خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

Question بنظرتون تست های کنکور سراسری شیمی رو کِی کار کنم؟؟

سلام
      شاید براتون سوال مسخره ای بنظر برسه، ولی واسه من یه سوال جدی و مهم هستش! واقعا بین دوراهی موندم

چون شیمیم تقریبا خوبه و روی یه درصد خوبی حساب باز کردم و پشت کنکور نظام قدیم علوم تجربی ( حالم از این چندتا کلمه به هم میخوره! ) هستم و آزمون آزمایشی هم نمیرم بخاطر همین برنامه دارم تا عید شیمی رو تمومش کنم، بعد از عید هم می مونه برا مرور و کار کردن تست های مخصوص دوران جمع بندی ( همون تست های نشان دار شده )

با توجه به اهمیت تست های کنکور و اینکه تست های کنکور باید مو به مو برسی و تحلیل و 2-3 بار زده بشن، بنظرتون تست های سراسری 90 - 97 داخل و خارج تجربی و ریاضی رو کِی بزنم بهتره و بازدهیش بیشتره؟؟!

1) همین الان که از شیمی 2 شروع کردم و دارم فصل ها رو میخونم و میام جلو و در کنارش تست های تالیفی IQ رو هم کار میکنم، باید به حل تست های سراسری هم بپردازم. تست های نشان دار شده از IQ رو بذارم برا دوران بعد از عید و جمع بندی
      2) بهتره الان فقط درسنامه و تست های تألیفی IQ رو کار کنم و توی 3 ماه آخر که دوران مرور و جمع بندیه تست های نشان دار شده از IQ + تست های سراسری رو بصورت دقیق و میلی متری کار کنم

خلاصه ی کلام اینکه: الان تست های کنکور سراسری سنوات قبل رو کار کنم، یا بذارمشون برا 3-4 ماه آخر؟؟ کدوم بهتره؟!

ممنون از همگی

تارس
      : "
      قانون سوم نیوتون میگه: برای اینکه بخوای به چیزی برسی، باید از یه چیز دیگه دل بکنی ... "

Interstellar 2014 - Director: Christopher Nolan

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      توی شیمی و زیست تستای کنکور خیلی مهمن.شیمی درسی هست که هر جور بخونی ایده جدید توش هست.اگرم بخوان سخت بدن مثل زیست کسی بالای 80 نمیزنه.خودم با تستای کنکور شروع کردم البته توی شیمی قوی بودم.به نظرم همون با کنکور شروع کن توی جمع بندی تستای سخت تر و تالیفی بزن.نزدی هم مشکلی نیست بعد از عید همون 90 به بالا رو بزن باز.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lime نمایش پست ها
      توی شیمی و زیست تستای کنکور خیلی مهمن.شیمی درسی هست که هر جور بخونی ایده جدید توش هست.اگرم بخوان سخت بدن مثل زیست کسی بالای 80 نمیزنه.خودم با تستای کنکور شروع کردم البته توی شیمی قوی بودم.به نظرم همون با کنکور شروع کن توی جمع بندی تستای سخت تر و تالیفی بزن.نزدی هم مشکلی نیست بعد از عید همون 90 به بالا رو بزن باز.
      ینی بعد عید اول کنکور بزنیم بعد موج ازمون؟
      اخه معمولا رسمه ماه اخر فقط سراسری!
      ویرایش توسط Mehran123 : 16 آبان 1397 در ساعت 00:00

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      سلام
      شاید براتون سوال مسخره ای بنظر برسه، ولی واسه من یه سوال جدی و مهم هستش! واقعا بین دوراهی موندم

چون شیمیم تقریبا خوبه و روی یه درصد خوبی حساب باز کردم و پشت کنکور نظام قدیم علوم تجربی ( حالم از این چندتا کلمه به هم میخوره! ) هستم و آزمون آزمایشی هم نمیرم بخاطر همین برنامه دارم تا عید شیمی رو تمومش کنم، بعد از عید هم می مونه برا مرور و کار کردن تست های مخصوص دوران جمع بندی ( همون تست های نشان دار شده )

با توجه به اهمیت تست های کنکور و اینکه تست های کنکور باید مو به مو برسی و تحلیل و 2-3 بار زده بشن، بنظرتون تست های سراسری 90 - 97 داخل و خارج تجربی و ریاضی رو کِی بزنم بهتره و بازدهیش بیشتره؟؟!

1) همین الان که از شیمی 2 شروع کردم و دارم فصل ها رو میخونم و میام جلو و در کنارش تست های تالیفی IQ رو هم کار میکنم، باید به حل تست های سراسری هم بپردازم. تست های نشان دار شده از IQ رو بذارم برا دوران بعد از عید و جمع بندی
      2) بهتره الان فقط درسنامه و تست های تألیفی IQ رو کار کنم و توی 3 ماه آخر که دوران مرور و جمع بندیه تست های نشان دار شده از IQ + تست های سراسری رو بصورت دقیق و میلی متری کار کنم

خلاصه ی کلام اینکه: الان تست های کنکور سراسری سنوات قبل رو کار کنم، یا بذارمشون برا 3-4 ماه آخر؟؟ کدوم بهتره؟!

ممنون از همگی
      به نظرم به جز سال های 97و96و95تجربی داخل بقیه رو از همین الان شروع کنید به کارکردن و حتی چند بار هم مرورشون کنید سوالای شیمی رشته ریاضی چه داخل چه خارج هم کارکنید از همین الان ولی اون سه سال رو که گفتم بذارید برای سه روز یکبار ولی سوالات خارج تجربی 97و96و95 از همین الان کار کنید ( البته این فقط نظر شخصیه منه )

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HossEin_v نمایش پست ها
      سلام

ممنون از همگی
      من اگر بودم از همین الان تست های کنکور رو کار می کردم ادم بهتره احتیاط کنه و این موضوع مهم رو واسه اخرا نندازه

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دبیر ریاضیم همیشه میگفتند اگه میخوای قبول نشی تست سراسری نزن .
      توی تست زنی اولویت اول با سراسری هاست وقتی خوب مسلط شدی اون موقع باید بری سراغ تالیفی .

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ببینیدبعضی هامیگن که تست سراسری روالان نزن حیفه بعدا توازمونا ی جمعبندی این تست هارودیگه فایده ای نداره بزنی چون جوابش یادته امااگرتوالان باذهنیت طراح سوال کنکوروطرز فکرش اشنا نشی یه ماه مونده به کنکور بفهمی که اصلا طرز فکرش شبیه طراح های قلمچی وافشین احمدی ومسعودجعفری نیست عملا دیگه هیچ راهی نداری بهت توصیه میکنم همین الان برودفترچه97نه فقط داخل بلکه خارج هم ببین وباذهنیت طراح سوال هااشناشودرضمن من برای شیمی منابع خیلی خوبی توتاپیک دانلودازمون های جامع فقط دریک فایلrarگذاشتم اگه خواستی ازاون هام استفاده کن+سوالات ازمون سنجش در7سال که داخل فایلchemistryگذاشتم!!!

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام

خواندن و کار کردن روی شیمی بدون زدن تست های کنکور سراسری ارزش چندانی نداره چون این تست های کنکور سراسری هستن که باعث دادن ایده به طرح سوالات تالیفی میشن
      و با زدن تست های کنکور برای خودتون هم ایده ی طراح دستتون میاد و باعث میشه با توان بیشتری به تالیفی ها پاسخ بدید
      از هر رتبه ی برتری هم که بپرسید میگه
      زدن تستای سراسری تو اولویت اولش بوده بعد تستای تالیفی

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      الان با روش طرح سوالات طراحا آشناشو بهتره تا بعدا و دیر بفهمی چی به چیه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)