خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 15 از 28 نخستنخست ... 514151625 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 211 به 225 از 409
    1. Top | #211
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ویکی
      یکدانه سوال
      من خیلی از مباحث رو نیاز به آموزش ندارم به جز تک و توکی فصل از هر درس
      به نظررت
      شیمی آیکیو برای دوم و پیش یک
      خیلی سبز برای سوم و پیش دو

ریاضی آبی قلمچی و موج آزمون

فیزیک
      میکسی از گاج و خیلی سبز

اینارو تا انتهای دوران طلایی تموم کنم

کار مناسبیست؟
      بعد برم سراغ منابع جدید مثه موج شیمی و فیزیک و اینا..
      اصن تموم کردن تا اون موقع خوبه؟
      بازم بگم من مشکلی از حیث آموزش ندارم رتبم سه کا بود فقط باید بتمرگم تست بزنم همچو چارپایی در گل و لای اسیرم و سردرگم، ازین روی هنوز عین آدم نخوندم.
      واقعیت رو دنبال کن، رؤیا تله‌ست.

2. Top | #212
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elmira_tzf نمایش پست ها
      ویکی
      یکدانه سوال
      من خیلی از مباحث رو نیاز به آموزش ندارم به جز تک و توکی فصل از هر درس
      به نظررت
      شیمی آیکیو برای دوم و پیش یک
      خیلی سبز برای سوم و پیش دو

ریاضی آبی قلمچی و موج آزمون

فیزیک
      میکسی از گاج و خیلی سبز

اینارو تا انتهای دوران طلایی تموم کنم

کار مناسبیست؟
      بعد برم سراغ منابع جدید مثه موج شیمی و فیزیک و اینا..
      اصن تموم کردن تا اون موقع خوبه؟
      بازم بگم من مشکلی از حیث آموزش ندارم رتبم سه کا بود فقط باید بتمرگم تست بزنم همچو چارپایی در گل و لای اسیرم و سردرگم، ازین روی هنوز عین آدم نخوندم.
      های هان
      ببین بازم من میگم، تموم کردن تا عید هیچ سود،خاصی نداره.
      مخصوصا اگه خود سر تموم کنی و بدون برنامه منظم و بدون درنظرگیری بازه های مرور و...
      پس سعیتو بکن همه چیزو کامل و درست بخونی و تا ۱۵ اردیبهشت تموم کنی‌مباحقو. اتواع تکنیک ها بادت نره. خوب و مفهومی خوندنم همینجور. چک کردن پاسخنامه و افزایش سرعت و... همه و همه.

در ضمن، سوالات ازمون های متناظرم از قبمچی در حد یه آزمون البته آخر هر دو هفته بزن. اونم طبق شرایط آزمون که‌کامل راه بیفتی!

و ضمننا، موفق باشی.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

3. Top | #213
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام داداش خوبی؟ میگم داداش لازمه حتما iq ریاضی بخرم؟(iq نظام جدید جامع)مثلا این ۷۰ درصدی که ریاضی زدین بنظرتون چند درصدش مربوط به iq و مطالب شه؟

4. Top | #214
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      های هان
      ببین بازم من میگم، تموم کردن تا عید هیچ سود،خاصی نداره.
      مخصوصا اگه خود سر تموم کنی و بدون برنامه منظم و بدون درنظرگیری بازه های مرور و...
      پس سعیتو بکن همه چیزو کامل و درست بخونی و تا ۱۵ اردیبهشت تموم کنی‌مباحقو. اتواع تکنیک ها بادت نره. خوب و مفهومی خوندنم همینجور. چک کردن پاسخنامه و افزایش سرعت و... همه و همه.

در ضمن، سوالات ازمون های متناظرم از قبمچی در حد یه آزمون البته آخر هر دو هفته بزن. اونم طبق شرایط آزمون که‌کامل راه بیفتی!

و ضمننا، موفق باشی.
      من پارسال رتبه ام تو منطقه دو شد 80 هزار شد .فقط دو هفته براش خوندم و کلا ادم درسخونی نیستم و تو این چند سال فقط برای نهایی سوم خوندم که اونم شب امتحانی بود نمرات هم بد نشد و نمراتم هم حدود 17-18 بود

میخواستم ببینم به نظرتون میشه تو این مدت رتبه ام رو برسونم به 4 هزار ؟

چطور باید این کارو انجام بدم؟آیا راهی هست؟

5. Top | #215
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI11223 نمایش پست ها
      سلام داداش خوبی؟ میگم داداش لازمه حتما iq ریاضی بخرم؟(iq نظام جدید جامع)مثلا این ۷۰ درصدی که ریاضی زدین بنظرتون چند درصدش مربوط به iq و مطالب شه؟
      سلام داداشم
      والا نه نیازی نیس.
      با خیلی سبز یا مهروماه هم مبتونین درصد مشابهی بگیربد

مصاحبه کنکور:

6. Top | #216
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AzerilA نمایش پست ها
      من پارسال رتبه ام تو منطقه دو شد 80 هزار شد .فقط دو هفته براش خوندم و کلا ادم درسخونی نیستم و تو این چند سال فقط برای نهایی سوم خوندم که اونم شب امتحانی بود نمرات هم بد نشد و نمراتم هم حدود 17-18 بود

میخواستم ببینم به نظرتون میشه تو این مدت رتبه ام رو برسونم به 4 هزار ؟

چطور باید این کارو انجام بدم؟آیا راهی هست؟
      سلام وقتتون بخیر.
      چرا نشه؟ اولا که باید بخواید خودتون و وقاعا نیت کنین که رتبه بیارید.
      ثانیا از مصاحبه های رتبه برتر توی فروم استفاده کنین.
      برای منابع و مطالب و فصول نیاز هم، به تاپیکم مراجعه کنین:

برنامه ریزی کنکور برای شروع از الان و سطح پایین #نظام_قدیم

مصاحبه کنکور:

7. Top | #217
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

8. Top | #218
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام داداشم
      والا نه نیازی نیس.
      با خیلی سبز یا مهروماه هم مبتونین درصد مشابهی بگیربد
      یه سوال دیگه ام داشتم...همون طور که میدونید موقع تست زدن ممکنه تست هایی باشه که اصلا اصلا راه حل به ذهن آدم نرسه یا حداقلش اون راه حل بدرد تست نخوره میخواستم بدونم در اینجور مواقع بهترین کار چیه؟ پاسخنامه رو چک کنیم و از روی اون تمرین کنیم مشکلی نداره؟(بیشتر مواقع وقتی به اینجور مورد ها بر میخورم تست زدن رو بیخیال میشم(ناامیدی و...)
      ویرایش توسط ALI11223 : 05 بهمن 1397 در ساعت 23:41

9. Top | #219
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALI11223 نمایش پست ها
      یه سوال دیگه ام داشتم...همون طور که میدونید موقع تست زدن ممکنه تست هایی باشه که اصلا اصلا راه حل به ذهن آدم نرسه یا حداقلش اون راه حل بدرد تست نخوره میخواستم بدونم در اینجور مواقع بهترین کار چیه؟ پاسخنامه رو چک کنیم و از روی اون تمرین کنیم مشکلی نداره؟(بیشتر مواقع وقتی به اینجور مورد ها بر میخورم تست زدن رو بیخیال میشم(ناامیدی و...)
      ببینین کنکور مثل آزمون ها استاندارد بندی میشه. یعنی سوالات خیلی سخت و خیلی راحت, رو به میزان بسیار کمی داره. و اغلبشون متوسطن.
      پس دلیلی برای ناامیدی نیست!
      این از این.
      از قسمت دومم بگم براتون, اینکه شما عموما سعی کنین وقتی توی خونه هستین(نه توی آزمونا که بحثش جداست) در حد نهایتا 2 الی 3 دقیقه واسه هر تست وقت بذارید. بعد اگر دیدید نمیشه, بدون اینکه ناامید شید برید سراغ پاسخ نامه اش. به دقت بخونینش, دوباره حتما حتما اون سوالو حل کنین.
      و اگر که ارزش آموزشی لازم رو داشت تیکش بزنین تا در دفعات بعدی دوباره اونو حل کنین.

مصاحبه کنکور:

10. Top | #220
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببینین کنکور مثل آزمون ها استاندارد بندی میشه. یعنی سوالات خیلی سخت و خیلی راحت, رو به میزان بسیار کمی داره. و اغلبشون متوسطن.
      پس دلیلی برای ناامیدی نیست!
      این از این.
      از قسمت دومم بگم براتون, اینکه شما عموما سعی کنین وقتی توی خونه هستین(نه توی آزمونا که بحثش جداست) در حد نهایتا 2 الی 3 دقیقه واسه هر تست وقت بذارید. بعد اگر دیدید نمیشه, بدون اینکه ناامید شید برید سراغ پاسخ نامه اش. به دقت بخونینش, دوباره حتما حتما اون سوالو حل کنین.
      و اگر که ارزش آموزشی لازم رو داشت تیکش بزنین تا در دفعات بعدی دوباره اونو حل کنین.
      سلام.من تا 15 فروردین کل درس هارو تموم میکنم از منبع اصلی.از 16 فروردین به بعد برا جمع بندی بهتره هر هفته یک کنکور جامع از دور دنیا کار کنم و 6 روز دیگه هفته رو از موج آزمون ها و خط ویژه ها تست سخت بزنم و مرور کنم یا اینکه از 16 فروردین تا آخر اردیبهشت کلشو موج و خط ویژه کار کنم و کنکور های دور دنیا رو تو خرداد و تیر به روش سه روز یکبار کار کنم؟تجربی نظام قدیمم

11. Top | #221
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_kh10 نمایش پست ها
      سلام.من تا 15 فروردین کل درس هارو تموم میکنم از منبع اصلی.از 16 فروردین به بعد برا جمع بندی بهتره هر هفته یک کنکور جامع از دور دنیا کار کنم و 6 روز دیگه هفته رو از موج آزمون ها و خط ویژه ها تست سخت بزنم و مرور کنم یا اینکه از 16 فروردین تا آخر اردیبهشت کلشو موج و خط ویژه کار کنم و کنکور های دور دنیا رو تو خرداد و تیر به روش سه روز یکبار کار کنم؟تجربی نظام قدیمم
      سلام
      آخ ببخشید ترو خدا تاپیکای درسی زیاد جابجا میشن من پستتونو تازه دیدم.به نظر بنده با توجه به اینکه یک هفته هم دیرتر برگذار میشه کنکور, از 7 تا 21 اردیبهشت واسه دوران گذار(اسم خودمه روش یعنی دورانی که یه سری مطالبی که تو یه تاپیک جدا کاملا شرح میدم, رو دوره میکنین) باشه.
      از 21 اردیبهشت تا هفته قبل کنکور فقط و فقط جمع بندی به روش 3 روز یکبار.

توجه کنین دوستان باز هم میگم, الان زوده. طبق چارت برنامه من پیش برید خیلی بهتره. فروردین واسه اتمام درسا خیلی زوده!
      اصلا استرسشو نداشته باشید. طبق برنامه آزمون ها پیش برید, اردیبهشت ماه بیفتید تو گیر و دار جمع بندی. الان اصلا استرسی به خودتون وارد نکنین
      +
      قسمت آخر پست اول آپدیت شد!

مصاحبه کنکور:

12. Top | #222
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دکتر توفیقی به نظرتون ازمون های گزینه دو وسنجش وکانون وگاج رو همه باهم بررسی کنیم یا فقط یک ازمون رو ولی تخصصی تر
      این ازمونا رو به این علت گفتم تا خیالم از نظر تنوع تست راحت شه

13. Top | #223
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . آقای توفیقی من هرجورز که حساب میکنم درسارو نمیتونم تا قبل از اول خرداد تموم کنم . آخه من واقعا دیر شروع کردم و میدونم اگر واسه ی شیمی و زیست از روی سه تا منبع نخوندم کلافه میشم . این وسواس فکری من آخرش باعث میشه که هیچ کدوم از کتابا هم نتونم تموم کنم ولی چیکار کنم اگر اینکار نکنم اصن تمرکزم همش پیش اینه که من حالا که آزمون آزمایشی شرکت نمیکنم حداقل دوتا کتاب رو بتونم تموم کنم
      خواهش میکنم راهنمایی کنید

14. Top | #224
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DOCTOR SARA79 نمایش پست ها
      سلام دکتر توفیقی به نظرتون ازمون های گزینه دو وسنجش وکانون وگاج رو همه باهم بررسی کنیم یا فقط یک ازمون رو ولی تخصصی تر
      این ازمونا رو به این علت گفتم تا خیالم از نظر تنوع تست راحت شه
      سلام وقتتون بخیر.
      به نظرم..تست کردن و بررسی کردن یه آزمون و اونم ترجیحا قلم چی بهترین گزینه اس اگرکه برید سر آزمون! بهرحال شرایط آزمون فرق داره.

ولی اگرم نشد, یه آزمون کافیه.توی خونه و طبق شرایط آزمون, امتحان بدینش از خودتون. روز جمعه باشه ساعت 8 تا 12
      بعدش بیاید دونه دونه تحلیل کنین سوالاتو و..(همون چیزی که توی مصاحبمم گفتم )
      البته سوالات زیست گزینه دو هم بدک نیستن. اگه از جایی بتونین گزیده سوالاتشو بیارید و بزنین به درد بخور هستن!

مصاحبه کنکور:

15. Top | #225
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Xoloniloofar نمایش پست ها
      سلام . آقای توفیقی من هرجورز که حساب میکنم درسارو نمیتونم تا قبل از اول خرداد تموم کنم . آخه من واقعا دیر شروع کردم و میدونم اگر واسه ی شیمی و زیست از روی سه تا منبع نخوندم کلافه میشم . این وسواس فکری من آخرش باعث میشه که هیچ کدوم از کتابا هم نتونم تموم کنم ولی چیکار کنم اگر اینکار نکنم اصن تمرکزم همش پیش اینه که من حالا که آزمون آزمایشی شرکت نمیکنم حداقل دوتا کتاب رو بتونم تموم کنم
      خواهش میکنم راهنمایی کنید
      سلام
      اولا من یه چیزیو نمیفهمم
      3 منبع؟
      خواهر من..من شیمی 2 منبع داشتم بالکل با این حال 61 زدم که رسما تنبلی کردم و هیچی نخوندم!
      زیست که تک منبعی بودم.
      توجه کنین تعدد منابع چیزیه که به شخصه توصیه نمیکنم! مگر برخی دروس مثل ادبیات که هم لقمه ها نیازن هم یه ادبیات موضوعی و یا زیست و شیمی اونم نهایتا 2 منبع.
      پس 3 منبع رو بیخیال شو.
      زیست اگه داری الگو بزن..بهتره واسه شروع از الان به گمونم. آیکیو هم خوبه ولی قطعا نمیرسی همشو بزنی باید مضربی تست بزنی.
      شیمی هم همونجور که گفتم مبتکران + موج آزمون میکس کامل و کافی ای هستش واسه درصدای بالا.
      3 تا منبع رو همین الان میگم بیخیال شو بلکه یک یا نهاااایت دو منبع رو بزن ولی کاملِ کامل, جوری که تسلطتت بالا بره. نه هول هولکی از روی 3 منبع بخونی!

اصلا نترس واسه اینکه دیر شروع کردی. ببین کلا استرس باید مدیریت شه, یعنی چی؟
      استرس کم بیخیالت میکنه و استرس زیاد صرفا راندمانتو کم میکنه. پس باید استرستو مدیریت کنی و اینو تو ذهنت یادآوری کنی که استرس داره تورو زمین میزنه و این در واقع "تلاش" ه که میتونه کمکت کنه و از زمین بلندت کنه, نه "ترس و استرس".

اگه هم صفری هنوز توی هر درسی من جمله زیست و... تاپیکمو بخون که برنامه ریزی خودمه واسه شروع و استارت از همین الان
      لینکش:
      برنامه ریزی کنکور برای شروع از الان و سطح پایین #نظام_قدیم

هر سوال دیگه ای بود در خدمتم دوستان

مصاحبه کنکور:

صفحه 15 از 28 نخستنخست ... 514151625 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)