خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 40
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بابا تبریک بزن دست قشنگه رو
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درستونو بخونین (:
      بهتر است برای چیزی که هستی مورد
      نفرت باشی
      تا اینکه برای چیزی که نیستی
      محبوب باشی

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اطلاعیه همبیادنورعلانورمیشه.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      مبارکا باشه آخ جووون این اقای محمد ۹۷ یکی بهش بگه از طرف من دیدی خیت شدی؟!مافیای کی بودی توو؟؟ خخخخ

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تبریک بچه ها..خوش حالم جزیی ازین ماجرا بودم هرچند کم ..خوش حالم که هویج نبودم و یه قدم کوچیک واسه اینده خودم برداشتم ...بدون حتی یه ذره استرس ادامه بدین...توی این مدت هم استرس رو تجربه کردیم هم هیجان هم شادی و هم امید..و من از اولش امید داشتم...بار ها هم گفتم تو انجمن
      ازین به بعد هم با امید و ایمانی راسخ مسیرتون رو برید که روزای خوبی که رویاشو دارین واقعن نزدیک و شدنیه
      دقیقن دیشب گفتم امیدوار باشین خدا کارش درسته ..و الان فقط میتونم بگم خدایا شکرت

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sanaz18 نمایش پست ها
      اگ این همه فعالیت تلگرامی نبود و زنگ زدن به نماینده ها خواب مثبت شدن نمیدیدی
      شما کجا بودی که وقتی تاثیر قطعی شد بیای بگی مثبت میشه که الان دهنت واشده و زحمات هزاران نفر با یاوه گوییات هیچ میپنداری
      من چند ماه پیشم تو تاپیک ها گفتم مثبته شما ندیدی با این موجی که راه افتاده بود مشخص بود مثبت میشه من منکر تلاش بقیه نیستم خودم یکی از کسایی بودم که به همه نماینده ها پیام دادم منظورم این بود که بعضیا از صبح تا شب خودشونو درگیر این مسئله کرده بودن که این اشتباه بود و کسی موفق بود که در کنارش درسشم میخوند نه این که از همه چیش بزنه واسه این موضوع

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مینووو نمایش پست ها
      هه اخرین پست وزیرعلوم رو بخون...13ابان گفت بخاطر درخواست بچه ها پیگیر قضیه معدل هست تا ارامش پیداکنن....همه چی بخاطر تلاشهای بچه هاست وگرنه نماینده ها فکر میکردن معدل به نفعه مناطق محرومه... کاری نکردین باشه حداقل زحمت بقیه رو نبرین زیر سوال
      من نگفتم تلاش ها بد بوده گفتم اونایی که خودشونو‌زیاد درگیر این موضوع کردن ضرر زدن به خودشون با درس نخوندنشون شما از کجا میدونی من کاری نکردم من خودم به شخصه علاوه بر دیدار با نماینده به همه نماینده ها پیام دادم ولی هر چیزی یه حدی داره

9. Top | #24
      کاربر انجمن

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      واسه نظام قدیمیا چطور؟ همون ۱۰ قطعی ۲۰ مثبت؟!

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MELORIN نمایش پست ها
      مگه تا حالا 10 قطعی 20 مثبت داشتیم اصلا ؟
      مثبت واسه همه

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MELORIN نمایش پست ها
      برای همممههه 30 درصد مثثببتت

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حالا قر قر
      تبریک به من
      تبریک به تو
      تبریک به همه
      خداروشکر

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      هوراا مثبت شد بالاخره.به خودم وبه بقیه تبریک میگم.

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin6 نمایش پست ها
      اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور در خصوص مصوبات چهاردهمين جلسه شوراي سنجش و پذيرش دانشجو مورخ 14/8/1397 در رابطه با آزمون سراسري سال‌ 1398 و بعد از آن

1397/08/15

بدين‌وسيله به اطلاع تمامي داوطلبان آزمون سراسري مي‌رساند، مصوبات چهاردهمين جلسه شوراي سنجش و پذيرش دانشجو مورخ 97/08/14درخصوص ميزان و نحوه تاثير سوابق تحصيلي و نحوه پذيرش به شرح ذيل است:1-در آزمون سراسري سال 1398، میزان تاثیر سوابق تحصیلی، حداكثر 30 درصد و با تاثیر مثبت اعمال مي‌شود به‌ طوريكه:الف- آن دسته از ديپلمه‌هاي رياضي و فيزيك، علوم تجربي، علوم انساني و علوم و معارف اسلامي كه ديپلم خود را سال 1398 و در نظام آموزشي جديد (3-3-6) اخذ نموده­ و امتحانات دروس پايه دوازدهم آن‌ها به صورت نهايي، سراسري و کشوری برگزار شده است، مشمول اعمال سوابق تحصيلي بوده و سوابق تحصيلي موجود ديپلم (پايه دوازدهم- سال سوم آموزش متوسطه نظام جديد 3-3-6) به ميزان حداكثر 30 درصد به نسبت سوابق تحصيلي موجود داوطلب و به صورت تأثير مثبت در نمره‌كل نهايي آنان لحاظ ­مي‌شود.ب- آن دسته از ديپلمه‌هاي رياضي و فيزيك، علوم تجربي، علوم انساني و علوم و معارف اسلامي كه ديپلم خود را از سال 1384 الي 1397 در نظام آموزشي قبلي اخذ نموده­ اند و امتحانات يك‌ يا چند درس آنها به صورت نهايي، سراسري و کشوری برگزار شده است، مشمول اعمال سوابق تحصيلي بوده و سوابق تحصيلي موجود ديپلم (پايه يازدهم-سال سوم آموزش متوسطه نظام قديم) به ميزان حداكثر 25 درصد به نسبت سوابق تحصيلي موجود داوطلب و با تاثير مثبت و داوطلبان داراي مدرك پيش‌دانشگاهي رياضي و فيزيك، علوم تجربي، علوم انساني، علوم و معارف اسلامي و هنر كه مدرك دوره پيش‌دانشگاهي خود را از سال تحصيلي 91-1390 اخذ نموده‌اند و امتحانات يك يا چند درس آنها به صورت نهايي، سراسري و کشوری برگزار شده است، مشمول اعمال سوابق تحصيلي بوده و سوابق تحصيلي موجود دوره پيش‌دانشگاهي (پايه دوازدهم-سال آخر آموزش متوسطه نظام قديم) به ميزان حداكثر 5 درصد به نسبت سوابق تحصيلي موجود داوطلب و با تاثير مثبت اعمال مي‌شود. در مجموع ميزان تاثير سوابق تحصيلي حداكثر 30 درصد است و به صورت تأثير مثبتدر نمره‌كل نهايي آنان لحاظ مي‌شود.ج- سایر دیپلمه‌ها (غير از بندهاي الف و ب) مشمول اعمال سوابق تحصيلي نيستند.2- حداقل 85 درصد ظرفيت پذيرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراكز و موسسات آموزش عالي كشور از سال 1398 به بعد «صرفاً باسوابق تحصيلي» و خارج از فرايند آزمون سراسري انجام مي‌شود. آيين‌نامه اجرايي اين مصوبه حداكثر تا يك‌ماه آينده در سازمان سنجش آموزش كشور تهيه و پس از تصويب در شوراي سنجش و پذيرش دانشجو و قبل از شروع ثبت‌نام آزمون سراسري سال 1398 اطلاع‌رساني خواهد شد.3- ميزان و نحوه تاثير سوابق تحصيلي براي پذيرش رشته‌هاي با آزمون در آزمون سراسري سال 1399 و بعد از آن، حداكثر ظرف يك ماه توسط كارگروه بررسي و جمع‌بندي و پس از تصويب در شوراي سنجش و پذيرش دانشجو اطلاع‌رساني خواهد شد.
      روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

الان سوابق کنکور 30 درصد مثبت شد! یکی این 85 درصد رو توضیح میده؟
      آپدیت: گرفتم. پس 85 درصد رشته های دانشگاه ها بدون کنکور بر اساس معدل قابل انتخابن و فقط 15 درصد رشته ها باید با کنکور واردشون شد!
      جالبه!
      ولی یه مشکل! این دفترچه انتخاب رشته نباید توی بهمن منتشر بشه؟ چون آدم از کجا میدونه رشته ای که میخواد بره میشه بدون کنکور هم رفت!
      پس باید بهمن دفترچه انتخاب رشته بیاد موقع ثبت نام کنکور درسته؟؟
      ویرایش توسط MH.FA2343 : 15 آبان 1397 در ساعت 12:33

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH.FA2343 نمایش پست ها
      الان سوابق کنکور 30 درصد مثبت شد! یکی این 85 درصد رو توضیح میده؟
      آپدیت: گرفتم. پس 85 درصد رشته های دانشگاه ها بدون کنکور بر اساس معدل قابل انتخابن و فقط 15 درصد رشته ها باید با کنکور واردشون شد!
      جالبه!
      ولی یه مشکل! این دفترچه انتخاب رشته نباید توی بهمن منتشر بشه؟ چون آدم از کجا میدونه رشته ای که میخواد بره میشه بدون کنکور هم رفت!
      پس باید بهمن دفترچه انتخاب رشته بیاد موقع ثبت نام کنکور درسته؟؟
      ببين گفتن يكماه قبل ثبت نام كنكور منتشر ميشه
      ينى همون حدوداى بهمن
      ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن