خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 27 از 28 نخستنخست ... 17262728 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 391 به 405 از 409
    1. Top | #391
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

سلام
      با توجه به این که همه ازمون های موسسات انلاین شده( ازمون جامع کانون می خواستم برم ) به نظرتون بازم ارزش داره ثبت نام کنم؟یا تو خونه دفترچه رو پرینت بگیرم
      با سلام.
      فک نکنم نیاز باشه دیگه. اکثر چیزی که من میگفتم واسه آزمونا برید رو همون حضوری بودنش بود + تراز دادنش(برای رفع اشکال)
      حالا اگه شما میتونین توی خونه توی شرایط آزمون، انجام بدید و همچنین درست و اصولی تصحیح کنین و رفع اشکال، منطقا نیاز خاصی به ثبت نام نیست.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

2. Top | #392
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام وقتتون بخیر به نظرتون تورق سریع چند روزه باشه؟من پشت کنکوریم ولی تورق سریلعو تو هفته اخر نمیتونم جمع کنم الان گذاشتم دو هفته اخر از ۱۵ مرداد هر درس اختصاصی دو روز عمومی یه روز به نظرتون این درسته یا اشتباه؟

3. Top | #393
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام به علی توفیقی عزیز و مهربان :) امیدوارم هرجا که هستی حالت خوب باشه و سلامت باشی :***
      من دوتا سوال داشتم، یک اینکه عربی رو به چه ترتیبی میزدی ؟ اول از ترجمه شروع میکردی ؟

سوال مهم ترم راجع به جمع بندیه .
      نمیدونم اعتقادم درسته یا غلط، اما معتقدم که زدن کنکورهای گذشته حداقل از نظر شبیه سازیِ زمان نمیتونه مثمر ثمر باشه، چون ما قبلا این تست ها رو زدیم، ایده ها رو دیدیم . مشکلی که من دارم اینه که بعضا جواب تست ها رو یادمه، این توی ریاضی و فیزیک وضعیت بدتریه برام . تبخیر سطحی در هر دمایی اتفاق می افتد، سراسری ریاضی هشتاد و هشته، اینکه چرا تو ذهنمه نمیدونم ولی هست . هر سوالِ حدی که توی گزینه هاش هر مقدار a باشه جواب اونه . این وضعیت توی زیست رنگ و بوی جدیدتری میگیره، چرا که خیلی از نکاتی که توی کتاب تست ها هستن متن خودِ کنکورن . در صورت بروز جهش هر مولکول حاصل از رونویسی تغییر می کند مثلا .
      من چکار میکنم ؟ توی هر درسی یه کاری رو انجام خواهم داد، عمومی هاش رو ولی میزنم چون تست های زیادی ندارم . و از کنکورهای اختصاصی کنکورهای 98 و 94 رو میزنم فقط .
      ریاضی امتحانات دبیرم که آدم معتمدیه + زیست کتابِ عمارلو + فیزیک حرف آخر + شیمی رو هم هر آزمون جامعی پیدا کنم .
      تنها گزینه ی پیش روم برای بعد کنکور، گزینه دو بود متاسفانه .

4. Top | #394
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عاااالی.
      Up

5. Top | #395
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      ممنون دوستان عزیز، ببخشید من خیلی وقت بود ندیدم و شرمنده که پیام هاتون رو جواب ندادم : ( الان هم احتمالا کنکوری نیستین. اما ممکنه چندین نفر باز سوال شه واسشون، پس جوابتون رو با یک سال تاخیر تقریبا میدم:
      تورق سریع همون جور که نوشتم بین 6 تا 7 روز کافیه براش. در کنارش هم نکته های قبلی یاد داشت شده + گزینه های تست های مهم و اینجور مسائل رو مجدد یه مرور سریع دارین. خیلی مهمه که توی این قسمت مطلب جدید اکیدا نخونین! فقط هرچی خوندین توی جمع بندی رو مجدد تورق کنین.

دوست عزیز که درمورد عربی هم سوال پرسیده بودی، عربی رو دقیقا و کامل توضیح دادم(اول سوالات ترجمه، بعد قواعد. درک مطلب عربی رو میذاشتم برای دور دوم)
      درمورد سوال های کنکور های قبلی، بله درست میفرمایی. منتهی من همون موقعی که فروم بودم بارها تاکید کردم کنکور های 3 سال اخیر رو به هیچ وجه سوالشو دیدی هم نزن توی هرجا(چون برای آخر نیاز داری)
      مثلا من سال 97 کنکور دادم، کنکور های سال های 94 95 96 رو نزدم سوالاتش رو.
      از 92 هم شروع کردم، 92 و 93 رو زدم و اتفاقا وقتی شما تحت شرایط آزمون و کنکوری سوالاتش رو میزنی، خیلی خیلی فرق داره. هم شرایط متفاوت کنکور برات شبیه سازی میشه هم کلی نکات مهم جدید توی دل این سوالات پیدا میکنی(چون که کتب جمع بندی مثل دور دنیای گاج، خیلی جامع و کامل توضیح میدن هر سوال رو توی پاسخنامه)
      خود سال های آخر هم که بهترین نمونه هستن اگه سوالاتش رو زیاد اشنا نباشین. خسته نباشی.

مصاحبه کنکور:

6. Top | #396
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      Up

7. Top | #397
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام آقای توفیقی . ببخشید یه سوال داشتم. شما پزشکی دزفول میخونید درسته ؟
      سطح دانشگاه علوم پزشکی دزفول چطوره ؟ رشته پزشکیش منظورمه
      به نظرتون چقدر تفاوت هست بین علوم پزشکی دزفول و اهواز البته رشته پزشکیشون رو میگم

8. Top | #398
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh jhnp نمایش پست ها
      سلام آقای توفیقی . ببخشید یه سوال داشتم. شما پزشکی دزفول میخونید درسته ؟
      سطح دانشگاه علوم پزشکی دزفول چطوره ؟ رشته پزشکیش منظورمه
      به نظرتون چقدر تفاوت هست بین علوم پزشکی دزفول و اهواز البته رشته پزشکیشون رو میگم
      سلام و وقت بخیر
      ببخشید پست رو ندیده بودم، پایین رفته بود تاپیک
      راستش دانشگاه کوچیکیه. انتنظار تیپ 1 بودن چه از لحاظ امکانات و چه از لحاظ تدریس نداشته باشین
      اما در مقایسه با تیپ 2 ها و تیپ 3 های دیگه، امکانات یه خورده کمتر تا نسبتا برابر رو داره.
      ولی نکته مثبتش توی تدریسشه. واقعا اساتید با سوادی داره.
      من مقایسه کردم با چندین دانشگاه تیپ 2 واقعا اساتید با مدرک و اشراف علمی خوبی داره.
      همچنین چون نسبتا کوچیکه دانشگاهش، در نتیجه تعداد بالادستی ها توی بیمارستان(مثلا رزیدنت، اینترن) کمتره درنتیجه شما تعامل خیلی بیشتری دارید با مریض ها و یادگیری خیلی بیشتری دارید، نسبت به یه دانشگاه با بیمارستان بزرگ مثلا مثل شیراز که هزارتا رزیدنت بالا دستتون هست.
      درکل اگه امکانات میخواین خب واقعا دانشگاه معمولی هست اما از لحاظ تحصیلی مطمئن باشین خیلی سختگیرن و نتیجه خوبی میده بهتون.
      مثلا رفرنس فیزیوپات توی 90درصد دانشگاه ها جزوه اس، ما فقط از روی رفرنس اصلی که هاریسون یا رفرنس های دیگس میخونیم

مصاحبه کنکور:

9. Top | #399
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

10. Top | #400
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      سلام و وقت بخیر
      ببخشید پست رو ندیده بودم، پایین رفته بود تاپیک
      راستش دانشگاه کوچیکیه. انتنظار تیپ 1 بودن چه از لحاظ امکانات و چه از لحاظ تدریس نداشته باشین
      اما در مقایسه با تیپ 2 ها و تیپ 3 های دیگه، امکانات یه خورده کمتر تا نسبتا برابر رو داره.
      ولی نکته مثبتش توی تدریسشه. واقعا اساتید با سوادی داره.
      من مقایسه کردم با چندین دانشگاه تیپ 2 واقعا اساتید با مدرک و اشراف علمی خوبی داره.
      همچنین چون نسبتا کوچیکه دانشگاهش، در نتیجه تعداد بالادستی ها توی بیمارستان(مثلا رزیدنت، اینترن) کمتره درنتیجه شما تعامل خیلی بیشتری دارید با مریض ها و یادگیری خیلی بیشتری دارید، نسبت به یه دانشگاه با بیمارستان بزرگ مثلا مثل شیراز که هزارتا رزیدنت بالا دستتون هست.
      درکل اگه امکانات میخواین خب واقعا دانشگاه معمولی هست اما از لحاظ تحصیلی مطمئن باشین خیلی سختگیرن و نتیجه خوبی میده بهتون.
      مثلا رفرنس فیزیوپات توی 90درصد دانشگاه ها جزوه اس، ما فقط از روی رفرنس اصلی که هاریسون یا رفرنس های دیگس میخونیم
      خیلی ممنونم از پاسخگویی کاملتون . بله منم شنیدم که اساتید با سوادی داره و خیلی سختگیر هستن . قطعا در سال های آینده از رتبش خیلی بهتر هم میشه
      برای فیزیوپات خیلی سخت نیست که از روی رفرنس اصلی بخونید آقای دکتر ؟

11. Top | #401
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم از پاسخگویی کاملتون . بله منم شنیدم که اساتید با سوادی داره و خیلی سختگیر هستن . قطعا در سال های آینده از رتبش خیلی بهتر هم میشه
      برای فیزیوپات خیلی سخت نیست که از روی رفرنس اصلی بخونید آقای دکتر ؟
      میدونین بحث چیه، بحث اینه علوم پایه واقعا رفرنس نیاز نیس تحت هیج عنوان
      اما فیزیوپات چون اساتید دقیقا از روی هاریسون زبان انگلیسی تدریس میکنن اسلایدارو، و امتحان هم همش از qbه
      دیگه رفرنس بخونیم سنگین تریم.

مصاحبه کنکور:

12. Top | #402
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میدونین بحث چیه، بحث اینه علوم پایه واقعا رفرنس نیاز نیس تحت هیج عنوان
      اما فیزیوپات چون اساتید دقیقا از روی هاریسون زبان انگلیسی تدریس میکنن اسلایدارو، و امتحان هم همش از qbه
      دیگه رفرنس بخونیم سنگین تریم.
      بله درسته واسه علوم پایه همون جزوه اساتید کافیه.
      حالا توی فیزیوپات که رفرنس هاریسون و ‌... میخونید کلا وقت میکنید به بقیه کارهاتون یعنی همون کار های متفرقه مثلا باشگاه یا مشاوره کنکور و تفریح اینا برسید ؟

13. Top | #403
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بله درسته واسه علوم پایه همون جزوه اساتید کافیه.
      حالا توی فیزیوپات که رفرنس هاریسون و ‌... میخونید کلا وقت میکنید به بقیه کارهاتون یعنی همون کار های متفرقه مثلا باشگاه یا مشاوره کنکور و تفریح اینا برسید ؟
      راستش از وقت شدن که میشه
      الان نمیدونم اطلاع دارین یا نه، اما فیزیوپات کلا کورس هستش، یعنی شما مثلا 10 12 روز یک کورس رو میخونین(مثلا نفرو) مباحث رو میخونین و میبندین و بعدش امتحانش رو میدین و تمام
      حالا توی مدتی که کلاسا رو میریم وقت میشه نسبتا، اما روزای نزدیک امتحان هر کورس واقعا سنگینن و وقت اضافه نمیارم اونقدر.

مصاحبه کنکور:

14. Top | #404
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راستش از وقت شدن که میشه
      الان نمیدونم اطلاع دارین یا نه، اما فیزیوپات کلا کورس هستش، یعنی شما مثلا 10 12 روز یک کورس رو میخونین(مثلا نفرو) مباحث رو میخونین و میبندین و بعدش امتحانش رو میدین و تمام
      حالا توی مدتی که کلاسا رو میریم وقت میشه نسبتا، اما روزای نزدیک امتحان هر کورس واقعا سنگینن و وقت اضافه نمیارم اونقدر.
      بله دیگه فیزیوپات به نظرم یکی از دوره های سخت پزشکی هست
      فقط ببخشید من زیاد سوال پرسیدم . این آخریه
      به جز رفرنس هاریسون توی فیزیوپات جزوه اساتید رو هم میخونید ، یعنی اساتید جزوه میدن یا اینکه تنها منبع همون رفرنس های اصلی هستن مثل هاریسون ؟

15. Top | #405
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      ریپلای خراب شده انگار. @Fatemeh jhnp
      راستش اولا که فقط یه رفرنس نیست. مثلا الان برای جراحی ما لارنس رو داریم، برای اورولوژی مال یه آقایی هست به نام سیم فروش.
      دوما اینکه تو پست قبلیمم گفتم، ببین اکثرا اسلاید انگلیش رفرنس رو میارن.
      عموما جزوه خاصی نمیدن استادا! مخصوصا فیزیوپات. حالا مثلا علوم پایه چنتا از اساتید کتاب داشتن ولی اینجا همشون تقریبا اسلاید میدن و جزوه ای از خودشون نمیدن
      ترم بالایی هامون هم جزوه دارن ولی خب من خودم با جزوه خیلی اوکی نیستم. ترجیحم اینه که رفرنس بخونم.

مصاحبه کنکور:

صفحه 27 از 28 نخستنخست ... 17262728 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)