خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ناصح زاده جمع بندی یا کامل؟

سلام دوستان پارسال اقای ناصح زاده همایشی برگزار کردن که عربیو تو ۱۴ ساعت کامل تدریس میکنن حالا میخواستم ببینم که من عربیم ضعیفه از این همایش استفادع کنم چون زمانشم کمتره و اینجوری میتونم بیشتر تست بزنم یا کاملش که حدود ۴۰ ساعته رو ببینم
      اگه کسی هم عربی فلاح رو دیده میشه بگه که ایا واقعا ارزش داره هزینه کنی و پکیج ایشون رو تهیه کنم؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عربی ناصح زاده فوق العاده ست و به فلاح نیازی نیست! جامعش من تا ضمیر دیدم و دارم پیش میرم خیلی عالی من رو راه انداخته! جمع بندیش مباحث عربی ترکیبی شدن یعنی از یه شاخه به چند شاخه میره که شما اگه با مباحث آشنایی نداشته باشید به مشکل میخورید! پس تو طول سال از جامع استفاده کنید تا اسفند بعدش از جمع بندی و اگه تونستید همایش 200 تستش! بعدش خودتون کنکورها رو بزنید و مطمئنا زیر 80 درصد نمیزنید! خیلی از بچه ها بالای 90 زدن!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من هر دوشو نگاه کردم هم کلاس کامل و هم جمع بندی ناصح زاده و هم فلاح رو

اگه خیلی ضعیفی حتی خود فلاح تو جلسه اول میگه حتی اگه نتونی ضرب ضربا رو هم صرف کنی نگران نباش عالیه خداوکیلی از ناصح زاده خیلی بهتره
      بنظر من اگه صفر صفری فلاح رو ببین بعد برو جمع بندی ناصح زاده رو ببین

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Serat نمایش پست ها
      من هر دوشو نگاه کردم هم کلاس کامل و هم جمع بندی ناصح زاده و هم فلاح رو

اگه خیلی ضعیفی حتی خود فلاح تو جلسه اول میگه حتی اگه نتونی ضرب ضربا رو هم صرف کنی نگران نباش عالیه خداوکیلی از ناصح زاده خیلی بهتره
      بنظر من اگه صفر صفری فلاح رو ببین بعد برو جمع بندی ناصح زاده رو ببین
      ناصح زاده که من دارم جامعش رو میبینم از همون فعل فعلا شروع میکنه و میگه چطوری باید یادشون بگیری (با حفظ شماره صیغه) و منم راحت یاد گرفتم و راحت هم صرف میکنم فقط با گفتن شماره صیغه!
      ناصح زاده چیزی برای 100 کم نداره! فقط باید کار کرد! تست زد! مرور کرد!
      حقیقتش فلاح رو ندیدم! ولی ناصح زاده چیزی کم نذاشته! چه تو جامع چه جمع بندی چه 200 تست! خدا رو شکر هم جامع و جمع بندیش رایگانه و فقط 200 تست رو باید بخرید. هزینه زیادی هم نداره. در قبال فیلم های رایگانی که داده.
      ویرایش توسط MH.FA2343 : 14 آبان 1397 در ساعت 17:13

5. Top | #5
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام..ناصح زاده کاملو حتما عربی 1 و ترجمشو ببین..یعنی 22 قسمت اولش..بعدش راه میفتیو میتونی تصمیم بگیری ک عموما از رو کتاب بری یا فیلمم همراهش نگا کنی

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من دوران مدرسه هیچوقت عربیو سرکلاس گوش نمیکردم، شب امتحان میخوندم و همیشه ۱۶ میگرفتم. سال ۹۱ که کنکور داشتم عربی ایاد فیلی رو گرفتم و درسنامشو توی ۴۰ شب، شبی ۴۵ دقیقه خوندم و خلاصه کردم. تست هم نزدم کلا.
      اون سال عربی کنکور ریاضی و هنر رو، ۷۶٪ زدم.

پارسال که تصمیم گرفتم دوباره کنکور بدم، هیچی عربی نخوندم.
      با دانش ۷ سال پیشم از ایاد فیلی+ مرور جزوه جمع بندی ناصح زاده در ماه آخر، درصدم هشتاد و خورده ای شد

البته الانم منابع زیادی توی آموزش عربی معروف شدن که خیلیا بیشتر از ایاد فیلی قبولشون دارن، اما به نظر من ایاد فیلی یه چیز دیگس. چون به قول شعار روی جلدش «عربی به زبان ساده» است.

البته این جواب مستقیم سوالی که پرسیدید نبود، اما از اونجایی که شاید تجربم کمکتون کنه، گفتم بهتون بگم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sonnet نمایش پست ها
      من دوران مدرسه هیچوقت عربیو سرکلاس گوش نمیکردم، شب امتحان میخوندم و همیشه ۱۶ میگرفتم. سال ۹۱ که کنکور داشتم عربی ایاد فیلی رو گرفتم و درسنامشو توی ۴۰ شب، شبی ۴۵ دقیقه خوندم و خلاصه کردم. تست هم نزدم کلا.
      اون سال عربی کنکور ریاضی و هنر رو، ۷۶٪ زدم.

پارسال که تصمیم گرفتم دوباره کنکور بدم، هیچی عربی نخوندم.
      با دانش ۷ سال پیشم از ایاد فیلی+ مرور جزوه جمع بندی ناصح زاده در ماه آخر، درصدم هشتاد و خورده ای شد

البته الانم منابع زیادی توی آموزش عربی معروف شدن که خیلیا بیشتر از ایاد فیلی قبولشون دارن، اما به نظر من ایاد فیلی یه چیز دیگس. چون به قول شعار روی جلدش «عربی به زبان ساده» است.

البته این جواب مستقیم سوالی که پرسیدید نبود، اما از اونجایی که شاید تجربم کمکتون کنه، گفتم بهتون بگم
      ممنون مفید بود ... ولی بدون داشتن دانش لغت که نمیشه صرفا با دیدن دی وی دی درصد بالا زد ...بهتر نیست یه مدت عربی به صورت کامل لغاتو یاد بگیرن بعد بیان سراغ دی وی دی ؟ یا چی؟
      امروز یا فردا خیلی شبیه "یا زندگی یا مرگ"هستش ... مسئله اینه ما همیشه راه آسون رو انتخاب میکنیم . ترجیح میدیم بمیریم تا اینکه راه سخت زندگی کردن رو به پیش بگیریم ... شاید به خاطر همینه که میخوام از فردا زندگی کردن رو انتخاب کنم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Misto نمایش پست ها
      ممنون مفید بود ... ولی بدون داشتن دانش لغت که نمیشه صرفا با دیدن دی وی دی درصد بالا زد ...بهتر نیست یه مدت عربی به صورت کامل لغاتو یاد بگیرن بعد بیان سراغ دی وی دی ؟ یا چی؟
      لغت اصلا موضوع پایه ای نیست توی عربی. این موضوع الان خیلی معروفه.
      البته یه سری هم اشتباه میکنن و میگن لغت کلا به درد عربی نمیخوره. اونا هم اغراق میکنن و بهتره که لغت خونده شه.
      من خودم این چیزایی که توی پست قبل نوشتم, همشون بدون خوندن لغت بوده ( مگر یه سری لغت عربی که به واسطه قرآن و درسای دینی و... بالاخره بیشترمون بلدیم) . ولی امسال میخوام حتما لغاتو بخونم.

خلاصه که نه، لازم نیست.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن