خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

میشه ارشد شهریور انصراف داد؟؟؟

سلام.من امسال کنکور سراسری و ارشد شرکت کردم.سراسری قبول نشدم اما ارشد قبول شدم.اگه امسال سراسری 98 شرکت کنم و قبول شدم میتونم شهریور انصراف بدم با توجه به اینکه جواب سراسری مرداد ماه میاید.من ارشد دانشگاه روزانه قبول نشدم.موسسه غیر انتفاعی قبول شدم.کسی میتونه راهنمایی بکنه.شرایط چجوریه؟؟؟؟و سوال بعدی اینه من هنرستانی بودم کنکور 97 کتاب های نظام قدیم رو خوندم کنکور 98 میتونم انتخاب کنم با نظام قدیم ها امتحان بدم یا فقط باید نظام جدید امتحان بدم.خواهشن راهنمایی بکنید.خیلی روی مخمه

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sagad1369 نمایش پست ها
      سلام.من امسال کنکور سراسری و ارشد شرکت کردم.سراسری قبول نشدم اما ارشد قبول شدم.اگه امسال سراسری 98 شرکت کنم و قبول شدم میتونم شهریور انصراف بدم با توجه به اینکه جواب سراسری مرداد ماه میاید.من ارشد دانشگاه روزانه قبول نشدم.موسسه غیر انتفاعی قبول شدم.کسی میتونه راهنمایی بکنه.شرایط چجوریه؟؟؟؟و سوال بعدی اینه من هنرستانی بودم کنکور 97 کتاب های نظام قدیم رو خوندم کنکور 98 میتونم انتخاب کنم با نظام قدیم ها امتحان بدم یا فقط باید نظام جدید امتحان بدم.خواهشن راهنمایی بکنید.خیلی روی مخمه
      شما ارشد قبول شدی دیگه نمی توانی کارشناشی و.. معافیت تحصیلی بگیری چون معافیت برای رشته تکراری یا پایین تر صادر نمی شه
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.asghar نمایش پست ها

شما ارشد قبول شدی دیگه نمی توانی کارشناشی و.. معافیت تحصیلی بگیری چون معافیت برای رشته تکراری یا پایین تر صادر نمی شه
      سلام.من متوجه منظورتون نشدم.میشه کامل تر توضیح بدین .من از لحاظ خدمت مشکلی ندارم .انجام شده.الان معافیت تحصیلی که فرمودین چیه؟؟؟؟؟؟؟؟خواهشن توضیحکامل بدین.ممنون میشم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sagad1369 نمایش پست ها
      سلام.من متوجه منظورتون نشدم.میشه کامل تر توضیح بدین .من از لحاظ خدمت مشکلی ندارم .انجام شده.الان معافیت تحصیلی که فرمودین چیه؟؟؟؟؟؟؟؟خواهشن توضیحکامل بدین.ممنون میشم
      تو پیام خصوصی اینو می گفتی من یک سطر قانون تو ضیح ندم /فقط افرادی که روزانه قبول شدند باید قبل بهمن انصراف بدن افرادی که غیر رو زانه هستند قبل از ثبت نام در دانشگاه جدید باید انصراف بدن پس شما می توانید شهریور وقبل از ثبت نام دانشگاه جدید انصراف بدید
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون.ایشالله از خدا هرچی بخوای بهت بده.دمت گرم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قبلا یه قانونی بود که دانشجویان کارشناسی ارشد حق شرکت در کنکور کارشناسی ارشد رو ندارن. ولی خب شما می خواید سراسری کنکور بدید این موضوع شامل حال شما نمیشه و می تونید کنکور بدید (مگر اینکه دفترچه جدید شرایط جدید بذاره ولی تا پارسال که چیزی در خصوص دانشجویان ارشد نگفته بود). سیستم پاسخگویی سنجش بد نیست اینم بپرسید.
      فقط در خصوص انصراف بگم که معمولا قوانین دانشگاه ها اینطوریه که درخواست انصراف رو بدید یک ماه بعدش درصورت عدم پشیمونی گواهی انصراف رو می دن (در این خصوص حتماً به آیین نامه دانشگاهتون مراجعه کنید). و اینکه ممکنه توی شهریور که انصراف می دید چون توی دوره ثبت نام هستید و اسمتون برای ثبت نام رفته، شهریه ی ثابت ترم 3 رو هم ازتون بگیرن. فکر میکنم اگه بتونید مرداد که نتایج اومد انصراف بدید بهتره.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)