خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

درسنامه یافقط تست زیادبرای زیست؟مسئله اینست

سلام میشه برازیست اصن درسنامه نخونم کتاب درسی وتست زیادبزنم آخه میگن توزیست درسنامه بی فایدس نظرشماچیه؟ضررکه نمیکنم چون خودم مشکلی ندارم.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      سلام میشه برازیست اصن درسنامه نخونم کتاب درسی وتست زیادبزنم آخه میگن توزیست درسنامه بی فایدس نظرشماچیه؟ضررکه نمیکنم چون خودم مشکلی ندارم.
      نمیشه بعضی فصل نیازمند فهم دقیق کتاب درسین مثل زنتیک _فصل 8زیست پیش-گیاهی پیش 1فصل 6دوم هر چی تست بزنی اخرش اشتباه میزنی چون درسو نفهمیدی و زده میشی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      من خودم ۱۰ هزار تست زیست زدم، امسال زیستو ۷۴ زدم تو آزمونای گاجم تراز زیستم ۸۸۰۰ تا ۹۰۰۰ بود

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با زیست 74درصد..چه رشته ای قبول شدین؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Isaac نمایش پست ها
      من خودم ۱۰ هزار تست زیست زدم، امسال زیستو ۷۴ زدم تو آزمونای گاجم تراز زیستم ۸۸۰۰ تا ۹۰۰۰ بود
      روشتونومیگید؟
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ازچه کتابی؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      منابع متنوعی داشتم، گاج آیکیو / زیست آزمون خیلی سبز / ۴۰ آزمون تدریجی کلک معلم / ۲۰ آزمون شبیه ساز کلک معلم / آزمونهای لیموترش / آرشیو ماز. دوستان تمامی تست های کتاب آیکیو و زیست آزمون رو بزنید و گزینه های نکته دارش رو های لایت کنید، اگه تونستید ۶۳۰۰ تست این دو کتاب رو بزنید، (بعضی تست های زیست آزمون با آیکیو تناقض داره، اولویت با نظر آیکیو هست.)خیالتون راحت باشه بالای ۶۸ درصد هستین. دندانپزشکی قبول شدم. موفق باشین

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masume1381 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      درسنامه مهم نیس مگر این که یه فصل واقعا نیاز داشته باشید مثل ژنتیک
      و مهمترین چیز و بهترین درسنامه هم کتاب درسی هس.چون تست های کنکور خارج از کتاب نیس و فقط یکه میپیچونن که اگه کتاب درسی رو خوب خونده باشین و بتونین بین مباحث ارتباط برقرار کنین میتونین به درصد خوبی برسین.
      شما سعی کن وقتی تست میزنی نکاتشو یاد بگیری یعنی واس خودت تحلیل کنی و بهش برسی نه این که هر نکته ای دیدی بنویسی و فقط حفظشون کنی....چون هر چقدر هم نکته بلد باشی تو زیست بازم میشه تست جدید با نکته جدید طرح کرد.شما باید رو متن سه تا کتاب مسلط باشین تا وقتی یه تست جدید دادن بتونید تحلیل کنین و به جواب برسین.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منابع متنوعی داشتم، گاج آیکیو / زیست آزمون خیلی سبز / ۴۰ آزمون تدریجی کلک معلم / ۲۰ آزمون شبیه ساز کلک معلم / آزمونهای لیموترش / آرشیو ماز. دوستان تمامی تست های کتاب آیکیو و زیست آزمون رو بزنید و گزینه های نکته دارش رو های لایت کنید، اگه تونستید ۶۳۰۰ تست این دو کتاب رو بزنید، (بعضی تست های زیست آزمون با آیکیو تناقض داره، اولویت با نظر آیکیو هست.)خیالتون راحت باشه بالای ۶۸ درصد هستین. دندانپزشکی قبول شدم. موفق باشین
      ببخشید از بین منابعی که برای زیست استفاده کردین اینهایی رو که من مشخص کردم چقدر بهتون کمک کردن؟ چون من تا حالا اسمشون نشنیدم...البته دوتای اولی رو نشنیدم و با دوتای دومی هم به اون صورت آشنا نیستم. از کتابهای مجموعه آزمون شما پیشنهاد میکنید که خیلی سبز بگیریم؟؟ موج و فار هم هستن واقعا نمیدونم کدوم بهترن...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      زیست آزمون خیلی سبز از بقیه کتابای آزمونی بهتره، اگه نظام قدیمی ۲۰ آزمون شبیه ساز کنکور کلک معلم تو خرداد خیلی خوبه، مای زیست الان آزمون آنلاین برگزار میکنه، نکات و تستاشون خوبه. دور الگو و فار رو خط بکش.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن