خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 40
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

« اطلاعيه سنجـش: تاثير معدل در كنكور ٩٨ رسمـا مثبت اعلام شد »

تبريك ميگـم به همـه ؛ خداروشكـررر
      اطلاعیه رسمی سازمان سنجش صادر شد
      منبع:
      اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص مصوبات چهاردهمين جلسه شوراي سنجش و پذيرش دانشجو مورخ 14/8/1397 در رابطه با آزمون سراسري سال‌ 1398 و بعد از آن

بدين‌وسيله به اطلاع تمامي داوطلبان آزمون سراسري مي‌رساند، مصوبات چهاردهمين جلسه شوراي سنجش و پذيرش دانشجو مورخ 97/08/14درخصوص ميزان و نحوه تاثير سوابق تحصيلي و نحوه پذيرش به شرح ذيل است:
      1-در آزمون سراسري سال 1398، میزان تاثیر سوابق تحصیلی، حداكثر 30 درصد و با تاثیر مثبت اعمال مي‌شود به‌ طوريكه:
      الف- آن دسته از ديپلمه‌هاي رياضي و فيزيك، علوم تجربي، علوم انساني و علوم و معارف اسلامي كه ديپلم خود را سال 1398 و در نظام آموزشي جديد (3-3-6) اخذ نموده­ و امتحانات دروس پايه دوازدهم آن‌ها به صورت نهايي، سراسري و کشوری برگزار شده است، مشمول اعمال سوابق تحصيلي بوده و سوابق تحصيلي موجود ديپلم (پايه دوازدهم- سال سوم آموزش متوسطه نظام جديد 3-3-6) به ميزان حداكثر 30 درصد به نسبت سوابق تحصيلي موجود داوطلب و به صورت تأثير مثبت در نمره‌كل نهايي آنان لحاظ ­مي‌شود
      .ب- آن دسته از ديپلمه‌هاي رياضي و فيزيك، علوم تجربي، علوم انساني و علوم و معارف اسلامي كه ديپلم خود را از سال 1384 الي 1397 در نظام آموزشي قبلي اخذ نموده­ اند و امتحانات يك‌ يا چند درس آنها به صورت نهايي، سراسري و کشوری برگزار شده است، مشمول اعمال سوابق تحصيلي بوده و سوابق تحصيلي موجود ديپلم (پايه يازدهم-سال سوم آموزش متوسطه نظام قديم) به ميزان حداكثر 25 درصد به نسبت سوابق تحصيلي موجود داوطلب و با تاثير مثبت و داوطلبان داراي مدرك پيش‌دانشگاهي رياضي و فيزيك، علوم تجربي، علوم انساني، علوم و معارف اسلامي و هنر كه مدرك دوره پيش‌دانشگاهي خود را از سال تحصيلي 91-1390 اخذ نموده‌اند و امتحانات يك يا چند درس آنها به صورت نهايي، سراسري و کشوری برگزار شده است، مشمول اعمال سوابق تحصيلي بوده و سوابق تحصيلي موجود دوره پيش‌دانشگاهي (پايه دوازدهم-سال آخر آموزش متوسطه نظام قديم) به ميزان حداكثر 5 درصد به نسبت سوابق تحصيلي موجود داوطلب و با تاثير مثبت اعمال مي‌شود. در مجموع ميزان تاثير سوابق تحصيلي حداكثر 30 درصد است و به صورت تأثير مثبتدر نمره‌كل نهايي آنان لحاظ مي‌شود.
      ج- سایر دیپلمه‌ها (غير از بندهاي الف و ب) مشمول اعمال سوابق تحصيلي نيستند.
      2- حداقل 85 درصد ظرفيت پذيرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراكز و موسسات آموزش عالي كشور از سال 1398 به بعد «صرفاً باسوابق تحصيلي» و خارج از فرايند آزمون سراسري انجام مي‌شود. آيين‌نامه اجرايي اين مصوبه حداكثر تا يك‌ماه آينده در سازمان سنجش آموزش كشور تهيه و پس از تصويب در شوراي سنجش و پذيرش دانشجو و قبل از شروع ثبت‌نام آزمون سراسري سال 1398 اطلاع‌رساني خواهد شد.
      3- ميزان و نحوه تاثير سوابق تحصيلي براي پذيرش رشته‌هاي با آزمون در آزمون سراسري سال 1399 و بعد از آن، حداكثر ظرف يك ماه توسط كارگروه بررسي و جمع‌بندي و پس از تصويب در شوراي سنجش و پذيرش دانشجو اطلاع‌رساني خواهد شد.

تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست img_2463.jpg  
      ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم...
      ویرایش توسط Amin6 : 15 آبان 1397 در ساعت 12:52

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      ای جونم چه پسری

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان یه عده ای میان میگن ن هنوز سنجش اطلاعیه نزده
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BoskabadiHamed نمایش پست ها
      الان یه عده ای میان میگن ن هنوز سنجش اطلاعیه نزده
      مگه داده؟!

5. Top | #5
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _StuBBorN_ نمایش پست ها
      مگه داده؟!
      خخخ ن ولی خبرشو زودتر این بنده خدا گفته دیگه منظورم اینه یه عده میان باز شایعه پراکنی میکنن
      من در جامعه ای زندگی میکنم که در آن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه ی مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من......

6. Top | #6
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      احتمالا سنجش فردا اطلاعیشو بزاره تو سایت

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BoskabadiHamed نمایش پست ها
      خخخ ن ولی خبرشو زودتر این بنده خدا گفته دیگه منظورم اینه یه عده میان باز شایعه پراکنی میکنن
      گرفتم منظورتو . شوخی بود

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقاااااااااااااااا تبریککککک به همه...

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      از همون اولشم مطمئن بودم مثبته یه عده فقط دنبال بهونه بودن که یه جوری از درس خوندن فرار کنن!اگه نمیخای درس بخونی نخون ولی بهونه ی الکی هم نیار اینجا فقط کسایی سود کردن تو این مدت که سرشون تو لاک خودشون بود و درسشونو خوندن.من موندم فاز اون کسایی که صبح تا شب چن ماهه تو کانالای تلگرامی بودن و پیگیر وضعیت تأثیر معدل و این همه چرت و پرت گفتن و وقت خودشونو هدر دادن چی بود!به هر حال از اولش هم مشخص بود که تأثیر معدل مثبت میشه ولی هیچ وقت خودتونو‌درگیر حاشیه نکنید.موفق باشید

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR._.ALI نمایش پست ها
      از همون اولشم مطمئن بودم مثبته یه عده فقط دنبال بهونه بودن که یه جوری از درس خوندن فرار کنن!اگه نمیخای درس بخونی نخون ولی بهونه ی الکی هم نیار اینجا فقط کسایی سود کردن تو این مدت که سرشون تو لاک خودشون بود و درسشونو خوندن.من موندم فاز اون کسایی که صبح تا شب چن ماهه تو کانالای تلگرامی بودن و پیگیر وضعیت تأثیر معدل و این همه چرت و پرت گفتن و وقت خودشونو هدر دادن چی بود!به هر حال از اولش هم مشخص بود که تأثیر معدل مثبت میشه ولی هیچ وقت خودتونو‌درگیر حاشیه نکنید.موفق باشید
      اگ این همه فعالیت تلگرامی نبود و زنگ زدن به نماینده ها خواب مثبت شدن نمیدیدی
      شما کجا بودی که وقتی تاثیر قطعی شد بیای بگی مثبت میشه که الان دهنت واشده و زحمات هزاران نفر با یاوه گوییات هیچ میپنداری

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هه اخرین پست وزیرعلوم رو بخون...13ابان گفت بخاطر درخواست بچه ها پیگیر قضیه معدل هست تا ارامش پیداکنن....همه چی بخاطر تلاشهای بچه هاست وگرنه نماینده ها فکر میکردن معدل به نفعه مناطق محرومه... کاری نکردین باشه حداقل زحمت بقیه رو نبرین زیر سوال

12. Top | #12
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مبارکه آقا

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مبارک باشه ان شاءالله خوشبخت شین

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگر همین فعالیت ها و پیگیری ها نبود قطعا الان تاثیر معدل مثبت نبود! کسایی که این کارو انجام دادن از خودشون حداقل راضی هستن!

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

Ashegh
      نمایش مشخصات
      screenshot_20181105-221026.jpg

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن