعم نداره و ادامه بدید
      ادامه دادن یه هنره موفق باشید

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      در هفته یه تایمی رو برای استراحت در نظر بگیرین احتمالا کل هفته رو با خودتون برنامه ریختین که کل هفته رو بخونین
      مثلا با خودتون بگید شنبه تا دوشنبه چون میتونید ۱۰ رو بخونید وسط هفته ۳ شنبه و ۴ شنبه ۸ساعت بخونید و ۵شنبه یه ۶ ساعت به خودتون استراحت بدید حالا این ۶ساعت هر تایمی از روز میتونه باشه ولی پیوسته باشه بهتره
      اینطوری وقتی یه ساعتی رو درهفته برای استراحت درنظر میگیرین طول هفته حتی اگه خسته هم بشین ذهنتون با خودش میگه درسته الان دارم بیشتر تلاش میکنم اما یه زمانی هم برای ریفرش شدن و استراحت دارم
      امیدوارم تونسته باشم بهتون کمک کرده باشم
      موفق باشید

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19pf نمایش پست ها
      در هفته یه تایمی رو برای استراحت در نظر بگیرین احتمالا کل هفته رو با خودتون برنامه ریختین که کل هفته رو بخونین
      مثلا با خودتون بگید شنبه تا دوشنبه چون میتونید ۱۰ رو بخونید وسط هفته ۳ شنبه و ۴ شنبه ۸ساعت بخونید و ۵شنبه یه ۶ ساعت به خودتون استراحت بدید حالا این ۶ساعت هر تایمی از روز میتونه باشه ولی پیوسته باشه بهتره
      اینطوری وقتی یه ساعتی رو درهفته برای استراحت درنظر میگیرین طول هفته حتی اگه خسته هم بشین ذهنتون با خودش میگه درسته الان دارم بیشتر تلاش میکنم اما یه زمانی هم برای ریفرش شدن و استراحت دارم
      امیدوارم تونسته باشم بهتون کمک کرده باشم
      موفق باشید
      واقعا وقتی برا خودم برنامه می ریزم استراحت هم می زارم ولی ی وسواس دارم ک ب برنامه نرسم
      متاسفانه خیلی از برنامم هم مونده نرسیدم بهش موندم اون درس های چا مونده رو چطور جبران کنم

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_Bano نمایش پست ها

واقعا وقتی برا خودم برنامه می ریزم استراحت هم می زارم ولی ی وسواس دارم ک ب برنامه نرسم
      متاسفانه خیلی از برنامم هم مونده نرسیدم بهش موندم اون درس های چا مونده رو چطور جبران کنم
      شب قبل خواب برنامه ی فرداتون رو بنویسید و فردا کاملا بهش عمل کنید برنامه کلی هفتگی ننویسید به نظر من
      در هر صورت شما اون روز تمام تلاشتون رو کردید و از تمام زمانتون استفاده کردید

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      [FONT="System"][COLOR="Indigo"][B]
      شب قبل خواب برنامه ی فرداتون رو بنویسید و فردا کاملا بهش عمل کنید برنامه کلی هفتگی ننویسید به نظر من
      در هر صورت شما اون روز تمام تلاشتون رو کردید و از تمام زمانتون استفاده کردید
      برنامه کلی هفته گی من اینجوریه ک مثلا شنبه زیست شیمی فیزیک ریاضی عربی زبان هست و....
      هرشب برنامه فردا خودم ک مثلا از این ساعت تا این ساعت این درس بخونم مینویسم دیشب هم همینجوری نوشتم تا ساعت ۱۲ یک ظهر خوب درس میخوندم ولی بعد اون دیه هرچی میخوندم نمی فهمیدم چی میخونم[
      دو هفته قبل هم این مشکل وسط هفته برام پیش امد

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

برنامه کلی هفته گی من اینجوریه ک مثلا شنبه زیست شیمی فیزیک ریاضی عربی زبان هست و....
      هرشب برنامه فردا خودم ک مثلا از این ساعت تا این ساعت این درس بخونم مینویسم دیشب هم همینجوری نوشتم تا ساعت ۱۲ یک ظهر خوب درس میخوندم ولی بعد اون دیه هرچی میخوندم نمی فهمیدم چی میخونم[
      ذهنتون رو درگیر اینکه میفهمید یا نه نکنید فقط ادامه بدید و انرژی تون رو صرف این جور موارد منفی نکنید به خودتون تلقین کنید که همه چی اوکی ه و ادامه بدید

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

به نظرم اینکه میگید از این ساعت تا این ساعت فرضا زیست کار اشتباهیه بهتره حجمی برنامه ریزی کنید مثلا بگید امروز زیست 15 ص مثلا شیمی 6ص و....
      چون اگر فرضا یک روز تا ساعت 11ظهر بخوابین خب قطعا کل تایم صبحتون رو از دست دادین و این خیلی اعصاب آدمو خورد میکنه و تایم های بعد از ظهر همش تو فکر تایم صبح هستین و روی درسای بعد از ظهر تمرکز ندارین و از طرفی درسایی رو که برای صبح گذاشته بودین هم نخوندین و این طوری از برنامه جا میمونین
      کاربرmatrooke
      توی سایت که خودشون الان دارن پزشکی میخونن یه تاپیک دارن در مورد نحوه برنامه ریزی به نظرم اون تاپیک رو برید بخونید ( ازتون عذرمیخوام لینک گذاری رو بلد نیستم وگرنه لینک تاپیک رو اینجا میذاشتم براتون)
      و در آخر یه جمله رو یادتون باشه : هر تفکر منفی در مورد یک واقعیت قبل از اینکه دست به کاری بزنید شما راشکست خواهد داد ( همین که میگید ولی بعد اون دیه هرچی میخوندم نمی فهمیدم چی میخونم
      کافیه فقط چند بار دیگه این جمله رو با خودتون تکرار کنید تا برای همیشه خودتون رو بد بخت کنید ( معذرت میخوام از این لفظ استفاده کردم ولی حقیقتا این اتفاق میفته) )
      چراشم بخاطر اینه که تکرار این جمله باعث میشه این جمله وارد ضمیر ناخودآگاهتون بشه و شما خودتون رو با این صفت بشناسین درحالی که اصلا این طور آدمی نیستید درحالی که آدم قدرت مندی هستید در حالی که میتونید
      امرسون : ( آنهایی پیروز میشوند که باور دارند می توانند ) وی اضافه کرده است : ( با انجام هر کاری که از آنها میترسید ترس را نابود کنید )
      اگر فکر میکنید امروز 12 ظهر به بعد درسا رو خوب نمی فهمیدید فردا صبح که از خواب بیدارشدین شدیدا منتظر 12 ظهر به بعد باشید شما باید برید واین ترس رو شکستش بدید اینو برای روز های دیگه هم تکرار کنید به خودتون اثبات کنید که میتونید حتی کمی پیشرفت هم در روز اول عالیه چون به تدریج روزای دیگه کامل ازتون این ترس شکست میخوره و در نهایت شما موفق میشید یادتون باشه شکست دادن این ترس ها یک روز اتفاق نمیوفته بلکه به یه زمان حداقل 21 روزه نیاز داره پس سریعا جا نزید یادتون باشه اگه جا نزنید این شمایید که نهایتا موفق میشید نه اون ترسه حالا چرا اصلا باید اون ترس رو شکست بدید چون انسان های برنده قبل ازینکه به موفقیت برسند از نظر فکری خودشون رو موفق حساب کردند و در ذهنشون از خودشون یک انسان موفق ساختن
      بخش های آبی از کتاب ((قدرت فکر مثبت )) نوشته نورمن وینست پیل از نویسندگان برتر مجله نیویورک تایمز
      ویرایش توسط 19pf : 16 آبان 1397 در ساعت 00:08

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

تا اخر بخونش يه قانون تو فیزیک هست كه ميگه :
      هر ذره د‌ر حال ساطع کردن مدام انرژي از خود است.
      انرژی بدن من و شما قابل هدایت به یک سمت مشخص است.
      اگر به چیز مشخصی فکر کنیم انرژی ما به سمت اون چیز مشخص میره.
      خیلی وقت ها میشه که به کسی زنگ می زنیم و میگه:
      - "چه خوب شد زنگ زدی!"
      - " داشتم بهت زنگ می زدم!"
      - "داشتم بهت فکر می کردم!"
      - "حلال زاده!"
      - "دل به دل راه!"
      نکتهٔ جالبش اینه که من به محض اینکه به شخص خاصی در هر جای دنیا که فکر کنم انرژی های من بلافاصله به سمت اون حرکت می کنه و بلافاصله به او میرسد بدون سپری شدن زمان.
      حتی اگه من توی ایران و طرف مقابل توی آمریکا باشه.
      در فیزیک به این میگن "جهش کوانتومی".
      یعنی انرژی ما از زمان عبور می کند.
      پس به محض اینکه ما به چیزی فکر کنیم انرژی ما پیش او حاضر است.
      یه وقتایی توی خیابون راه میری، حس می کنی که یکی داره نگاه تون می کنه. برمی گردی می بینی واقعا داره نگاهت می کنه.
      شما چطور حس کردی که یکی داره نگاه تون می کنه؟ قبول دارین کسی که به شما نگاه می کنه، داره به شما فکر هم می کنه؟ انرژی اون شخص رو دریافت می کنید و نتیجه ی تحلیلی که مغز شما از اون انرژی می کنه، میشه حس شما! شکل پر رنگ این رو میگن "تله پاتی" که آدم ها یاد می گیرن با تبادل انرژی فکر همدیگه رو بخونن
      انرژی ما مثبت و منفی میشه ولی انرژی اجسام خنثی است.
      اگرحالمون خوب باشه
      اگر آرام باشیم، اگر مهر بورزیم، اگر لطفی کنیم
      اگر دعابخونیم
      انرژی ما مثبت است
      اگر حالمون بد باشه
      اگه غر میزنیم
      اگه بد و بی راه میگیم
      اگه عصبانی هستیم
      اگه استرس داریم
      اگه نگران هستیم
      اگه اضطراب داریم
      انرژی ما منفی است
      انرژی اجسام خنثی است ولی انرژی انسان میتونه انرژی اجسام رو هم مثبت و منفی بکنه.
      آدم هایی که مثبت هستن (فکر های خوب می کنن – روحیه عالی دارن) انرژی شون مثبت است.
      آدم هایی که منفی هستن (روحیه داغونی دارن) انرژی شون منفی است.
      از بحث های مهم موفقی
      تا جایی که میتونی "از آدم های منفی حذر کن"
      و تا جایی که می تونی "بچسب به آدم های مثبت"
      چرا؟
      چون انرژی اونها روی تو اثر می گذارد.
      اگه آدم مثبت دیدی،
      بچسب بهش!
      اگه آدم منفی هم دیدی، در رو!
      چون "افسرده دل، افسرده کند انجمنی را"
      یک ماه با یه آدم غرغرو راه برو، بعد از یک ماه خودت هم راه میری، غر میزنی.
      قدیما یه موضوعی بود به نام "مجاورت".
      اگر عارفی و یا پهلوانی بود، عده ای به نام "مرید و نوچه" دور و بر اینها بودن. این مرید ها و نوچه ها همش حس خوبی داشتن.
      این حس خوب به خاطر چی بود؟
      به خاطر انرژی فوق العاده مثبت اون عارف و پهلوان!
      هاله های انرژی در پیرامون دو قسمت از بدن ما تراکم بیشتری دارند.
      چشم ها ������
      و
      دست ها
      زمانی که:
      - حالمون خوب نیست
      - عصبانیم
      - غر میزنیم
      چشم های ما دروازه ی انتقال انرژی منفی اند.
      وقتی حالت خوب نیست حق نداری وارد خونه ( يا وارد مجموعه ات ) بشی.
      به محض اینکه شما با حالت منفی وارد خونه ( يا مجموعه ات ) میشی و شروع به سلام کردن به دیگران می کنید، انرژی منفی رو از طریق چشم هاتون به اعضای خونه ( يا اعضاي مجموعه ات ) منتقل می کنید. نتیجه این میشه که نیم ساعت بعد یا دارید میزنید تو سر همدیگه یا هر کدوم خسته و کوفته و داغون یه گوشه خونه ولو شدید!
      اول کیسه زباله انرژی های منفی رو بذار پشت در، بعد وارد شو.
      وقتی حالتون بده، به عزیزاتون نگاه نکنید.
      وقتی حالتون خوبه، تا می تونید به عزیزاتون نگاه کنید.
      چشم های ما اگه حالمون خوب باشه، دروازه ی انتقال انرژی مثبت است و اگر حالمون بد باشه، دروازهٔ انتقال انرژی منفی است. بیشترین مقدار انرژی رو اول دست ها دارن و بعد چشم ها.
      یاد خدا ...مثبت ترین و نجات بخش ترین انرژی در تمام کائنات می باشد .
      خود را به این منبع لایزال پر قدرت و بی انتها متصل نماییم.... 
      ﺗﻮ ﺑﻪ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﯾﺎﺩ ﻣﯿﺪﻫﯽ ﭼﻄﻮﺭ ﺑﺎﺗﻮ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩ ﮐﻨﻨﺪ.������������
      ﻭﻗﺘﯽ ﺗﻮ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ ﺁﻧﻬﺎ ﻫﻢ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ.
      ﻫﻨﮕﺎﻣﯽ ﮐﻪ ﺷﺮﻭﻉ ﺑﻪ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﮔﺬﺍﺷﺘﻦ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﻣﯽﮐﻨﯽ
      ﺩﺭﻭﺍﻗﻊ ﺑﻪ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻧﺤﻮﻩ ﻣﺤﺘﺮﻣﺎﻧﻪ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺁﻣﻮﺯﯼ.
      ﻭﻗﺘﯽ ﺩﺭ ﺭﻭﺍﺑﻄﺖ ﻗﺪﺭﺗﻤﻨﺪﺍﻧﻪ ﻇﺎﻫﺮ ﻣﯽ ﺷﻮﯼ،
      ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﯾﺎﺩ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﻧﺪ ﺑﺎﻓﺮﺩ ﺗﻮﺍﻧﻤﻨﺪﯼ ﺭﻭﺑﺮﻭ ﻫﺴﺘﻨﺪ.
      ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺁﺩﻣﻬﺎﺭﺍﺗﻐﯿﯿﺮ ﺩﻫﯽ؟
      ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺭﺍﻩ ﺗﺤﻮﻝ ﺁﻧﻬﺎ, "اﯾﺠﺎﺩ ﺩﮔﺮﮔﻮﻧﯽ ﺩﺭ ﺧﻮﺩﺕ" ﺍﺳﺖ.
      فارغ ازهرخستگی و آشفتگی.

اینو توی همین سایت دیدم یه دوست عزیز گذاشته بودن گفتم شما هم بخونید در مورد تفکر مثبت و اهمیتشه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      به نظرم اینکه میگید از این ساعت تا این ساعت فرضا زیست کار اشتباهیه بهتره حجمی برنامه ریزی کنید مثلا بگید امروز زیست 15 ص مثلا شیمی 6ص و....
      چون اگر فرضا یک روز تا ساعت 11ظهر بخوابین خب قطعا کل تایم صبحتون رو از دست دادین و این خیلی اعصاب آدمو خورد میکنه و تایم های بعد از ظهر همش تو فکر تایم صبح هستین و روی درسای بعد از ظهر تمرکز ندارین و از طرفی درسایی رو که برای صبح گذاشته بودین هم نخوندین و این طوری از برنامه جا میمونین
      کاربرmatrooke
      توی سایت که خودشون الان دارن پزشکی میخونن یه تاپیک دارن در مورد نحوه برنامه ریزی به نظرم اون تاپیک رو برید بخونید ( ازتون عذرمیخوام لینک گذاری رو بلد نیستم وگرنه لینک تاپیک رو اینجا میذاشتم براتون)
      و در آخر یه جمله رو یادتون باشه : هر تفکر منفی در مورد یک واقعیت قبل از اینکه دست به کاری بزنید شما راشکست خواهد داد ( همین که میگید ولی بعد اون دیه هرچی میخوندم نمی فهمیدم چی میخونم
      کافیه فقط چند بار دیگه این جمله رو با خودتون تکرار کنید تا برای همیشه خودتون رو بد بخت کنید ( معذرت میخوام از این لفظ استفاده کردم ولی حقیقتا این اتفاق میفته) )
      چراشم بخاطر اینه که تکرار این جمله باعث میشه این جمله وارد ضمیر ناخودآگاهتون بشه و شما خودتون رو با این صفت بشناسین درحالی که اصلا این طور آدمی نیستید درحالی که آدم قدرت مندی هستید در حالی که میتونید
      امرسون : ( آنهایی پیروز میشوند که باور دارند می توانند ) وی اضافه کرده است : ( با انجام هر کاری که از آنها میترسید ترس را نابود کنید )
      اگر فکر میکنید امروز 12 ظهر به بعد درسا رو خوب نمی فهمیدید فردا صبح که از خواب بیدارشدین شدیدا منتظر 12 ظهر به بعد باشید شما باید برید واین ترس رو شکستش بدید اینو برای روز های دیگه هم تکرار کنید به خودتون اثبات کنید که میتونید حتی کمی پیشرفت هم در روز اول عالیه چون به تدریج روزای دیگه کامل ازتون این ترس شکست میخوره و در نهایت شما موفق میشید یادتون باشه شکست دادن این ترس ها یک روز اتفاق نمیوفته بلکه به یه زمان حداقل 21 روزه نیاز داره پس سریعا جا نزید یادتون باشه اگه جا نزنید این شمایید که نهایتا موفق میشید نه اون ترسه حالا چرا اصلا باید اون ترس رو شکست بدید چون انسان های برنده قبل ازینکه به موفقیت برسند از نظر فکری خودشون رو موفق حساب کردند و در ذهنشون از خودشون یک انسان موفق ساختن
      بخش های آبی از کتاب ((قدرت فکر مثبت )) نوشته نورمن وینست پیل از نویسندگان برتر مجله نیویورک تایمز
      شما عالی هستین
      دمتون گرم
      متنتون خیلی عالی بود با خوندنش ی حس دیگه پیدا کردم
      مرسی

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

شما عالی هستین
      دمتون گرم
      متنتون خیلی عالی بود با خوندنش ی حس دیگه پیدا کردم
      مرسی
      شما لطف دارید مهربانو

فقط یادتون باشه تمام موانعی که بین شما و هدفتون وجود داره رو باید کنار بزنید باید باهاشون بجنگید ودر نهایت این شماهستید که پیروز میشید
      صبور باشید مسائل کم کم حل میشن نه یه شبه کسی موفقه که صبور و با استقامت باشه
      موفق باشید

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ممنون عالی بود
      تا اخر بخونش يه قانون تو فیزیک هست كه ميگه :
      هر ذره د‌ر حال ساطع کردن مدام انرژي از خود است.
      انرژی بدن من و شما قابل هدایت به یک سمت مشخص است.
      اگر به چیز مشخصی فکر کنیم انرژی ما به سمت اون چیز مشخص میره.
      خیلی وقت ها میشه که به کسی زنگ می زنیم و میگه:
      - "چه خوب شد زنگ زدی!"
      - " داشتم بهت زنگ می زدم!"
      - "داشتم بهت فکر می کردم!"
      - "حلال زاده!"
      - "دل به دل راه!"
      نکتهٔ جالبش اینه که من به محض اینکه به شخص خاصی در هر جای دنیا که فکر کنم انرژی های من بلافاصله به سمت اون حرکت می کنه و بلافاصله به او میرسد بدون سپری شدن زمان.
      حتی اگه من توی ایران و طرف مقابل توی آمریکا باشه.
      در فیزیک به این میگن "جهش کوانتومی".
      یعنی انرژی ما از زمان عبور می کند.
      پس به محض اینکه ما به چیزی فکر کنیم انرژی ما پیش او حاضر است.
      یه وقتایی توی خیابون راه میری، حس می کنی که یکی داره نگاه تون می کنه. برمی گردی می بینی واقعا داره نگاهت می کنه.
      شما چطور حس کردی که یکی داره نگاه تون می کنه؟ قبول دارین کسی که به شما نگاه می کنه، داره به شما فکر هم می کنه؟ انرژی اون شخص رو دریافت می کنید و نتیجه ی تحلیلی که مغز شما از اون انرژی می کنه، میشه حس شما! شکل پر رنگ این رو میگن "تله پاتی" که آدم ها یاد می گیرن با تبادل انرژی فکر همدیگه رو بخونن
      انرژی ما مثبت و منفی میشه ولی انرژی اجسام خنثی است.
      اگرحالمون خوب باشه
      اگر آرام باشیم، اگر مهر بورزیم، اگر لطفی کنیم
      اگر دعابخونیم
      انرژی ما مثبت است
      اگر حالمون بد باشه
      اگه غر میزنیم
      اگه بد و بی راه میگیم
      اگه عصبانی هستیم
      اگه استرس داریم
      اگه نگران هستیم
      اگه اضطراب داریم
      انرژی ما منفی است
      انرژی اجسام خنثی است ولی انرژی انسان میتونه انرژی اجسام رو هم مثبت و منفی بکنه.
      آدم هایی که مثبت هستن (فکر های خوب می کنن – روحیه عالی دارن) انرژی شون مثبت است.
      آدم هایی که منفی هستن (روحیه داغونی دارن) انرژی شون منفی است.
      از بحث های مهم موفقی
      تا جایی که میتونی "از آدم های منفی حذر کن"
      و تا جایی که می تونی "بچسب به آدم های مثبت"
      چرا؟
      چون انرژی اونها روی تو اثر می گذارد.
      اگه آدم مثبت دیدی،
      بچسب بهش!
      اگه آدم منفی هم دیدی، در رو!
      چون "افسرده دل، افسرده کند انجمنی را"
      یک ماه با یه آدم غرغرو راه برو، بعد از یک ماه خودت هم راه میری، غر میزنی.
      قدیما یه موضوعی بود به نام "مجاورت".
      اگر عارفی و یا پهلوانی بود، عده ای به نام "مرید و نوچه" دور و بر اینها بودن. این مرید ها و نوچه ها همش حس خوبی داشتن.
      این حس خوب به خاطر چی بود؟
      به خاطر انرژی فوق العاده مثبت اون عارف و پهلوان!
      هاله های انرژی در پیرامون دو قسمت از بدن ما تراکم بیشتری دارند.
      چشم ها ������
      و
      دست ها
      زمانی که:
      - حالمون خوب نیست
      - عصبانیم
      - غر میزنیم
      چشم های ما دروازه ی انتقال انرژی منفی اند.
      وقتی حالت خوب نیست حق نداری وارد خونه ( يا وارد مجموعه ات ) بشی.
      به محض اینکه شما با حالت منفی وارد خونه ( يا مجموعه ات ) میشی و شروع به سلام کردن به دیگران می کنید، انرژی منفی رو از طریق چشم هاتون به اعضای خونه ( يا اعضاي مجموعه ات ) منتقل می کنید. نتیجه این میشه که نیم ساعت بعد یا دارید میزنید تو سر همدیگه یا هر کدوم خسته و کوفته و داغون یه گوشه خونه ولو شدید!
      اول کیسه زباله انرژی های منفی رو بذار پشت در، بعد وارد شو.
      وقتی حالتون بده، به عزیزاتون نگاه نکنید.
      وقتی حالتون خوبه، تا می تونید به عزیزاتون نگاه کنید.
      چشم های ما اگه حالمون خوب باشه، دروازه ی انتقال انرژی مثبت است و اگر حالمون بد باشه، دروازهٔ انتقال انرژی منفی است. بیشترین مقدار انرژی رو اول دست ها دارن و بعد چشم ها.
      یاد خدا ...مثبت ترین و نجات بخش ترین انرژی در تمام کائنات می باشد .
      خود را به این منبع لایزال پر قدرت و بی انتها متصل نماییم.... 
      ﺗﻮ ﺑﻪ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﯾﺎﺩ ﻣﯿﺪﻫﯽ ﭼﻄﻮﺭ ﺑﺎﺗﻮ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩ ﮐﻨﻨﺪ.������������
      ﻭﻗﺘﯽ ﺗﻮ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ ﺁﻧﻬﺎ ﻫﻢ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ.
      ﻫﻨﮕﺎﻣﯽ ﮐﻪ ﺷﺮﻭﻉ ﺑﻪ ﺍﺣﺘﺮﺍﻡ ﮔﺬﺍﺷﺘﻦ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﺕ ﻣﯽﮐﻨﯽ
      ﺩﺭﻭﺍﻗﻊ ﺑﻪ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻧﺤﻮﻩ ﻣﺤﺘﺮﻣﺎﻧﻪ ﺑﺮﺧﻮﺭﺩ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﺕ ﺭﺍ ﻣﯽ ﺁﻣﻮﺯﯼ.
      ﻭﻗﺘﯽ ﺩﺭ ﺭﻭﺍﺑﻄﺖ ﻗﺪﺭﺗﻤﻨﺪﺍﻧﻪ ﻇﺎﻫﺮ ﻣﯽ ﺷﻮﯼ،
      ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﯾﺎﺩ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﻧﺪ ﺑﺎﻓﺮﺩ ﺗﻮﺍﻧﻤﻨﺪﯼ ﺭﻭﺑﺮﻭ ﻫﺴﺘﻨﺪ.
      ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﯽ ﺁﺩﻣﻬﺎﺭﺍﺗﻐﯿﯿﺮ ﺩﻫﯽ؟
      ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﺭﺍﻩ ﺗﺤﻮﻝ ﺁﻧﻬﺎ, "اﯾﺠﺎﺩ ﺩﮔﺮﮔﻮﻧﯽ ﺩﺭ ﺧﻮﺩﺕ" ﺍﺳﺖ.
      فارغ ازهرخستگی و آشفتگی.

اینو توی همین سایت دیدم یه دوست عزیز گذاشته بودن گفتم شما هم بخونید در مورد تفکر مثبت و اهمیتشه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)