خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کسی از مای گاج خرید داشته ؟

سلام
      کسی از مای گاج از (محصولاتی که برای خود گاج هست) خرید داشته ؟
      دلیل 70 درصد تخفیف چیه ؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تخفیف نداره , کتاب هاش دست دوم و استفاده شده هستن برای همین قیمتاش پایینن
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اره من پارسال کتاب گاج سبز یا همون سیرتا پیاز یه درسو گرفتم نو بود ولی چاپ دو سه سال قبل

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خریدم، یک بار کتاب سالم اما قدیم ، گاهی کمی مشکل چاپی هم دارن ولی قابل استفاده هستن

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      قیمتاش که عالیه نسبت به همه جا

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      تجربه ای که توی خرید پستی دارم اینه ، بیشترین ضربه رو اداره پست به کتابا میزنه ، گاهی کتابا له شده و حتی قابل برگشت هم نیست ، حتی از خود گاج مارکت سفارش دادم اینطور بود ، خلاصه اگر میتونین حضوری بگیرید بهتره ( فروشگاه های معتبر خودشون ، تخفیف های روی سایت رو اعمال میکنن)
      دوم اینکه یه سری سایتا با تخفیف های بالا کتاب میفروشن که نمیشه اعتماد کرد مثل فروشگاه یک مهر و غیره ، چون یا کتاب دسته دوم هست یا چاپ قدیمی هست به اسم جدید میفروشن با صحافی و ویرایش چند صفحه ، بهتره قبل خرید با پشتیبانی هماهنگ کنید بگید اگر قدیمی بود برش میگردونید ک بیشتر دقت کنن.
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مای گاج دو قسمت داره یه قسمت کتابخانه خود گاج که میتونید اطلاعات درباره کتابا رو ببینید.کتابایی که دیگه چاپ نمیکنن یا چاپ قدیم یا چاپ جدید که مشکل چاپی داشتن ولی اصلاح شده و ... که خود گاج میذاره.کتاباش خوبه و قابل استفاده هست.گاها من خرید کردم فرق خاصی هم نداشته و نو بوده.اطلاعات کتاب رو هم خودش برات میزنه.
      قسمت بعدی برای عموم هست که میتونن آگهیشونو خودشون بزنن.این قسمت به گاج مربوط نیست.این جا تو هماهنگی ها باید دقت کنید.مثلا یکی کتابو اشتباهی خرید یا از کتابش خوشش نیومد یا....این دیگه با خود مردمه

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط emaddd نمایش پست ها
      مای گاج دو قسمت داره یه قسمت کتابخانه خود گاج که میتونید اطلاعات درباره کتابا رو ببینید.کتابایی که دیگه چاپ نمیکنن یا چاپ قدیم یا چاپ جدید که مشکل چاپی داشتن ولی اصلاح شده و ... که خود گاج میذاره.کتاباش خوبه و قابل استفاده هست.گاها من خرید کردم فرق خاصی هم نداشته و نو بوده.اطلاعات کتاب رو هم خودش برات میزنه.
      قسمت بعدی برای عموم هست که میتونن آگهیشونو خودشون بزنن.این قسمت به گاج مربوط نیست.این جا تو هماهنگی ها باید دقت کنید.مثلا یکی کتابو اشتباهی خرید یا از کتابش خوشش نیومد یا....این دیگه با خود مردمه
      قسمت کتاب خونه خود گاج هزینه ارسالش چقدره؟قسمت عمومی هم مثل دیواره دیگه باید حضوری یری کتابو بگیری؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erik911 نمایش پست ها
      سلام
      کسی از مای گاج از (محصولاتی که برای خود گاج هست) خرید داشته ؟
      دلیل 70 درصد تخفیف چیه ؟
      مای گاج کتاب دست 2 داره و من اطلاعی از نحوه کارش ندارم //ما گاج مارکت کتا ب هایی رو که دیگه چاپ نمی شوند و چاپ قدیم هستند رو با تخفیف 70 درصد می دهند / کاملا نو هستند خودم پارسال لغت و خط ویزه ریاضی رو باهمین تخفیف همراه کتاب هایی که می خواستم خریدم /همه ی کتاب ها داخل پلاستیک جدا گانه بودند / وگاج بهترین انتشاراتی بود که ازش کتاب خریدم / من خودم 2باری که ظهر سفارش دادم پست عادی روز بعد رفتم پست گرفتمشون /البته این بخاطر خط ویزه بین کرمان وتهران است[/i] چون بالا ی 100 تومان خرید می کنم پست را یگان است
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم
      ویرایش توسط ali.asghar : 14 آبان 1397 در ساعت 19:14

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها

کتا ب هایی رو که دیگه چاپ نمی شوند و چاپ قدیم هستند رو با تخفیف 70 درصد می دهند / کاملا نو هستند خودم پارسال لغت و خط ویزه ریاضی رو باهمین تخفیف همراه کتاب هایی که می خواستم خریدم /همه ی کتاب ها داخل پلاستیک جدا گانه بودند / وگاج بهترین انتشاراتی بود که ازش کتاب خریدم / من خودم 2باری که ظهر سفارش دادم پست عادی روز بعد رفتم پست گرفتمشون /البته این بخاطر خط ویزه بین کرمان وتهران است
      دمت گرم-هزینه پستش اگه از خود گاج خرید کنیم کمتر در میاد اخه قسمت دیگه فروشگاهش مثل دیواره

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moeinn نمایش پست ها
      دمت گرم-هزینه پستش اگه از خود گاج خرید کنیم کمتر در میاد اخه قسمت دیگه فروشگاهش مثل دیواره
      من همین جا یک چیزی بگم من گاج مارکت رو با مای گاج قاطی کردم http://forum.konkur.in/images/smilie...ahoo%20(4).gif من از گاج مارکت خرید می کنم و بالای 100 تومان همیشه گرفتم و پول پست ندادم و25 درصد تخفیف همیشه داره جدا از بهمن ///// مای گاج کتاب دست دوم است و من نمی دونم چجوریه کارش /// پیوست - خدا لعنتت کنه بطحایی http://forum.konkur.in/images/smilie...ahoo%20(4).gif
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

مای گاج

سلام
      مای گاج چند بخش داره
      اون بخشی که شما میگید 70 درصد تخفیف روی کتاب ها زده برای کتاب هایی هست که مشکل چاپی دارند
      من پارسال خودم چند مورد خریداری کردم
      مثلا یکی از کتاب هاش 10 صفحه کم داشت ، که اون 10 صفحه رو توی برگه a4 همراه کتاب فرستاندن
      منم چون خیلی وسواس بودم رفتم کتاب رو فنری کردم و برگه ها رو اضافه کردم
      کلا خیلی برام ارزون تر دراومد
      کتاب هاش مشکل چندانی ندارند
      و مشکلات رو توی همون صفحه توضیحات نوشته

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن