خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 78
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar123 نمایش پست ها
      جمع بندی ؟! بابا پکیج کامل دی وی دیا یه میلیونه چی میگین شما ؟! آدم عاقل به " جمع بندی" که اون همه پول نمیده
      تازه الان همه ی پکیج های تمام موسسات از پرواز گرفته تا افبا رایگان تو همه کانالا هست چیز خاصی نمیگن همش تو کتابای کنکوری هست

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moeinn نمایش پست ها
      تازه الان همه ی پکیج های تمام موسسات از پرواز گرفته تا افبا رایگان تو همه کانالا هست چیز خاصی نمیگن همش تو کتابای کنکوری هست
      آره ولی نه بصورت کامل

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آره ولی نه بصورت کامل
      برو نگاه کن باور نداری همشون دروغ میگن -هر پکیجی بگی هست ادرس میدم برو یه جلسه از هرکدوم نگاه کن به این نتیجه میرسی

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Misto نمایش پست ها
      مثلا 500 600 تومن پول بی زبون داشته باشی بری کتاب بخری ... تازه همین قدر هم باس بعد عید خرج کنی برای جمع بندی
      1 و نیم میلیون تومن خرج کانون و آزمون دادن بکنی ... 150 تومن برای آزمون های جامع خرج کنی ..
      اینا پول نیستتتت ؟؟؟ نکنه شما خیلی پولداری این چیزا به چشمت نمیاد ؟
      خب راستش حرف شما هم درسته
      فکر کنم اگر کسی توی این شرایط قرار داشته باشه بهتره که کتابای دسته دوم تهیه کنه (من خودم دنبال کتاب عربی ۱ گل واژه میگشتم هر جا رفتم نبود تا رفتم دسته دوم فروشی اونجا گرفتم دیدم خیلی ها میان اونجا خرید میکنن برای کتابای کنکور تازه میشه از یه سری سایت ها هم خرید کرد مثل مای گاج )
      و فردی با این شرایط بهتره کخ کتابا رو با وسواس زیاد بخره یعنی قبلش خوب تحقیق کرده باشه و بعد خرید کنه
      و اینکه تا اونجایی که میدونم کانون به یک سری ها بورسیه میده و اگر هم نداد از یه آزمون کم هزینه تر مثل گاج یا گزینه دو استفاده کنه
      یه دوست داشتم که آزمونهای سنجش میداد (ضمن سالش و جمع بندی کلا سنجش بود ) و خودش توی خونه سوالای آزمونهای دیگه رو کار میکرد و رتبه اش ۳۷۰ شد و پزشکی میخونه
      یه روز رفته بودم بیرون دوستم به فردی که داشت پلاستیک جمع میکرد از سطل زباله اشاره کرد گفت اونو میبینی اون پزشکی میخونه اولش فکر کردم پسره ودوستم گفت نه پسر نیست دختر بود لباس پسرانه پوشیده بود داشت با پدرش پلاستیک جمع میکرد
      یا وقتی سال دوم بودم آموزشگاه کلاس تقویتی ریاضی یه خانم که مشاوره تحصیلی بود (شاید ۲۱ سالش بیشتر نبود) دانشجو پزشکی بود از ش معلوم بود که خانوادش درآمد بالایی ندارن ولی خب ببینین داشت پزشکی میخوند
      مطمئنا نمونه های بیشتری هم هستن ..........
      ولی حرفتون رو قبول دارم که قیمت کتابا کم نیست ولی از یه سری راه ها میشه یه مقدار کمش کرد

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 19pf نمایش پست ها
      خب راستش حرف شما هم درسته
      فکر کنم اگر کسی توی این شرایط قرار داشته باشه بهتره که کتابای دسته دوم تهیه کنه (من خودم دنبال کتاب عربی ۱ گل واژه میگشتم هر جا رفتم نبود تا رفتم دسته دوم فروشی اونجا گرفتم دیدم خیلی ها میان اونجا خرید میکنن برای کتابای کنکور تازه میشه از یه سری سایت ها هم خرید کرد مثل مای گاج )
      و فردی با این شرایط بهتره کخ کتابا رو با وسواس زیاد بخره یعنی قبلش خوب تحقیق کرده باشه و بعد خرید کنه
      و اینکه تا اونجایی که میدونم کانون به یک سری ها بورسیه میده و اگر هم نداد از یه آزمون کم هزینه تر مثل گاج یا گزینه دو استفاده کنه
      یه دوست داشتم که آزمونهای سنجش میداد (ضمن سالش و جمع بندی کلا سنجش بود ) و خودش توی خونه سوالای آزمونهای دیگه رو کار میکرد و رتبه اش ۳۷۰ شد و پزشکی میخونه
      یه روز رفته بودم بیرون دوستم به فردی که داشت پلاستیک جمع میکرد از سطل زباله اشاره کرد گفت اونو میبینی اون پزشکی میخونه اولش فکر کردم پسره ودوستم گفت نه پسر نیست دختر بود لباس پسرانه پوشیده بود داشت با پدرش پلاستیک جمع میکرد
      یا وقتی سال دوم بودم آموزشگاه کلاس تقویتی ریاضی یه خانم که مشاوره تحصیلی بود (شاید ۲۱ سالش بیشتر نبود) دانشجو پزشکی بود از ش معلوم بود که خانوادش درآمد بالایی ندارن ولی خب ببینین داشت پزشکی میخوند
      مطمئنا نمونه های بیشتری هم هستن ..........
      ولی حرفتون رو قبول دارم که قیمت کتابا کم نیست ولی از یه سری راه ها میشه یه مقدار کمش کرد
      واقعا با کتاب دسته دوم موافقم خودم هم دسته دو گرفتم با نو هیچ فرقی نداشتن هیچ موقع انتشارات کتابا رو عوض نمیکنه فقط سوالات سال بعد رو میزنه اخر کتاب -الان بیشتر کتابفروشی ها اوردن تو دیوارم هست ولی نظام جدیدا چی کار کنن اونا چه گناهی کردن

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatima_nm نمایش پست ها
      مثل اینکه از قیمتا بی خبری!جمع بندی شیمی بابایی 1100!:// دیگ چ برسه بقیش....
      تو همین سایت اگه مصاحبه با نفرات برتر رو بخونین میبینید که ۹۹٪ از کتابای کمک درسی مثل خیلی سبز و مبتکران وموج آزمون استفاده کردن و درصدای خوبی هم زدن و به رشته دلخواه خودشون هم رسیدن
      اگر میخواید حتما دی وی دی ببینید میتونید سایت آلا شیمی آقاجانی رو نگاه کنید که رایگانه

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تو همین سایت اگه مصاحبه با نفرات برتر رو بخونین میبینید که ۹۹٪ از کتابای کمک درسی مثل خیلی سبز و مبتکران وموج آزمون استفاده کردن و درصدای خوبی هم زدن و به رشته دلخواه خودشون هم رسیدن
      اگر میخواید حتما دی وی دی ببینید میتونید سایت آلا شیمی آقاجانی رو نگاه کنید که رایگانه
      والا اقاجانی هم چیز خاصی نمیگه همش تو مبتکران هست

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      برو نگاه کن باور نداری همشون دروغ میگن -هر پکیجی بگی هست ادرس میدم برو یه جلسه از هرکدوم نگاه کن به این نتیجه میرسی
      نگا کردم خب

9. Top | #24
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      اتفاقا آقاجانی خوب تدریس میکنن همه نکاتو میگن

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      واقعا با کتاب دسته دوم موافقم خودم هم دسته دو گرفتم با نو هیچ فرقی نداشتن هیچ موقع انتشارات کتابا رو عوض نمیکنه فقط سوالات سال بعد رو میزنه اخر کتاب -الان بیشتر کتابفروشی ها اوردن تو دیوارم هست ولی نظام جدیدا چی کار کنن اونا چه گناهی کردن
      برای نظام جدید ها هم من توی مای گاج دیدم که یکسری ها کتابا رو برای فروش با قیمت کمتر کتابای خوبی هم بود مثل دینی میکرو نظام جدید و........
      آره دسته دوم خیلی خوبه منم همون باری که رفتم عربی گل واژه گرفتم خیلی خوشم اومد طوری که سری بعد خواستم موج آزمون شیمی پایه بخرم رفتم دسته دوم فروشی ( با وجود اینکه مشکلی با خرید کتاب چاپ همین امسالو نداشتم) اونجا با قیمت کمتر گرفتم کتابه نو نو سالم بود طرف حتی ورقش هم نزده بود تازه چاپ پارسال هم بود
      فقط حواست باشه دسته دوم میگیری حتما مال سال قبلش رو بگیری اونجوری خیلی سود میکنی

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منم میگم باید کتاب کمک آموزشی خوند ولی اگه حالا کسی هم خواست خب همون آقاجانی خیلی خوبه تا اینکه بخوای ۱۱۰۰ پول پکیج بابایی رو بدی

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اتفاقا آقاجانی خوب تدریس میکنن همه نکاتو میگن
      من نگفتم اقاجانی بد تدریس کردن اتفاقا خیلی هم تدریسشون خوبه ولی خودش گفت کتاب مبتکران خونده و همه مطالبش هم تو مبتکران هست

13. Top | #28
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من نگفتم اقاجانی بد تدریس کردن اتفاقا خیلی هم تدریسشون خوبه ولی خودش گفت کتاب مبتکران خونده و همه مطالبش هم تو مبتکران هست
      اوهوم باشه . بچه ها یه سوال شماها سال چندمتونه کنکور میدین ؟! الان در چه حالین ؟!

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منم میگم باید کتاب کمک آموزشی خوند ولی اگه حالا کسی هم خواست خب همون آقاجانی خیلی خوبه تا اینکه بخوای ۱۱۰۰ پول پکیج بابایی رو بدی
      اره 100%ولی الا هم جالب نیست اکثر فیلما دانش اموز سر کلاسه و..نصف زمان تدریس نصیحت کردنه تازه یه بار بچه ها گفتن برو بین خوبه منم یه قسمت دان کردم جلو دوربین دبیر ریاضی بود دانش اموزو با لگد زد

دیگه از اون روز هم سمت این فیلم و دی وی دی و... نرفتم

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اره 100%ولی الا هم جالب نیست اکثر فیلما دانش اموز سر کلاسه و..نصف زمان تدریس نصیحت کردنه تازه یه بار بچه ها گفتن برو بین خوبه منم یه قسمت دان کردم جلو دوربین دبیر ریاضی بود دانش اموزو با لگد زد

دیگه از اون روز هم سمت این فیلم و دی وی دی و... نرفتم

چی کار داری کی به کی لگد زد احساسی فکر نکن هر جا نیاز داشتی نگاه کن شاید یه مطلب گفت که فهم درس رو برات راحت تر کرد فقط توصیه میکنم هر جا نیاز بود نگاه کنی
      عربی ناصح زاده هم شنیدم خوبه

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن