خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 69
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

درخواست راهنمایی منابع کنکور تجربی نظام جدید

سلام دوستان

می خواستم منابع و کتاب های کنکور تجربی برای نظام جدید تهیه کنم از بس گشتم دچار سردرگمی شدم از اونجاییم که از کنکور و منابع چیزی نمیدونم ! گفتم تاپیک بزنم بلکه دوستان تجربه داشته باشن و بتونن کمک کنن

از اونجایی که صفر صفر هستم پس لطفا کتاب هایی پیشنهاد بدین که خوب توضیح دادن و فکر کنید برای کسی که هیچ درس نمیخونده و با درس و کنکور فاصله زیادی داشتم

چون صفر هستم برای کنکور 99 می خوام از الان اقدام کنم تا بتونم به همه مطالب برسم و خوب تست حل کنم

با تشکر از راهنماییتون .

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      UP

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
      سلام دوستان

می خواستم منابع و کتاب های کنکور تجربی برای نظام جدید تهیه کنم از بس گشتم دچار سردرگمی شدم از اونجاییم که از کنکور و منابع چیزی نمیدونم ! گفتم تاپیک بزنم بلکه دوستان تجربه داشته باشن و بتونن کمک کنن

از اونجایی که صفر صفر هستم پس لطفا کتاب هایی پیشنهاد بدین که خوب توضیح دادن و فکر کنید برای کسی که هیچ درس نمیخونده و با درس و کنکور فاصله زیادی داشتم

چون صفر هستم برای کنکور 99 می خوام از الان اقدام کنم تا بتونم به همه مطالب برسم و خوب تست حل کنم

با تشکر از راهنماییتون .
      خودت نظام قدیمی؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moeinn نمایش پست ها
      خودت نظام قدیمی؟
      بله ولی هیچی از کتاب های نظام قدیم یادم نیست

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_ai69 نمایش پست ها
      بله ولی هیچی از کتاب های نظام قدیم یادم نیست
      حوصله ای داری بخدا برا99چرا 98شرکت کن نظام قدیم استارتو بزن

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      درسنامه زیست میکرو طلایی بگیر
      زارع فوق العاده توضیح داده از هر نظر کامله
      ولی اگه درسنامه واسه یادگیری میخوای زیست خیلی سبز بگیر
      آموزش فارسی سیر تا پیاز
      تست فارسی خیلی سبز
      شیمی خیلی سبز واسه درسنامه البته سیر تا پیاز مثل اینکه میگن درسنامش بهتره
      ریاضی سیر تا پیاز درسنامه میکرو و الگو واسه تست عالین
      عربی درسنامه سیر تا پیاز خوبه ولی تستاش افتضاح
      تستای سبک ولی خوب میخوای واسه عربی خیلی سبز بگیر ولی واسه تسلط فقط آیکیو. فوق العادست
      دینی میکرو عالیه خیلی سبز دینی واسه شروع اصلا خوب نیست اکثر تست هاش یا ترکیبی اند یا خیلی مفهومی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      واسه ادبیات باید موضوعی خوند ،واسه شما که میخوای بدون توجه به روند مدرسه بخونی خیلی خوبه ، واسه نظام جدید تا الان نشر الگو ( عبدالمحمدی ) و نشر دریافت (سبطی ) موضوعی ها رو منتشر کردن خیلی سبز هم فقط یه دونه دستور تا الان منتشر کرده
      واسه معنی ابیات هم میتونی از این کتاب های گام به گام یا سیر تا پیاز استفاده کنی

واسه عربی به نظر من دوجلدی جامع خیلی سبز چیز بسیار خوبیه البته گاج میکرو طلایی هم عربی کامل منتشر کرده ( تالیف علی فیلی ) که اونم واسه تفهیم خیلی خوبه - ایاد فیلی هم کتاب جامع توی نشر الگو داره

واسه دین و زندگی هم دو جلدی خیلی سبز یا سوالات چن سال گذشته کنکور سراسری کفایت می کنه بیشتر به متن درس بپرداز

واسه زبان انگلیسی هم جامع شهاب اناری خوبه دو جلدی خیلی سبز (کیاسالار ) هم خوبه

واسه ریاضی ، دو جلدی خیلی سبز و دیگر هیچ

واسه زیست شناسی ، به نظر کتاب های خیلی سبز خیلی خوبن البته اونایی که گروه ماز تالیف کرده ( گرچه که مشکلات و اشتباهات زیادی داره ولی خب دید بسیار خوبی نسبت به کتاب بهت میده ) - کتاب میکرو دکتر زارع هم خیلی خوبه - بین این دو تا ک گفتنم هر کدوم بیشتر میپسندی رو بخر

واسه فیزیک ، خیلی سبز یا میکرو گاج - اگه مشکل فهمی داری و جزوه معلم خوبی نداری بهتره خیلی سبز بخری چون درسنامه خوبی داره خصوصا واسه دوازدهم که فرید شهریاری هم بهشون اضاف شده

واسه شیمی ، پیشنهاد من نشر الگو (بیشتر واسه تستاش ) و خیلی سبز ( هم تست و هم درسنامه ) خوبه ولی از من میشنوی دور میکرو گاج رو خط بکش !

8. Top | #8
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad0732 نمایش پست ها
      سلام
      واسه ادبیات باید موضوعی خوند ،واسه شما که میخوای بدون توجه به روند مدرسه بخونی خیلی خوبه ، واسه نظام جدید تا الان نشر الگو ( عبدالمحمدی ) و نشر دریافت (سبطی ) موضوعی ها رو منتشر کردن خیلی سبز هم فقط یه دونه دستور تا الان منتشر کرده

واسه عربی به نظر من دوجلدی جامع خیلی سبز چیز بسیار خوبیه البته گاج میکرو طلایی هم عربی کامل منتشر کرده ( تالیف علی فیلی ) که اونم واسه تفهیم خیلی خوبه - ایاد فیلی هم کتاب جامع توی نشر الگو داره

واسه دین و زندگی هم دو جلدی خیلی سبز یا سوالات چن سال گذشته کنکور سراسری کفایت می کنه بیشتر به متن درس بپرداز

واسه زیست شناسی ، به نظر کتاب های خیلی سبز خیلی خوبن البته اونایی که گروه ماز تالیف کرده ( گرچه که مشکلات و اشتباهات زیادی داره ولی خب دید بسیار خوبی نسبت به کتاب بهت میده ) - کتاب میکرو دکتر زارع هم خیلی خوبه - بین این دو تا ک گفتنم هر کدوم بیشتر میپسندی رو بخر

واسه فیزیک ، خیلی سبز یا میکرو گاج - اگه مشکل فهمی داری و جزوه معلم خوبی نداری بهتره خیلی سبز بخری چون درسنامه خوبی داره خصوصا واسه دوازدهم که فرید شهریاری هم بهشون اضاف شده

واسه شیمی ، پیشنهاد من نشر الگو (بیشتر واسه تستاش ) و خیلی سبز ( هم تست و هم درسنامه ) خوبه ولی از من میشنوی دور میکرو گاج رو خط بکش !
      کاملا درست وعالی گفتند منم باایشون موافقم

9. Top | #9
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برا تست زیست مهروماه جامع دوازدهم هم خوبه مولفش تو قلمچی هم طراح هست....برا فیزیک من که میگم برا دوازدهم اموزش شگفت انگیز دوازدهم بگیر(فرید شهریاری)برا تست هم هرچی خوب بود چون کتابش برا هر فصل200تا داره اگه با500 تا میکرو مقایسه کنی خیلی کمه....شیمی خیلی سبز کفایت میکنه اگه ععشق شیمی هستی اخر فصل سریzهم بزن...تو زبان خدایی کیاسالار یه سروگردن بالاتره تو نظام جدید برا گرامر.البته برا ضعیفا مثل خودم برا قوی ها هرچی بگیرن خوبه

10. Top | #10
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      والامن هم عربی خیلی سبز دارم هم پایه ای کیو...تو تستای ترجمه در یه حد هستن
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      درسنامه زیست میکرو طلایی بگیر
      زارع فوق العاده توضیح داده از هر نظر کامله
      ولی اگه درسنامه واسه یادگیری میخوای زیست خیلی سبز بگیر
      آموزش فارسی سیر تا پیاز
      تست فارسی خیلی سبز
      شیمی خیلی سبز واسه درسنامه البته سیر تا پیاز مثل اینکه میگن درسنامش بهتره
      ریاضی سیر تا پیاز درسنامه میکرو و الگو واسه تست عالین
      عربی درسنامه سیر تا پیاز خوبه ولی تستاش افتضاح
      تستای سبک ولی خوب میخوای واسه عربی خیلی سبز بگیر ولی واسه تسلط فقط آیکیو. فوق العادست
      دینی میکرو عالیه خیلی سبز دینی واسه شروع اصلا خوب نیست اکثر تست هاش یا ترکیبی اند یا خیلی مفهومی

11. Top | #11
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من که سطحم بالا نیست ولی ازون جایی که خیلی منبع دارم شاید بتونم کمکت کنم.....برا ادبیات(زبان فارسی دریافت فوق العاده هست ولی نمیشه با قلمچی پیش رفت...لغت املا الگو دارم ولی به نظرم بزاری لغت سبطی بیاد بهتره...قرابت تست روزانه بزن.ارایه هم فیلمایه سبطی تو الا و تستای موضوعی الگو)....برا عربی(خیلی سبز دیگه هیچی لازم نداری هم درسنامه عالی هم تست خوب هم تست زیاد)...برا دینی(من خیلی سبز میزنم خیلی هم سخت مفهومی نیست که دوستمون گفت)...برا زبان(خودم هیچی از زبان سر در نمیارم فقط اینو میتونم بگم اگه زبانت ضعیفه مبتکران اناری نگیر کلا کیاسالار گرامرش بهتره).................ریاضی(خیلی سبز خوبه)...فیزیک به نظرم کتابای فرید شهریاری بگیر در کنارش یه منبع تست از هر کتابی یا اصلا از منتا تست بزن)....برا زیست(پایه میکرو و دوازدهم برا تست جامع مهروماه مولفش پناهی شایق هست البته من درسنامه میکرو دوازدهم دارم).....شیمی(خیلی سبز خوبه اگه وقتت برا پایه کمه میتونی یه پایه خیلی سبز بگیری که تستاش کمه دهم یازدهم1200تا تست...بعد یه موج ازمون پایه هم برا تسلط بزن تنگش)

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farshad0732 نمایش پست ها
      سلام

ببخشین شیمی نظام قدیم و جدید خیلی باهم متفاوتند
      من میتوانم

چون سرشار از انرژی هستم

به خدا توکل دارم، خودم را باور دارم

متمرکز و آرامم ...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      والامن هم عربی خیلی سبز دارم هم پایه ای کیو...تو تستای ترجمه در یه حد هستن
      پس حتما کتاب رو نخوندی
      عربی خیلی سبز فوق العاده کتابش سطح پایینه
      حتی واسه کسی هم که از صفر شروع کرده راحته
      آیکیو تالیف شاصنم رو بگیر هر وقت کامل تستای ترجمه رو زدی بعد بیا به درد نمیخوره !
      ویرایش توسط Saeed79 : 10 آبان 1397 در ساعت 11:19

14. Top | #14
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حالا کی گفت به درد نمیخوره؟من میگم در یه حد هستن در ضمن چیرو بخرم؟دارم میگم دارمش من خیلی سبز رو میخونم تستاشو میزنم اپه جونی داشتم میرم سراغ تستای ترجمه ای کیو.....فقط یه سبک سوال داره که چالشی هست که اونم سخت نیست فقط طوری سوال طرح کرده که احتمال زیاد با یه اشتباه سوال رو غلط بزنی...بعدظهر میخونمش اون سبک سوالو برات میگم......در ضمن نصف تستای خیلی سبز مال کنکور هست ببخش که نمیدونستم تو سطحت از کنکور بالاتره....
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      پس حتما کتاب رو نخوندی
      عربی خیلی سبز فوق العاده کتابش سطح پایینه
      حتی واسه کسی هم که از صفر شروع کرده راحته
      آیکیو تالیف شاصنم رو بگیر هر وقت کامل تستای ترجمه رو زدی بعد بیا به درد نمیخوره !

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شیمی فیزیک میکرو
      زیست الگو
      ریاضی خیلی سبز
      عربی خیلی سبز
      فارسی موضوعی الگو
      زبان خیلی سبز
      دینی خیلی سبز
      البته خودت از قبل نگاشون کن ببین باهاشون راحتی یا نه.

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)