خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 78
    1. Top | #31
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19pf نمایش پست ها
      چی کار داری کی به کی لگد زد احساسی فکر نکن هر جا نیاز داشتی نگاه کن شاید یه مطلب گفت که فهم درس رو برات راحت تر کرد فقط توصیه میکنم هر جا نیاز بود نگاه کنی
      عربی ناصح زاده هم شنیدم خوبه
      فیزیک طلوعی هم خوبه

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar123 نمایش پست ها
      فیزیک طلوعی هم خوبه
      اره کازرانیان هم شنیدم خوبه ولی خب خودم فعلا چیزی ازش نگاه نکردم

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چی کار داری کی به کی لگد زد احساسی فکر نکن هر جا نیاز داشتی نگاه کن شاید یه مطلب گفت که فهم درس رو برات راحت تر کرد فقط توصیه میکنم هر جا نیاز بود نگاه کنی
      عربی ناصح زاده هم شنیدم خوبه
      نه باو چرت بود همش دعوا بود دیگه نگاه نکردم هر چیزی که رایگان بذارن همینه دیگه
      الان کتاب بازده بهتری داره چون اینا دیگه تکنیکاشون خز شده طراح هم امل نیست سوالا رو جوری طرح میکنه اخرش اونی که کتاب درسی رو خوب خونده حل میکنه

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moeinn نمایش پست ها
      نه باو چرت بود همش دعوا بود دیگه نگاه نکردم هر چیزی که رایگان بذارن همینه دیگه تازه موسسه های خوبش هم بدرد نمیخورن
      من یه یکی دو جلسه از عربی ناصح زاده رو دیدم خوب بود هر جا خوشم اومد توی درسنامه کتاب کمک آموزشیم نوشتم که بعدا مرورش کنم

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اره کازرانیان هم شنیدم خوبه ولی خب خودم فعلا چیزی ازش نگاه نکردم
      صحبت سر خوب بودن یا نبودن نیس ، طرف میلیون ها تومن خرج کتاب و دی وی و دی و مشاور و کلاس و فلان کرده بالای 20هزار شده
      ادم باید همه عزمشو جزم کنه که بخونه فقط بخونه با اصولش ، الان تقریبا با اینترنت و فلان حل میشن هم دی وی دیا رایگان هستن هم اینکه میشه کتابای با چاپ قدیمی تر رو ارزونتر خرید

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      صحبت سر خوب بودن یا نبودن نیس ، طرف میلیون ها تومن خرج کتاب و دی وی و دی و مشاور و کلاس و فلان کرده بالای 20هزار شده
      ادم باید همه عزمشو جزم کنه که بخونه فقط بخونه با اصولش ، الان تقریبا با اینترنت و فلان حل میشن هم دی وی دیا رایگان هستن هم اینکه میشه کتابای با چاپ قدیمی تر رو ارزونتر خرید
      بله کاملا حرفتون رو قبول دارم من خودم کتاب میخونم یکی دو جلسه هم عربی ناصح زاده رو نگاه کردم البته
      این اسم هایی هم که بردم فقط شنیدم از بقیه دوستان که خوبن
      وگرنه تا کتاب و تست نزنی ۱۰۰۰۰ بارهم فیلم نگاه کنی یا مثلا برای سرکلاس فلان معلم کلا هیچ نتیجه ای نمی گیری

7. Top | #37
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بله کاملا حرفتون رو قبول دارم من خودم کتاب میخونم یکی دو جلسه هم عربی ناصح زاده رو نگاه کردم البته
      این اسم هایی هم که بردم فقط شنیدم از بقیه دوستان که خوبن
      وگرنه تا کتاب و تست نزنی ۱۰۰۰۰ بارهم فیلم نگاه کنی یا مثلا برای سرکلاس فلان معلم کلا هیچ نتیجه ای نمی گیری
      اوهوم همینطوره
      ببخشین شما سال چندمتونه ؟! درسا واستون خوب پیش میرن ؟!

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      کلاس نکته و تست تهران
      حالا چی هست جمع بندی بابایی؟کلاس حضوری هست یا دی وی دی و... اینا؟

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      پس دیگه هیچکی عاقل نیست!کل سالن دانشکده دارو سازی بهشتی پر میشه به صورت مجازی هم ی سالن پشت دانشکده برا پسرا هم مجازی پخش میشه !این همه ناقصل العقلن؟!عجب!
      جمع بندی ؟! بابا پکیج کامل دی وی دیا یه میلیونه چی میگین شما ؟! آدم عاقل به " جمع بندی" که اون همه پول نمیده

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      زمان خیلی مهم تر از پوله!ی عالمه زمان بذارم دانلود کنم!بعد فیلمای اقاجانی ببینم ک انقد کند پیش میره؟؟!؟!من خودم از عربی الا استفاده میکنم ولی بقیه درساش افتضا و وقت تلف کردنه مگر اینکه کسی پایه باشه بخواد ببینه سال کنکور اصلا وقت نیست!!!ی سینتیک سادش کم کم 15-20ساعته!
      تو همین سایت اگه مصاحبه با نفرات برتر رو بخونین میبینید که ۹۹٪ از کتابای کمک درسی مثل خیلی سبز و مبتکران وموج آزمون استفاده کردن و درصدای خوبی هم زدن و به رشته دلخواه خودشون هم رسیدن
      اگر میخواید حتما دی وی دی ببینید میتونید سایت آلا شیمی آقاجانی رو نگاه کنید که رایگانه

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatima_nm نمایش پست ها
      کلاس نکته و تست تهران
      چه خبره مگه شاخ کل میشکونه 1100

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اوهوم همینطوره
      ببخشین شما سال چندمتونه ؟! درسا واستون خوب پیش میرن ؟!
      لطف کنید پیام های خصوصیتون رو چک کنید

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ‏تا دیر نشده یه کاری کنید که دیر نشه

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      من ک امسال بازم شرکت میکنم با وجودی ک پارسالم شرکت کردم!!تنها دبیر دلسوزی ک دیدم اینه!خودش رتبه 11بوده پزشکی تهران :/ خیلی باهوش و عالی همه چیو بهت میگه
      چه خبره مگه شاخ کل میشکونه 1100

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatima_nm نمایش پست ها
      پس دیگه هیچکی عاقل نیست!کل سالن دانشکده دارو سازی بهشتی پر میشه به صورت مجازی هم ی سالن پشت دانشکده برا پسرا هم مجازی پخش میشه !این همه ناقصل العقلن؟!عجب!
      والا بهترین دبیرشیمی شهر ما که هر ساله دانش اموزاشون اکثرا قبول میشن برا 60جلسه 900تومن میگیره

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن